Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség elején barna folyás fórum

Terhesség elején barna folyás (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 23. 12:56
Viszont a helyedben csutortokon visszamennek a korhazba, ha el a baba, addigra kene lenni szivhangnak
2. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Mia87)
2015. febr. 23. 12:55
Sajnalom! En nem merlek biztatni, nekem vetelessel vegzodott az ilyen barnazasom. :-(
2015. febr. 23. 12:48
Sziasztok! 7 hetes terhes vagyok és szombat óta sötét barnás folyásom van. nem mindíg de pisilés után a wc papíron mindíg van. Ma már volt hogy véres. Szombaton berohantunk a kórházba mivel már szeptemberben volt egy vetélésem. De akkor müvi úton lett befejezve mert nem volt a 10 héten szívhang. E miatt eleve szedek magzatmegtartót. Az ügyeleten a magaztot látták de szívhangot nem. De mivel 6 hét 3 napra hozta a gép lehet hogy azért mert pici. Azt mondták nem tudnak mit csinálni hisz a gyógyszert eleve szedem. A saját orvosom nem tudom elérni pedig csak március közepére van hozzá az időopontom. Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat. a pihenés kizárt van egy két éves örökmozgó fiam. Nagyon félek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook