Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes vagyok vagy nem? fórum

Terhes vagyok vagy nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. máj. 8. 20:14
Van olyan,amit innaparens vetélésnek neveznek:késik a vérzés,UH-n csak vastagabb nyálkahártya látszik,a teszt pozitív-aztán kissé bővebb vérzés.Sok nő úgy esik át ilyesmin,hogy azt hiszi,csak a menstruációja erősebb a szokásosnál.Beágyazódni nem tud a pete.Én dolgoztam nőgyógyászaton,úgy tudom,nem ad hamis pozitív eredményt egy teszt sem,maximum hamis negatívat,ha túl korán elvégzik,mondjuk a várt menstruáció napján.Úgyhogy tényleg még bármi lehet,bár ha sokat véreztél...
2011. máj. 8. 20:12
Ismerek egy lanyt, akinek 5 honapig volt havonta verzese es egeszseges kisfia szuletett. Neha ilyen is elofordul, de ne aggodj, szerdan majd tobbet fogsz tudni! Nagyon szoritok Neked!
6. Mariann7533 (válaszként erre: 1. - Figaro13)
2011. máj. 8. 20:11

Szia:)

A terhességi tesztek pozitív irányba nem tévednek.

Az,hogy a doki nem látta,hát lehet,hogy korai terhesség.....

A vérzés kapcsán nem tudok írni,mert én nem véreztem egyiknél sem,de rengetegen véreznek,szóval ők tudnak abban tanácsot adni,és tuti írni is fognak neked.

Hüvelyi uh.-al nézett meg a doki gondolom....

Szerintem kismami vagy,de ez csak az én véleményem:)

Vannak tünetek?Pl. mell érzékenység,fáradékonyság,sürün jársz e wc-re,ilyenek?

2011. máj. 8. 20:10
Ha csak 2 napig tartott akkor lehet még simán baba sokan vérezgetnek az elsö idöben. De akkor majd a héten kiderül ha mész orvoshoz. Mást nem tudsz addig csinálni mint pozitivan hozzáállni. Drukkolok hogy tényleg babo legyen és minden rendben legyen. A 2 csik mindenképpen jot jelent mert akkor biztos elindult valami.
2011. máj. 8. 20:07
Bármi lehetséges, próbálld türelemmel kivárni a jövő hét szerdát. Valszeg akkor már többet tud mondani a doki. Ha van babab, akkor már ki fogja mutatni az UH is. Drukkolok hogy az legyen!!!
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Figaro13)
2011. máj. 8. 20:07
Milyen tesztet csináltál? Csak mert a sima tesztcsíknál, ami nem kazetta, szokott ilyen előfordulni ritka esetben. Lehet, hogy valami ciklusprobléma miatt véreztél, legalábbis nálam volt ilyen, akkor 4 napig tartott és 43 napra jött meg normálisan. A doki uh-val tud következtetni menstruációra a nyálkahártya vastagságából. Akár az is lehetett, hogy nem tudott igazán beágyazódni.
2. figaro13 (válaszként erre: 1. - Figaro13)
2011. máj. 8. 20:00
bocs mindenkinek rosszul másoltambe,most regisztrálam kicsit elrontottam!!:D
2011. máj. 8. 19:58

Nagyon régóta szeretnénk párommal babát!Április 25.-én kellett volna megjönnie a menstruációmnak,de nem jött meg!!május 3.-án csináltam egy terhességi tesztet és pozitív lett!másnap elmentem a nőgyógyászomhoz mert vérezni kezdtem,de az orvos ultrahangon nem látott semmit , mondta h jövőhéten szerdán menjek vissza hozzá!most ha terhes vagyok akkor miért véreztem 2 napig?ha nem miért lett a teszt pozitív??segitsetek kérlek!!!nem tudom mit mond a doki szerdán!


Április 25.-én kellet volna megjönnie a menstruációmnak,de nem jött meg!!május 3.-án csináltam egy terhességí tesztet és pozitív lett!másnap elmentem a nőgyógyászomhoz mert vérezni kezdtem,de az orvos ultrahangon nem látott semit , mondta h jövőhéten szerdán menyek vissza hozzá!most ha terhes vagyok akkor miért véreztem 2 napig?ha nem miért lett a teszt pozitív??ssegicsetek kérlek!!!nem tudom mit mond a doki szerdán!!!nagyon reménykedek h teherbe estem,nagyon boldog voltam mikor a teszten megjelent a második csík!!!de most el vagyok keseredve megint!vannak olyan emberek akik eldobják a gyereküket,de van aki nagyon sokat küzd azért h gyereke lehesen!!:((

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook