Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg mindig, minden az én hibám? fórum

Tényleg mindig, minden az én hibám? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
69. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 12:54

Bocsánat Lányok, Fiúk, ha már írtátok, nem olvastam végig!!!:)


IGEN, a Te hibád!!!...és miért?


Mert mindig rosszul választasz, mert úgy tűnik semmiből nem tanulsz!


Egy 3 gyerekes palinak a lábtörlőn kellene csúszni-másznia, hogyha talál magának egy nőt, aki ezekkel a feltételekkel elfogadja.


Ezzel szemben, Te csinálsz magadból lábtörlőt, hagyod, hogy átverjen, kritizáljon, regulázzon és még ő van megsértődve.


Ezzel a pasival már akkor se kezdj, ha valamiért mégis hajlandó lenne veled randizni.

Ugyanis az erőviszonyok már eldőltek, ő a szerepeket leosztotta és MEGINT Te fogod a rövidebbet húzni.


Tehát? Ez megint a Te hibád lesz!

Ennyire kétségbeesetten talán nem kellene pasit keresned!


Nyom nélkül töröld ki magad mindenhonnan, hogy ne is tudjon megtalálni és örülj, hogy ezek a dolgok most történtek!


Sikeres párkeresést és egy normális pasit kívánok! Minden jót !

68. Csipkerózsika (válaszként erre: 67. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 11:22

Nem feltétlenül hibák ezek, inkább tanulnivalók.

És hogy szembesülünk velük, az nem jelenti azt, hogy tovább kell lépnünk. Én úgy gondolom, hogy létezik olyan kapcsolat, ahol két ember egymást segítve folyamatosan fejlődik, hosszú időn keresztül. De ehhez el kell fogadni egymás hibáit, gyengeségeit, és segíteni kell a másikat a változásban.

Nos, amiben most vagyok, az nem ilyen. Én a tükörben folyamatosan szembesültem és változtam. (Ennek ellenére továbbra is elvárásokat és kritikákat kaptam...)De a barátom nem akarja felismerni magát, csak mutogat a tükörre, hogy az a rossz, és közben semmit nem változik...

Azt hiszem, hogy ez a lehető legrosszabb, ami hibája lehet egy embernek. Mert aki felelősséget vállalni és változni nem akar semmi áron, azzal nem lehet mit kezdeni, csak meghunyászkodni neki. Ezt én nem vállalom.

Lehet, hogy a következő partneremnek is lesznek olyan hibái, amiket nehezen tudok elfogadni, de szeretnék olyasvalakivel együtt lenni, aki gondolkodik magán és hajlandó a változásra, illetve aki nem ítél meg folyton, és elismeri az értékeimet és az erőfeszítéseimet.


Aki változni akar és képes, az előtt nincs lehetetlen. Aki nem, az előtt semmi sincs.

67. <Mona> (válaszként erre: 66. - Csipkerózsika)
2012. ápr. 27. 10:57

Ezt nagyon szepen megfogalmaztad.En is hasonloan gondolkozok,es pont azon jart az eszem,hogy az elozo kapcsolatombol ugyan testileg kileptem,mar nem vele vagyok,de vajon a lecket megtanultam?Nem hiszem.Mert kulonben nem hagynam,hogy megint(akar csak ennyire is) belemtapossanak.Es tudod,ugy gondolom,hogy akar peldanak okaert ezt a pasit is meg tudtam volna fogni,ha masmilyen lennek.Erted,hogy ertem?Ha nem ezeket a reakciokat adnam a helyzeteire,vagy hogy irjam?Szoval ha mondjuk akar ma is egy okeval letudtam volna,es semmi erzelem nyilvanitas,nem adtam volna ki magam,hogy na ez nekem igeis es rosszul esett,akkor nem lett volna mire irnia hogy en ilyen meg olyan vagyok-ertem ezt ugy,hogy ok-okozat-osszefuggesek-ahogy irtad:tukor.Mert a tukor is egy fajta valasz reakcio.Hogy jo hulyen fogalmazzak,ha nem allsz ele nem latsz semmit,ha be mered vallalni hogy ele allsz,talan az igazsagot latod-hogy melyebben belemenjek,ha csak nem "anorexias" az ember.Ezt meg ugy ertem,hogy ha mar a tukor ele allunk-itt az eletre vagy a parunkra gondolok-akkor mar legalabb jol tukrozodjon vissza a helyzet...mert ha nem akkor megint csak a sotetben tapogatozunk...:)Nem akarlak osszezavarni:D

Es igen,a hibaink felismerese nagyon fontos dolog az eletben.Mert csak azon tudunk valtoztatni amirol tudjuk,hogy rosszul csinaljuk/tuk.


Es ilyenkor jon az ujabb kerdes,hogy mi van ha a kovetkezovel meg majd mas lesz a rossz?Mert hibatlan ember nincs,es ha a kovetkezovel meg mas hibank jon ki?Es ha azt a helyzetet sem tudjuk kezelni,akkor megint csak satrat bont az ember?...

66. Csipkerózsika (válaszként erre: 65. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 10:43

Én eléggé spirituális beállítottságú vagyok, és azt vallom: Ha ugyanabba a gödörbe lépsz, az azt jelenti, hogy elsőre nem tanultad meg a leckét, tehát az élet feladja megint...

Ezért aztán mindig a végére akarok járni mindennek, ami történik velem, vagy amit érzek. Egyelőre még épp azért maradok, mert magamban rendezni akarom ezt az egészet.

Mindenki maga teremti meg az életét, és mindenért felelős ami történik vele. Tudom, hogy amikor folyton azt tapasztalom, hogy a barátom egyáltalán nem tisztel és nem értékel, akkor azt én teremtettem meg magamnak. Na nem azért, mert szándékosan rosszat akarnék magamnak, hanem azért mert ÉN nem tisztelem és értékelem magamat. És amit magamban érzek, azt tükrözik vissza mások nekem.

Ezért olyan nehéz eldönteni, hogy a másik alapból hülye, vagy csak visszatükrözi azt, amit nem akarok látni, érezni önmagamból, szembesít vele.

Tehát pl. az értéktelenség érzését mindenképp el kell engednem, mielőtt bármibe belefogok, máskülönben a következő pasival előbb-utóbb ugyanez a szituáció alakul ki.

65. <Mona> (válaszként erre: 61. - Csipkerózsika)
2012. ápr. 27. 10:28

En nem reg ultem egy ekkora,vagy hasonlo szoszban.Azon a parkapcsolaton,mindenemet elbuktam,szo szerint,megis kileptem,mert ugy ereztem,hogy ha tovabb maradok,vagy felkotom magam vagy ot,vagy mittudomen,ugyhogy jobbnak lattam venni egy jo nagy mely levegot es tavozni...

es most ez.Lassan ugy erzem,hogy az egesz eletem a mely levegokbol all ki,hat csoda ha beleszedulok?!


Neked is sok erot kivanok,es jo dontest ahogy az idiota amw-es es egyeb hogyhivjak?lancepitos vagy mi a szosz eloadasokon,no persze nem azzal a szinezettel.De tenyleg kivanom,hogy hozd ki a legjobbat a helyzetedbol.Ilyenkor mar csak az lebegjen a szemed elott,hogy veled mi lesz a jovoben,es hogy hogy tudsz mi hamarabb talpra allni.


Es igazad van,en most meg csak max egy illuziot veszithetek...ez is hogy tud fajni pedig,hat megha tartalom is van mogotte.Nem hiaba erzem magam neha keljfeljancsinak...csetlek botlok az eletben...egyetlen dolog amit megtanultam,csak egy van amit soha nem vehetnek el az mebertol a tapasztalatait,no meg az emlekeit,erzeseit-ok azt lehet manipulalni,de ugy komolyan...azt aki vagy,es az almaidat-jol vanna ez nem egy:)de kb egyet jelent.Es soha sem keso ujrakezdeni.Csak neha nehez megtalalni a miertekre a valaszt,vagy sokszor csak evekkel kesobb kapjuk meg oket...de talan ez a szep az eletben,a kuzdes es a sohasem feladas...

de jol van na nem filozofalok:)

64. Csipkerózsika (válaszként erre: 63. - E676663877)
2012. ápr. 27. 10:23
Köszönöm, szükségem lesz rá.
63. e676663877 (válaszként erre: 61. - Csipkerózsika)
2012. ápr. 27. 10:09
Olvastam, amiket ide írtál. Sok erőt kívánok hozzá, hogy ki tudj lépni!
62. e676663877 (válaszként erre: 58. - Adb20ce52a)
2012. ápr. 27. 10:08
Így van, ezzel 100%-ig egyet értek.
61. Csipkerózsika (válaszként erre: 51. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 10:08

Nem lesz minden örökre happy, mint a filmekben, de ha valaki már az első néhány randin elkezd stresszelni téged, akkor valóban mit várhatsz tőle(tek) a későbbiekben. Hát nem sok jót.

Mert tény és való, hogy el lehet tekinteni az ilyen dolgoktól egy darabig, és azt lehet mondani, hogy oké ráhagyom a másikra, nem akarok vitatkozni, és inkább megpróbálom értékelni a jót, amit kapok. De ha az ember folyton csak csalódik és a békákat nyeli, egyszer csak úgy érzi, hogy már nem akar a másikkal együtt lenni, úgy értem már egy légtérben tartózkodni sem.

Én mára odáig jutottam, hogy már nem szívesen jövök haza, ha itthon van, alig várom, hogy elmenjen, nincs kedvem menni vele sehová, és szexelni sem - nem mintha nem hiányozna, csak vele nem, mert nincs meg a bizalom, ami kéne hozzá.

Tényleg nem jó érzés egyedül lenni, de jobb, mint valaki mellett boldogtalannak lenni. Én is félek tőle, hogy milyen lesz újra egyedül lenni ennyi idő után, és hogy találok-e mást, jobbat.

De te még könnyű helyzetben vagy, mert nem köt össze semmi, nincs vesztenivalód, nincs köztetek megszokás, érzelmek, közös emlékek vagy anyagiak.

Én ha csak egy táska ruhával jöttem volna ide, már rég nem lennék itt. Na ez nem azt jelenti, hogy a bútoraim tartanak vissza, de egy költözés macerás, és úgy akarok elmenni, hogy teljesen biztos akarok lenni, hogy vége, hogy ez nem működik.

Szóval egy ideje még próbálkozom, hátha javítható. Meg közben figyelek, hogy én mit csinálok rosszul. De már nagyon úgy tűnik, hogy csak annyit, hogy még mindig itt vagyok...

60. e676663877 (válaszként erre: 59. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 10:08

Látod, megint a saját magadat hibáztod... Hidd el, ha vannak hibáid is, nem olyan nagyok, mint ahogyan ő Beléd beszélte. ;)

Nincs azon mit vitázni, hogy kétszer két napot vártál rá a semmi miatt...

59. <Mona> (válaszként erre: 58. - Adb20ce52a)
2012. ápr. 27. 10:06

Igen.Mar nem is kicsit "fatol az erdot" erzesem volt,ezert is inditottam a forumot.


Es szerinte nem ultetett fel,ez a szep az egeszben,csak en tul hisztis vagyok.Meg en szeretek vitazni,az a tipus vagyok-szerinte.

58. adb20ce52a (válaszként erre: 55. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 10:00

Mióta világ világ, a pasik azóta mondják a nőknek amit azok hallani akarnak... főleg az a fajta amelyik nem megbízható.


Nem azért, de az hogy mindenben számíthatsz rá, már ott megbukott, hogy kétszer is felültetett... vagyis bebizonyította, hogy nem számíthatsz rá bármikor... vagyis valószínűleg teljesen más, mint amilyennek te ismered őt...

57. <Mona> (válaszként erre: 54. - E676663877)
2012. ápr. 27. 09:57

Oke:)!Es koszonom szepen amit irtal,most kulonosen jol esett!


Ha meg valakit erdekel holnap megirom,hogy mi volt a lemondott randi utan.Hogy esetleg a felmenoimet hova meg merre tegyem...vagy a nagy semmi.Mert szerintem meg csak valaszolni se fog Mr. tokeletes en aztan sosem hibazok es kulonben is hagyjal mar ur:D


Ja persze ha valakinek meg van kedve itt koptatni a billentyuzetet azt szeretettel varom:)

56. e676663877 (válaszként erre: 55. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 09:52
Azt mondta, amit hallani akartál. Legrégibb trükk a világon...
55. <Mona> (válaszként erre: 53. - Sötét_hercegnő)
2012. ápr. 27. 09:50

Mar ugy erzem,hogy itt minden belefer.En nem igy akartam,de mostmar ugy erzem,hogy a meltosagomert kell "harcolnom".No nem ilyen eros a helyzet,de szeretnek amennyire lehet tisztan kiszallni,vagy hogy fogalmazzak?Nem akkora balek kent,mint ahogy most erzem magam.


Mert milyen mar,hogy egy pasi 2x is lemond talakozot-amit mellesleg o kert es meg a feje se fajdul bele,sot,ki tud lepni csak ugy duzzogosdibol skyperol is meg minden,es akkor en majd este csak ugy pattanok-ismet kinyalva illatosan randikeszen,hogy juj de jo elokerultel na hello mizu keblemre pajti?!Ehh,hat ezt nem akarom.Mert azert nanehogymar erzes van bennem.Es lehet rosszul latom,de ez mar nem az aminek indult vagy amit en akartam ebbol.


Es amugy tudja a csaladi hatteremet is,meg azt hogy marhara egyedul vagyok ebben a nagy vilagban,eddig pont azt hangoztatta,hogy ra aztan en majd mindenben szamithatok es juj meg jaj,na most aztan hu de boldogsag lesz ha vele leszek.Ezt ettem meg,ezert tetszett meg nekem,mert amugy ritka valogatos vagyok.Ismet mondom nem azert mert vilagi jo no lennek,vagy kulonleges,mert nem vagyok az(sajnos)de nekem is kell valami ami megfog egy pasiban,es o azt a dumat nyomta ami bejott nekem.De sajons csak duma volt,ugy latom.


Volt itt egy miert hazudnak a pasik cimu forum,hat ezert,mert azt mondjak amit a nok hallani akarnak-ugye ez reszukrol az emlegetett befektetes,nulla igazsag alappal-es varjak cserebe a csodat-a viszonzast-mondjuk miert is?...


Bocsi hercegno,a veget nem neked szantam,csak ideirtam:)

54. e676663877 (válaszként erre: 51. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 09:50

Nézd, nagyon értelmes, okos, talpraesett nőnek talállak. Hagyd a francba ezt a pasit, nincs értelme vele foglalkozni, ezt Te is látod. Írtál ide, hogy megerősítsünk ebben. Megtettük. :) Mondd meg neki kerek-perec, hogy erre nincs szükséged, hebeg-habog egy sort, köszönj el tőle és töröld, tiltsd le. Ennél sokkal jobbat is találhatsz. Attól ne félj, hogy egyedül maradsz, magányosan stb. Ne félelemből legyél valakivel.

Oké?

2012. ápr. 27. 09:38
Akkor itt az ideje, hogy te várasd meg őt. Szúrj ki vele egy kicsit. Ha legközelebb randit kér, mondd azt, hogy még meglátod, mert sok a dolgot. Beszéljetek meg egy időpontot, aztán a tőle ismert bravúros lekoptatással írd meg neki, hogy sorry, de hirtelen más dolgod lett, ami nagyon fontos. Persze csak akkor, ha úgy érzed, hogy ez belefér, és mindent vagy semmit alapon meg mered kockáztatni :) Én megtenném, érezze ő is, hogy milyen rossz, amikor megígérnek neki valamit, és aztán fejre ejtik.
52. e676663877 (válaszként erre: 50. - Reload)
2012. ápr. 27. 09:32
Ezzel arra céloztam, ha Mona mégis érdeklődik a pasi iránt, akkor csekkolja le.
51. <Mona>
2012. ápr. 27. 09:26

Mar lecsekkoltam a gogliban:D Sokra nem mentem vele,a munkahelye igaz volt,kb ennyi.Meg fent volt tarskeresokon,ahol szinten elvaltnak volt nyilvanitva:)


Jaj,amugy hogy en is mekkora hulye vagyok.Mert ugye de jo lenne hinni a meseben,hogy valaki egyszer csak belep az eletemben kezen fog es onnantol minden jaj de szep lesz,meg happy...ahh.Kozben meg par het utan mar meg tudnam tepni:D es meg en kerdezgetek,hogy most akkor hogyan tovabb.

Tudom hogy en sem vagyok 100-as,meg ezer hibam van,de hogy mar valaki ugy piszkaljon,hogy mind ezekbol semmit sem latott?Hat akkor mi lesz kesobb ha netan igazan rossz napom lesz,"ne" adj Isten meg is jon es kieresztem a karmaimat...akkor hogyan tovabb?


Csak,ja.Rossz erzes ez a nem szeretnek dolog,es meg mindig nem...es varni a hires neves igazira feher lovon...vagy minimum gyalog,vagy negykezlab...ejej.:)

50. reload (válaszként erre: 48. - E676663877)
2012. ápr. 27. 09:16
Az elejével egyetértek, de utána nem néznék az tuti. Nem ér meg még ennyi energiát sem ez a pali :S
49. reload (válaszként erre: 47. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 09:14
Mivel ez hiányzik ezért kell hagyni a fenébe. és a legkevésbé sem szabad hogy carul érezd magad amiatt, hogy lerázod. Nem tartozol neki magyarázattal. Keressen magának másik balekot, mert te nem vagy az :)
48. e676663877 (válaszként erre: 44. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 09:14

Én, akármilyen szarul is hangzik, a szó nélküli lelépést javaslom. Az ilyenek Beléd beszélik, hogy ilyen meg olyan szar ember vagy és nem is vagy nő stb. stb. stb., mert nem azt csinálod, amit ő mond, meg esélyt sem adsz meg mit tudom én.

Szóval Te megtetted a részed, ő meg sem próbálta. Én egy szavát nem hinném el.

Este ér rá csak, ez is gyanús - mivel este vége a családi életnek, mindenki megy aludni. Valószínű nem jó a házassága és ezért tud skypolni éjjelente. Szerintem nem te vagy az eslő neki. Én biztos utána nézni a neten az adatai alapján...

47. <Mona> (válaszként erre: 39. - Reload)
2012. ápr. 27. 09:10

"Most kéne a rózsaszín felhőkbe úszni és akár hajnali 2kor gyalog elmenni a másikhoz 1000km-et egy taposóaknákkal teli réten :) "


Tyuu,ez mekkora jo!:)/lenne:P :D

na hogy az a csak legyen este man irom is az smseseset nekije,hogy a haja hulljek ki:DDD ahh kisz.:)

46. virus2008 (válaszként erre: 44. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 09:10

Miért ne tudna skype-olni? :)Mi van ha asszony esti műszakos?Vagy pusztán egyedül netezik az egyik szobában, asszony meg tornázni van mittomén :)


Na mindegy mindenesetre rázd le te.Mond azt, hogy megismertél valakit, és elhívott vacsorázni.Ha megkérdezi ki, jaj ugyse ismered semmi komoly :)

45. reload (válaszként erre: 44. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 09:04
Szerintem simán küldj rá egy sms-t 3 óra múlva, hogy bocs mégsem érek rá XD
44. <Mona> (válaszként erre: 37. - Virus2008)
2012. ápr. 27. 09:03

Nem voltam meg nala.O se nalam.eddig semleges helyeken talalkoztunk.Ez a nem elvalosdi nekem azert gyanus,mert akkor este 9-10-11-kor hogy tud skypeon lenni?

De tok mindegy,ha el is valt es egy hulye,onzo alak.

En is ugy gondolom,hogy egy kapcsolatnak foleg az elejenek kene igazan langolonak,meg erezd el a hajamat-nak lennie.Amikor semmi se szamit,csak egyutt legyunk,es minden rozsaszin..Raernenk meg kesobb lezsibbasztani egymast.


Legyszi irjatok valamait arra,hogy holnap hogy razzam le?Vagy mit irjak,hogy a "meltosagom" megmaradjon,es ne alacsonyodjak le sertegetesekig,meg normailan hogy hello viszlat kosz ez nekem nem kell!Oszinten szolva ez nagyon kene az egomnak,hogy meltosag teljesen emelt fovel mondjak neki bucsut,amolyan belekothetetlenul.

43. e676663877 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:58

Lehet alapjáraton ilyen meg olyan, de egy találkozó összehozása valljuk be, nem eget rengető feladat. Ez csak egy kis dolog, amiért úgy tűnik Te hisztizel ha nem jön össze - szerinte. Na, így fog minden más is működni, hidd el, nyugodtan kivetítheted az összes jövőbeni problémájára.

Szerintem nem is elvált egyébként, csak szeretőt akar.

42. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:56
Senkinek nem hibája. A párkeresés úgy működik, hogy keresgélni, próbálgatni kell, mígnem megtaláljuk az igazán hozzánk passzoló társat.
2012. ápr. 27. 08:49
Látom más is felvetette, nem olvastam vissza.
40. Csipkerózsika (válaszként erre: 37. - Virus2008)
2012. ápr. 27. 08:47
Igen, ez gyanús.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook