Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés és várandósság 35 felett fórum

Teherbeesés és várandósság 35 felett (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
85. bartaldora (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 8. 21:46
Igen, az sztk-s dokihoz időpont kell, a magánhoz, akihez járok, tudom, hogy mikor menjek, és akkor megyek, és be is kerülök általában abban az időben. Amúgy este 8-ig rendel, de 5-6 között csak a várandósokat vizsgálja gondolom, akik terhesgondozásra mennek.
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Bartaldora)
2021. júl. 8. 21:44
Ohh, értem, tiszta horror. És mennyi idő szokott lenni neked, míg várni kell az orvosnál? Vagy időpontot kapsz eleve a vizsgálatokra?
83. bartaldora (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 8. 21:41
Hát Nő. Biztos azért, mert nem érzi át, hogy fáj, amit csinál, mivel hogy Nő. Ezért járok férfihoz.
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Bartaldora)
2021. júl. 8. 21:20
Jézusom... mit csinál ez a nőgyógyász, hogy fájdalmat okoz?? Nekem sosem fájt a hüvelyi ultrahang, csak nagyon kellemetlen inkább.
81. bartaldora (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 8. 14:40
Hát aki nálunk van, ő már nem úgy néz ki, mint aki gyermeket szeretne vállalni. Csak az a kérdés, hogy ha neki kell menni nőgyógyászhoz, mit szólna hozzá, ha úgy nyúlna hozzá, hogy fáj neki. Én örülök annak, hogy mostmár hasi uht csinálnak, mert nekem a hüvelyi uh után mindig fájt a hasam.
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - Bartaldora)
2021. júl. 8. 14:18
Ez tök érdekes akkor. Amúgy női doki azért sem annyira jó, mert lehet ő is gyermekvállalásban van, és akkor nem fogja végig vinni a várandósgondozást.
79. bartaldora (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 7. 21:45
Köszönjük. Én férfi dokihoz járok, és érdekes, sokkal jobban megbízom a férfi dokikban, mint a nőkben. Valahogy én, amikor elmentem a női dokihoz, utána mindig férfi dokinál kötöttem ki. Sokkal jobban bízom bennük, mint a nőkben. Mondjuk mikor kórházban voltam, akkor is férfi dokik voltak, akik vizsgáltak, és hiába voltak idegenek, mégis bizalmat adtam nekik. És milyen jól tettem, mert valahogy máshogy nyúltak hozzám, mint a női doki. Most vagyok 24 hetes.
78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Bartaldora)
2021. júl. 7. 11:36

Gratulálok a babóhoz! Nekem a dokik voltak furcsak, inkább az idősebb férfi orvosok pampogtak a korom miatt. 😄😄


Hanyadik héten vagy most?

77. bartaldora (válaszként erre: 76. - @kukac@)
2021. júl. 6. 22:20
Igen, ismerem a kollagént. Lassan megint elkezdem inni, mert már lehet, hogy aktuális lesz. Amúgy azt mondják, hogy minél idősebb az ember, annál nehezebb, de én nem vettem észre, mert nálunk elég hamar összejött terhesvitamin és a többi mellett.
76. @kukac@ (válaszként erre: 74. - @kukac@)
2021. júl. 6. 22:10

A Babaváró egy "sima" terhesvitamin. A laktoferrin vashiányos állapotra jó (de nem vas) a kollagén a bőrt teszi rugalmasabbá. Szóval mondhatjuk, hogy én is csak terhesvitamint szedek. 😃 A többi csak finomítás.

Nagyon bízom benne, hogy gyorsan összejön. Nagylányunk elsőre érkezett. Jól meg is lepődtünk.

75. bartaldora (válaszként erre: 74. - @kukac@)
2021. júl. 6. 22:01
Azt nem ismerem. Én azt tudom, hogy amit én szedtem, kb. 3-4 hónap után sikerrel jártunk, és összejött. De én nem nagyon szedtem a terhesvitamin mellé semmit, csak sima vitaminokat. D és C vitamin ment még mellette. Most, hogy terhes lettem, csak a terhesvitamint szedem, nem szedek más vitamint mellette, mert az már félek, hogy sok lenne a babának, csak Magne B6-ot szedek.
74. @kukac@ (válaszként erre: 73. - Bartaldora)
2021. júl. 6. 21:58
GAL+ Babavárót szedek (+laktoferrint és kollagént). A mostani lesz az első hónapunk.
73. bartaldora (válaszként erre: 72. - @kukac@)
2021. júl. 6. 21:46
Megkérdezhetem, hogy szedsz valamit, ami talán segíthet? Én szedtem terhesvitamint, és viszonylag elég hamar összejött a babó utána.
72. @kukac@ (válaszként erre: 71. - Bartaldora)
2021. júl. 6. 21:25
Köszi az infót. Mi egyelőre ott tartunk, hogy "dolgozunk" rajta. A dokim amúgy rendes volr, azt mondta, hogy még bőőőven belefér, fiatal vagyok.
71. bartaldora (válaszként erre: 61. - @kukac@)
2021. júl. 6. 21:20
Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. Egyébként én 36 évesen lettem terhes, de én veszélyeztetett vagyok a pajzsmirigy betegségem miatt. Vizsgálatok szempontjából semmi különös nincs, minden ugyanúgy működik, mint más kismamának, csak talán annyi, hogy ajánlják a genetikai vizsgálatot. Nálad máshogy volt? Nekem szerencsére nem mondták, hogy öreg vagyok már a terhességhez, de nekem is mondta, hogy mivel ennyi idős vagyok, ajánlja a genetikai vizsgálatot. De én, ha fiatalabb lettem volna, akkor is megcsináltatom.
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Falevel85)
2021. jún. 10. 14:53

Szia Falevél!


Nagyon sajnálom!! :( :( Együttérzek veled, kitartást kívánok.


Remélem, hogy hamar jobban leszel.

2021. jún. 8. 11:33

Sziasztok lanyok.


Nalam missed ab mutet lesz. A picinek nincs szivhangja. Penteken mutenek, csutortokon kell befekudnom, akkor kapom a tagitot. 😔

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Szokeciklon)
2021. jún. 1. 18:49
Szia, erre a Gyula dologra én is kaptam javaslatot. Lehet elmegyünk majd oda nászútra. 😄😄
67. szokeciklon (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 10:13
Gyula😉😉😉😉 4 ismerős lett terhes azut@n,hogy ott voltak :) Mi is mentünk anno, biztos ami tuti, csak akkor már ott volt a kisfiam velünk, csak nem tudtuk❤️
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Falevel85)
2021. máj. 31. 22:44
Szia! Mikor mész majd vissza dokihoz? Jó pihit addig ha neked. 😊😊
65. @kukac@ (válaszként erre: 64. - Falevel85)
2021. máj. 30. 19:12
Akkor csak pihengess! Az jó! 😊
64. Falevel85 (válaszként erre: 63. - @kukac@)
2021. máj. 30. 18:36

Csak az almossag van. Egyik nap mult heten emelyegtrm, de azota se.

De ez az almossag ez eleg durva. Foleg a mai napon. Nagyon eros.

63. @kukac@ (válaszként erre: 58. - Falevel85)
2021. máj. 27. 09:53
Hogy vagy? Tünetek jöttek azóta?
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Falevel85)
2021. máj. 25. 19:59
Szia, jaj, de jó, hogy már csak 8 nap!! Remélem, hogy segít a progreszteron! Nagyon drukkolok nektek! <3
61. @kukac@ (válaszként erre: 60. - Falevel85)
2021. máj. 25. 13:30

Gratulálok a picihez!


Remélem, hogy nekünk is ilyen könnyen sikerül 😊


Vizsgálatok szempontjából tudsz már valamit, hogy mire lehet számítani a "túlkoros" állapotunk miatt? 😅


Én most tavasszal tapasztaltam először, hogy egy orvos "leöregezett". Pontosabban finoman közölte, hogy mivel elmúltam már 35, körültekintőnek kell lenni. 😳


Az számít, hogy 28-nak érzem magam? 😃

60. Falevel85 (válaszként erre: 57. - @kukac@)
2021. máj. 25. 12:08

Szia. En is 36 vagyok. En eloszor elmentrm egy sima nogyogyaszati vizsgalatra. Mindent rendben talalt, de kertem, h kuldjon el vervetelre a hormonok miatt. Nem tartotta szuksegesnek, de elkuldott. A vereredmenyem is szuper lett. Neki is alltunk ebbe a honapba es elsore sikerult.

Vereredmeny engem megnyugtatott. Ugyh neked is ezt javaslom. Mert ha van is valami, akkor legalabb tudod es nem mennek a honapok feleslegesen

59. semleges (válaszként erre: 57. - @kukac@)
2021. máj. 25. 11:49
Én drukkolok:)
58. Falevel85 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 25. 11:49
Igen, addigra mar kellene latni az embriot es a szivhangot is. Meg 8 nap. Nem tudom miert kaptam a progit, lehet kis rasegitesnek, es hogy megtartsa a babat
2021. máj. 25. 10:30

Sziasztok! Nálunk még nagyon friss az ötlet, hogy jöhetne egy baba. Nagytesó elmúlt 13,szóval másodikként érkezne a kicsi. Én a 36. évemben vagyok. Egyelőre spontán terhesség a terv.


Azzal kapcsolatban érdeklődnék, hogy kinél hogy zajlott? Milyen vizsgálatokat kell/javasolt előtte végeztetni? Fogamzásgátlót szedett-e valaki? Hány hónap telt el, mire sikerült? Stb...


Mivel mindketten felvettünk covid oltást, így augusztusnál előbb nem tervezzük.


Addigra felvértezném magam mindennel, ami kellhet.


Kicsit bizonytalanok vagyunk, mert szeretnénk, de nem tudom, hogy mennyire kockázatos...

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Falevel85)
2021. máj. 24. 18:49

Szupika, örülök, hogy jól vagy!! ♥️ A progreszteron szedés egyébként miért kell?

Amikor visszamész, már szív hangot néznek majd?

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook