Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen fürödtök/fürödnétek a Balatonban? fórum

Terhesen fürödtök/fürödnétek a Balatonban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
39. H.Ancsi (válaszként erre: 37. - Agis)
2009. júl. 14. 15:06
én mint vidéki proli, mert a délit szeretem, meg vidéken is lakom, megkérdezhetem te hova sorolod magad?
38. Detti05 (válaszként erre: 37. - Agis)
2009. júl. 14. 15:05
Látom nem fognak itt unatkozni a csajok,mert ha elolvassák a te véleményedet akkor téged is bombáznak akár csak engem az agyonsterilizált környezettel,bár nem tudom,hogy ismeretlenül mért kell a másik embert így leszólni.Véleményt mindenki mondhat,de azért annak is van egy határa főleg ha már személy szerint megcéloz.Amúgy nagyjából egyetértek a véleményeddel,mi nyaraltatunk és tisztelet a kivételnek ,de a legtöbb partra látogató turista el van szállva.
37. agis (válaszként erre: 29. - Ad96793c81)
2009. júl. 14. 14:57

No, akkor rólam meg lehet a véleményed.. :)


Szerintem az egy pocsolya. A Velencei-tó meg a lábmosó.. A déli part tele van pesti meg vidéki prolival, az északin meg a budai sznobok tobzódnak. Mi Füredre járunk (a pasim imádja) de soha nem megyek bele a vízbe. Ha nagyon melegem van lezuhanyozom, de ennyivel meg is van oldva...


Nincs a Balatonnal semmi baj, csak egy b@szott nagy pocsolya:D

2009. júl. 14. 14:49

Az agyonsterilizált környezetben élők immunrendszere sokszor a nullával egyenlő.

Úgy gondolom ez nem igaz ránk,nem vagyunk agyonsterilizálva,de itt ha jól tudom véleményekről volt szó,hogy terhesen belementél-e vagy belemennél-e a Balatonba.Én leírtam mindenkinek szíve joga eldönteni,hogy belemegy-e.Ha jól tudom senkit nem sértegettem azzal,hogy mi a véleménye a Balatonról,nem neveztem pocsolyának,aki belemegy annak jó fürdőzést kívánok aki nem az biztos megoldja majd a a hűsölést másképpen.

2009. júl. 14. 14:13

Sziasztok!!


Akkor a strand meg alapból kilöve igaz?Pedig minden porcikám kivánja a vízet!!És a zuhany kevés :S

2009. júl. 14. 14:09
Balatoni lakós lévén én is belementem terhesen a vízbe. ha dokid is azt mondja, h szabad akkor nincs mitől félned. menjél bele nyugodtan
2009. júl. 14. 14:04

én nem mennék be terhesen, mert valóban nagyon ritkán előfordulhat, hogy fertőzést lehet benne összeszedni. De, már bocsánat, mi az hogy pocsolya? Még a környezetemben sem ismerek olyat, akinek valaha baja lett volna tőle, a füle pedig nem azért fájt mert Balaton, hanem azért mert víz, ami belement és begyulladt.

Szomorú, hogy van aki igy beszél róla, nekem is van medencém, meg gyerekem is, meg fertőtlenítőm is, meg kutyám is .De nem a fertőtlenítésről szól az életem, talán ezért nem volt még nálunk soha senki beteg.

32. ad96793c81 (válaszként erre: 31. - 40163fd81d)
2009. júl. 14. 14:00
Pontosan! Az agyonsterilizált környezetben élők immunrendszere sokszor a nullával egyenlő. Különösen a mai gyerekeké. Köszönet a reklámoknak, amiktől a falra tudok mászni, mert bebeszélik, hogy egy percig sem élhetünk ilyen vagy olyan fertőtlenítőszer nélkül.
31. 40163fd81d (válaszként erre: 30. - Detti05)
2009. júl. 14. 13:24

Ez érdekes:))

Ha a balcsiban ilyen baci lenne,akkor mindenki megfertőződött volna vele.

Talán az immunrendszere volt túl gyenge a lányodnak,és nem a balcsi volt a mumus.

2009. júl. 14. 13:04
Én nem lepocsojázom csak az én számomra nem megfelelő.Annak idején a lányommal lejártunk és minden alkalom után az ügyeleten kötöttünk ki.Mire hazaértünk a partról fájt a füle és a torka.Az apukám Drv-s és megkérdezte a laborosokat,hogy mitől van ez állandóan,ők mondták hogy a vízben van olyan baci ami ezt okozza.Mindenkinek szíve joga eldönteni belemegy-e vagy sem.Mi inkább az itthoni medencét választottuk ami elég nagy és rendszeresen tisztítva fertőtlenítve van /ebbe az orvosom is beleenged/,nem olcsó egy ilyen,de a gyerekeim egészsége az első.
29. ad96793c81 (válaszként erre: 23. - Ében11)
2009. júl. 14. 12:04
Egyetértek veled, nincs a Balatonnal semmi baj. Aki pedig magyar létére lepocsolyázza, arról megvan a véleményem!
28. benvik (válaszként erre: 24. - Detti05)
2009. júl. 14. 11:58
Igaz Velencén, de láttam már olyan parasztot, aki kocsival lement a hajórámpán, és elkezdte benne mosni a kocsiját. Frankón samponnal meg minden. Akkor már inkább egy kutyával úszom benne....
2009. júl. 14. 11:58
Sziasztok! Én annak idején mikor terhes voltam fürödtem a Balatonban és semmi bajom nem lett, de ezt szerintem Mindenkinek Magának kell eldöntenie, mert ha véletlenül valami történik ne mást okoljon.
26. ében11 (válaszként erre: 24. - Detti05)
2009. júl. 14. 11:55
ok.nekem meg egy fürdős ismerősöm mondta ott nem cserélik le soha teljesen a vízet, pótolják és klórozzák.amúgy élő vízbe az állatok is belepiszkítanak(halak)de él benne más ami meg lebontja szűri tisztíja(nád).
2009. júl. 14. 11:55

semmi képen nem fürödnék sem természetes vízben, sem strandon.

A gyerek egészsége mindennél fontosabb, és terhesen elkaphatsz egy olyan fertőzést, ami a kicsinek nem igazán kéne.

Bocsi én ezt tenném...

2009. júl. 14. 11:49

Sziasztok,én Siófoki vagyok gyalog kb 10 perc a part,de évek óta nem járunk le nyáron inkább csak télen hattyúkat etetni.Állítólag tiszta a Balaton,de nekem és sok Siófoki kismama ismerősömnek sem javasolja a doki a Balatonba való fürdést.Meg persze azért sűrűn látni benne emberi ürüléket,döglött halakat a part mentén valamint a vízben fürdő kutyákat,így gusztusom sincs ebbe a vízbe belemenni.

Szerintem mielőtt egy kismama Balatonba fürödne kérdezze meg az orvosát.

23. ében11 (válaszként erre: 21. - Agis)
2009. júl. 14. 11:45

most volt a hírekben olyan tiszta a víz, hogy iható.

turistával tömve csak 1-1 hétre igaz.amúgy alig vannak.régen meg egy tűt sem lehetett leejteni a parton.most nem a kismamafürdőzés miatt írom, de megvédem a balcsit-éveken keresztül minden nyáron lent voltam.

22. ében11 (válaszként erre: 19. - One85)
2009. júl. 14. 11:43

remélhetőleg a dokija megmondja.én is izgultam az unokahugomért de semmi bajuk nem lett.

a balcsi meg nincs úgy tele, mint régen volt.lehet hogy most sokan vannak meleg a víz, de már nincs tömeg májustól szeptemberig-ezért tisztább a víz.

egyik ismerősöm rendszeresen járt úszni terhesen, sőt nálunk vízben kismamatorna is van.de a doki a tuti szerintem is.

21. agis
2009. júl. 14. 11:43
Én nem terhesen sem vagyok hajlandó belemenni abba a pocsolyába.
2009. júl. 14. 11:41

Sziasztok!

Én 7 hónapos terhesen fürödtem a Velencei tóban, és nem lett semmi baj.

19. one85 (válaszként erre: 16. - Ében11)
2009. júl. 14. 11:40
A belseje felé biztos tiszta de ott ahol tömve van túristákkal,hát nem igazán hiszem.Amit írtam amúgy Én nem tenném de ez mindenkinek saját döntése.Mi hétfőn mentünk volna de sajna nem lehet.Lemondtuk!Amúgy meg az orvos tudja ezt igazán megmondani,hogy melyik kismaminak mit lehet!
2009. júl. 14. 11:39

Bár én nem vagyok, egy vizicsibe típus, de ha nagyon "megkívánnám" a fürdést, és a terhességgel nincs gond, akkor fürödnék.

Az elsővel uszodában is voltam, igaz csak egyszer.

17. benvik
2009. júl. 14. 11:37
Én egy Velencei tónál összeszedett fertőzés miatt vetéltem el. Még nem tudtam, hogy terhes vagyok, így belementem. Soha többet. Most néztem a partról, és nem haltam bele. Ki lehet bírni egy nyarat.
16. ében11 (válaszként erre: 15. - One85)
2009. júl. 14. 11:36
a balaton meg a tenger elég tiszta.a tenger főleg azért mert sós víz-abban még kevésbé szaporodnak a bacik.
15. one85
2009. júl. 14. 11:34
Szerintem ne tedd nekem nem engedik bár mások az okok,de azt mondták hogy hamar összeszedhetsz valami fertőzést.Szerintem inkább egy orvost kérdezz meg!
2009. júl. 14. 11:34
Én egyik terhességem alatt sem fürödtem.
13. csacsa (válaszként erre: 1. - Angyalka29)
2009. júl. 14. 11:33
En mindket gyerekemmel a pocakomban furodtem a blcsiban. Az igaz hogy fokozottan oda kell figyelni. vgyais fontos hogy a mehszaj zart legyen es nem lehet benne lenni orakat. De lehet furodni, egy jot uszni. A fiammal aki most 8 honapos meg a tengerben is uszkaltam ami 22 fokosnal soha nem volt melegebb. Es mindket gyerekem egeszseges es semmi bajuk(jom) nem lett. Persze mindig elotte konzultaltam a dokimmal hogy mit hogyan.
2009. júl. 14. 11:32
Én fürödtem a Balatonban még 8hónaposan is... és nagyon jó volt :) Semmi bajunk nem lett belőle.
11. kinni
2009. júl. 14. 11:32
Én tavaly nyáron fürödtem benne, 30 hetes voltam. Nyaralás előtt elmentem az orvosomhoz, nekem ő engedélyezte. Teljesen zárt volt a méhszájam, semmi probléma nem lett belőle.
10. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Angyalka29)
2009. júl. 14. 11:31
Én bátran fürdenék benne,nem is értem a többi "ne tedd " féle hozzászólást???
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook