Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Testmagasság növelése felnőtt korban. fórum

Testmagasság növelése felnőtt korban. (beszélgetős fórum)


1 2
52. gyuri026 (válaszként erre: 34. - Fibi82)
2016. aug. 9. 17:06

Szia!

Olvastam a hozzáoszlásodat a témakörben és tudom régi téma de te vagy az egyetlen reményem.

Jómagam 27 éves vagyok és 172cm.

[link]

Már írták,hogy önmagában a GTR2 talpbetét nem ér semmit, hanem a gyakorlatoktól és annak használatától lesz eredmény változás pár hónap alatt,tudom hogy sok minden van fent a youtube-on de nem lehet tudni 100%-an hogy azok közül bármi is beválik-e vagy sem, szóval lutri az egész.

Engem ez a StageI-V érdekelne,tudnál segíteni nekem ez ügyben?

Ismersz valakit akinek ezek a gyakorlatok megvannak?

Nagyon hálás lennék, és előre is köszönöm a segítségedet.

Várom mielőbbi válaszodat!

~Gyuri

2014. márc. 31. 23:42
konkrétat nem találtam,csak olvastam,hogy van ilyen és abban reménykedtem,hogy itt valaki saját tapasztalata alapján megerősíti. (igazi sikersztorit sehol se találtam egy módszerről se)
50. Losado
2014. márc. 30. 19:34
Erről a gtr talpbetétről nem tudsz semmit? Mert azzal is írnak gyakorlatokat.
49. Tempest (válaszként erre: 48. - Nagymate)
2014. márc. 29. 10:58
Mit jelent a megfelelő edzés? találtál konkrét gyakorlatokat is? Érdekelne ha van egy link. :)
2014. márc. 27. 22:57
jó kihalt lett ez a topic....szóval van valaki,akinek sikerült? én olyant olvastam neten,hogy nyújtásokkal,meg megfelelő edzésekkel fél év alatt 5-6 cm-t lehet nőni (persze a végtelenségig nem lehet megismételni)
2012. aug. 23. 20:29

Sziasztok! Ha valakit ismer vagy maga is használta azt a bizonyos Super Growth magasságnövelo terméket kérlek jelezzen vagy irjon róla legalább pár sort mert nagyon érdekelne hogy megbizhatok benne és nem lesz semmi féle mellékhatása!


Kérlek titeket ! KÖszönöm :)

46. himre
2012. jún. 6. 14:26

pedig a dolog egyszerű lenne a növekedéshez:


- ki kellene fejleszteni egy olyan szert, ami úja "felnyitja, meglágyítja, felpuhítja" ezeket a végeket (ezzel lehetőséget csinálunk a testnek a növekedésre)

- majd csontszövet-termelő sejtekkel és növekedési hormon adagolásával indítjuk el a növést


kérdés, hogy mi lesz a belső szervekkel? a növ. hormon hatására azok is nőnek vajon?

2012. ápr. 22. 17:27
Én 183 cm vagyok és 31 éves. 20 éves koromban 180 voltam max.. Hát elég gáz,hogy így megnöttem,mert làny vagyok és nem is csúnya. Csak jó magas!!!!:-p Ha valaki tudd kissebbítö mütétet,szoljon màr! Kösz! Puszi!:-*
44. korlasz (válaszként erre: 17. - Zane73)
2011. jan. 17. 19:22
Zane, fel tudnal vilagositani egy picit arrol a sebeszeti megoldasrol? melyik klinikaba vegzik, vagy melyik orvos? koszi
2011. jan. 13. 13:05
mennyiért adnád??
42. fibi82
2011. jan. 12. 13:12
Erre én is kíváncsi volnék! Ezek tabletták? Állítólag a növekedési hormon nem ér semmit, mert azt a szervezet állítja elő és felhasználja, ha gondolja. Babajagu, hány centit szeretnél nőni? Mekkorára?
2011. jan. 10. 23:38
Van valakinek tapasztalata a Super-growth nevű szerrel kapcsolatban?
40. fibi82
2010. dec. 29. 18:44

Hát azért az a 2,5 cm még nem számít megnyúlásnak, de tényleg nyúltam ennyit, nekem is hihetetlen. Azóta még stagnál, de remélem még változik. Én sem értem, hogy miként nőhettem. Azt tudom, hogy csak úgy a huszas évem elején is nőttem egy centit.

Mert tinikoromban 159-160 cm voltam. Sokat futottam, főleg tavasszal és nyaranta, volt hogy 15 km-t is.

Ezen az eu.magasságnövelés honlapon van gyakorlatok résznél, illetve a vertical jumping, olvassátok el.

De lehetséges, hogy csak kiegyenesedtem a tornától:D Remélem hogy nem csak erről van szó, és beindultak a növekedési hormonjaim:)

Igazából én sem tudom hogy lehet ez, de talpbetétem nem vettem, és semmilyen tablettát nem szedtem.

Bár a 163-164 cm sem rossz már, de pár centi még jöhetne.

Lehetséges, hogy nálam ez csak véletlen, nem tudom, vagy inkább csoda.

39. Babajagu (válaszként erre: 38. - Diskolo)
2010. dec. 27. 23:32

Én olvastam pl olyat is, hogy egy Osztrák férfi (Adam Rainer) a 20-as éveiben 130-140 cm között volt és ekkor hirtelen növésnek indult és pár év múlva elérte a 210 cm testmagasságot.

És még 50 évesen is nőtt! Ekkor érte el a 233,5 cm testmagasságot!

Benne van a Guiness rekordok könyvében is.

Vagy ott van Väinö Myllyrinne a Finn óriás akinek a testmagassága a 20-as éveiben 222 cm között volt és 30-as éveiben újra növésnek indult és elérte a 251 cm testmagasságot!

Szintén benne van a Guiness rekordok könyvében.

Tudom, hogy ezek szélsőséges dolgok, de ebből is látszik, hogy valóban lehet felnőttkorban is nőni.

Kedves Fibi!

Engem is érdekelne, hogy mitől nyúltál meg!

38. Diskolo (válaszként erre: 32. - Fibi82)
2010. dec. 27. 23:05
Kedves Fibi!20 eves kortol meg termeszetes a testmagassag novekedes,egeszen 23-24 eves korig is akar..ezt tobb ismerosomon is,ill sajat magamon is eszrevettem kb,mikor ilyen idos voltam,h par cm -el magasabb lettem.Bar nekem szerencsere nem hianyzik a cm,173 vok.Viszont nem irtad h te mit szedsz,mitol emelkedett a magassagot,mi az a torna gyakorlat amit emlitettel?Nem hiszem h 28 eves kor utan meg novekednel,termeszetes uton legalabbis semmikepp nem.De nyugi a 163-164 cm eleg jo,az nem alacsony!!Nem kell h minden no modell magassagu,170 cm folotti legyen!Mindenesetre kivancsi vagyok h miz a sport ami teged "megnyujtott"....
37. Tempest (válaszként erre: 36. - Fibi82)
2010. dec. 27. 20:31

Néztem az oldalt amit ajánlottál, olvasom is, de elég sok még nem értem a végére.

Ezek szerint azt a talpbetétet Te nem próbáltad??

Tudsz róla valamit, hihetetlennek tűnik amit írnak róla.

36. fibi82 (válaszként erre: 35. - Babajagu)
2010. dec. 27. 19:46
Nem tudom, hogy hatásos -e, én csak az előírt tornagyakorlatokat csináltam. Még kiderül, hogy mennyit nőhetek.
2010. dec. 27. 11:51

De vajon a super-growth hatásos-e vagy sem?!

Nekem egy kicsit hihetetlen.

34. fibi82 (válaszként erre: 33. - Tempest)
2010. dec. 26. 18:06

Nézd meg az eu.magasság növelés.hu alatt, írd be google-ba ezt tuti kiadja, ott megvan, hogy mit kell tenned, hogy szépen nőhess egy-két, akár több centit is.

Én biztosan mértem 161 cm-t tavaly, aztán kb. fél éve olvastam ezt, aztán már elértem a 162 cm-t , és most délután mértem 163,5 cmt, de sajnos most este sokat görnyedtem ülve és főleg állva, kicsit visszaállt:( kb 162,5-re

A lényeg a pozitív gondolkodás, és az ott leírt gyakorlatok. De főleg agyban dől el.

Ne ess abba a hibába, hogy állandóan méred magadat, mert ez annyira nem feltűnő, és elég lassú folyamat, tehát nem fogsz másnapra fél centit nőni. Sőt, ha reggel méred magadat egy centivel magasabb vagy, viszont este a legkisebb, akár 2 centivel is alacsonyabbat mérthetsz. Inkább ha 2 havonta egy-fél cm-t nőssz, akkor az is csoda.

Nekem csoda, mert tavaly tavasszal 161 cm voltam stabilan kihúzva, és mostanság 163-164 cm között. Mi ez, ha nem növés? És 28 évesen.

33. Tempest (válaszként erre: 32. - Fibi82)
2010. dec. 26. 16:56
Hallottam én is már agykontrollosoktól hogy ez lehetséges. Léci, léci írj valamit a módszeredről!!
32. fibi82
2010. dec. 26. 12:54

Lehetséges a felnőttkori növekedés. Én nő vagyok és 28 éves. 20 évesen alig 160 cm voltam, aztán 161 évekig és most 28 évesen már 163,5-164 cm.

Valószínű és remélem még nőni fogok!

Sportolok is sokat. Bár csoda nem fog történni,de én hiszek abban, hogy az aggyal is lehet irányítani a folyamatokat. Max. 5 centit még te is nőhetsz!

31. Babajagu (válaszként erre: 30. - Diskolo)
2010. dec. 25. 03:01

Szia!


De az is lehet, hogy működik!

Itt egy kép (Neki nem kellett ilyeneken gondolkodnia)

*****


Neked is nagyon boldog karácsonyt kívánok!!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
30. Diskolo (válaszként erre: 29. - Babajagu)
2010. dec. 24. 16:40

Szio!nem tudtam megnezni a linket,de olvasva,amit ki irtal a cikkbol,en nem tudom elhinni.Ha ez tenyleg igy mukodne,nem hiszem h ilyen egyszeruen mukodne ez a dolog.En sem vagyok mar tini koru...(-:

Nem tudom tenyleg h igaz lehet-e,de en nem szednem ezt a szert,pontosan azert amiket az elozoekben is irtam.Kellemes,boldog karacsonyt kivanok neked es szeretteidnek!

29. Babajagu (válaszként erre: 28. - Diskolo)
2010. dec. 24. 02:48

[link]


"30 fölött vagyok, ezért eléggé szkeptikus voltam a Super-Growth-szal kapcsolatban, azt godolva, semmi esélyem, hogy tovább nőhessek. Mindemellett, a Super-Growth két hónapnyi használata után, 5 centimétert nőttem! És most már tudom, hogy működik, megadva nekem az önbizalmat, hogy folytassam, tudván, hogy még jobb eredményt érhetek el. A Super-Growth-t könnyű használni, diszkrét és fájdalommentes. Nem beszélve arról, hogy sokkal hatékonyabb, mint az alternatívái. Köszönöm!!"


Boris Ivanov, kor:35 Moszkva, Oroszország


Szerinted ez létezik????

28. Diskolo (válaszként erre: 27. - Babajagu)
2010. dec. 23. 17:31
Ezeket as hireket,hol lattad,olvastad?Tudnal nekem esetleg linkelni?Mondom,a testepitok hasznaljak ezt a szert,de en meg mast ezzel kapcs.nem hallottam...
27. Babajagu (válaszként erre: 26. - Diskolo)
2010. dec. 22. 02:57

De, hogy lehetséges a növekedés ettől felnőtkorban? Olyan hírek keringenek, hogy valaki 30 évesen újra növekedésnek indult........


Most ez lehet, hogy valami reklám, de az is lehet, hogy igaz?!

26. Diskolo (válaszként erre: 25. - Babajagu)
2010. dec. 22. 00:42
Nem,nem szintetikusan.En ezt biztosan tudom,hogy igy van.Az agyban talalhato ez a hormon,es ezt az ember akkor "termeli"mikor alszik..durva nem igaz?De ennek jelentosen szerepe van az izomnoveleseben.Egy testepitonel akar tobbszoros meret novekedest is okozhat,viszonylag rovid ido alatt,ezert szeretik....
25. Babajagu (válaszként erre: 24. - Diskolo)
2010. dec. 21. 22:39
Nem szintetikusan állítják elő?
2010. dec. 21. 00:56
Azt tudjatok hogy az ebben levo hormont,a halott emberek szervezetebol veszik ki,es eitik bele a szerbe.A hormon neve gh- A testepitok is hasznaljak,mert nagyon segit az izom epitesben,de mellekhatasokkent,testreszek torzulasat fejtheti ki,megnovekedo fejmeret,arc csont szelesedes...stb.Nagyon durva,en biztos nem nyulnek ilyen szerekhez az tuti.
2010. dec. 20. 23:32
Ha évekig szedem,akkor akár 250 cm is lehetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook