Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tengerimalackáknak mekkora ketrecet vegyek? fórum

Tengerimalackáknak mekkora ketrecet vegyek? (tudásbázis kérdés)


8. Annaaa (válaszként erre: 6. - Atibacsi1)
2010. jún. 29. 14:17

Lehetne képeket nézni valahol róluk? Hol lehetne átvenni? Engem lehet érdekelne! Dunakeszin lakok


e-mail címem: kapitany_anna@citromail.hu

2010. jún. 29. 14:16

Sziasztok!

Szerintetek egy 60cmx30cm -es ketrec elég két malacnak? Eddig 1 volt benne, ő elég jól elfért!

Vagy vegyek csak 1et bele? Nem fog depressziós lenni egyedül?

2010. jún. 23. 07:36

6 darab 5 hetes malacka keresi uj gazdiját

ajándékba ingyen.

5. lackó-zsanett (válaszként erre: 4. - Mariann7533)
2009. szept. 10. 15:53

Szia!


Bocsi, hogy csak válaszok!

Én a két öcsémnek vettem őket ajándékbba! Az egyik tesóm 20 éves, a másik 9 lesz (igen kicsit nagy a korkülönbség, de sosem zavart)! Folyamatosan szoktatják még most is őket a kézhez! Először csak simogatták őket, mindig-mindig többet! Ma már azt hiszem meg is fogják őket egy kis időre! De ha hétvégén találkozunk megkérdezem tőlük és megírom.

4. Mariann7533 (válaszként erre: 3. - Lackó-zsanett)
2009. szept. 8. 20:53
Köszi a választ.Vettem egy 1m x50cm nagyságu ketrecet,hozzá volt itató széna tartó és házikó.Ez került 13600 ft-ba.Azt kérdezném még tőled,hogy kézhez szokott már?Mennyi idő,amig megszokja az embert?
2009. szept. 8. 15:46
Szia! Én három hete vettem két tengeri malackának ketrecet! Én három méret közül választhattam a kereskedésben, én a közepeset választottam. Amit ajánlottak kettő tengerinek 35.000 Ft volt. Hát tudjátok mikor veszem azt meg! Megvettem a közepeset, hozzá felszereléseket (etető, itató, ennyi,mert kerék volt annak akinek vettem) és két hónapra elegendő kaját, így fizettem 13.000 Ft-ot. Szerintem ha nagyobbak lesznek akkor is kényelmesen el fognak ebbe férni! A méreteit sajnos nem tudom!
2009. szept. 8. 13:47
Sziasztok.Most délután veszek a gyerekeimnek két kis tengerimalackát.Már indítottam itt kérdést,és jó válaszokat kaptam.Most azt kérdezném,hogy milyen,ill. mekkora ketrecet vegyek,ill. milyen ennivalót.Én egy elég nagy ketrecet néztem ki.Elég a kisebb is,vagy nagyobbat kellene.
2009. szept. 8. 13:45
Tengerimalackáknak mekkora ketrecet vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook