Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teljes átváltozás! fórum

Teljes átváltozás! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
329. Skittles (válaszként erre: 325. - Rencike24)
2010. márc. 14. 20:43

Sziasztok lányok! jöttem gyónni:( a hetvegen nagzon elengedtem magam, tt volt tesom meg barátnőm, aztán elég zűrös volt kajára figyelni. spagetti, rakott krumpli, fokhagymás tejfölös husi reggel gyorskajáldába szendvics, mondjuk sült krumpli nélkül,arab kenyérben csak csirkemell és soksok zöldség, a nehéz kajákat is dél körül ettem, nem is kellett estére már más, de volt kis pia, mozgás meg megint a tegnap éjszakai buliba merült ki, reggel 6ig tánci, de más nem.

holnap tartok egy gyüminapot, remélem nem fog fájni a fejem, viszont a hasim az nagyon fáj most, elszokott a hetekben a nehéz kajáktól.

ti hogy vagytok?hogy telt a hétvége?

2010. márc. 13. 15:19
Jó hétvégét Mindenkinek!
2010. márc. 12. 16:33

sziasztok:)

Szép napot:)

2010. márc. 12. 16:10

Lányok! :S

Nagyon nem vagytok!:(

Jön a hvg, igaz? Mindenki megy erre-arra! Csak lenne jó idő!

Majd holnap leszek délután!

Kitartás mindenkinek!:)

Jó hvg-t!

325. Rencike24 (válaszként erre: 324. - Skittles)
2010. márc. 12. 14:40

Szia!


De jó, örülök, hogy jól sikerült!:)

Huha, elhiszem, hogy jól érezted magad akkor! És lesz folytatás? :P

Én elég jól bírom eddig a mai napot!

Reggel ettem két szelet pirítóst, egy-egy párizsival és tejeskávéval!

Délben egy zsemlét, négy virslivel és sajttal!

Nem rég ettem egy banánt!

Van még egy narancsom! Aztán szerintem ennyi mára! Max még egy kis salátát, vagy ilyesmit eszem estére! Jah meg lehet lesz egy kis iszogatás is, bár nem nagyon kívánom most!

Akkor jó mozizást neked! Mit néztek?

2010. márc. 12. 14:23

Sziasztok!

húúú hát a buli eszméletlenül jó, és mámoros volt. kicsit sokat többet ittam a tervezettnél. rakás ajándék, barátaim...olyan jó volt

na meg tánc, a héten vett cipőm el is szakadt:(((

egész éjjel egy olyan helyes pasival táncoltam, és még hihetetlenül jól is táncol:)

most megyek moziba a csajokkal, majd este benézek.

hogy bírjátok ti a mai napot?

2010. márc. 12. 11:41
Na én legközelebb csak hétfőn tudok írni, anyuméknál nincs net. DE addig is Tartsátok amit elgondoltatok, és ne adjátok fel! Torna, torna, torna! Kitartás! Sziasztok!
322. Rencike24 (válaszként erre: 321. - A9cd36dded)
2010. márc. 12. 11:38

Hát igen, nehéz ellenállni!

Én se tudom, pedig jó lenne valamit kitalálni rá! Hashajtót én sem szednék!

2010. márc. 12. 09:36
A legnagyobb baj, h anyum nagyon finiket csinál, nem lehet kihagyni :) Hát én csak úgy szoktam, h ha van kaja(mert főztem, de nem tudok olyan sok mindent)akkor mindenből kicsit, és max délután 2 ig. utána már csak salátákat(igazából csak zöldségek párizsival pl) vagy gyümölcsöket (főleg kivi mostanában), vagy pufi rizs, abonett. Néha elcsábulok, de én csokit egyáltalán nem eszem, csak sütit(de azt is csak amit anyum csinál). Mindig ilyen pizzával vagy ilyenekkel csábulok el. Dehát abban is sok a szénhidrát. Nem tudom, hogy lehetne "gyorsítani" az anyagcserét, mert hashajtókat sosem használnék, de azon kívül nem tudom.
320. Rencike24 (válaszként erre: 319. - A9cd36dded)
2010. márc. 12. 09:21

Nekem is sajnos lelassult az anyagcserém! Valószínű, hogy ezért is olyan nehéz mostanában a fogyás!:(

Miket szoktál enni? Szerintem nyugodtan ehetsz anyukádéknál is, mindenből egy kicsit!

319. a9cd36dded (válaszként erre: 318. - Rencike24)
2010. márc. 12. 09:16
Az a helyzet, hogy nekem már így is nehéz, mert én 16 évesen már fogyóztam egyszer sikeresen(lassan), akkor lelassult az anyagcserém. 2 év alatt szedtem fel 15 kg-ot, pedig megszenvedtem először is a csinos alakért, most már még nehezebb. De eszek egy csomó gyümölcsöt, zöldséget, remélem menni fog. Jajj most dugig lettem egy banántól, amúgy meg szoktam azért enni, csak a héten "bűnöztem" egy kis pizzával szerdán és azt most le kell dolgozni. Amúgy meg otthon nem akarok enni anyuméknál, mert ott visszajönnek a régi berögzült dolgok, h este még nagy kajálás, meg csomó süti. Akkor a legnehezebb nekem :)Ja meg ma a keresztlányomhoz megyek játszani délután, és csak este 6 után tudnék enni, akkor meg már nem nagyon akarok.
318. Rencike24 (válaszként erre: 317. - A9cd36dded)
2010. márc. 12. 09:08

Hát viszont, amit Te eszel ma, az nagyon kevés!

Legalább napi ötször kéne enned! Hidd el, azért mondom, mert tapasztaltam! Régebben én is mindig úgy fogyóztam, hogy alig ettem valamit, meg is lett az eredménye! Vissza jött, volt, hogy több is sajnos!:(

Szerintem nyugodtan ehetsz húsokat, virslit, párizsit, zöldségekkel, teljes kiőrlésű kenyeret...Az a lényeg, hogy péksütiket, tésztát, krumplit, édességet ne egyél, vagy csak keveset! Mert amint kap egy kis szénhidrátot a szervezeted egyből el is fogja raktározni és sokkal nehezebb lesz leadni! :(

317. a9cd36dded (válaszként erre: 316. - Rencike24)
2010. márc. 12. 08:59
Szerintem egyáltalán nem sok amit ettél tegnap! Csirkemell meg párolt zöldségek, hmmm de fini. Én most banánt eszek meg barackot, de még ebédre tervezek pufi rizses szendvicset, este viszont megint csak gyümi lesz. Remélem, mert hazamegyek anyumékhoz, és mindig főz vmi finomságot!
316. Rencike24 (válaszként erre: 315. - A9cd36dded)
2010. márc. 12. 08:50

Tőled igen!

Jó neked, hogy nem voltál éhes! Én egész nap, úgyhogy estére fel is adtam, kellett ennem egy kis ropit, mert csak az volt nálam a melóhelyen! Otthon meg ettem egy kis csirkemellet, rizzsel meg párolt zöldségekkel!

Ma reggel ettem két pirítóst, párizsival, tejeskávéval!

Délben virsli lesz, egy sajttal és egy zsemlével!

Délután már csak gyümi! Meg veszek abonettet és lehet abból eszek még egy kis szalámival.

Este meg megyünk egy kis összejövetelre, de nem akarok inni, esetleg egy pohár bort, de szárazat!:)

315. a9cd36dded (válaszként erre: 314. - Rencike24)
2010. márc. 12. 08:41
Én vagyok, jó reggelt! Nem baj ha nem tornázol minden nap, a hétvége is jó. Mondjuk én épp akkor nem tudok, nem vagyok egyedül. Ha tőlem kérdezted a gyüminapot, hát, én nem egész napra terveztem. Reggel ettem tojásrántottát, és aztán volt csak gyümi. De 6-ig nem is voltam éhes, de aztán nagyon :)Viszont most kicsit izomlázam van...
2010. márc. 12. 08:16

Jó reggel!

Van itt valaki?

De ügyik vagytok, én a héten még nem tornáztam, nem volt időm rá!:(

De majd ma, meg hvg-n, mert a párom dolgozik! Lesz időm egy kicsit mozogni! Remélem kicsit jobb idő is lesz, mert barátnőmmel terveztünk egy kis sétát is! :)

Skittles, milyen volt a buli?

Ági, hogy bírtad a gyüminapot?

313. 8f93a64f70 (válaszként erre: 312. - A9cd36dded)
2010. márc. 11. 20:56
nagyon szépen köszönöm:)
312. a9cd36dded (válaszként erre: 311. - 8f93a64f70)
2010. márc. 11. 20:37
Szerintem te egyébként is csini vagy!
2010. márc. 11. 19:19

Sziasztok!

Ma kaja terén elszálltam, de volt 60 perc RR és 10 perc flirty girl, és 1 óra séta.:)

Nyárra csinik leszünk:)

310. a9cd36dded (válaszként erre: 309. - Skittles)
2010. márc. 11. 18:41
Köszi! Én amúgy szeretem azt a nőt, nem irritál a hangja, bár tudom, hogy sok embert igen. Mondjuk én mindig válogatok a gyakorlatai között, unnám mindig ugyanazt csinálni. De jó neked, én is úgy mennék táncolni, olyan rég voltam. Biztos jó lesz! Érezd jól magad!
309. Skittles (válaszként erre: 308. - A9cd36dded)
2010. márc. 11. 18:24
nagyon ügyes vagy:* eddig te viszed a "nap ügyese" díjat:) egy óra réka hangjából is elég, s nemhogy a gyakorlatsorral ötvözve. nekem ma még nem volt időm, szoliztam, de este pótolok, hajnalig akarok táncizni:)
308. a9cd36dded (válaszként erre: 296. - Rencike24)
2010. márc. 11. 17:51
Most fejeztem be az egy óra RR-t, azért nem voltam. Ti? Hogy álltok torna terén?
307. a9cd36dded (válaszként erre: 300. - Rencike24)
2010. márc. 11. 17:50
Sajnos én is így vagyok vele már egy ideje, hogy vásárolni sincs kedvem, mert úgysem áll jól semmi. Vagy nem olyan jól, ahogy szeretném.
306. Rencike24 (válaszként erre: 305. - Skittles)
2010. márc. 11. 17:35

:) Na erre már nem is írok semmit! :)

Én is búcsúzom! Lejárt a munkaidőm, zárok és kocsikázok haza!

Holnap jelentkezem!

Szép estét mindenkinek! Puszi

305. Skittles (válaszként erre: 304. - Rencike24)
2010. márc. 11. 17:32

az nekem is van, mondjuk inkább a fenekemen...bizony leadjuk:)

megyek, van vmi iszappakolásom, ami feszesít, magamra kenem.....igazán vizilónak érezhetem magam:D

304. Rencike24 (válaszként erre: 303. - Skittles)
2010. márc. 11. 17:29
Jajj már! Majd leadod! Nekem meg pont hogy kerek, széles csípővel, vastagabb combokkal! Jó nem vészes, de én nem érzem jól magam! Jah és a narancsbőrről ne is beszéljünk! Esküszöm, h elfogadnám magam ilyennek, ha nem lennének azok a mocsok narancsbőrök!:(
303. Skittles (válaszként erre: 302. - Rencike24)
2010. márc. 11. 17:20
hát nekem épp hogy nem nagy, hanem lapos, semmi, fölötte viszont a derekamon levő úszógumi...ááááááááá....akkor élek, a titanicból nem hal meg senki, mindenki túlélte volna ha belekapaszkodik
302. Rencike24 (válaszként erre: 301. - Skittles)
2010. márc. 11. 17:15

Nekem is, de már abban is nagy a fenekem!:(

Nekem is annyi minden kellene! De majd ha lefogytam!:)

301. Skittles (válaszként erre: 300. - Rencike24)
2010. márc. 11. 17:10

én se, kedvencem most a fekete melegítőm:(((

de ha fogyok 5 kilót, akkor veszek magamnak egy jó tornacsukát, olyan jókat láttam

300. Rencike24 (válaszként erre: 299. - Skittles)
2010. márc. 11. 17:04

Nekem is kéne olyan harisnya! De megmondom őszintén, mióta felszedtem pár kg-t (6-ot) nincs is kedvem öltözködni, se vásárolni!

Rendben, várjuk a fotókat!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook