Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes vagyok?! fórum

Terhes vagyok?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 18. 16:38
Védekeztünk és ma reggel megjött!! Szóval ezek szerint mégsem vagyok terhes,lehetséges hogy túlságosan elhitettem magam!!!
25. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 24. - Bebyke00)
2008. szept. 17. 22:24
Valószínű, hogy az vagy. Nekem is görcsölt a hasam amikor terhes voltam és barnáztam is. Vegyél tesztet. Nem védekeztetek?
2008. szept. 17. 22:21
2 hete késik!!
23. 372f7e7275 (válaszként erre: 21. - Bebyke00)
2008. szept. 17. 18:41
hány napot késik?
22. pumukli75 (válaszként erre: 21. - Bebyke00)
2008. szept. 17. 18:38
Szerintem vegyél egy tesztet
2008. szept. 17. 18:19
Szombaton lesz 1 hónapja hogy lefeküdttem a barátommal és azóta még nem is jött meg!!!Éncsak 16 éves vagyok és vele volt az első szexuális együttlétem!!! Lehetséges hogy máris terhes lettem??Már a barátomnak is mondtam hogy nem jött még meg és ő azt mondta azért mert annyira várom hogy megjöjön!!Mostanában egyre többet eszek viszont nincs hányingerem!!!de a hasam az néha görcsöl és akkor azthiszem hogy azért mert megjött,de nem jön!! mit tegyek?? :(
20. yda (válaszként erre: 19. - Anett83)
2008. aug. 12. 08:13

Köszi, azt fogom tenni.

Nagyon sajnálom, ami veled történt. Kívánom, hogy mihamarabb babás legyél.

19. Anett83 (válaszként erre: 17. - Yda)
2008. aug. 11. 17:58

Szia!

Én azt ajánlanám,hogy azért menj dokihoz.

Ő megvizsgál és biztosat tud neked mondani.

Az utolsó hozzászólásom után jún 17-én elment a babám,de a doki szerint csak pár napos volt.

Jobb,ha minél hamarabb meglátogatod a dokidat.

Vetélésed nagy valószínűséggel nem volt,én akkor egy hétig véreztem.

18. yda
2008. aug. 11. 16:05
Most látom, hogy nem annyira aktív a fórum, azért nagyon reménykedem, hogy valaki megszán és válaszával segíteni fog.
17. yda
2008. aug. 11. 16:03

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni, mert nem vagyok tisztában most mi történt velem.

Az elmúlt hónapokban 35-39 napra jött meg a mensim, ami 5 napig szokott tartani. Most a legutolsó alkalommal a 33. napon (pénteken) este jött meg. Az éjszaka nagyon véreztem. Hétfőn azonban már semmi sem volt, tehát lényegében 2 és fél napos volt. Szerintetek mit jelent ez? Vagy ez normális?

16. 1406e9c05a (válaszként erre: 15. - Szoni26)
2008. júl. 21. 14:26
Van remény!Menj hamar orvoshoz.Én a 2. fiammal,voltam így.Mire elmenetem a dokihoz 9 hetes voltam.
2008. júl. 19. 10:31
Sziasztok!Érdekes dolgok zajlanak nálam, pl. máj. 29. -én volt meg a mensim utoljára, tehát 52 napja. 35-40 napos ciklusaim vannak amúgy. 39-41 nap között enyhén barnáztam - ez nálam még sosem fordult elő - de a hasam picit sem fájt. Fájnak a melleim de más tünetem nincs. Reggeli hőm nagyon alacsony :(, napközbeni viszont 37, 0-37, 4. Nem tesztelek majd csak dokihoz megyek. Szerintetek azért van remény, vagy reggel is magasnak kéne lennie a hőnek.....
2008. jún. 26. 11:55
Köszi a válaszokat csajok, azóta kiderült, h nincs szó ilyesmiről, meg is jött azóta megint....:)) Köszi nektek!:*
13. CILLI (válaszként erre: 10. - Anett83)
2008. jún. 16. 13:07

Kedves Anette,

Nekem lehet, hogy már hibádzik a memóriám, de tudtommal az orvosi rendelőben vizeletből állapítják meg a terhességet (reggeli első vizelet). Ez a teszt csak 6 hetes kor utáni terhességet mutat ki, és a különbző, patikában vásárolható tesztek mind mások, tehát vannak érzékenyebbek és kevésbé érzékenyek...Mivel hormon szintet mérnek, előfordult már olyan, hogy egy teszt pozitív, vagy gyengén pozitív volt és mégsem volt ott baba és fordítva is. Szóval egészen biztos, csak 6-8 hetes korban elvégzett ORVOSI vizsgálat (vizelet teszt és tapintás és/vagy UH) mondhat. Nem vagyok orvos, de volt egy jó pár tehességem, és mind sikertelen, szóval tudok ezt-azt a dologról sajnos.

12. RLindi (válaszként erre: 11. - 146fbabdcc)
2008. jún. 7. 14:49
A tesztek + irányba ugy tudom ritkán tévednek. A helyedben dokihoz mennék.
2008. jún. 7. 14:43

Sziasztok!

Ma reggel ismét teszteltem, egy harmadik fajtával és negatív lett. Létezik,hogy a pozitív teszt tévedett? A menzim még mindig nem jött meg. 37 a hőm, fáj a mellem és napokban hánytam is reggel.

2008. jún. 6. 14:32

Sziasztok!

A kisfiammal gyógyszer szedése mellett lettem terhes,úgyhogy nem lehetetlen.Már 2 éves.

Lenne viszont egy kérdésem.

Késik a menzeszem már egy hete.Vettem tesztet,pozitív lett,igaz csak halvány volt a második csík.A nőgyógyászom beutalt a laborba,a teszt ott negatív lett.Nem vér,hanem vizelet tesztet csináltak.

Ezt most nem igazán értem.

2008. jún. 6. 10:43
Igen terveztük. Holnap reggel újra megpróbálom. Nagyon szeretnénk ha bébi lenne.
8. 45f5ce422c (válaszként erre: 7. - 146fbabdcc)
2008. jún. 6. 09:22

Szia!


Csinálj még egy tesztet!!! Nem nagyon tudom elképzelni, hogy pozitív a teszt baba nélkül!:)

Viszont negatívat babásan is mutathat.

Terveztétek a bébit?

2008. jún. 6. 08:34

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni. Több mint egy hete késik a menszim, csináltam a héten egy tesztet, (medi lab) pozitív lett, rá két napra újra teszteltem (easy) ez viszont negatív lett. Akkor most van baba, vagy nincs? Feszül a mellem, és émelygek is.

köszi,

2008. jún. 3. 17:13
Szerintem ha normális mennyiségű volt a menzid akkor nem valószínű,h. terhes lennél. De azért persze egy tesztelés nem árt.
2008. jún. 3. 17:07
Szerintem a hányinger és a szédülés bármitől lehet. Más tüneted nincs?Vegyél tesztet,csak úgy lehetsz biztos a dolgodban.
2008. jún. 3. 15:08
De lehet, hogy csak frontérzékeny vagy, múlt hét kedden én nem tudtam talpon maradni, a hirtelen bejött melegfront is okozhat fura tüneteket. Normális 1 hetes vérzés után 1 héttel, tabletta mellett, szerintem nem valószínű, hogy terhes vagy. De hát tényleg,miért nem veszel egy tesztet? Korszerű tesztek már 10 napos terhességet kimutatnak, sőt van olyan, ami már pár naposat is, ha jól tudom...
2008. jún. 3. 12:10

Szia! Hát nekem meg elég gyanús vagy. Könnyen lehetsz sajnos kismami gyógyszer mellett is. Nekem van egy ilyen ismerősöm aki így járt. Ma már 14 hónapos a kicsi :) de vegyél tesztet!!! És írd le nekünk az eredményt! Hagy örüljünk mi is neked! :) ! Várjuk válaszod!

Erika

2008. jún. 3. 08:11
Nem hinném h terhes lennél, de gondolom ennyi idő alatt már megvetted a tesztet. Én a helyedben azt tenném, jobb tudni mint hezitálni.
2008. máj. 29. 12:37

Sziasztok!

Amint a címből is kiderül, arra szeretnék választ kapni, hogy vajon terhes vagyok-e vagy sem...Elmondom a körülményeket:

- Rendesen 1 hétig tartott a menzim, /és a mennyisége is megfelelő volt/ május 22.-én múlt el.

- Tabit szedek /Yasminelle/

- DE 27.-én kedden arra keltem, h hányingerem van, úgy, hogy még nem is ettem

- néha beszédülök, és azóta is kis émelygéssel kelek..

Szerintetek mennyire megbízható ez a tabletta?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook