Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg minden férfi Kelemen Annácskára vágyik? fórum

Tényleg minden férfi Kelemen Annácskára vágyik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. ápr. 10. 11:11
Sok férfi vágyik Kelemen Anna puncijára, nekem speciál nem jön be a csajszi.
875. klara70 (válaszként erre: 872. - Mr.az)
2008. márc. 31. 13:10

Te miért személyeskedsz, Ha egy pasinak ezt el kell magyaráznom az nagy szégyen.....rád bízom hogy behelyettesítsd!

Kár hogy az egészből ennyit fogtatok fel....további jó cseverészést a témában!

874. klara70
2008. márc. 31. 13:07

Ajaj látom van aki megbántottam pedig nem állt szándékomban....

A bugyutát ha kiválltom a bulvárral? Nem azokat akartam leszólni akik hsz. írtak a témában, és nem kívánok állást foglalni sem abban a témában hogy valaki buta avagy sem ha úgy néz ki mint K. A. mert hogy szerintem szerencsétlen teljesen eltorzította önmagát, de ez magán vélemény. Én sem vagyok csúnya,és sosem gondoltam hogy aki szép, szebb mint a nagy átlag az buta sőt.....

873. 7004ca251b (válaszként erre: 870. - Klara70)
2008. márc. 31. 12:09
Ez az átalad bugyutának vélt kérdés benned is érzéseket korbácsolt fel,hisz sem időt,sem energiát nem sajnálva írtál,nem is egy hozzászólást,nos ezek szerint mégsem olyan bugyuta a kérdés?vagy az,csak épp a Te intellektuális mivoltodat sem hagyta hidegen?elég egysíkú,már-már egyszerű gondolkodás módra utal,ha valakit a külseje alapján ítélünk meg intellektusát tekintve.Nyílván a Kelemen Annához külsőben hasonlóságot mutató lányok közül igen sok a buta,de nagy valósznűséggel kevésbé feltünő/dekoratív nő között is közel ugyanannyi a buta..
872. mr.az (válaszként erre: 871. - Klara70)
2008. márc. 31. 11:56
Köszi,mindjárt rájöttem hogy a csak az előbbi csoportba tartozhatsz,te kedves INTELLEKTUÁLIS valaki,csak azt áruld már el a "ki...ni" mit jelent,annyi verziót tudok rá,de pontosan mire is vagy jó?
871. klara70
2008. márc. 31. 01:03
Ja és még valami, ha egy férfi el akar játszani a "kisebbik énjével" az biztos egy ilyen cicibabát válszat az újságból és nem egy intelegtuális fele ilyen szexi nőt....de feleségül venni az utóbbit fogja, míg előbbi max. arra lesz jó hogy a legyen mire ki...ni ha az asszony nem ér rá.
870. klara70
2008. márc. 31. 00:59

Annyira hihetetlen hogy ez a téma ekkora népszerűségnek örvend....már csak kiváncsiságból is elolvas néhány hsz.-ást az ember és máris látja hogy bár bugyuta az alap kérdés mégis sok emberben micsoda érzelmeket korbácsol fel...

Szerintem a válasz egyszerű a legtöbb férfi szívesen ágyba vinne egy ilyen nőt....egyszer....De nem vállalná fel, főleg az értelmesebbje....ha meg megkérdezed őket azt mondják nekik ugyan nem kellene. A pasik a kisugárzást, a magabiztosságot szeretik és keresik és mindegy hogy valaki plasztikázott vagy sem, hogy kis cicis vagy nagy, hogy vékony vagy molettebb van olyan pasi akinek "bejön" csak meg kell találnia, elfogadnia önmagát és ezt ki is kell tudni vetíteni. Akkor az emeber lánya csodákra képes, még ha nem K. A. vagy akárki más is. Elgondolkodtatok miért van annyi teljesen átlagos nő, akiért tolonganak a pasik pedig a többi nő semmit nem lát bennük....hát ezért!

2008. márc. 30. 23:20
További jó vitát!!! Jó éjszakát nektek!
868. f290b382c2 (válaszként erre: 858. - *Linda*)
2008. márc. 30. 22:20
:))))látod,akinek van,annak nincs szüksége plasztikai sebészre...:D
2008. márc. 30. 22:18

De igazatok van ez a fórum nem róla szól, hanem egy másik......

Én nem tudok semmi újat írni erről a nőszemélyről, úgyhogy nincs értelme, hogy tovább vitatkozzak.

Semmi baj nincs a plasztikával sem (mértékkel), mivel nem muszáj, hogy az agyat is ki operálják tévedésből. De sajnos igenis vannak, akiknél sajnos elkövetik ezt a műhibát!!!! Lásd K.A.

De az biztos, hogy nem minden pasinak mindegy, hogy éppen hova teszi be a ......

866. 5cb4354c81 (válaszként erre: 861. - Droma)
2008. márc. 30. 22:07
Bocs, amikor Bódi Szilvit említettem, konkrétan a külsejére gondoltam. Mert ugye nem mindenki szereti a szőke cicababákat. Van aki, a barna cicababákat szereti ;-)))))
865. 5cb4354c81 (válaszként erre: 852. - Nikolettoo1)
2008. márc. 30. 22:03

Ennyire nem ismeritek a pasikat???

Lenne még mit tanulnotok!!!!!;-)

864. csillubaba (válaszként erre: 863. - Droma)
2008. márc. 30. 20:08
Nem igazán mutatós, így fogalmazol. Én inkább ezt a szót használnám: középszerű. Na mindegy, ez a fórum Annáról szól, nem Szilviről. De osztom a véleményed.
863. Droma (válaszként erre: 862. - Csillubaba)
2008. márc. 30. 19:43
Hát épp ez az,hogy inkább B.Sz.,mint Anna valaki szerint,pedig nem ér fel Anna szintjére.Nem tehet róla h pösze,az ok.Csak ha már valaki annyira lenézi Annát,az nemtom mit lát szilviben,aki a Rettegés foka című játékban is azt nézte,hogy éppen mikor folyik szét a sminkje...(bár a helyében én is azt nézném lehet,mert egyik lány mondta,hogy látta smink nélkül,és úgy nem igazán mutatós...)
862. csillubaba (válaszként erre: 861. - Droma)
2008. márc. 30. 18:45
Debreceni vagyok. Bódi Szilvia már 14 évesen is egy nagy k. volt, így futott be... A városban csak így hívták: a sz...s k....a. Az intelligencia hányadosáról jobb nem beszélni. Jó a pöszeségéről nem tehet....Annácska pedig... Érdekes amit a Tanár Úr mondott róla...mármint pozitív dolgokat. Egyébként egy műnő, akit egy hapsi se fog soha komolyan venni.
861. Droma
2008. márc. 30. 18:05

Azért úgy őszintén..megkérdezem a párom vajon megdugna-e egy másik nőt..hát elnézést,de szerintetek valaki be fogja vallani?

Persze lehet h igazat mond,de ez nem valami szubjektív vélemény.

A másik Bódy SZ. Háf fújjj.Affektál.És ő nem buta ? egyik műsorba ezt mondta szó szerint."Szóval,hát szerintem nem tudom." Ejjha süt róla az iq.


Itt amúgy elég érdekes helyzet állt elő.Már szinte csak arról van szó,hogy a plasztikázott nők így és úgy.Érdekes,én még sehol nem láttam azt,hogy egy plasztikázott nő azt mondja,hogy fújj ez a nő még semmit nem csináltatott meg magán stb..de az ellenkezője nem egy fórumban ott van a nem plasztikázott nőktől.Azért ez elgondokodtató...

Jah,és az is,hogy nem zavarja őket...tényleg?akkor mért foglalkoznak a plasztikázott nők szapulásával?

Akinek nem inge ne vegye magára..

2008. márc. 30. 17:17

Egyébként meg a véleményem erről a témáról,az,hogy ha valaki Anácskához hasonlítgatja magát vagy a párja vágyait, izlését mérlegelgeti,annak komoly önértékelési gondjai vannak.

Kellenek olyanok is mint Annácska,mert vannak olyan férfiak akiknek nagyon ez kell!Soha ne felejtsétek el,ő is ember ugyanolyan érzésekkel,félelmekkel és "terhekkel".Ő megmondta "jó" nő akar lenni ezért mindent elkövetett! Megmondta,kamaszkora óta fantáziál a k...va szereppel...és számít neki a pénz ezért is mindent megtett! Ő ilyen!

2008. márc. 30. 16:46
Annácska amellett,hogy egy "mű" nő,elég szétesett belsőleg...dorgozik..ha már cak ezt nézzük ez sok embert és férfit is taszít.És pont Annácska mesélte a könyvébe,hogy egy partin(ahol dugás volt a lényeg,gruppi stb...) volt olyan faszi,aki fogta magát és haza ment,mert nem jött be neki ez az egész és lealázónak érezte...TEHÁT kihagyta az extra numerákat....
858. *Linda* (válaszként erre: 853. - F290b382c2)
2008. márc. 30. 16:20
van önbizalom rendesen :)))))))))))))))
2008. márc. 30. 16:04
Megkérdeztem tegnap a párom,hogy legyen konkrét vélemény egy pasitól is.Hát ő nem vágyik rá,bi-bi..:)(de lehet,hogy nagyon toleráns velem,és csak azért nem)..de azért jó volt hallani tőle,hogy NEM:)
856. zhanet (válaszként erre: 853. - F290b382c2)
2008. márc. 30. 14:12

én már csak ilyen primitiv vagyok.. tudod..

a suliban én csak ütni, rugni, és lőni tanultam meg.. :)

855. spinneli (válaszként erre: 852. - Nikolettoo1)
2008. márc. 30. 13:53

nem tudom eldönteni, hogy neked ilyen rossz tapasztalataid vannak a férfiakról?


elég szörnyűnek találom, hogy a fenti miatt, nők képesek komolyan venni azt a hitvallást, hogy minden férfi kizárólagos agya a lába között van.

Én ennél jobban tisztelem a páromat és a fiúbarátaimat is.

854. spinneli (válaszként erre: 842. - Nikolettoo1)
2008. márc. 30. 13:49
ez a két mondat üti egymást.
853. f290b382c2 (válaszként erre: 826. - Zhanet)
2008. márc. 30. 13:06

Sokáig voltak fenn képeim,s bár nem vagyok plázacica-átplasztikázott-egyéb,engem ez nem érdekel,mert elégedett vagyok pl.a számmal,ami a tiédnél még plasztikázás nélkül is érzékibb.Az arcom,és az alakom után is megfordulnak még a tini fiúk is.Ez a fórum itt nem arról szól,ki a szebb,jobb-feltöltöttebb,szerintem..

De kinek a plasztika,kinek a természetesség..Mindenki maga tudja....

Mindenesetre műtét utáni pihengetés közben elővehettél volna egy helyesírási kéziszótárt:"valjon":)))))

852. nikolettoo1 (válaszként erre: 850. - 5cb4354c81)
2008. márc. 30. 09:51
Szia,en elhiszem hogy a te parod inkabb a BS valasztani,de ha epp a KA volna ott tuti annak se mondana nemet ;-) Szegeny Ka 1 nagy ribi es ugyebar a pasik arr be indulnak.
851. 5cb4354c81 (válaszként erre: 836. - Zhanet)
2008. márc. 30. 09:08

általában - bocs

Mit mondanak azok akinek szerinted sokat kellene magukon változtani? Mert én írtam több mondatot is, de nem fejtetted ki konkrétan melyikre gondoltál.

Segítenél?

850. 5cb4354c81 (válaszként erre: 842. - Nikolettoo1)
2008. márc. 30. 08:46
Ezzel én is vitatkoznék! Pl.az én páromnak abszolút nem az ilyen stílusú nők jönnek be. Neki inkább Bódy Szilvi és a hozzá hasonlók jönnek be. Na, nekik biztos nem mondana nemet. De egy K.A.-nak...:-s
2008. márc. 29. 19:04
Ja, meg K.A. ne!!!!!!!! Nekem a Párom a nyerő /nagypvelám!/Aki nekem úgy jó ahogy van.Már lassan 8 éve.Ő természetes,kedves,aranyos,érzelemgazdag,megértő társ a mindennapokban, úgy hogy közben nem unalmas,minden "hibával"szeretem. Ő meg engem./remélem/:))))
2008. márc. 29. 18:55

Én most kezdtem el olvasni Havas könyvét Annácskáról....

Szeretem az ilyen témájú könyveket,érdekelnek ezen emberek lelki világa is....

Olvasta valaki Kárpáti Andortól a Kurva jót?

847. 0260f21e84 (válaszként erre: 844. - Nikolettoo1)
2008. márc. 29. 18:54

Mert folyamatosan azt hangoztatjak, hogy minden ferfi megdugna. Te is ezt irtad az elobb, hogy alig van, aki kihagyna, higgyuk el. Ebbol gondolom. S ez milyen jo, emellett kampanyoltok. Lehet jo, izleses es szep plasztikai mutetet csinaltatni, de az masik dolog. Az Annae nem ilyen es tenyleg a szex jut eszebe a ferfiaknak rola. (beletorlik, ennyi) Pont ezert irtam mar regebben is, hogy emiatt sajnalom, hogy ennyire tartja magat.

Korabban azt is irtam mar, zsak a foltjat. En nem ilyen zsak vagyok, s nem ilyen a foltom sem. Anna olyan, es a foltja is.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook