Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tele van a város eldobott használt papírzsebkendőkkel! A... fórum

Tele van a város eldobott használt papírzsebkendőkkel! A... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Amaunet)
márc. 8. 14:49
bejelentette,mivel az alpolgármester számlái voltak benne.nem történt semmi.
márc. 8. 14:31
Néha már azt gondolom, hogy direkt engem akar bosszantani valaki. :( Szinte mindig ugyanazon a helyen "lépek bele" a sarkon a szemétbe reggelente, mikor átsétálok a parkon munkába menet. Általában morogva, de felveszem és elviszem a kb. 10 méterre lévő szemetesbe. Fene a pofáját annak a valakinek! Vagy valakiknek! Mindenkinek, aki szemetel!
17. birebora (válaszként erre: 15. - Globus)
jan. 9. 16:24
Én azt szoktam mondani, hogy beleragasztanám a hajába.
16. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 16:11

Nem mondom hogy nem zavarna ha ezt látnám,,bár tényleg nem jellemző.

Szóval egy papírzsepi akármennyire is undi,,mondjuk úgy az enyészeté lesz.

Van viszont egy csomó más ami nem.

Az egyik áruház melletti fasorban,bokrosban,,mint a szellemek lengedeznek a nejlon tasakok,,feltekeredve több méter magasan .

15. globus (válaszként erre: 11. - Smaragdzöld 🐉)
jan. 9. 15:36

Bal zsebben a tiszta, átkerül a jobba, alkalmas időpontban a kukába.

Fő tér világos kőkockái tele vannak kiköpött, majd elkoszolódott rágógumikkal. Felnyalatnám a köcsöggel, aki kiköpi. Nem a szél hordta széjjel.

14. xochipilly (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
jan. 9. 15:28
Nem csak a szél hordhatja szét. A környékünkön mikor a nyitott köztéri szemetesek 1 méteres körzetében állt a szemét, elég hamar kiderült, hogy a "kukázó" varjak dobálták ki mikor élelem után kutattak.
13. New(l) (válaszként erre: 8. - Etr4)
jan. 9. 15:02
Gondolom az ilyen az otthonában is szanaszét hajigálja a teleturházott zsebkendőit. Hiszen beteg szegény...
jan. 9. 14:27

Hát, nálunk nemcsak zsebkendő van szétdobálni.

Van itt minden mint a wursliban. Csokipapír, pizzásdoboz, féldecis üveg, sörösdoboz, a Spar oldalában megaztán van minden.

Saláta, mandarin, tojás, virág, szemeteszsák, zsömle, kenyér, mandarin, meg ami még kikerül a szemétbe.

A dolgozókat szemmelláthatóan nem zavarja.

A 6 éves unokám kiakadt mikor meglátta.

,,,Ez még már micsoda?,,,

11. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 8. - Etr4)
jan. 9. 14:16

Az, hogy sokan náthásak, betegek - nem indok arra, hogy az emberek szétdobálják a taknyos zsebkendőiket. Főleg nem lehet felmentés a takonyzászlók eldobására!

Ha valaki nem akarja a saját orrtermékével dúsított zsebkendőjét a zsebébe vagy a táskájába tenni, akkor gondoskodjon egy lezárható tasakról, amibe beleteszi a használt zsebkendőit. Undorító!

10. Amaunet (válaszként erre: 7. - Tumbo2)
jan. 9. 14:02
Be kellett volna jelenteni az illegális szemétlerakást.
jan. 9. 13:52
Eddig csak arról hallottam, hogy tele van a város szerelemmel, illetve a macskám egerekkel.
8. etr4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 13:37
Ilyen időszakban mindenki náthás, beteg. Sokaknak kell ígyis dolgozni menni. Talán ezért van mindenütt taknyos zsepi.
7. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
jan. 9. 12:35
vicces,az unokaöcsém erdejében volt egy nagy zsák szemét,belenézett,az alpolgármester számlái is voltak benne,szerinted történt valami?pedig nem kevés keresetben voltak-
6. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Myra)
jan. 9. 12:31
zavar,kinyílott a busz ajtaja,a nő kihajította a csokipapírt,pedig volt nála táska,meg gondolom otthon kuka,
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 12:08
Fotózd le és küldd el a polgármesternek! Az önkormányzat feladata a közterületek tisztán tartása.
jan. 9. 11:58
Van egy hegyes végű eszközünk, azzal szedjük össze a hanyag, tanulatlan emberek után.(csikket is) Én szólni szoktam miatta, ha épp meglátom.
3. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Myra)
jan. 9. 11:07

Még jó, hogy nem szedem fel a csikket, meg papírzsepiket. Csokispapírt felveszem, de ezeket nem.

Amúgy a kukás napokon sok mindent széthord a szél.

2. Myra
jan. 9. 10:30
Mindenkit zavar, de senki nem tesz ellene semmit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook