Tetkó (beszélgetős fórum)


36. 0f7f8f506d (válaszként erre: 34. - Linde)
2006. aug. 9. 11:04
Oké, biztatjuk egymást!!!!Remélem, ne3m lesze annyira fájdalmas, bár mndjuk ha a szemöldök leszedést bírtam 9 injekcióval és lézerrel, akkor talán ezt is kibírom:)
35. 0f7f8f506d (válaszként erre: 30. - Linde)
2006. aug. 9. 11:03
És elfelejtettem kérdezni, hogy milyet akarsz?Rózsánál maradtál vagy változott a terv?És hova akarod?
34. Linde (válaszként erre: 31. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 9. 11:02

Én mondtam :)))

Sajna, nekem is csak a mocskos anyagiakkal van gondom. Főleg, hogy közös kasszán vagyunk Robival.

De őt nem zavarja, talán jövő hónapban tudunk annyit félretenni.

Ha rászánod magad menj, én bekísérlek! Fogom a kezed + ilyenek. Ha meg én megyek, te fogod az én kezem, oké :) ?

2006. aug. 9. 11:01

Sziasztok.

Tetoválás egy 60 éves hölgyön? Hmm. Lássunk bele életregényt! ;)

Húszévesen csináltatta, mert hóttszerelmes volt egy vagány pasiba, mondjuk egy zenészbe. Talán meg is szöktek, el is jutottak az osztrák határig, de aztán nem tudtak meglépni. ;)

Vagy 50 évesen csináltatta, mert nyitott, vagány bige és a lányának is van, sőt, akár az unokájának is.


Szerintem ez nem olyan, mint egy ruha, ami kimegy a divatból, de életed végéig hordanod kell.

Tök jó dolog. Ha győzném pénzzel, tele lennék varrva szebbnél-szebb ábrákkal.

Feltett szándékom, hogy ha a szüleim meghalnak, az esküvői portréjukat tetováltatom magamra. Ha 20 év múlva, amikor 50 éves leszek, akkor.


Vágjatok bele bátran. Szerintem. :)

32. 93a74b44ea (válaszként erre: 29. - Emagdi)
2006. aug. 9. 10:57
Hat, szamomra eleg kiabrandito. Nincs semmi osszhang a testtel.
31. 0f7f8f506d (válaszként erre: 30. - Linde)
2006. aug. 9. 10:56
Oké, akkor szuper, akkor megyünk együtt, belevágunk:).A képen az első sorban z utolsó a körforgásos halat a lapockámra akarom, meg még az első sorban a körforgásos halak előtt egy szép h betű van, na még azt is akarom, és azt olyan helyen, ahol senki nem látja.De egyelőre csak egyet csináltatok, mert nincs annyi pénzem.Örülök, hogy Robinak tetszik,és támogat azért nem semmi, tényleg rendes fiú:)
30. Linde (válaszként erre: 27. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 9. 10:50

Hahó!

Régen beszéltük, az biztos, de most belevágunk?

Láttam a képet, sztem tök jó! hova akarod?

Én is azt néztem ki! Mehetnénk majd együtt ;)

Vázoltam Robinak az elképzelésemet, megmutattam neki a mintát, és tetszik neki! Benne van ő is, sőt szeretné, hogy legyen tetkóm. Erre varrj gombot!

29. emagdi (válaszként erre: 28. - 93a74b44ea)
2006. aug. 9. 10:41

ezek szerint igen.

és milyen a 60 éveseken a tetoválás?

28. 93a74b44ea (válaszként erre: 16. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 9. 10:38
En legalabb minden masodik idos holgyon (50-60 felett) latok tekot. Ez nagyon furcsa. Es nem is ilyen vagany oreglanyok, hanem tok atlag. Lehet, hogy itt mar 30 eve is nagy divat volt a tetko?
27. 0f7f8f506d (válaszként erre: 26. - Linde)
2006. aug. 9. 10:30
Szia!Örülök, hogy csatlakoztál, tudod, milyen régen beszéltük, hogy lesz tetkónk:)Remélem most nekivágunk:).Szerinted milyen lenne a tetkóm?Láttad a képet?Te hol akarod csináltatni? Én Csabán néztem ki a Lupus Tattoo Stúdiót.Te is azt nézted ki?:)
26. Linde
2006. aug. 9. 10:20

Szeretnék egy tetkót a derekamra, már hosszú évek óta. Anyám nem engedte, de most, hogy szabad vagyok, megcsináltatom!

A fájdalomtól nem félek, megcsináltatom hamarosan!

A mintát én terveztem, mást nem is varratok, csak saját mintát, és szalonban.

2006. aug. 9. 10:08
Ez még csak terv, majd azért még a szalonban is megkérdezem, milyen minták vannak, hátha lesz ott is jó:)
2006. aug. 9. 10:06
Köszi a tanácsokat, úgy döntöttem, hogy belevágok.Már kinéztem 2 szalont is, az egyik Szegeden van, a másik Békécscsabán, tehát közelben, de azért még megérdeklődöm, hogy mennyire jó a híre, meg mit hogyan csinálnak ottan:).Néztem az interneten a tetkó mintákat, és úgy döntöttem, hogy mivel Halak a horoszkópom, és imádom a vizet, a tengert, és imádok úszni, ez fogom tetováltatni.Felrakok az adatlapomra azt a tetkós képet, amit kinéztem.Valószínűleg kettő lesz, az egyik a lapockámra, a képen az első sorban a az utolsó képe (két hal van körbe), a másik pedig egy különleges helyre (amit senki sem láthat), és oda a képen az első sorban lévő második, különleges h betűt fogom tetováltatni (a a lapockámra tervezett halak előtt van a képen).
23. nefis
2006. aug. 9. 09:34

Nekem is van tetoválásom, egymáson kettő, mivel az elsőt mikor csináltattam, az akkori tetoválóm elba**ta...szétfolyt, így a reglapomon lévő minta van jelenleg a derekamon...vannak olyan felületek, ahol 6-7szer van átvarrva, hogy nem látszódjon át az előző minta...

Én szeretem, egyébként a derekamon van, és lesz még folytatása is, méghozzá kettő, csak időpontot kell egyeztetnem a "mesterrel", mert a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy nem mindegy kivel csináltatja az ember, mert ez általában egy életre szól...

A kinyúlás, fakulás pedig egy természetes jelenség...bizonyos időközönként át kell frissíteni a mintát...ez hasonlít a napozáshoz, egy idő után kifakul a bőrből a barnaság is...ugyan úgy, mint a festék...


Nagyon-nagyon gondold meg a mintát, a helyét, utána menj el vagy 20-25 szalonba, és amelyikről a legtöbb jót hallottad, oda menj! Nem biztos, hogy neked az a jó, aki engem tetovált, így inkább nézz körül, nehogy úgy járj, mint én.


Faw! A talp az egy nagyon érzékeny felület, így nem csodálkozom, hogy fájt. Az egészhátas sem kellemes élmény, de nem fáj annyira, mint a talpfelület, boka vagy tenyérbelső (már láttam ilyet is!), ráadásult egy talpmintát egyszer visznek fel, azaz egyszer teszed oda azt a testfelületet, míg a hátadat több alkalom után tudod csak "elvinni" úgy, hogy kész van a mestermű a hátadon...így ennyi "kezelés" után, az ember bőre és idegei, hozzászoknak a fájdalomhoz, és nem fog annyira fájni...


Én például a második mintámat végigröhögtem, mert csiklandós volt a számomra, pedig a fenék részen, meg a gerincben is van minta rendesen..., de ilyen lökött is csak én lehetek:)))


Egyébként egyénfüggő a fájdalom...


Sok sikert, ha belevágsz;)!

22. gota
2006. aug. 9. 07:59
:) Nem doknak, hanem soknak. HiHi... Bocsi, siettem. :)
21. gota (válaszként erre: 18. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 9. 07:58

Nekem van tetkóm is, piercingem is. EZ igazából olyan dolog sztem, h ha egyszer elkezded, mindig újabbat akarsz. Úgy indítottam, h csináltattam a karomra egy szögesdrótot. Aztán a derekamra egy nagyon szép képet (egy fiú, meg egy lány összefonódik). Ezt egy festő srác csinálta, aki az egyik barátnőmet tetoválta, és megláttam nála ezt a képet, és azt mondtam: ez kell nekem! Ezután csináltattam a combomra egy kelta mintát, aztán a vádlimra is egy keltát, végül egy egész hátas kelta mintát. AZ egész hátas ebben az esetben azt jelenti, h a derekamtól indul, és a két vállam között fejeződik be. Ja, és van egy kelta fonat az ujjamon. Mint gyűrű. És van a felkaromon is egy kelta minta. Szóval, a lényeg az, hogy valóban olyat kell választani, amit úgy érzed, h ez a Te sajátod lesz... Ne legyen tucat, legyen benne valami extra. (Szerencsére kelta nem sok embernek van...)

Én ezt még mindig nem érzem doknak, mert annyira különböző helyeken van, hogy egyáltalán nem sok, és nem zavaró.

Amúgy az angoloknál valóban elég sokat varratnak, de kb. ők az egyetlenek Európában, a magyarokon kívül. Olaszországban a strandon állandóan bámultak... :)

Na, jó, még itt, Közép-Európában is viszonylag sokan tetováltatnak.

Szerintem butaság az, h nem mehetsz ki vele a napra, meg ilyesmi. Amíg a seb be nem gyógyul, addig valóban nem tanácsolt, de utána természetesen ugyanúgy lehet napozni. Soha semmi problémám nem volt a tetkóimmal, pedig az első már 8 éve fent van! (Te jó ég, hogy öregszem!)

Arról meg, h öreg korodban csúnya lesz: hát öregen ígyis-úgyis csúnyább leszel, akkor meg ez már nem oszt, nem szoroz... :)

Szerintem ne hagyd magad lebeszélni, az embert egy jól megválasztott minta igenis boldogabbá tehet! :) Sok sikert!

20. 4726e582cf (válaszként erre: 15. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 8. 22:49
Az kicsi :), de Neked kell érezni, hogy mekkorát akarsz. Itt van Mothi - beszélj vele :).
2006. aug. 8. 22:34
Én tetováló vagyok! :)))
2006. aug. 8. 21:47
ja, és még valami,kb. mennyibe került? hogy mégis fogalmam legyen az áráról
17. 0f7f8f506d (válaszként erre: 12. - 'szti)
2006. aug. 8. 21:46
Én azért akarok csinálni tetkót, mert valami különlegeset akarok,ami csak az enyém, és hát én is szexinek tartom, de csak a kicsit, amelyik el van túlzova, ahol szinte a hátán, karján is van, az már nem tetszik:)Persze, ha nagyim megtudná, megnyúzna, úgyhogy neki nem is fogom megmutatni, igaz ha lapockámra teszek és nála leszek, akkor biztos nem fogok spagettipántos felsőt felvenni.
16. 0f7f8f506d (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2006. aug. 8. 21:42
Hát, jó tudni, hogy angoloknál sokan tetoválnak, nem is gondoltam róluk.Igen, mint ahogy fawkesgirlnek is írtam, biztos, hogy jól meggondolom, hogy milyet, és kivel csináltatom, és az biztos, hogy nem nagy felületen csinálom.
15. 0f7f8f506d (válaszként erre: 10. - 4726e582cf)
2006. aug. 8. 21:40
Hát, én nem akarok túl nagyot, mert nem tetszenek, amelyek az egész hátat betöltik, meg a karján, de azért annyira nem kicsi, hogy ne lehessen látni, de nem is olyan nagyot, olyan közepeset,kb. olyan kávéscsésze alátétjének mérete:)))Nem tudom, hogy neked ez kicsi, vagy közepes. Hát, igen, biztos, hogy jól meggondolom, hogy kihez megyek,meg milyet csináltatok, nem szeretném, ha elbaltáznák, aztán meg már cseszhetem.
14. 0f7f8f506d (válaszként erre: 9. - Brigitta.a)
2006. aug. 8. 21:34
Oké, majd szóljál ha felraktad, kíváncsi vagyok:)
13. 0f7f8f506d (válaszként erre: 8. - 18235c4fc5)
2006. aug. 8. 21:34
Hát, piercinget én se szeretném.
12. 'szti
2006. aug. 8. 20:33
Máson még tán szexinek is tartom, de magamon nem bírnám elképzelni.
11. emagdi
2006. aug. 8. 20:31

sziasztok!

nekem nincs tetoválásom, nem tudok hozzászólni a fájdalom-témához.

annyi biztos, hogy érdemes a dolgot jól meggondolni, és mondjuk egy kisebb mintával kezdeni olyan testfelületen ami azért nem látszik a mindennapi élet során.


most nyaraláskor figyeltem fel rá amúgy (vízparton), hogy az angoloknak szinte mindegyiknek volt valamilyen tetoválása, legtöbbjüknek elég nagy felületű. nem is tudtam, hogy ott náluk ez ekkora divat.

10. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 8. 20:30

Hát az úgy volt, hogy a végletek embere vagyok, ha már csináltatok, akkor olyat, ami jelent valamit.

Lábra azaz talpra, majd belős bokára felfutó piros-zöld kínai sárkányt akartam (merthogy sárkány vagyok)

Egész hátas: lapockától kiinduló angyal szárnyak, tűzpiros, fehérrel árnyalva egésszen a farpofák közepéig lefutóan. Nos ez meg azért, mert nem vagyok egy angyal :), na és van még pár oka, hogy miért.


Tuti nem érném be egy kicsi alig-tetoválással. :) Nameg sok-sok ellenérv van :(((.


De azért, ha úgy érzed vágj bele.


Szemöldöktetoválás: azt meg ilyen emberrel csináltasd, akinek már láttad munkáját, nehogy elbaltázzák és elcseszett szemöldöktetoválással kelljen mászkálnod 3-5 évig :(.

9. Brigitta.a (válaszként erre: 6. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 8. 20:28

Nonfigurativ az enyem.

Jelen pillanatban nincs fenykepezom de ha lesz rakok majd fel rola fotot az adatlapomra. Ok?

2006. aug. 8. 20:14
Nincs az a pénz, amiért én tetkót csináltatnék, de a piercinggel is így vagyok.
7. e71af41436 (válaszként erre: 6. - 0f7f8f506d)
2006. aug. 8. 20:11
hihi....az titok :DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook