Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés Clostibegyttel fórum

Teherbeesés Clostibegyttel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
81. youlcsi (válaszként erre: 77. - Ed3e5d4bf1)
2011. ápr. 22. 21:25
akkor erőszakból nem születhetnének babák, ha ez így lenne...
80. youlcsi (válaszként erre: 78. - Kelemariann)
2011. ápr. 22. 21:25

nem kell mindenképp repedni...

itt és más fórumon is többször végignéztem/olvastam már, hogy milyen kínokkal jár testileg és főként lelkileg egy terhesség redukálása... kívánom, hogy sose kelljen átélni!

79. kelemariann (válaszként erre: 76. - Kinni)
2011. ápr. 22. 13:25
Ezt a puffadást én is érzem, ma meg főleg, veszít alul a hasam.
78. kelemariann (válaszként erre: 74. - Youlcsi)
2011. ápr. 22. 13:23
Azért repesztettünk mindenképp, mert ha nem repednek maguktól akkor ciszták lesznek belőlük és az annyira nem jó. Mindenképp repedniük kell. :)
77. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 75. - Youlcsi)
2011. ápr. 22. 12:43
A dokim mondta nem en talaltam ki ....:)
76. kinni (válaszként erre: 86. - Kelemariann)
2011. ápr. 21. 22:00
A szuri mellékhatásaként fel volt puffadva a hasam néhány napig de azon kívül nem éreztem semmit.
75. youlcsi (válaszként erre: 84. - Viragom84)
2011. ápr. 21. 21:34

az orgazmustól repedhet a tüsző akkor is, ha még nincs itt az ideje, de elég nagy...

de a babához nem kell... különben vsz elfogyna az emberiség :D

74. youlcsi (válaszként erre: 73. - Kelemariann)
2011. ápr. 21. 21:33

huhhh...

ennyi tüszőnél az én dokim tuti nem repesztett volna, sőt még a szexről is letiltott volna :o


de azért drukk megy a kevés (1... esetleg 2?) babáért

2011. ápr. 20. 16:03

Sziasztok!


Most jövök az ultrahangról. 3 orvos állt körbe és csodálkoztak a tüszőimen. A jobb oldali petefészekben 5 db! 19 mm-es tüszőm van, a bal oldaliban 2 db szintén 19 mm-es. Rögtön kaptam 2 adag Choragont. Remélem összehozunk most majd ebből valamit, de azért 4-5-ös ikreket nem szeretnék.

Mikor kellene most akciózni pontosan? Kinek hogy tanácsolták?

72. youlcsi (válaszként erre: 71. - Kelemariann)
2011. ápr. 17. 17:48

megy a drukk

++++++++++++++++++++


én csütörtökön voltam dokinál. ugyan szoptatok, de ránézett a petefészkeimre, majd nagy nyugodtan közölte: 2-3 év múlva újra beizzítja :o

2011. ápr. 17. 09:40

Sziasztok!


Ki hogy van?

Én hála isten semmi mellékhatását nem tapasztaltam a Clostilbeggyt-nek, most kíváncsian várom majd a hatását. Szerdán megyek orvoshoz.

70. kelemariann (válaszként erre: 69. - Kissandrea30)
2011. ápr. 12. 19:13
Köszi-köszi! Mi az a fv leiden mutáció?
2011. ápr. 12. 17:56
Szia Kelemariann!Én is szedtem clostyt majd fél évig, utolsó 3hónapban choragont kaptam mellé rohantam mindig uh-ra/ebédidőben főnök mellett,nehéz volt de megéri/ az uh-án nézték mekkora a petesejt, 20-25mm nél jöhet a choris agon nekem 27mm-es volt igaz akupunktúrára is jártam és kínai füvet is ittam mellette és terhes lettem.nemsoká szülők. nekem előtte nézték a hormont 3,21 napon és alacsony volt a progeszteron miközben szedtem a clostyt is nézték a prog.prl. szinteket, szerintem érdemes ilyenkor is nézetned hormonszintet. megéri egy magándoki egy jó az enyém nagyon jó endokrinológus tehát kifej.hormonspec. és szülész nőgyógyász.most is így csinálnám.fv leiden mutációt is nézesd meg! sok szerencsét kívánok Nektek!szorítok4
68. gaga85 (válaszként erre: 67. - Kelemariann)
2011. ápr. 12. 13:37
Szia! Nekem a dr. Veszprémi Béla genetikus szakfőorvos segített, miután 2 másik orvos egymás után közölte velem, h nem lehet gyerekem, mert mindkét petefészkem tele van cisztával, ami gátolja a peteérést, így menszi sem volt magától kb 1 éve, mióta abbahagytam a fogamzásgátlót. Azt is mondták, h a policisztás ovárium (ez volt a petefészekciszta) kialakulásában a sok édesség fogyasztása is közrejátszik. Arról mondjuk azóta sem bírtam leszokni. Veszprémi szerint nem kellett kétségbe esni, és 3 hónap múlva lőn a csoda :D
67. kelemariann (válaszként erre: 65. - Gaga85)
2011. ápr. 12. 13:13
Most látom pécsi vagy. Megkérdezhetem ki az orvosod?
66. kelemariann (válaszként erre: 65. - Gaga85)
2011. ápr. 12. 13:12
Gratulálok Neked és köszönöm a biztatást, nagyon jól esett. :)
65. gaga85
2011. ápr. 12. 08:58
Szia Kelemariann! Én 3 hónapig szedtem a Clostilbegytet, a harmadik hónapban pozitívat teszteltem, majd a doki ultrahangon kiderítette, hogy 2 baba van. Jelenleg 32 hetes iker terhes vagyok, mivel a Clostinak van olyan mellékhatása, hogy fokozottabb az ikerterhesség kialakulása. A terhesség előtt nekem nem csináltak átjárhatósági vizsgálatot, azt mondta a doki, h azt csak kb fél év sikertelen próbálkozás után szokás. Kitartást kívánok a babaprojekthez, és hidd el, sikerülni fog. Nálam a nászúton jöttek össze a babák. A napos tengerpart is segíthetett :D
64. kelemariann (válaszként erre: 62. - Kutykurutty3)
2011. ápr. 12. 08:41
Na ezt nem tudtam, hogy 3 db van benne. Azt hittem minden hónapban egy 10-es. Így már sokkal jobban hangzik. :)
63. kutykurutty3 (válaszként erre: 60. - Kelemariann)
2011. ápr. 12. 06:27
A choragonban van hcg. meg asszem progszteron is.
62. kutykurutty3 (válaszként erre: 58. - Kelemariann)
2011. ápr. 12. 06:27

Igen, 10 ezer forint, még jó hogy legalább három van benne.....

Hát igen, amikor arról beszélnek a politikusok, hogy kevés a gyermek, akkor talán nem csak azokról kellene beszélni, akik nem akarnak vmi miatt. Hanem azokról is, akik akarnak, de nem sikerül, és ezek miatt mondjuk nincs rá már pénz. Mintha minden azon múlna, hogy akarunk-e gyereket vagy sem. No comment.

61. youlcsi (válaszként erre: 60. - Kelemariann)
2011. ápr. 11. 21:36

ez lényegében a "hatóanyag" és repesztő.

a choragon nem az? akkor bocs...

60. kelemariann (válaszként erre: 59. - Youlcsi)
2011. ápr. 11. 21:33
Erről a hcg-ről még nem hallottam, de gondolom ez is a megtapadást segíti elő. Ez is valami injekció?
59. youlcsi (válaszként erre: 56. - Kelemariann)
2011. ápr. 11. 21:09

nekem azt mondta a dokim, hogy repesszünk mi ;)

ß-hCG-t sztem csak a műtét után adott volna. (kérdeztem tőle, ő azt mondta, ha nagyon akarom, mehet, de csak majd...)

58. kelemariann (válaszként erre: 57. - Kutykurutty3)
2011. ápr. 11. 19:41

Igen, a bromocriptint én is szedem a magas prolaktinra, de csak hüvelybe felrakva. Lenyelve én sem bírtam. A prolaktinom nekem már visszaállt, de sajna egész addig kell szedni, amíg nem lesz baba, mert ha abbahagyom felugrik ismét.

Azért elég durva áruk van ezeknek az injekcióknak ahogy néztem. Pedig pont hogy a több gyermek születését kellene támogatni, de szerintem biztos van egy csomó olyan nő, aki ezt meg sem engedheti magának.

57. kutykurutty3 (válaszként erre: 56. - Kelemariann)
2011. ápr. 11. 16:03

Igen, mind a háromban kaptam choragont. A clostynak is volt pici mellékhatása, meg nekem magas volt a prolaktinom is, arra kellett bromocriptint szedni, na az volt az igazán durva, attól voltam nagyon rosszul.

De most hogy sikerült, már azt mondom, nem is volt vészes:)

56. kelemariann (válaszként erre: 54. - Kutykurutty3)
2011. ápr. 11. 15:06

Mind a három hónapban kaptad a Choragont a closti mellett?

Voltak mellékhatásai nálad? A barátnőmnek csúnya gennyes pattanások lettek a nyakán, amiknek a hegei utána szépen meg is maradtak neki.

2011. ápr. 11. 14:37

Egyébként itt már régóta sokféle tapasztalat olvasható, én is is ide jártam, már csak ritkán nézek be:


[link]

54. kutykurutty3 (válaszként erre: 53. - Kelemariann)
2011. ápr. 11. 14:36

Ezért szoktak adni choragont, ami progeszteront meg hcg-t tartalmaz, segít megtapadni.

Nekem a harmadik hónapban sikerült másfél év után. Most 15 hetes kismama vagyok.

53. kelemariann (válaszként erre: 50. - Youlcsi)
2011. ápr. 10. 21:25

Igen, igaz, de ha a 21. napos hormonvizsgálat azt mutatja, hogy alacsony a progeszteron szint, ami miatt ugye nem tapad meg a baba, akkor még ezen lehet segíteni például Utrogestan-nal.

Köszi a drukkot!

52. szakalyadri (válaszként erre: 49. - Kinni)
2011. ápr. 10. 21:16
A palástfüvet napi hány alkalommal ittad?Egy bögréhez mennyit tegyek?Köszi!
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook