Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


2009. nov. 26. 17:36
Hát, kedves mindenki, én a 15. kezelésemre készülök. És ott van még rendesen, pedig csak vonalas, de tele van festékkel. Sajna én nem jutok el Szegedre!
81. valkyre999 (válaszként erre: 79. - Nikiti)
2009. nov. 26. 11:52
Nekem vannak már helyek ahol teljesen kijött. Persze csak 2 kezelésen vagyok túl .. és csak kis foltokban .. bár engem az sem érdekel ha foltokban ott marad .. amennyiben neked jobb a tetkósod és többször is átmentek rajta ... sokkal több türelemre lesz szükséged .. meg pénzre ... bár szerintem ez már rég nem a pénzről szól, hanem arról, hogy TŰNJÖNMÁREL!
80. ati015
2009. nov. 24. 22:01

Csak érdekeségnek!


[link]

79. Nikiti (válaszként erre: 78. - Valkyre999)
2009. nov. 22. 10:06

Hát ezt nem hiszem, kellemetlen érzés, engem mondjuk a szag jobban zavar, de a fájdalom nem itt kezdődik de az biztos hogy más...

Van akinek már valahol teljesen eltünt mert nekem csak világosodott de nem tünt el?Attól félek h foltokba ott marad

78. valkyre999 (válaszként erre: 75. - Egérlány)
2009. nov. 18. 16:46
Érdekes .. nekem nem fáj :D .. azaz olyan mintha égetnének vagy inkább árammal csiptetnének .. vagy mi :D .. de lehet hogy nekem nagy a fájdalomküszöböm mert a tetoválás sem fájt annyira. Lehet egy lánynak ez keményebb kihívás, de nekem nem vészes. ^^
77. egérlány (válaszként erre: 76. - Nikiti)
2009. nov. 18. 00:34
szivesen ;)
76. Nikiti (válaszként erre: 75. - Egérlány)
2009. nov. 17. 09:01

:-)

Köszönöm igen

75. egérlány (válaszként erre: 74. - Nikiti)
2009. nov. 17. 04:46

azzal persze, hogy eltunik :D ne hallgass senkire, aki az ellenkezojet mondja :D a bornek van 3 retege. a ham az irha es a boralja. a tetovalofesteket az irha felso 1/3aba juttatjak be. a lezeres tetovalas eltavolitassal az ide bejuttatott festeket halvanyitjak (mashova nemkerulhet festek, hacsak nem szadista a tetovalo, amit ketlek)(eloszor a fekete halvanyul). a festek minosegetol es osszeteteletol fugg, hogy hany kezelesre lesz szukseg. rohadtul faj, de aki vallalta a bena tetkot, az vallalja ezt is :P ez igy kielegito? :)

udv,

B

74. Nikiti (válaszként erre: 73. - Ében11)
2009. nov. 16. 08:44
Lézeres kezeléssel?!
73. ében11 (válaszként erre: 68. - Nikiti)
2009. nov. 15. 20:18

?a bőr felső rétege az ami folyamatosan megújul hámlik az alá viszi be a tetováló a festéket-nem a húsba!!!

és még így is látszódik,és igen nem kopik le-ezt nevezik tetoválásnak.

de nem is értem amit beírtál-csak nem azt gondoltad eltűnik?

72. egérlány (válaszként erre: 71. - Valkyre999)
2009. nov. 15. 13:32

Hat ez tenyleg szerencse :)

Ha ff a tetko, akkor hamarabb tul leszel rajta, mint gondolnad!

2009. nov. 15. 11:19
Még szerencse, hogy nekem nagyon sok helyen már az első kezelés után látszódik a bőr színe .. biztos nem lehet vastag rétegű, az első kezelést követően pedig már foltokban teljesen kijött ... én csak abban bízom, hogy ezáltal az egész procedúra nem fog túl sokáig tartani.
70. egérlány (válaszként erre: 68. - Nikiti)
2009. nov. 15. 03:24

Szia!


Mar tul vagyok a sokadik tetovalasomon es eszemben sincs eltuntetni, de gondoltam megosztom veled, amit en tudok...


A bor ala alatt gondolom azt ertette, hogy a bor felso retege ala.


Minden tetovalas eltuntetheto lezerrel(az eredmeny nem mindig 100%os), ha van ra eleg penzed es idod (mintatol fuggoen a lezeres eltavolitas millios nagysagrendu kiadas es evekig tart a folyamat, mire majdnem teljesen eltunik).


Udv,

B

69. valkyre999 (válaszként erre: 68. - Nikiti)
2009. nov. 14. 13:48
Hát gondolkodjunk logikusan .. ha a bőr alatt van akkor az nem is látszik .. lehet hogy festék van a bör alatt A HÚSBAN .. ami lehetséges tudtommal .. de az nem látszik .. tehát nem is kell eltüntetni. Gondolom én.
68. Nikiti
2009. nov. 12. 09:42

Most beszéltem a teoválommal és azt mondta hogy abőr alá nyomta anno a festéket, ez gáz ez azt jelenti soha nem jön ki?nem volt valami biztató?

Ki az őszinte?

67. Nikiti (válaszként erre: 65. - Narancsvirág)
2009. nov. 12. 08:49
Sopronba a Wabiba, ma megyek
2009. nov. 11. 16:00
sziasztok. Nekem elbaztak a tetkom eloszor es rakatam ra masikat. Ez profin meglett csinalva. De jol megkell gondolni ki kivel csinaltat. Nekem meg kell egy hatter is mert a elozo latszik picit. De amugy akartam hateret. Csak mindenki vigyazzon nemelyik tetkosal mert kepesek atverni a masiknak a fejet.
65. Narancsvirág (válaszként erre: 64. - Nikiti)
2009. nov. 11. 13:10

Ugyanilyen az enyém is......December 1-én megyek. Te hová is jársz?

Üdv, N.

64. Nikiti (válaszként erre: 63. - Valkyre999)
2009. nov. 11. 11:57

Hát nekem olyan mintha elégettem volna,felhólygosódik majd kipukkan és utána viszket és lejön mit egy seb

Holnap megyek a következőre, kiváncsi vagyok mi lesz, mert az első után habár ez csak próba volt de halványodott meg amit észrevettem megy össze méretben

Remélem sikerül

2009. nov. 10. 23:28
Tyü te jó ég .. kipukkad meg hólyagos? :D .. nekem ilyenek nincsenek .. bepirosodik .. bedagad .. ennyi. pár nap múlva lelapul a dagadás és a bőrpír még vagy 2-3 hétig megmarad és érzékeny 1 hónap után pedig semmi nyoma a kezelésnek. Halványodik geész szépen. Ahol sok a festék ott nem halványodik persze, de ahol kevesebb festéket nyomott bele a tetkós ott nagyon hamar látszik a eredmény.
62. Nikiti (válaszként erre: 61. - Narancsvirág)
2009. nov. 9. 09:56
Köszönöm szépen, most lejött róla aseb már most halványabb mint a többi ill én azt vettem észre hogy összement a mérete, lehetséges?
61. Narancsvirág (válaszként erre: 54. - Nikiti)
2009. nov. 8. 20:50

SZia.

Igen, sötétebb a kezelés után, mert a legfelső réteget kezelik csak, és a sokadik keezlésnél azért kell ritkábban menni, mert idő mire az alsóbb rétegekből felülre vándotolnak a festékszemcsék. Nekem is hólyagos és mindig kipukkadnak a kis hólyagok, ödémák. Tök normális :) Nyugi!

Mikor már gyóyult, enyhe bőrradírral radírozd 2 naponta. Segíthet az is:)

Üdv, N.

60. valkyre999 (válaszként erre: 59. - Ében11)
2009. nov. 6. 20:16
ööh :D .. nekem nem úgy göcsörtös .. nem a bőröm a göcsörtös hanem a vonalak széle NEM EGYENLETES :D .. tehát az egyenes vonal amit kellett volna húznia a tetoválónak .. eléggé girbegörbe lett .. :S ... ez a probléma. És a baj, hogy ez nem egy olyan minta amit csak ugy átfestek mégegyszer hoy ne legyen görbe tehát megvastagítom kicsit mert már így is túl vastag lett ... elkúrta a tetkós és most iszom a levét .. pedig nem volt amatőr .. tizenpár éve tolja és voltak nagyon jó munkái ... nem értem hogy egy egyenes vonalat miért nem tudott húzni. Na mind1 most járhatok közel 1 évig vagy akár tovább is lézerkezelésre hogy olyan legyen amilyet szereték .. nembaj .. akkor is megcsinálom már nem érdekel egyszer csak kész lesz :D (bár ne kellene ennyit várni a kezelések közt mert pénzem speciel lenne rá .. csak az idő .. ahj ..
59. ében11 (válaszként erre: 58. - Valkyre999)
2009. nov. 6. 18:14
az jó!a barátnőmnek is göcsörtös volt a tetkója-és jött hozzánk takarásra-a tetoválás után kissé simult a bőre-tudod a tetoválás megsérti a bőrt és a kezelés meg beindítja a sejtek megújulását-szóval valószínű neked is simább lesz a bőröd:).
2009. nov. 5. 23:21

Sziasztok!

Én is Szegedre járok a plasztikai sebészetre.

Van a karomon egy elrontott tetoválás .. én csak halványítani akarom, hogy aztán egy világosabb színnel rá tudjak tetoválni az egyik részére valamint itt-ott kijavítom a hibás részeket, ugyanis tetoválóm volt oly "profi" és göcsörtösre csinálta a művét. Nomármost, hogy így elb*szta és nem tud vele mit kezdeni lézerkezelésre járok eget verő összegekért. .. mind1 .. ez van ..

Annyit viszont elmondhatok, hogy IGEN Szegeden Q-Yag lézerrel dolgoznak . .rá van írva a készülékre tisztán olvashatóan. Az egész hely hihetetlenül igényes .. ugye egy magánklinikáról van szó nem ilyen államilag támogatott hulladékról.

Térnék is a lényegre: 2 napja voltam a 2. kezelésen és a tetoválásom MÁR foltokban szinte teljesen eltűnt .. persze vannak részek ahol még ugyanolyan fekete .. szerintem lesz eredménye a dolognak. Annyi szerencsém van, hogy tényleg csak pár mm-t kellene teljesen eltüntetnem, a nagyobb területet a tetoválásból csak lefedni akarom így azt nem kell teljesen eltüntetniük. Hát ez az én sztorim .. Szegedet tudom ajánlani tényleg nem tudnék jobbat találni.

És még valami. Szerintem ne tüntessétek el teljesen a tetkót csak ha tényleg látjátok, hogy eredményes a procedúra. Szerintem tetováljatok rá valami sokkal szebbet és akkor biztos, hogy semmiféle nyoma nem marad és még olcsóbb is mert nem kell megvárni míg teljesen eltűnik. (Ha már egyszer tetováltál másodszorra, érettebb fejjel ismét meg mered .. nem ezen van a hagsúly hanem azon, hogy lehet gyönyörű tetoválást is hordani .. halványítsatok ^^)

57. Nikiti (válaszként erre: 56. - Ati015)
2009. nov. 5. 08:28

Köszönöm a tanácsot és azt hol tudom megnézni hogy mekkora energiával kezel.Sajnos másikat nem nagyon tudok felkeresni mert itt a környéken a legközelebbi talán Szekszárd lenne az pár 100 km még egy kérdésem lenne az normális hogy igy jön le a felülete mint egy seb?

Mégegyszer köszönm és sok sikert neked is:-)

Szép napot

56. ati015 (válaszként erre: 55. - Nikiti)
2009. nov. 4. 18:58

Szia!

Én Szekszárdra járok!

Első kezelésen voltam, de nagyon sokat halványodott, és kijött a festék is, kis foltokba, és néhány helyen, nagyobb felületen is.

Mikor megbeszélésen 10 alkalmat mondtak minimum.

A lézereket nem ismerem, de ha tudni szeretnéd, hogy q kapcsolt-e szerintem, keres fel egy másik lézerest és kérdezd le a gépet.

És ha jársz kezelésre, mindig figyeld hogy milyen mennyiségű energiával kezel, szóvá kell tenni, ha nem megfelelő a kezelés, végül is mindig választható másik lézeres, ki örömmel kezel a pénzedért.

55. Nikiti
2009. nov. 2. 09:54
Tud valaki nekem abban segítieni hogy most megkérdeztem a léterstudiót és azt mondták miracle géppel dolgoznak - állítólag amikor rákérdeztem hogy q kapcsolt ... azt mondták igen. Hol lehet utánanézni hogy tényleg
54. Nikiti (válaszként erre: 52. - Narancsvirág)
2009. nov. 2. 08:25

SZia


köszönöm válaszod sajnos az nekem nagyon messze van mert az ország másik felén lakom.Túl vagyok az első próbakezelésen de hát nekem most sötétebnek tűnik, ez normális? és azt honnan tudom kideríteni hogy Q 5 Yag kapcs. lézerrel kezelnek mert mikor rákérdeztem -ajánlatban-azt mondták hogy igen de bebizonyítani nem tudom. Az normális hogy ilyen lyukacsos mint amikor elégetem a kezem és kipukkanak a vizhólyagok?

Előre is köszi

53. ében11 (válaszként erre: 52. - Narancsvirág)
2009. nov. 1. 20:01

Köszi hogy írtál.

örülök hogy jó kezek közé kerültél!:D

azért kérdeztem mert a stúdióban sokan kérdezik hová menjenek lézereztetni és akik eddig voltak nem voltak elégedettek,és akkor takarást kértek nálunk.

de még néha így is jó lenne egy egy kezelés-hogy halványítson és akkor szebben lehet egy másik mintával takarni-mert vannak akik nem mondanak le a tetkóról.Szóval nagyon köszönöm a választ.azért majd írj-hány kezelésed lesz mire a végére érsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook