Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tényleg ennyi a fejlesztésre szoruló gyerek, vagy egy részük csupán el van kényeztetve? fórum

Tényleg ennyi a fejlesztésre szoruló gyerek, vagy egy részük csupán el van kényeztetve? (beszélgetős fórum)

1 2 3
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 11. 11:26

Régen szerintem nem foglalkoztak ezekkel ilyen mértékben, megvolt amit elvártak tőlük, aztán vagy teljesítették, vagy nem. Nem volt kérdés, hogy miért nem.

Ahogy anno jobb kézzel kellett írni, és kész. Senkit nem érdekelt, hogy tök béna vele a gyerek.

Egyébként mondjuk én is azt mondom, hogy sokkal gyorsabban mondják ki ezeket az "ítéleteket", mind hogy erőt és energiát fordítsanak esetelg csak egy nehezebb esetre. Meg van a diagnózik, megvan az indok, manapság már inkább megy így...

2021. dec. 11. 11:24
Dehogy nem volt, csak nem diagnosztizálták őket. Átbukdácsoltak, nagy nehezen megtanultak írni-olvasni. A "rossz" gyerek ment a szamárpadba
5. 37e1ff8723 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 11. 11:20
Akkor jól tettem, hogy nem szedtem fogamzásgátlót.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 11. 11:14

Is-is. Régen a szamárpadba ültették. Illetve osztom egyik nőgyógyász véleményét, most születnek azok a gyerekek, akiknak a nagyijuk is fogamzásgátlót szedett, és nem tudni mi lesz a sok hormon következménye...még akkor is, ha mára nár 'lájtosabbak hormonilag. Valamint, amiket megeszünk, mit okoznak benünk, a magzatokban? Értem tartósítük, szteroidok, antibiotikumok amit az állatok kapnak, növekedésserkentők stb.

És, igen vannak olyanok, akik nem tudnak nevelni.

2021. dec. 11. 11:13

Nem is akarták. Most ugye mindenki beteg, aki nem felel meg az elvárásoknak.


1. Na de ki kreálja meg azt, hogy kinek hány évesen mit és hogyan kell csinálni tudni?


2. Sok szülő is nevelésre szorulna. Szóval van káosz rendesen. :)

2021. dec. 11. 10:52

Fejpénz....

Annyi baromság van a papírokba írva, hogy az nevetséges!

2021. dec. 11. 10:51
Egyre több az sni-es,és a btm-es gyerek. Felvetődött bennem, hogy egy részük nem azért tartozik ebbe a kategóriába, mert túl liberálisan nevelik vagy mert elkényeztetik? Nem akarok senkit megbántani, csak foglalkoztat a dolog, régen nem volt ennyi gyerek, akit fejleszteni kellett volna. Vagy csak nem tudták diagnosztizálni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook