Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen fürödtök/fürödnétek a Balatonban? fórum

Terhesen fürödtök/fürödnétek a Balatonban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
99. ében11 (válaszként erre: 94. - Agis)
2009. júl. 16. 10:10
nah ha neki sem hiszel...de biztos boldog életed lesz-van vele. milyen furi hogy ő jól érzi magát...és nem kell a világ végére mennie érte.
98. ében11 (válaszként erre: 91. - Agis)
2009. júl. 16. 10:08

nem nem vagy boldog ha az lennél akkor nem esnél neki bárkinek, valami gond csak van ami ezt okozza.

nagyon furcsa ha valaki nem akar külföldre menni-úgy érzem te is csak ezért mert annak igazibb,igazán menőbb dolognak tartod.komolyan kérdezd meg a párod, miért szeret mégis elmenni-mikor külföldön is megtehetné hogy vízpartot kap.

ja és ha annyira átlagos minden akkor neked miért egy átlagos magyar interneted van és miért egy átlagos magyar fórumon érdeklődsz dolok után-ha annyira különleges vagy és nem átlagos-akkor nem találkoznánk itt veled össze.vagy rosszul gondolom?

becsapás drága balaton-ugyan már, a barátnőm inkább oda ment idén is mert a tengerpart drágább és ugyanúgy előfordultak átverések.

mikor én lent voltam nem tapasztaltam akkora drágaságot-már nem olyan a szezon mint régen-és minden vendégnek örülnek,inkább megbecsülik mert a májustól szeptemberig tartó szezon összezsugorodott pár hétre.

de mondom strand meg hekk nélkül is lehet elcsodálkozni milyen szép a táj stb.a kilátó nem fog átverni senkit.ha semmiben nem találsz szépet jót akkor igenis segítséget kell kérned-bármennyire is úgy érzed ez csak azért van mert különleges vagy.nos különleges vagy, de csak sajnálni tudom.

97. szemmelver (válaszként erre: 96. - Agis)
2009. júl. 16. 10:05
csak kíváncsiság:)
96. agis
2009. júl. 16. 10:04
Nem tudom ehhez mi közöd van.. :)
95. szemmelver (válaszként erre: 87. - Agis)
2009. júl. 16. 10:02
Arra azért kíváncsi lennék,hogy miből élsz?:)
94. agis (válaszként erre: 90. - Ében11)
2009. júl. 16. 10:01
Minden alkalommal szóba jön....tegnap is beszéltünk eme vita kapcsán a Balatonról. Tudja, hogy csakis az ő kedvéért megyek, és csak miatta érzem ott jól magam. Tudja, és tisztában is van vele.....és csak mosolyog azon, ha azt mondom, pocsolya....pedig ő még nyaralót is ott akr venni.....:) Arról is igyekszem lebeszélni.
2009. júl. 16. 10:00
Egyértelműen igen, orvos is védőnő is jóvá hagyta.
92. agis
2009. júl. 16. 09:59

elírtam, egy szó kimaradt:


...mert nem használják ki a lehetőségeiket.....

91. agis
2009. júl. 16. 09:59

Boldog vagyok, és elégedett.....nincs segítségre szükségem. Nem hiszem, hogy felsőbbrendű lennék csak azért, mert nem vagyok Balaton imádó!!!!


Azok, akik egész évben arra spórolnak, hogy egy hetet lazázzanak a Balatonon, megérdemlik, mert használják ki a lehetőségeiket. Egy hét Balatoni bulimaraton árából el lehet menni külföldre is... Elhiszem, hogy Magyarosrzág szép, és a Balaton a magyar tenger, de ezer és ezer más olyan hely van a világon, ahová érdemes elmenni.


Nem vagyok átlagos. Az átlagos dolgok nem vonzanak, nem is érdekelnek. Szeretem az extravagáns dolgokat, azokra is koncentrálok. De mindenki más. Egy szóval sem mondtam, hogy hülye, csak mert a Balatonhoz megy nyaralni. Ha erre van igénye, azt szereti, tegye. Csak ne csodálkozzon, ha jó magyar szokás szerint átverik a sörrel, a hekket aranyárban mérik, és annyi pénzt elver a magyar tengernél eltöltött egy hét alatt, amit más külföldön sem költ el. Ízlések és pofonok.

90. ében11 (válaszként erre: 87. - Agis)
2009. júl. 16. 09:54
még csak annyi hogy talán a pasiddal is beszélgess erről-őt lehet meg tudnád győzni miért is nem kell a balatonhoz menni-sok sikert hozzá!
89. ében11 (válaszként erre: 87. - Agis)
2009. júl. 16. 09:52

nem a szóhasználattal volt baj a stílussal.

nincs átlag-emberek vannak.te is egy vagy a sok közül képzeld!

honnan tudod otthon csak vajas kenyérre telik nekik, és ha még így is lenne neked ez miért esik olyan rosszul-bántanak téged vagy mi?

azok akik nem szállnak le a többiek közé nos nem érdekelnek.amúgy én minden nyáron az északira mentem de nem azért mert budán lakom,(szegeden-nagyváros és nem vidék).mit zavar téged a panelrengeteg?valahol akni kell, amúgy annyi kertes villa el sem férne egymás mellett,szóval praktikus oka is van az emeletnek.

úgy tűnik te a nem átlag közé sorolod magad, bár a sznobokkal sem érzed jól magad.sajnálom hogy ennyire boldogtalan vagy!tényleg!Kérj segítséget!

a balatonról még annyit, hogy az egyik legszebb országrészünk,gyönyörű-és még sok sok ilyen rész van fel sem tudnám sorolni!ez a legszomorúbb az egészben hogy igaz az embereket nem kedveled, de hogy a természetet is csak a van kategóriába teszed!nagyon nagy szegénységről vall amit írsz.hidd el én egy szelet vajas kenyérrel is boldogabb vagyok-és nem kell lemennem a balatonhoz sem.

2009. júl. 16. 09:32

Ami nekem és valószínüleg a többieknél is kiverte azt a bizonyos biztosítékot, hogy minden hsz.-d ugy irod, mintha bármi oknál fogva felsőbbrendő lennél bárkinél. Az a fiatal, lehet, hogy egész évben arra spórol, hogy egy hetet el tudjon tölteni "lazán" a Balcsin. Nem azért mert, el akarja mondani, hogy ő ott volt, hanem mert neki ez a pihenés, lazulás. Nem hinném,hogy ettől kevésbé lenne értékesebb ember, mint azok a sokak akik az északi parton a bérelt hintaágyukon pakolják magukat. Sőt!!!!

Lekicsinylően beszélsz a háziasszonyokról, a "prolikról" meg általában mindenkiről. Mitől vagy te ennyire felsőbbrendü, most már igazán kiváncsi lennék. Bizonyára valami nagyon nagy dolgot letettél már arra a bizonyos asztalra:)

87. agis (válaszként erre: 84. - *Pillango*)
2009. júl. 16. 09:22

Egy alkalommal sem vol a "paraszt" szó használva. Ha körbekérdezel, a nagy átlag az lesz, amit említettem. A panelrengetegből a fiatlaok, meg a kevésbé fiatalok is megrohamozzák a déli partot, ott eszméletlen mennyiségű pénzt elszórnak, hogy ők húúúú de lazák, aztán a nyár hátralévő részében vajaskenyeret esznek, de elmondhatják, hogy voltunk a Balcsin:)

A másik: a budai társaság nem süllyed le odáig, hogy a déli prolik közé vesse magát (sok sok embertől hallottam!!!) és inkább napfürdőzik a bérelt hintaágyán a nyaralójához legközelebb eső fizetős strandon...:)


Ez nem statisztika, saját tapasztalat. Ha a pasim nem akarna a Balatonhoz menni, engem nem lehetne oda 6 lóval sem vontatni. Már gyerekként sem vágytam a Balatonhoz. Ízlések és pofonok. Nem hiszem, hogy terhesen belemennék, csak hogy az eredeti témához is hozzászóljak.


Persze-persze nem árulom el, melyik oldalon lakom :)

86. a1baa7edcc (válaszként erre: 72. - Agis)
2009. júl. 16. 07:35
Hozzaszolasodbol az jon le, szeretned, ha irigyelnenek. Es pont itt... na ne.
85. Munya
2009. júl. 15. 22:19

anyukám 6 hós terhes volt öcsémmel, simán fürdött benne. Öcsém a pociba élvezte, mocorgott nagyon!

Egyéb a dombra fel, dombra le dolog volt neki fárasztó! Mármint anyámnak! :D

84. *Pillango* (válaszként erre: 37. - Agis)
2009. júl. 15. 22:07
én az északin fürödtem, se nem vagyok paraszt, se nem budai, se nem sznob. ezt hogy vezeted majd be a statisztikádba?
83. *Pillango* (válaszként erre: 10. - 40163fd81d)
2009. júl. 15. 22:02
igen, ez nekem is fura:)
2009. júl. 15. 22:00

visszatérve az eredeti témához:

én 16 hetes voltam amikor Balcsin voltunk, kijelentettem előre, hogy nem megyek bele a vízbe, elleszek a parton. zárt méhszájjal a védőnő és a doki is mondta, h nyugodtan fürödhetek természetes vízben (ők az uszodát nem ajánlják, de ez dokinként változó). szóval a 40 fokban mégiscsak belementem a hűs vízba, nagyon jól esett!!! és persze semmi bajom tőle. szerintem az ösztönökre kell hallgatni, ha jól esik nem történhet baj egy Balaton-minőségű vízben.

2009. júl. 15. 20:32
lehet, hoxánál.moderátornál azt hiszem.
2009. júl. 15. 20:13
Sajnálom, hogy idáig fajult ez a topik...:( lehet valahol kérni a törlését?
79. agis (válaszként erre: 77. - Ében11)
2009. júl. 15. 20:05

Én nem vagyok ráutalva senkire...és nem hiszem, hogy hagynám, hogy ez bármikor is előforduljon....


Honnan veszed, hogy semmihez sem tudok hozzászólni? Ejnye ejnye kicsit többet képzelsz magadról, kedves ében11.....


Talán nem csak sznob, meg liba, meg eszetlen meg tyúk, hanem antiszociális is vagyok...:)

78. ében11 (válaszként erre: 77. - Ében11)
2009. júl. 15. 19:49
jut eszembe...téged is egy háziasszony szült,és családban nőttél fel gondoskodtak rólad...valami fogalmad lehetne erről, voltál gyerek...sajnálom ha a jó modorról nem hallottál, vajmi kevés a két idegen nyelv ha valaki értelmesen intelligensen kulturáltan nem tud beszélni...sok sikert kellene hogy kívánjak, hátha összejön így is.
77. ében11 (válaszként erre: 72. - Agis)
2009. júl. 15. 19:44

akkor menj a nyelvtudásoddal egy külföldi fórumra légyszíves.

nem fogom hagyni hogy ok nélkül kötekedj!és más sem!

hidd el, fogsz még arra jutni hogy nincs kinél "összesz.pni" a ruhára valót...és pisloghatsz.

ez itt nem a szólásszabadságodról szól, hanem arról hogy kulturáltan nem tudsz hozzászólni semmihez sem.

szerintem egy háziasszony nem elb.szta az életet, sokkal inkább több ember életét tudja összefogni,egy egész családnak tud adni...de ezt sem lehet megérteni csöpp ésszel.hát sajnálom ha valaki érzelmi szegénységgel küszködik.

2009. júl. 15. 19:42

Hehe, tök vicces ez a fórum :) 1ébként tényleg nem mindenki a fürdőzés kedvéért jár a Balatonra, hanem mert a családja szereti, és a kedvükért elmegy, s fürdőzés helyett inkább elnapozgat, elolvasgat, elnézeget...Nah, nem én, mert én aztán nagyon szeretem a vizeket, a Balcsit is. Pocsolyának biztos nem pocsolya, bár agis még nem próbálta átúszni, vagy átevezni ezt a kis pocsolyát hosszában (csak 77 km) :)

Alaptémára: nem fürdök terhességem alatt sem usziban, dem természetes vízben sajna, de én hajlmaos vagyok a fertőzésekre, így nem merek.

75. Nőci1
2009. júl. 15. 18:08
Simán mentem ,mindenhova fürdeni még utolsó hónapban is. Semmi bajom nem volt,figyeltem a higiéniára.
74. H.Ancsi (válaszként erre: 73. - 40163fd81d)
2009. júl. 15. 18:06

szia Fata, szerinted jól érzem, hogy egy kedves hozzászóló hamarosan itt hagyja, ezt a fórumot. Na nem önszántából:))))


Imádom a Balatont, gyerekkoromban is imádtam, és most is. Te szerinted törvényszerü, hogy időnként feltünnek ilyen kedves egyedek:))

73. 40163fd81d (válaszként erre: 72. - Agis)
2009. júl. 15. 17:55

Hééé,nyugi már,még infarktust kapsz itt nekem:)))


Azért mert te olyan tökéletes vagy,még nem kell cukkolni másokat,sem kinevetni.

Ha meg csak azért olvasgatod a hoxát,mert ettől lesz jó kedved,hát elég szegényes lehet az életed ,ha jobb szórakozást nem találsz magadnak:)))


A Balaton szerintem csodaszép ,Én nagyon szeretem.

72. agis (válaszként erre: 64. - 40163fd81d)
2009. júl. 15. 17:45

Egy barátnőm ajánlotta az oldalt, hogy ha jót akarnok nevetni a nagy magyar átlagon, nézzek be ide és napokig nem tudok majd egyenesen járni a sok nevetéstől. Igaza volt...:)


Alapvetően nem vagyok kíváncsi másokra, nem is értem mi ezzel a baj. Nincs szolizott bőröm....tévedés 1. Pasikat nem nyaldosok...tévedés 2. Hajam természetes szőke...tévedés 3.


A Balaton nem igényesség vagy igénytelenség kérdése. Szerintem egy pocsolya. Ezen indult a vita is. Véleményszabadság van, nem?


Lehet mások szerint olvasgassam a fogyi fórumot, hát nem is tudom....minek? Nem fogyóztam és most sem fogyózom....nem is hiszem hogy kellene. A drága természet anyánk áldott meg a melleimmel, soha nem fizettem érte. Ez van. Lehet fröcsögni, meg leszólni a másikat, irígységre meg butaságra fova, meg lehet sznobságokkal meg eszetlen tyúkságokkal dobálózni, felesleges.


Nem is értem, mi a fenét keresek itt. Inkább maradok a csendes olvasgatásnál, nevetni úgyis szeretek.


Ami a nyelvtudást illeti, az anyanyelvemen kívül 2 nyelvet beszélek felsőfokon úgy, hogy soha nem éltem az adott országban.


De köszönöm Neked, Fata Morgana Mester, hogy tanítottál...óh, ossz még nekem hasonló bölcsességeket.


P.S. Csak annak jut eszébe az, hogy ha egy nő megengedhet magának nevesebb tervezők ruháit, az már biztosan összeszopta magának, az az a megkeseredett háziasszony, aki nagyon elb@szta az életét, és nem futja csak KIKes göncökre. Talán nem kellett volna az első jött-menttel összefeküdni, annak gyereket szülni, elhízni és a hoxán keseregni, hogy jaj hogyan fogyjak le, vagy úristen megcsalt a férjem.....

2009. júl. 15. 14:55
Az én nőgyógyászom,már a kezdet kezdetén azt mondta,hogy ne tervezzünk semmilyen "vizes" nyaralást.Sőt a fürdést is a zuhanyzásra cseréljem.
70. vikasz
2009. júl. 15. 13:10

Amíg nincs nyitva a méhszáj addig nyugodtan lehet. Sőt a nyílt vizek jobbak mintha medencében fürdenél.

Én is kb. ennyi idős terhes voltam mikor tengerparton nyaraltunk, én minden nap fürödtem a tengerben és nem lett semmi bajom.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook