Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség spermabankból fórum

Terhesség spermabankból (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
19. 9089b602ef (válaszként erre: 18. - Angelic smile)
2014. szept. 18. 21:36

Igen,ez tényleg becsülhető benne.Így is van jól.


Nincs,sajnos.És talán nem is lesz...nem tudom, alkalmas vagyok-e rá. Négy évig nem sikerült teherbe esnem,szét is mentünk a volt párommal...:(Pedig elvileg nincs semmi bajom...Azóta egyedül vagyok, kb. egy éve, és még pasi sincs a láthatáron...:(Ez van...

Én is felnevelném,akár egyedül is...és nagyon remélem, hogy lesz...

18. angelic smile (válaszként erre: 16. - 9089b602ef)
2014. szept. 18. 21:31

De elnézést kért! És ezt nagyon becsülöm benne! :)


Nincs még gyermeked? Tényleg ne hagyd ki! Én akár egyedül is felnevelném őket.

2014. szept. 18. 21:30
ingyen is csinálnak gyereket, miért fizettek érte?
16. 9089b602ef (válaszként erre: 14. - Angelic smile)
2014. szept. 18. 21:25

Osztom a véleményed.

Nem jópofa, inkább gusztustalan.

Engem még meg is sértett, tudtán kívül...de ez hosszú mese.:(


Bár, ahogy így gondolkodom,a végén lehet,nekem is csak a spermabank marad...:(

2014. szept. 18. 21:23
Ez nálam is kiverte a biztosítékot még akkor is ha "jó szándék"-ból írtad.
2014. szept. 18. 21:18
Szerintem ezt a hsz-edet töröltesd! Nem volt jópofa!
2014. szept. 18. 21:09
Épp a minap volt erről szó a tévében. S konkrétan mondták, hogy ha nincs párja a nőnek, akkor is lehetséges. Annyit mondtak, hogy képet nem mutathatnak a donorokról, csupán a hölgy leírása alapján, az adatbázisukban megjelölt jegyek szerint keresnek a leendő anyukának ideális donort. Drukkolok én is! Majd írd meg mire jutottál. :)
12. aed6bafa83 (válaszként erre: 1. - Mrea)
2014. szept. 18. 20:54
Ja és a lényeg nagyon sok sikert kívánok.
2014. szept. 18. 20:53

Szia! Találtam valamit, belinkelem az egész oldalt is. Remélem tudtam segíteni.

[link]


(4) Egyedülálló nő esetében a reprodukciós eljárás akkor végezhető el, amennyiben a nő életkora vagy egészségi állapota (meddőség) következtében gyermeket természetes úton nagy valószínűséggel nem vállalhat. A reprodukciós eljárás megkezdésére, a tájékoztatásra, a beleegyező nyilatkozatra e fejezet rendelkezései megfelelően irányadók. A reprodukciós eljárás során testen kívül létrejött és be nem ültetett embrióval kapcsolatos, e fejezet szerinti rendelkezési jogot az egyedülálló nő gyakorolja azzal, hogy rendelkezési jogáról közokiratban vagy teljes bizonyító erejű magánokiratban lemondhat.


(5) Reprodukciós eljárás megfelelő szakorvosi javaslatra, az eljárás lefolytatására kiadott működési engedély alapján jogosult egészségügyi szolgáltatónál végezhető.


168. § (1) Reprodukciós eljárás - egyedülállóvá vált nő esetén annak folytatása - a házastársak, illetőleg élettársak együttes, illetve - a 167. § (2) bekezdése szerinti kizáró nyilatkozat hiányában, valamint a letétbe helyezett embrióval kapcsolatos rendelkezési jog keretei között - az egyedülállóvá vált nő írásbeli kérelmére végezhető. A kérelmet teljes bizonyító erejű magánokiratba kell foglalni. Az élettársi kapcsolat fennállásáról az élettársak közokiratban nyilatkoznak.


Meg találtam egy cikket is: [link]

10. angelic smile (válaszként erre: 1. - Mrea)
2014. szept. 18. 20:50
Én személy szerint nagyon drukkolok neked. Igazad van az anyasággal kapcsolatban. Bár lehet, most elfogult vagyok, de nem tudnám elképzelni az életemet gyerek nélkül. Őszintén kívánom, hogy találd meg a megoldást! :)
2014. szept. 18. 20:45

Szia!

Szerintem lehet itthon lehet. Egy ismerősöm nővére hasonló cipőben. Nincs párja, de szeretne gyereket.

Úgy hallottam, hogy belevág a káliban, csak kb 60 000-be fog kerülni.

8. Borda (válaszként erre: 4. - Mrea)
2014. szept. 18. 20:43
Mo-on is van erre lehetőség, ha a nő egészségi àllapota alapjàn természetes úton egyébként sem vàrható a teherbe esés. Mindenkinél lehet ilyen okot talàlni! A Kaàliban megcsinàlják. Néhàny éve én is hasonló cipőben jàrtam, az első inszem sikerült. Sok sikert neked!!
2014. szept. 18. 20:41

[link]


Talán érdemes belenézned.

6. angelic smile (válaszként erre: 5. - Angelic smile)
2014. szept. 18. 20:41
Itt azt írják: "Továbbá, ma már bizonyos feltételek mellett egyedülálló nő is igényelhet donor spermával történő mesterséges megtermékenyítést."
5. angelic smile (válaszként erre: 1. - Mrea)
2014. szept. 18. 20:40
Nézd csak ezt: [link]
4. mrea
2014. szept. 18. 20:25

A Krio Intézet honlapján ez áll tájékoztatásként:


" Milyen esetekben lehet donor segítségét igénybe venni?


Azokban az esetekben, amikor a férj ejakulátum-mintája különböző okokból kifolyólag nem használható még mesterséges megtermékenyítésre sem. A férj ezen állapotát orvosi igazolással kell alátámasztani."


:(

3. mrea (válaszként erre: 2. - Yankees)
2014. szept. 18. 20:23

Olvastam pár cikket erről és azt írták, hogy csak akkor lehet ha a partner nem nemzőképes ...ami ugye egy hivatalosan bejelentett élettársi kapcsolatot, vagy házasságot feltételez...

De ha van arról tuti infó hogy itt is lehet, az azért még jobb lenne (azt hiszem). :)

2014. szept. 18. 20:20

Magyarországon tuti nem lehet?

Egyik ismerősöm barátnője úgy tudom így vállalt gyerkőcöt.

1. mrea
2014. szept. 18. 20:16

Üdvözlet Mindenkinek!


Tudom, hogy Magyarországon nincs erre lehetőség, ezért kérdezném valaki végéigcsinálta-e más országban?

Hamarosan betöltöm a 40-et, párkapcsolatom sajnos alakult ahogy alakult, egyedül vagyok. Azonban az anyaságról nem szeretnék lemondani. Becsapni senkit nem akarok és csak a terhesség miatt ágyba bújni.

Ezért arra gondoltam megpróbálnám külföldön a megtermékenyítést spermabankon keresztül.

Az elhatározás megvan, most már csak a hol, hogyan kellene.

Van itt valaki aki hasonló cipőben járt és ezt az utat választotta és végig is csinálta?

Minden tapasztalat érdekelne ebben a témában.


Előre is köszönöm! :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook