Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Testmagasság növelése felnőtt korban. fórum

Testmagasság növelése felnőtt korban. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 19. 00:13

Sziasztok!


Szerintetek tényleg ér valamit ez a Super-Growth nevű szer?

Azt nem értem, hogy felnőttkorban hogyan lehet újraínditani a növekedést?

24-25 éves korban lezáródnak a csontok végén az ún. epifízis porcok és onnantól fogva nincs növekedés!

De ha mégis tovább termelődik a növekedési hormon akkor akromegáliás növésről beszélünk ami az állkapocs,kézfej,ajkak,lábfej megnagyobbodásával jár ami nem egy kellemes dolog:O

Mondjuk a tudomány folyamatosan fejlődik és lehet, hogy kitaláltak valami szert ami újraínditja a növekedést.....

valakinek van valami tapasztalata ezzel a szerrel?

Amúgy én 185 cm magas vagyok.

21. Zane73 (válaszként erre: 20. - 04e95f637a)
2010. szept. 23. 18:01

Én 159 vagyok! Ez van, ezt dobta a gép!

Az egy dolog, hogy undoritó a műtét, de az mennyire fáj amikor tekernek a gépen(mégha csak pár mm-t is:-/ és ez hónapokig tart!

20. 04e95f637a (válaszként erre: 17. - Zane73)
2010. szept. 21. 20:32

nah akkor inkább maradok ekkora! :S

Láttam ilyen műtétet tv ben! fújj :(

19. Tempest (válaszként erre: 18. - 0c49369de6)
2010. szept. 21. 20:30
Köszi, valszeg. ez lesz a megoldás, szóval megbékélek magammal, és ahol tudok "trükközök".
2010. szept. 21. 07:10

Az alacsony termetnek számtalan előnye van, de rossz öltözködéssel tömzsi törpét kreálhatsz magadból. Hogy ne így legyen, mutatunk néhány ruhaviselési trükköt, amelyek optikailag nyújtják az alakot, és arányosabbá teszik a testedet.

A nagykönyv szerint a maxiszoknya és a maxiruha tabu az alacsony nők számára. Ha viszont a ruha fölé minél rövidebb dzsekit (farmer, bőr) vagy bolerót kanyarítasz, az előnyösen harmadolja a tested. A lábad így végtelenül hosszúnak tűnik majd.


• Ugyanígy a mell alatt szabott ruhával is hasonló hatást érhetsz el, csak arra figyelj, hogy a ruha két része között színben ne legyen erős a kontraszt.

Előnyösebbek számodra a kis minták, mert a hatalmas formák összenyomnak.


• Válassz hosszanti csíkozású darabokat, mert azok nyújtják az alakot.


• Ebből kiindulva az elöl végig gombos vagy cipzáras ruhák is számíthatnak kitüntető figyelmedre.


• Akármennyire ajánlják alacsony termetűeknek a miniszoknyát, csak akkor viseld, ha formás a lábad.

Számodra a legideálisabbak a lábat követő, magas vagy normál derekú nadrágok.


• Nyáron érdemes világosabb nadrágot viselni. Ehhez húzz nagyon hasonló árnyalatú felsőt, mert így nyúlánkabbnak tűnsz majd. Az erős kontrasztok (fekete nadrág, világos blúz) elfelezik a testet, amely alacsonyabbnak tűnik majd.


Tilos a bő szárú, a cipőt teljesen takaró nadrág.


• Ha nemcsak alacsony, hanem törékeny alkatú is vagy (a popsid, a melleid kicsik, és nagyon vékony vagy), nagy ívben kerüld a divatos bő szárú, lebegő anyagból készült nadrágokat, mert ezekben még vékonyabbnak tűnsz.


• Ehelyett válassz olyan farmert, amelynek a szára enyhén bővül, zsebei pedig hangsúlyos díszítést kaptak.


• Ha mellben nem vagy erős, válassz a mell alá érő kabátkák közül. Ellenkező esetben a derékig érő dzseki a jó választás.


• A hosszú, nyitott mellények nyújtják az alakot.


• Alacsony és törékeny nőként bátran kísérletezhetsz a legújabb válltöméses, többrétegű felsőkkel, de vigyázat, ne ess túlzásba. A túl habos, túl fodros ruhák ugyan erősítik a hiányzó domborulatokat, de könnyen 5-7 kilóval többnek nézhetsz ki.


• A legfontosabb, hogy a ruha méretben jó legyen, ne álljon el a testedtől, ne lifegjen rajtad.

17. Zane73
2010. szept. 20. 20:10

Szia!

Ha genetikailag vagy 155 cm, akkor valószínű, hogy a növekedési hormonoddal nincs baj!(tehát, ha erre rászedsz valamit, akkor többlet lesz)

Gondolom a gyógyszer nem hat szelektíven a comb és sipcsontodra, igy más csontjaid is aránytalanul megnőhetnek .(nézz meg egy pár képet acromegaliásokról)

Viszont van egy sebészeti megoldás, amikor eltörik a csontod és elkezdik nyújtani egy szerkezettel. Ez viszont nagyon fájdalmas!:-(

16. Tempest (válaszként erre: 15. - Dorina 1995)
2010. szept. 20. 19:53

Rendi vagy, de nem merem addig beszedni, amíg valakivel nem beszéltem aki tapasztalatból tud tanácsot adni, szóval aki használta. Érdekelne elsősorban, hogy lett-e valami baja, mellékhatás stb, meg hogy egyáltalán használt-e a cucc, szóval nőtt -e? Nagyon rámférne (jó)néhány centi, de nem mindenáron, szóval az egészségemet nem kockáztatnám.

Amit meg a reklám oldalakon írnak annak sajna nem nagyon hiszek. Persze ettől még működhet, bár nehezen hihető. Szóval nagyon kéne valaki aki próbálta, de nem nagyon tolonganak. Valszeg. mindenki magas..., vagy nem zavarja az alacsonysága... hát ez van.

15. Dorina 1995 (válaszként erre: 14. - Tempest)
2010. szept. 19. 21:48

Öm.. én lehet, hogy még is meg tudom szerezni a Super Growthtot, mert majd a tavaszi szünetbe megyek ki Angliában és azerintem ott lehet kapni!!! Ha akarod és megbízól bennem akkor szívesen hozok neked is!!

Vagy te egyáltelán szeretnél ilyen cuccot?

14. Tempest (válaszként erre: 13. - Dorina 1995)
2010. szept. 19. 19:52
Nem tudom, és hiába keresek azóta is valakit akinek lenne tapasztalata, nem találok. Ha rábukkansz valamire érdekel, nagyon .
2010. szept. 19. 14:33

Egyáltalán meglehet rendelni a Super Growthot magyar országra?

Mert én is akarok egyet!!

12. eleven11 (válaszként erre: 1. - Tempest)
2009. okt. 23. 15:48

hello !

ezt a super growth cuccot nem tudod hol lehet megrendelni ?

angolul nem igazán tudok :)

11. Tempest (válaszként erre: 10. - Alak)
2009. szept. 10. 19:25
Köszi, én is ettől tartok, hogy több bajt okoznék vele, ezért nem merem.
10. alak (válaszként erre: 9. - Tempest)
2009. szept. 9. 23:05

Eszedbe ne jusson növekedési hormonnal játszani - felnőttkorban a belső szervek (+áll pl.) növekedését okozhatja, ezzel együtt komoly veszélyeket. Ha "csak" aminosavakat szedsz, az anyagcserére, nemi hormonra, erőnlétre (testépítők szeretik) hathat. Nem éri meg...:(

Akinél tényleg komoly a helyzet, ott még serdülőkorban felírja doki (ismerek olyat aki kb. 160-165cm-ről kb. 8 év alatt 180-185 cm-re nőtt így).

9. Tempest (válaszként erre: 8. - 1fca7a0397)
2009. máj. 21. 19:48
mi az az elcsontosodás?
2009. máj. 21. 00:43
Hallottam növekedési hormonos gyógyszerekről, de mellékhatásként jelentkezhet az elcsontosodás, és a növekvés pedig egyáltalán nem garantált..
2009. máj. 13. 08:17
Szerintem az ilyen szerektől széltében nőnél, nem hosszában.
2009. máj. 12. 22:25
5. Tempest (válaszként erre: 4. - 54246605c4)
2009. máj. 12. 22:22
Hát én is ettől tartok, csak az ember amiben szeretne hinni abban próbál, még akkor is ha képtelenségnek tűnik. Állítólag agykontrollal is lehet valami ilyesmi, de abban sem vagyok járatos. ( meg persze nem tudom, hogy abból is mennyi igaz )
4. 54246605c4 (válaszként erre: 3. - Tempest)
2009. máj. 12. 22:19

Néztem, szerintem oké, hogy növekedési hormon, de a növekedési hormon egy bizonyos kor felett, vagy ha leállt a növekedés, tuti hogy nem okoz testmagasságnövekedést!!

Egy barátnőm 150:)

Nem olyan vészes az a 155 cm:)

Szerintem felesleges kockázatos, nem bizonyított, akár ártalmas dolgokra kidobni egy csomó pénzt...

Valószínűleg semmit nem nőnél tőle, vagy max 1-2 centit, de sosem tudhatod, milyen mellékhatásai vannak egy ilyen szernek:)

3. Tempest (válaszként erre: 2. - 54246605c4)
2009. máj. 12. 22:16

Hali , 155 cm .

Léci kukkantsd meg a két linket, ez mind vakítás lenne??

2009. máj. 12. 22:14

Szerintem nem lehetséges. Két okból.

A magasság kialakulása attól függ, hogy a csontjaid (hosszú csöves csontok) végén található Ún. epyphisys porckorongok mennyi ideig termelik a csont növekedésére ható anyagot. Kb. 18-20 éves korban ezek a termelések leállnak. Innentől kezdve a csontok nem növekednek. Innentől kezdve nem értem, mégis hogy gondolja bárki is, hogy ezekre kockázatmentesen, és egyáltalán hatásosan növelni lehet a testmagasságot.


Megkérdezhetem hány cm vagy?

2009. máj. 12. 22:11

Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek lehetséges-e. Találtam pár dolgot, de nem igazán tudom elhinni, de ha létezik valamilyen módszer a testmagasság növelésére engem nagyon érdekelne, aki tud ilyet, vagy érdekli a téma írjon.

Mindenesetre ezek elgondolkoztatóak:

[link]

[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook