Tetkó (beszélgetős fórum)


2006. aug. 8. 19:21

Sziasztok!köszike a tanácsokat:)

Fawkesgirl: nem semmi pont talpra akartad, hát én oda nem akarok az elég fájdalmas lehetett. Egész hátra nem akarok, én csak egy kicsi darabot, nem nagyot akarok, és olyan formát, ami olyat jellemez, ami jellemző rám.

Pitzburg:neked hol van a tetkód?az intim gyantázás az elég fájdalmas, bár még mindig jobb, mint az epilálás:)

Brigitta:Neked milyen tetkód van?Már mint hogy írtad, hogy derekadon van, és hogy láncszerű vagy sima ábrázatú tetkód van?

Amúgy még sokan piszkálnak azzal, hogy (főleg tesóm) csináljak szemöldök "tetkót" is, ugyanis az én szemöldököm szőke, szinte nem is látszik, és festetnem kellene, de tesóm mondta, hogy tetováltassam a szemöldökömet, és az nem fáj, ugyanis kisebb tűvel csinálják, meg stb.:)De hát tesómnak nem hiszek, ugyanis ő arra is képest volt, hogy ott tetováltasson, ahol ki szokták húzni a szemet feketével (általában)"szempilla felett és közt".na, csak azt fájt neki egy kicsit, persze eleinte be is volt dagadva neki elég rendesen:)

5. 'szti (válaszként erre: 1. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 8. 18:49
nem unnád meg, mert nem látod a lapockádat :-)))
2006. aug. 8. 18:30

Nekem van tetkom!:)

Egyaltalan nem fajt amikor csinaltak,igaz nekem nagy a fajdalom turo kepessegem!:))

Derekamon van,hirtelen elhatarozasbol csinaltattam de a mai napig nem bantam meg!:))

Szerintem ha tenyleg nagyon szeretnel akkor vagj bele de olyan helyre csinaltasd amit nem mindenki lathat:))

Sok sikert az elhatarozashoz!:)

2006. aug. 8. 18:17
igen:) nekem is van egy:) nem fájt jobban mint egy intim gyantázás. de azért érdemes olyan helyre tetováltatni,ahol csak kevés ember látja. ott még öregen sem hiszem,hogy zavar :)
2006. aug. 8. 18:10

Szia!


Nekem nincs, és le is beszélnék mindenkit róla. Akartam, meg is volt, hogy mit, és mikor elkezdték, azt hittem megpusztulok olyan szinten fájt (naná, mert a talpra akartam - hova máshova :)). Úgyhogy a másikról is letettem (egész hátas).


Dolgoztam tetováló stúdiónak fotósként, hát nem mondom el, hogy milyen...


Aztán sok ellenérv született még:

1) nem lemosható

2) a bőröm azóta kinyúlt, összement jobban, mint mondjuk a tetováláskor lett volna, így az torzult volna

3) öregszik az emberi bőr - ezáltal nagyon ronda lesz a tetoválás, arról nem is beszélve, hogy idővel kifakul, eltompul és mi másért kellene, ha nem azért, hogy szép legyen. Az ilyen tetoválás nagyon ronda.

4) napra igazán nem ajánlott vele menni, mert a bőrfelület elrákosodhat.

5) mágneses vizsgálatok alkalmával égő, viszkető fájdalmat lehet a tetoválás helyén érezni, ugyanis fém alapú festékkel csinálják.

6) lehet nem fog tetszeni a végeredmény, de akkor már ott van :(

7) nem lehet nyom nélkül eltűntetni


stb. stb.


Ha meg akarod csináltatni, rajta, én semmi szín alatt nem tenném.


Remélem azért van valakinek pozitív véleménye is...

2006. aug. 8. 17:47
Én majd szeretnék majd tetoválást, de nem merek, mert egy kicsit félek a fájdalomtól.Ha valakinek van tetkója, akkor mi a tapasztalata róla?Meg hova érdemes tetováltatni, mert én a lapockámra gondoltam, mert nem annyira nyúlik a bőr állítólag, meg ott nem annyira fájdalmas. Engem sokan próbáltak lebeszélni, mert azt gondolják, hogy megunnám, de szerintem nálam nem így lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook