Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszik egy munkatársam, de nem lenne szabad, a kora... fórum

Tetszik egy munkatársam, de nem lenne szabad, a kora... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
136. birebora (válaszként erre: 133. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 17:26
Nem irigyellek.
135. Ágio8405 (válaszként erre: 133. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 17:22
Összejöttetek?
márc. 15. 16:11
Eléggé felgyorsultak az események. Ezek szerint nem titkolod senki előtt vagy minek köszönhető a megérzésed?
márc. 15. 15:31

Teljes összeborulás van és mámor.

A botrány előszelét érzem, otthon és munkahelyen is...

márc. 14. 18:05
Mi újság errefelé? Jól alakulnak a dolgok?
márc. 13. 19:34

Amíg le nem esik a tantusz, hogy egy mentális beteggel állsz szemben, dühítő lehet, mert a normális emberek kommunikációs szabályai között sértő amit ír.

Aztán , ha kiderül, hogy beteg, más értelmet kapnak a szavak.

Ennyit szegényről.

Ami témát illeti.

Egész nap folyik ma is az sms-praty. Jézusom.....

márc. 13. 19:07

Még egy kis kiegészítés: az előbbiek főként a korábbi nickjein voltak megfigyelhetők.

De tegnap a mostani nickjén is tombolt.


Most fejeztem be végleg.

márc. 13. 19:05

Ugyanarról a személyről beszélünk.

Csak a hozzászólásai alapján gondolom, hogy valóban nem volt/nincs könnyű élete. Édesapját többször említette. Írta, hogy hiányzik neki. Azt is írta (nem nekem, hanem a különböző fórumokban), hogy egyedül az apja értette meg őt. Ilyenkor teljesen tiszta volt, és voltak értelmes hozzászólásai. De ez ritkaságszámba ment. Többnyire a féktelen harsányság, idétlen vigyorgás (emojik tömkelege) jellemezte. Aztán a mélypont. És ezek váltakozása.

Csak azért írom mindezt, hogy valamelyest megértsd őt.

Valahol sajnálom. Tenni viszont semmit nem tudok az érdekében. Nem ismerem, csak mint fórumozót. Mint írtam, a jó szándékú hozzászólásaimra nem jól reagált.

Na, de be is fejezem, nem ő itt a téma.

márc. 13. 16:31

Ez különös.

Ha ugyanarról a személyről beszélünk, nagyon megdöbbentő, ha valóban nő.

A trágársága,az agresszivitása, inkább férfira vall, abból is a goromba, nyers fajtára.

Ha igazad van, és tényleg nő, akkor nagyon-nagyon rossz élete lehet.

márc. 13. 14:44

Szinte nincs olyan téma, amelyikben ne lennének "megmondó" emberek. Tényleg zavaróak tudnak lenni.


Tudom, melyik két emberről beszélsz. Egyikük nickje ismeretlen számomra; ő az, aki ismeretlenül pocskondiázott. A másik, akit te férfinek gondolsz - ő is nő. Számtalan felhasználóneve volt/van. Ő ilyen. Iszonyatosan sok trágár hozzászólása lett már törölve az eltelt hónapok alatt. Aki ezeket a magából kikelt hozzászólásait nem olvasta, nem érti, hogy többen miért vagyunk rá kiakadva. A bent maradt hozzászólásai alapján nem is feltételezné róla senki, hogy milyen is ő valójában.

Tegnap már nem léptem be, de olvastam azokat a hozzászólásokat is, amik azóta törölve lettek.

Többször próbáltam vele beszélni, ráébreszteni, hogy mentálisan beteg, de tagadásban van. Amikor magából kikel, akkor kezdenek minősíthetetlenné válni a hozzászólásai. Vélhetően a mentális betegségével összefüggésben lévő tudatmódosító szerek bejátszanak.

Kár, hogy a segítő szándékot nem fogadja el, amúgy értelmes. Kár érte.

márc. 13. 14:13

Köszönöm, bevallom, jól esnek az ilyen szavak.

Én magam is meghökkentem, hogy egyesekböl milyen keserű dühöt vált ki a témafölvetés.

Volt olyan nő ,aki pocskondiázni kezdte a történetben szereplő lányt, holott fogalma sincs, hogy ki ő, a puszta létezéséről is csak tőlem tud. Másik kommentelö - vélhetően férfi - olyan gúnyolódó trágárkodásba kezdett, hogy törölte a moderátor. Azt gondolom , sokan vannak tele sebekkel, múltbéli megaláztatásokkal, és nem velem kūzdenek igazából, hanem a saját démonaikkal. Az lehet az igazság a Veszedelmes Viszonyok regénnyel kapcsolatban, hogy nagyon is kőkemény valósággá tud válni

125. birebora (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 13. 12:33
Erre sincs garancia. Az érzelmek lehet, hogy a sirig tartanak, de lehet, hogy pár év és ellaposodik. Mindkettőre van példa.
márc. 13. 11:29

Hidd el, rajtam kívül is van a hozzászólók közt több olyan, aki nem néz "erkölcstelen söpredéknek". Nagyon távol állsz attól, hogy bárki ilyen jelzőt aggasson rád. Mondom, a hozzászólásaid alapján egy intelligens férfi benyomását kelted. Érthetően, értelmesen írsz. Ami nekem nagyon tetszik, nincs a hozzászólásaidban semmi túlfűtött szexualitás.

Nyilván vannak olyanok, akik már-már sértő kommenteket írnak. Őket jellemzi a hozzászólásuk.


Aki pedig nem bír magával, és mindenáron késztetést érez arra, hogy belepiszkítson egy normális fórumtémába is, arról kár egy szót is ejteni. Hagyd teljesen figyelmen kívül őt, akkor jársz legjobban. Ezt tényleg komolyan mondom. Mint minden egyebet is.

🍀

márc. 12. 21:32
Én nem kívánok semmi rosszat neked. Van, hogy a szívünkre kell hallgatni.
márc. 12. 21:31
Az csak jó, nem? Szerintem valójában nem is akartad te azt a csajt. Csak bejött hogy bejössz neki.
121. okoskodó (válaszként erre: 118. - Mimóza07)
márc. 12. 21:29
Félreértetted, éppen ellenkezőleg. Felerősítették.
márc. 12. 21:24

Úha, azt hiszem nagyon fájó pontodat találta el a fórum.

De nem én tehetek a múltbéli és a jelenkori megaláztatásaidról...

Ismerjük az aranyszabályt: aki odaáll sértegetni egy embert, aki őt nem bántotta, az az ember... nos nem fejezem be a mondatot, ismerjük mind a folytatást...:)

márc. 12. 21:22
Van még mit tanulnom, úgy néz ki.
118. Mimóza07 (válaszként erre: 116. - Okoskodó)
márc. 12. 21:21
Ilyet még nem is hallottam. Hogy a szexualitás megöli a kapcsolatot. Hacsak valaki nem immunis rá. Érdekes.
117. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 104. - Okoskodó)
márc. 12. 21:17

Ezt nagyon telibe találtad !

Bizony hogy fejben elkövettem !

Weörös Sándor írja, asszem a Teljesség felé-ben,

"vigyázz, hogy mire gondolsz, mert amire gondoltál, az máris valósággá is vált ... "

116. okoskodó (válaszként erre: 113. - Mimóza07)
márc. 12. 21:17
Az egyik férfi, a másik nő, csak ez számított. Az intim helyzetek megszűntették a racionalitást. Nem akarok részletekbe menni...
márc. 12. 21:15
Miért nem a barátaidat kérdezed mit csinálj? Vagy a nejedet, majd ő megmondja. :D
114. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 101. - Juli43)
márc. 12. 21:12

Az én világom összetettebb, a zuhany nem oldja meg a dilemmámat.

Nem zúgtam bele, az érzelemvilágom is összetettebb ennél.

A szexualitásom is összetettebb dolog, a világot

nem 2 csoportra osztom fel: A, Meg akarom dugni B, Nem akarom megdugni.

Egyáltalán, ezt a "megdugni " stílust ordenárának és útszélinek tartom, idegen ennek a fórumnak verbalitásától...

113. Mimóza07 (válaszként erre: 111. - Okoskodó)
márc. 12. 21:10
Ezt meg nem is értem. Mi az hogy a nem számított? A neme számított? Vagy a neme nem számított? :D Vagy nemet mondott? Te mondtál neki nemet? Hallod, hozzád lexikon kell, nem szótár. Csoda hogy összezavartad a csajod? :D
112. okoskodó (válaszként erre: 110. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 21:05
Hidd el, ha valaki, hát én megértelek, mégha nem is ez jön le. A döntés a Tiéd, bízom a helyes döntésben.
111. okoskodó (válaszként erre: 106. - Mimóza07)
márc. 12. 21:03
Mert nem tudtam. Mindketten olyanok voltunk, akik bárkit megkaphatnak, tudtuk magunkról, emiatt szivattuk egymást, a végén olyan intim helyzetek alakultak ki, ahol csak a nem számított.
márc. 12. 21:03
Köszi Smaragdzöld ! Végre valaki nem néz erkölcstelen söpredéknek.
109. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 105. - Okoskodó)
márc. 12. 20:58

Igen ezt én is tudom. Pontosan tudom mik a sanszok.

De iszonyatosan vágyom erre a tiltott gyümölcsre , erre az édes kárhozatra.

Pont 100 éve semmi vonzást, semmi felkavaró dolgot nem éltem át.

Az én koromban az ember mintha üveglap lenne, egyszerűen

keresztül néznek rajta a nők.

Most mintha megint láthatóvá váltam volna, legalábbis egy szempár számára.

márc. 12. 20:53
Sok b*lfasz pasi azt se tudják mit akarnak. Ha sok a nő az is baj. Ha kevés, az is.
márc. 12. 20:53

Amikor a 100. szeretősdi fórumot látom, mindig az jut eszembe, hogy itt az újabb lerágott csont. Unalmasak, nem is igazán szoktam olvasni, inkább csak bele-belepillantok néhány kommentbe.

Ez valahogy más. Nem a szokványos lerágott csont, legalábbis nekem sokkal komolyabb, sokkal emberibb, mint az eddigiek, amikbe beleolvastam korábban.


Szemernyit sem vetem meg a fórum indítóját. Házas vagyok, és a tiszta lapokat szeretem. Én is annak a híve vagyok, hogy ha egy kapcsolat kihűlőben van, dolgozni kell rajta. Ha végleg nincs remény, ki kell lépni. De ez túl egyszerű így leírva, a megoldás közel sem ilyen könnyű.


Olyan sok semmitmondó vallomás és fórumtéma után itt van egy olyan, ami számomra egyáltalán nem bicskanyitogató, nem sekélyes, nem találok benne semmi megbotránkoztatót.

Egy komoly ember benyomását keltő ember vívódása látszik, és bennem egyáltalán nem ébreszt ellenszenvet.


Nem egy idióta hatásvadász fórumozót, hanem egy rendes embert látok, aki nehéz döntés előtt áll.

Néha a szív és az ész viaskodik egymással.

Én is drukkolok neki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook