Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Terhes az új barátnője, de visszajönne fórum

Terhes az új barátnője, de visszajönne (beszélgetős fórum)


1 2 3
27. Bözsi néni (válaszként erre: 25. - 1+1=10)
2017. aug. 15. 16:06

A nő sem egy szent, de most tudtommal nem róla van szó.


Lényegtelen, meddig tartott, nem az kérdés, hanem az, hogy visszafogadja-e ezt a fickót?


Szerintem ne.

26. 124637ff9b (válaszként erre: 23. - 1+1=10)
2017. aug. 15. 16:06

Nem férje.

"volt párja" - nem mindegy.

25. 1+1=10 (válaszként erre: 22. - Bözsi néni)
2017. aug. 15. 16:04

Milyen nő az, aki rögtön teherbe esik, ha beesik egy pasi az ágyába ? Számító, vagy ostoba !


Mellesleg vajon mennyi ideig tarthatott az együttélésük ?

24. 8cc24eb355 (válaszként erre: 23. - 1+1=10)
2017. aug. 15. 16:02

Büntetés amiért rosszul viselkedtél???

Egy kapcsolat 2 emberen múlik ez igaz,de nem a kérdező rohant el,hagyta el a családot és szült másnak gyereket!!!!

23. 1+1=10 (válaszként erre: 20. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 15:59
"ez jó hír" így van alapja a beszélgetésnek, de csak akkor, ha képesek vagytok mindketten magatokba szállni, mindent, de nagyon őszintén megbeszéli és MEGVÁLTOZNI ! Ez nem egyszerű, nem megy egyik napról a másikra. Első lépés, hogy férjed költözzön el a nőjétől. Bizonyítsa be, hogy tud nélküle élni. Ne költözzön rögtön hozzád. Kezdjétek Ti is randevúval, újra összeszokással. Amennyiben működik az udvarlás, akarjátok egymást annyira, hogy újra együtt éljetek akkor költözzetek össze. Ebben az esetben a nő lesz a vesztes, de nem lehet áldozat az ártatlan gyerek. Jól gondold meg, képes vagy-e vita és irigység nélkül élni az életeteket, úgy, hogy ott lesz egy féltestvér is. Amennyiben képes vagy ennyi kompromisszumra, akkor fogd fel úgy a történetet, hogy ez a büntetés azért, amiért rosszul viselkedtél. Örülj, hogy szeret a férjed, becsüld meg (ha őszintén akar)és visszajön hozzád.
22. Bözsi néni (válaszként erre: 19. - 1+1=10)
2017. aug. 15. 15:57

Aha, elmenekült, mindjárt egy másik nő ágyáig, csinált neki egy gyereket, aki még meg sem született, máris eldobja.


Ez is biztos a kérdező hibája...

21. Bözsi néni (válaszként erre: 15. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 15:56

És a másik gyermekével mi lesz? Ő nem számít? Milyen ember az, aki ennyire semmibe vesz másokat, a saját gyerekeit is?


Én egy percig nem élnék ilyennel.

20. bánatutca12 (válaszként erre: 19. - 1+1=10)
2017. aug. 15. 15:43
Igen,én is hibás vagyok abba hogy odáig fajult a helyzet,hogy már nem tudtuk megoldani.
19. 1+1=10
2017. aug. 15. 15:37
..."inkább haza se jön csak ne kelljen egy légtérbe lenni velem." Már ne haragudj, de jó lenne a másikat is meghallgatni ! Lehet, hogy Te sem vagy egy "szent", ha menekül előled a férjed. Lehet, hogy folyton piszkálod valamivel. Tudod ezt a pasik nem szeretik. Amennyiben van ebben valami és mégis vissza akar jönni, akkor tényleg szerethet Ő is és talán le kellene ülnötök beszélgetni és felállítani az új játékszabályokat.
18. csikil4ny (válaszként erre: 15. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 15:21
Az a baj, hogy annyira naivan kezeled a helyzetet, hogy bármelyik férfi meg fog vezetni. Ne a szép szavaknak higgy, hanem a tetteknek. Ha átgyalogolt rajtad, akkor biztos lehetsz benne, hogy következőben is át fog.
17. 8cc24eb355 (válaszként erre: 15. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 15:21

Persze!

Mézesmadzag,amit elhúz az orrod előtt,majd szép lassan megfojt vele!

16. 124637ff9b (válaszként erre: 15. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 15:18
Azok után, hogy inkább nem ment haza, hogy "ne kelljen veled egy levegőt szívni" ....
15. bánatutca12 (válaszként erre: 12. - Massalhangzo)
2017. aug. 15. 15:17

Nem csak a leendő gyerek zavar,félek ha vissza engedném az életünkbe újra megcsinálja,újra azok a problémák lesznek mik voltak.


De néha elbizonytalanodok. Olyan egyszerüen levezeti hogy is lehetnénk újra együtt,és milyen jó lenne...

14. bánatutca12 (válaszként erre: 9. - Csikil4ny)
2017. aug. 15. 15:15
Gyakran jön hozzá,2 hetente mindig,de van mikor hétköznap is. Pedig aztán 4 óra az út oda vissza.
13. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 14:49

Egy család nem játékszer, amit eldobok, ha nem tetszik. Keresek másikat, de az első jobb lenne.

2 családot tett tönkre!

Gratulálj neki, és ereszd útjára!

Ha megint nem lesztek elég jók, jöhet a 3...

Keress egy rendes társat inkább!

Sok szerencsét!

12. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 14:40

nekem furcsa, hogy a leendo gyerek a problema szamodra, es nem az, hogy folyton oltetek egymast, nem foglalkozott az exed se veled, se a gyerekkel, es inkabb haza se ment az exed, csak ne kelljen egyutt lenni


egy ennyire rossz kapcsolatbol hogy lenne egy boldog, jo kapcsolat? valoszinuleg azert akar visszatancolni, mert az uj no annyit sem viselne el, mint te, nem? nem azert, mert akkora szerelem volt, ami tele volt csunya dolgokkal, mint irtad

2017. aug. 15. 14:14

akkor első leszek: én ismerek egy ilyen esetet. házaspár, egy gyerek, majd apuka el, félre, ott is egy gyerek, aztán anyuka visszafogadta és egy újabb közös gyerek. mondjuk időben kissé jobban széthúzva....a 2 közös gyerek között több, mint 10 év van.

a szülők azóta is együtt. van, aki tud így élni.

10. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 14:12
Ezt szépen és jól megfogalmaztad. A kérdésedben ott a válasz is: "nem hiszem hogy el tudnám fogadni".
9. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 13:44

Ne fogadd vissza, majd jön egy következő nő, akit szintén teherbeejt, de neked még megvan az esélyed, hogy találj egy szerető társat, akivel együtt felnevelitek a gyereket. Ha két gyermeke van, kettőért fizet, ez már csak ilyen!


Milyen gyalran találkozik a gyermeketekkel az apja?

2017. aug. 15. 13:29

Ne fogadd vissza!

Talál majd újat akár ki megy külföldre,akár vissza költözik hozzátok!

Támogasson!

El nem hiszem,hogy ha visszafogadnád,lenne felé bizalmad.

2017. aug. 15. 13:18
sajnos a ,,kedves,,párod egy egoista m,,,m nem volt jó otthon,hát keresett mást,de most az se jó,visszamenne a régibe,de majd megint nem lesz jó,akkor keres egy harmadikat,ott is egy gyerek,hagyd hagy menjen külföldre dolgozzon,és segítse a gyerekeket anyagilag,ha csak ennyi esze van,te meg találsz olyat aki a társad lesz és nem attól kell félned mi lesz ha hazajön
2017. aug. 15. 12:42
Kiírtad magadból a bánatodat. Nagyon sajnállak, de mint az előttem szólók én is csak hozzájuk tudok csatlakozni. Férjednek, ha ló nincs jó a szamár is. Ne légy szamár ! Amennyiben visszafogadod, itthon marad, Nektek jut kevesebb min. 18 évig + a bánat. Amennyiben külföldre megy és támogat megfelelően fel tudod nevelni a gyermekedet békében. A gyerkőc is megszokja, hogy néha van apja. Talán a ritka találkozások örömet okoznak. Az együttélés pedig újabb gondokat eredményez, amely a gyereknek sem tesz jót. Fiatal vagy még, lehetsz boldog, DE ne legyél szamár !
2017. aug. 15. 12:26

A kutya meg a szalonna esete...

Képzeld el azt az életet,amit éltetek. Megspékelve egy másik gyerekkel... akarod ezt magadnak? És a gyerekednek?

Menjen csak ki. Ha onnan is titeket akar még egy év múlva is,akkor TALÁN gondolkodnék...

4. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 12:15

Nem ismerek olyat, aki hasonló helyzetben lett volna.

De szerintem semmi jó nem sülne ki abból, ha visszafogadnád. Így meg esélyetek van arra, hogy talál egy olyan férfit, aki szerető és törődő apukája tud lenni a kisfiadnak.


Volt párod nagyon felelőtlen, ha nem akart gyereket, miért nem tudott óvszert vásárolni? Ennyire semmit nem számít neki egy gyerek, hogy megcsinálja, aztán simán faképnél hagyja?


Bocs, persze ez nem téged érint, de egy ennyire felelőtlen, érzéketlen fickó nekem nem kellene.

3. 471a3ef191 (válaszként erre: 1. - Bánatutca12)
2017. aug. 15. 11:55
Szerintem tudod a választ. Ha egyszer lezártad a történetet, miért gondolkodsz a folytatáson? Adj esélyt új történéseknek. Ebből a szituból semmi jó nem fog kisülni! Ha visszafogadod.
2017. aug. 15. 11:50

Nem ismerek hasonló esetet, csak próbálom magam (és a gyerekem!) beleképzelni.

De még ha ismernék, akkor is más esete más, ez meg a tied.

Sajnos rengeteg gyerek nő fel apa nélkül.

Meg rengeteg olyan apával, aki nem a nemző apja, mégis sokkal többet törődik vele, és sokkal jobban szereti.

Kár lenne megmentened ezt az illetőt a külföldi kemény melótól, ha gyerekei vannak, hát gondoskodjon róluk legalább anyagilag, ha már máshogy nem képes, ez az élet rendje és elvárása.

(Hogy mit szeretsz benne, azt nem tudom.)

2017. aug. 15. 11:42

Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve és tanácstalan vagyok.

Kisfiam apukájával szétmentünk,nagyon sok csúnya dolog volt a kapcsolatunk alatt,nem foglalkozott se velem se a gyerköccel. Közös döntés volt az,hogy külön megyünk. egyikünk se akarta azt hogy ebbe nöjjön fel a gyerek hogy folyton öljük egymást,vagy inkább haza se jön csak ne kelljen egy légtérbe lenni velem.

Neki hamar lett uj kapcsolata,össze is költöztek már. Gyerköc is kedveli a barátnőjét. Apuka gyakran jön hozzá,és anyagilag is segit.

De a volt párom nem boldog az új barátnőjével,szeretne minket visszakapni. Azonban a mostani párja terhes.

Szeretem még a volt párom,de nem hiszem hogy el tudnám fogadni azt hogy van egy másik gyereke is. És ha békülnénk erre ujra rámenne a kapcsolatunk. A gyerekünk pedig ujra átesik azon h apa van,és apa nincs. Ezt nem szeretném.

Szivem szakad meg hogy az én fiam sír az apukája után mert hiányzik neki. Ismerem annyira exemet,ha hozzánk nem jöhet vissza akkor a b-terve az,hogy kimegy külföldre hogy két helyre tudjon gyt-t fizetni. Mondta is,hogy nem fog a gyerek miatt az új barátnőjével maradni. Ha kimegy,akkor két gyerek nő fel apa nélkül :( szomorú.

Nem tudom,ismertek e hasonló esetet? Ott hogy alakultak a dolgok?

Jól esett ki irni magamból kicsit mi nyomja a szivem,megbeszélni ezt nem tudom senkivel.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook