Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tünetek megszűnése fórum

Terhességi tünetek megszűnése (beszélgetős fórum)


2019. aug. 4. 13:35
Én a 19 héten vettem szívhangfigyelőt. Jó érzés hallani a kis szivecskéjét. A doki eddig csak 2x mutatta meg a szívhangot. Most a 23 hétben vagyok elvileg minden rendben van de hamar ledarál a doki mikor ott vagyok kb 15 perc abból 5 a vizsgálat. Elég bunkó én szerintem. Első baba lesz 32 éves vagyok és spirált akar feltenni ne legyek hamar terhes. 3 babát szeretnénk kb 3 év korkülömbséggel. Nem egyeztem bele. Ez van ezt hadd döntsem el majd én. Elvileg minden rendben van mindene magvan ép szívhang jó én is hallom a készüléken keresztül de így a 23 héten nem érzem a mozgását még. Remélem ez hamar változik 3 hét mulva kell visszamennem a dokihoz. Izgulok egy kicsit. Eddig kevesen nyugtattak meg hogy nincs semmi baj.
14. Hanga05 (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2019. aug. 2. 00:00
Én is használtam szívhang figyelőt, nekem jó érzés volt, persze egy kicsit így is izgul az ember, mert nem hallgathatom egész nap.:)
13. Hanga05 (válaszként erre: 11. - MontoyaSolya)
2019. aug. 1. 23:57
És a 2 hétből a második a rosszabb, kezd az ember idegesedni. Én is szurkolok, hogy sikerüljön!
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - MontoyaSolya)
2019. júl. 31. 19:03
Kitartás és ilynekor tényleg nem kell még semmit érezni vagy amit érzel progi miatt van. Én mindig azt hittem az évek alatt amíg vártuk hogy én majd tuti megérzem ha sikerül. Ehhez képest 7 hetes voltam amire kiderült 😬 ennyire nem volt semmi tünet. Vagyis mell fajdalom volt meg előtte megjön érzés de én vártam hogy majd megjön vagy a hormon bajaimra fogtam, volt már ilyen 🤣 de amúgy 6. Hétig nem volt terhességi tünet semmi. Drukkolok hogy sikerüljön és gyors gyógyulást a párodnak.
2019. júl. 31. 15:19
Sziasztok, penteken lesz egy hete, hogy beultettek a pici Bebibogyot a pocakomba. Tegnapig még volt neha poci szuras, meg enyhe alhasi fájás, de azóta már semmi. Ráadásul a Párom tegnap reggelre korhazba került, ma mutottek. Ő ott fekszik, en itthon. ☹️ Annyi mindent olvastam a tunetekrol es tudom most meg nem is kene semmit erezmem, de ez a ket het szörnyen hosszú, igy meg plane. Olyan uresseget erzek most. Nem tudom hogy velunk maradt-e a baba. ☹️ Igazabol nincs is kerdesem, csak jo volt leirni.
2019. júl. 31. 12:14
Pár hét múlva már lehet szivhangfigyelőt is használni és akkor sem aggódik annyira az ember. Én 11. Héttől használtam.
2019. júl. 31. 08:38
En ugy voltam,hogy a 4.héten ajuldoztam es hajnalban rosszul voltam. Aztán elmúlt,es kb a 7-8.het körül megin elöjött,2hétre kb,és azóta elmúlt.
8. Hanga05 (válaszként erre: 6. - Kisa12)
2019. júl. 30. 23:51
Ha az UH-on volt jó erős szívhang, és akkor sem voltak tünetek, az nagyon biztató. Ilyenkor még nagyon szórnak a méretek, az nem mérvadó. Ha mégse bírod ki, persze egy újabb UH megnyugtató lehet, de hidd el, csak pár napig nyugodsz meg, utána még egy jó darabig tartani fog az izgalom, hogy biztosan megvan-e még a baba. Talán akkor nyugodsz meg igazán, amikor már érezni fogod mozogni.:) Nagyon szurkolok!
7. lapbarna (válaszként erre: 6. - Kisa12)
2019. júl. 30. 19:20
Menj el magán uh-ra!
6. kisa12 (válaszként erre: 5. - Hanga05)
2019. júl. 30. 15:32
Már voltam 6+1-nél, azelőtt 1-2 nappal szűntek meg a tünetek. Akkor egy kicsit kisebb volt a kelleténél és ezért hívott vissza 2 héttel későbbre. Azóta eltelt egy hét és még várnom kell egyet, de nem megy túl könnyen.
5. Hanga05 (válaszként erre: 1. - Kisa12)
2019. júl. 30. 15:00
Mikor mész UH-ra? A 6. héten pont jó lenne, és megnyugodhatnál.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Kisa12)
2019. júl. 30. 13:55
Dehogy. Nekem egy hét enyhe émelyges volt csak 6-7. Hét között utána és azóta semmi. Ma kezdtük a 37. Hetet. A mell fájdalom nekem 13. Hétre múlt el teljesen szép lassan fokozatosan. De van akinek marad de legtobbeknek elmúlik és ez sem gond. Az ilyen tuneteknél semmi sem törvényszerű. Amíg nincs erős görcs vagy vérzés nem kell megijedned.
3. kisa12 (válaszként erre: 2. - Levarosbukta)
2019. júl. 30. 13:39
Köszi a választ. Azt persze tudom, hogy előfordul gyakran, hogy valakinek egyáltalán nincsenek tünetei. De arról viszont, hogy voltak, de hamar elmúltak, inkább csak rosszakat olvastam. Ezért lennék kíváncsi azoknak a véleményére, akik voltak hasonló helyzetben. (Azt is tudom, hogy az orvos mondhat biztosat, de hozzá csak egy hét múlva kell visszamennem.)
2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Kisa12)
2019. júl. 30. 13:11
Nem jelent bajt, mindenki másképp reagál az első időszakban. (Én végig hánytam az első 3 hónapot, tesóm fel se vette.) Örülj neki és kívánok problémamentes várandósságot.
2019. júl. 30. 12:50

Sziasztok,

ha a 4-5 héten meglévő nagyon erős hányinger elmúlt a 6. hét elejére, az mindenképpen bajt jelent? Van valakinek tapasztalata ebben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook