Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes vagyok és farkaséhes, mit tegyek? fórum

Terhes vagyok és farkaséhes, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2014. dec. 9. 20:30
Én is így voltam az első kettővel és most a harmadikkal is így vagyok. Próbálok uralkodni az éhségemen és amennyire bírom kerülöm a hűtőt. :) Többször eszem keveset és lassan, hogy tovább tartson. :D Illetve megpróbálok minél több gyümölcsöt és zöldséget enni, hogy azért ne hízzak olyan sokat.
6. gotoau (válaszként erre: 4. - Miss Poppy)
2014. dec. 9. 20:28

:)

Próbálok mértékkel, tulajdonképpen érzetre mindegy is, hogy eszem, vagy sem, mert ugyanolyan előtte, mint utána

5. gotoau (válaszként erre: 3. - LiliAle)
2014. dec. 9. 20:27
Uhhhh......na az szép lesz. Napközben még úgy ahogy elvagyok, az este a keményebb. Próbálok gyümölcsöt meg zöldséget enni többet, dehát sz@rnak a pofon.....
4. Miss Poppy (válaszként erre: 1. - Gotoau)
2014. dec. 9. 20:24

Úgy nevettem a címen,hót cuki:)


Ess neki a hűtőnek,de azért mértékkel!


Minden jót!

2014. dec. 9. 20:20
Nem akarlak elkereseríteni, de én is így voltam, állandóan az éhenhalás szélén. Az első 3 hónap alatt 9 kilót híztam. Aztán elindult az állandó gyomorégés és akkor már nem bírtam enni.
2014. dec. 9. 20:20
Na, hajrá ;veterán kismammerek !
2014. dec. 9. 20:16

Nos igen....8. hetes terhes volnék és nem szépítem, folyamatosan a falnak mennék az éhségtől, a gyomrom helyén mintha egy feneketlen kút lenne és megállás nélkül gyötör a farkaséhség, de az a fajta, amit akkor érzel, mikor már két napja semmit nem ettél. Orvos, szülésznő, ápoló stb még nem látott, és nem is fog, egész januárig, merthogy itt külhonban ez a divat....nehogy esetleg "szakembertől" tudjak tanácsot kérni...

Tehát tapasztalt és veterán kismammerek segítségét várom, mit és hogyan és mikor és mennyit egyek hogy legalább estétől reggelig kibírjam? Az igazság az, hogy az evés számomra teljesen értelmét vesztette, előtte, közben és utána is pont ugyanolyan éhes vagyok. Az is megnyugtató lenne ha legalább tudnám hogy ez hamarosan elmúlik vagy enyhülni fog.

Nagyon nagyon nagyon kérem az "örülj neki hogy terhes vagy és ne nyafogj" frázisok mellőzését, minden tisztelettel. Köszi és puszi

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook