Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés 10 kg plusszal... fórum

Teherbeesés 10 kg plusszal... (beszélgetős fórum)


1 2
10. Lia0603 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2015. ápr. 7. 07:54

Szia szerintem a súlyod rendben van.

Én 150cm vagyok és 45 kg-osan kezdtem a terhességet és már 16kg-túlsúly van rajtam. Ami egyébként alig látszik mert inkább csak a pocakom nő. Júniusig (a szülésig) még biztos felszedek pár kilót de nem bánom.

Egyébként én is gyerekorom óta sportolok, de az én bőröm sem lesz a régi szülés után...

Az meg tényleg igaz hogy akin van ey kis plusz kevesebbet hízik kismamaként.

A környezetemben én voltam a legvéknyabb kismama és utánna én híztam a legtöbbet.

2015. ápr. 7. 07:38
A bor feszeseghez hozzatartozik a genetikai is. BAr rajtam nem volt tul suly de valtozo kilokat hiztam a terhesegek alatt elsovel 10 masodikal 14 harmadikal pedig 8 kg es az utolso terhesegem alatt hizot kilokot volt nehezebb leadni. Szopiztatas utan dieta es torna sokat fog segiteni. En ab generator segitsegevel feszesitetem a hasamot es mar kockak is vannak beole :)
2015. ápr. 7. 07:32
Akin van egy kis túlsúly,kevesebbet hízik terhesség alatt,mint aki sovány. Én tíz kiló túlsúllyal lettem terhes,végig ettem és 12 kilót szedtem csak fel. A kórházból mínusz héttel jöttem el,a maradék pár hónap alatt diéta nélkül lement,azóta is plusz tíz van rajtam.
2015. ápr. 7. 07:05

Egyik barátnőm 30 kilót szedett fel terhesség alatt.

60 kilóval kezdte, 90-nel ment szülni. Ma olyan lapos és feszes a hasa, hogy rendesen irigylem érte. Nem tudom mennyi idő kellett hozzá, de gyönyörűen visszahúzódottvisszahúzódott a bőre.

6. sziszi0528 (válaszként erre: 3. - Ludmilla1986)
2015. ápr. 7. 07:03
Szia, akkor Neked is feszesebb bőröd van? Mármint ahogy leírtad, gyorsan regenerálódtál :). Szóval akkor szerinted ez még nem számít túlsúlynak? Bár megmondom azért is 57-58 kg az "ideális" nekem, mert én cicis-popsis vagyok, formás kerek, hasam lapos, még most is, az szinte nincs is, ha hízok rögtön combra és csípőre megy...
5. sziszi0528 (válaszként erre: 2. - Nikk_1982)
2015. ápr. 7. 06:59
Szia, igen most feszes, pedig ugye van rajtam plusz. De amúgy elég ruganyos, rugalmas, vagy hogy is mondjam, szóval nem lóg...
2015. ápr. 7. 06:51
Szerintem ez inkább genetika, hogy mennyire megy vissza a bőröd. Na meg húsz évesen rugalmasabb a bőr, mint ötven évesen.
3. Ludmilla1986 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2015. ápr. 7. 06:50

Szerintem semmi gond a súlyoddal, ez nem túlsúly, és ha még hizol se lesz semmi... És az hogy feszes marad-e a bőröd, nagy részt nem ettől függ. Ismerek olyat, aki 47 kg indult, hízott kb. 20-25-ö(ilyen kevés súlynál az nem sok), ennek 5 éve, és a hasán azóta is lóg, ráncos a bőr, csak a műtét segíthet. Én is 10 kg túlsúllyal kezdtem, a végére híztam 13 kg, 79 mentem szülni, és még sem lóg sehol a bőröm, szülés után szinte azonnal annyi kg voltam mint előtte (baba súlya, lepény, vizesedtem, megnövekedett vér mennyisége).

Úgyhogy ha "jó" a bőröd, Aszerencsés vagy, akkor túlsúly ide vagy oda, visszahúzódik.

Ami kicsit "lóg" az a mellem, hisz 16 hónapot szoptattam, de egyébként se volt feszes, nagy mellem volt mindig. De őszintén, ha bárhol is lógna bármim, nem érdemelne, hisz világra hoztam a gyönyörű kislányomat, érte megérte. A férjem pedig úgy szeret ahogy vagyok!

Boldog babavárást kívánok, a többit meg kicsit most tojd le!

2. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2015. ápr. 7. 06:34
Persze hogy van, bar nem sok. Most feszes a borod?
2015. ápr. 7. 06:20

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy mennyire gáz, ha egy nő 10 kg plusszal esik teherbe? Mondom az adatokat: 28 év, 158 cm, 65-66 kg. Nem teljesen 10 kg plusz, mert 57-58 kilósan én már jól éreztem magam a bőrömben, vannak hasonló magasságú lányok a baráti körömben, akik 50-54 kilósak, de én világéletemben sportoltam, nekem az 57-58 kg "ideális", egyszer lefogytam 55 kilóra és annyira beesett lett az arcom, hasam, kiállt a kulcscsontom, hogy azt mondták már beteges és inkább szedjek magamra... Szóval nem szaporítva tovább a szót, mondjuk nagyjából egy 10-es van rajtam...

És most lehet, hogy kicsibabát várok, egy kicsit aggaszt ez a túlsúly, mert ha felszedek tegyük fel még vagy 10-12 kilót, akkor 78 kilóval mennék szülni? És utána hogyan lehet visszafogyni, hogy a bőröm azért ne lógjon annyira? Szóval ennyi plusz felesleg után (kb 15-20 kg után) normális kajával és sporttal (Réka, futás) le lehet-e úgy fogyni, hogy ne lógjon a bőröm? A striák nem zavarnak, az most is van, csak van-e remény a feszes bőrre még?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook