Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés Clostibegyttel fórum

Teherbeesés Clostibegyttel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
21. kelemariann (válaszként erre: 17. - Bcicus)
2011. ápr. 9. 14:59
Jobban átgondolva, ha ez az inzulin vizsgálat az éhgyomri vércukor szintjét méri, akkor azt nézték januárba. Az rendben volt.
20. kelemariann (válaszként erre: 15. - Szakalyadri)
2011. ápr. 9. 14:16

Szia!


Neked a Closti szedését milyen vizsgálatok előzték meg?


Köszi

19. kelemariann (válaszként erre: 17. - Bcicus)
2011. ápr. 9. 14:14

Nem volt még ilyen inzulin vizsgálatom. Egyébként nem is értem, hogy most miért kezdünk bele a Clostilba, mert először azt mondta a nőgyógyászom, hogy átjárhatósági vizsgálat is kellene. Ha nem vagyok átjárható, akkor sem ér semmit a Closti.

20-án megyek hozzá, ezeket majd meg fogom neki említeni.

18. kelemariann (válaszként erre: 16. - Bcicus)
2011. ápr. 9. 14:11

Szia!


Februárba nézte a nőgyógyászom a tüszőket a 12. napon, akkor a bal oldali petefészekben egy 7 mm-es és egy 8 mm-es tüsző volt, a jobb oldaliba egy 13 mm-es. Szerintem van peteérésem, inkább az a probléma hogy nem nő elég nagyra. A ciklusaim átlagban 29 naposak.

17. Bcicus (válaszként erre: 10. - Kelemariann)
2011. ápr. 9. 13:58
Inzulinrezisztencia vizsgáatod volt, mert az gyakran jár együtt magas prolektinnal és pajzsmirigy betegséggel, és ha azzal van baj hiába szeded a clostylt.
16. Bcicus (válaszként erre: 8. - PöttömPanna)
2011. ápr. 9. 13:56

Pontosan tudom mi az ezért kérdezem, hogy mi a baj?

Egyáltalán nicns peteérés, vagy nem nő elég nagyra tüsző stb.

2011. ápr. 9. 13:12

Sziasztok!Én most szedtem be a második adagot.Előfordult valakinél szedése alatt nagyon erős menstruáció?Az első adag beszedése után én a házat nem hagytam el két napig miatta.

Remélem most már ebben a hónapban sikerül.

Én úgy tudom 3hónapig folytatható ez a kúra.Vagy?

14. tündér74 (válaszként erre: 1. - Kelemariann)
2011. ápr. 9. 13:01
Szia! Nekem sajnos nem segített. Régebben én is szedtem 5 hónapig. Utána orvost váltottam, aki kimondottan meddőséggel foglalkozó szakember. És ő azt mondta, hogy ezt a gyógyszert csak 1-2 hónapig szabadna szedni, mivel több hónapi szedést követően nagyon elvékonyítja a méhnyálkahártyát, így nehéz lesz a teherbeesés. Sajnos anno nálam is ez történt, nagyon elvékonyította a méhnyálkahártyát. Úgyhogy szerintem ki lehet próbálni, de 2 hónapnál többet nem ajánlott a szedése.
2011. ápr. 9. 12:59
Én a harmadik gyógyszeres hónapban lettem állapotos, rásegítésként a nőgyógyász kézzel repesztett tüszőt, így napra pontosan tudom mikor fogant az első kislányom:)
12. kelemariann (válaszként erre: 9. - Kinni)
2011. ápr. 9. 12:20
Ezt a szurit vajon nekem is beadják automatikusan, vagy kérnem kellene? Neked kellett kiváltani és vitted magaddal?
11. kelemariann (válaszként erre: 4. - Pocak25)
2011. ápr. 9. 12:18
A Choragont mire kaptad?
2011. ápr. 9. 12:17

De jó, hogy ilyen hamar ennyien írtatok, akár pozítiv, akár negatív.

Igen, peteérés serkentésére kell szedjem én is.

3 és fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta nem sikerült spontán teherbe esnem, igaz voltak kisebb-nagyobb kimaradások közbe, mert a férjem külföldön dolgozott. Viszont 2009. május és 2011. január óta folyamatosan együtt voltunk és még mindig nem jött a baba. Decemberben voltunk spermavizsgálaton, a férjemnél mindent rendben találtak.

Januárban kiderült, hogy nekem nagyon magas a prolaktin szintem, illetve kezdődő pajzsmirigy alulműködésem van. Ezekre szedek homeopátiás golyókat, illetve a prolaktinra plusz Bromocriptint. Ezt ma már lecsökkentett adagban szedem, mert már visszaállt a pajzsmiriggyel együtt.

Most nagyon nem vártam a mensesem, de sajna meg megjött, így hétfőtől kell szednem a Clostibegytet.

Attól tartok, hogy esetleg a sárgatest hormonnal lehetnek még gondjaim. Azt a Closti szedése után gondolom fogják nézni hormonvizsgálattal a 21. napon.

Nálatok volt ilyesmi?


Bocsi, ha hosszú voltam.

2011. ápr. 9. 11:05

Nekem a második clostis hónapomban sikerült a baba. A ciklus 12. napján uh-ra kellett mennem és kaptam ovitrelle szurit is, hogy tuti megrepedjenek a tüszők.

A gyógyszer mellékhatásaként amíg szedtem fájt a fejem, a szuri után meg napokig fel volt puffadva a hasam, de megérte:-) Most 28 hetes vagyok.

8. PöttömPanna (válaszként erre: 6. - Bcicus)
2011. ápr. 9. 11:05
Ezt annak írják fel, akinek nem jön össze a baba. Peteérést segítő gyógyszer.
2011. ápr. 9. 11:04

Nekem 5 havi adag beszedése után lett pozitív a teszt. Előtte másfél évig próbálkoztunk egy vetélés után.

A 2 havi adag szerintem még kevés. Állítólag fél évig kell szedni. Csak én elfelejtettem a 6. havit bevenni, csak mensi után jutott eszembe. Így hagytam. Rá 2 hónapra összejött a baba. Most 19. heti kismami vagyok :)

6. Bcicus (válaszként erre: 1. - Kelemariann)
2011. ápr. 9. 11:04
Miért kell a clostyl? Ettől függ milyenek az esélyek.
2011. ápr. 9. 11:03
én 3 hónapig szedtem! +szénhidrátszegény diéta! szerintem ezek is rásegítettek!
2011. ápr. 9. 11:00
Szia! Nekem 6 hónap után lett pozi tesztem, de kaptam mellé choragont. Meg az elözö hónapban volt egy HSG-m .Nem tudom minek köszönhetö a siker!
3. mártika69 (válaszként erre: 1. - Kelemariann)
2011. ápr. 9. 10:57
Nekem sajna nincs jó tapasztalatom mivel Én 2 hónapot szedtem de nem jött a várva várt siker:(
2. kelemariann (válaszként erre: 1. - Kelemariann)
2011. ápr. 9. 10:53
Tapasztaltabbak véleményére is kíváncsi lennék, kinek milyen eredménnyel segített a Closti. Mellékhatások?
2011. ápr. 9. 10:52

Sziasztok!


Hétfőn kezdem el a Clostibegytet szedni.

Ha hasonló cipőben jártok és szívesen megosztanátok velem a tapasztalataitokat akkor gyertek.

Várom a hozzászólásaitokat!

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook