Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tegyek fel mindent egy lapra és kisértsem a múltat, vagy hagyjak mindent úgy ahogy, jelen pillanatban van? fórum

Tegyek fel mindent egy lapra és kisértsem a múltat, vagy hagyjak mindent úgy ahogy, jelen pillanatban van? (beszélgetős fórum)


1 2
58. 2a69f78972 (válaszként erre: 57. - 37122b1ffc)
2012. febr. 4. 14:28

Ez így rendben is van, remélem így is marad!


DE!...azért gondolkodj el a jelenlegi kapcsolatodon!

Elvben egy életünk van, érdemes azt kompromisszumok között leélni, amikor esetleg lehetne másként is?

2012. febr. 4. 14:08
Elmentem....Nem történt semmi csak beszélgettünk,és elmondta h még mindig szenved........lelkem megtisztult..!!
56. a14deb9047 (válaszként erre: 55. - Ananászok)
2012. febr. 3. 14:36
Nem csupán két hónapot, hanem sokkal többet; éveket...(majdnem huszat);
55. ananászok (válaszként erre: 54. - A14deb9047)
2012. febr. 3. 14:34
ez is egy megoldás,de végül is ezt egyszer -kétszer megcsinálja,egy idő után nem lesz mit a levesbe tenni,hacsak le nem teszi a mércét.véleményedet azért tiszteletbe tartom,pláne ugy hogy ezekszerint te kibirsz két hónapot,férfi nélkül.mindenki más, én egy hetet sem nő nélkül,és most itt nem csak a szexről beszélek.megkockáztatom,amit és ahogyan irtad a mondatot , nem sok empátia szorult bele.sok keserű tapsztalatot kaphattál az életben,ez is a sorok mögött van, mitöbb kilátszik.
2012. febr. 2. 17:56
Levesbe mind a kettővel. Néhány hónap egyedül :)
53. ananászok (válaszként erre: 52. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 16:36
ki a felejtős? lehet valahol nem figyeltem. egyik helyen az undor szót olvashattam, tőled iránta.Ha ez igy van akkor nincs mről még itt sem beszélni.az hogy te is megalázd,nos ahhoz nem sok spiritusz kell,mégcsak nem is biztos ,hogy lelki kielégülést fogsz érezni.én nem tenném,henem szépen eltünnék a világából, törölném ahol csak bent van.
2012. febr. 2. 16:09
Felejtős,le van fújva az egész!! Azért mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!_:)
2012. febr. 2. 14:41

Köszi a választ,nem nem biztos de jelen pillanatban igen.Hát nem biztos,hogy szex lesz a vége sőt ebben biztos vagyok!

Végül is azzal nem értek egyet,amit írtál,csak annyival hogy az ex egy gyáva kutya!

50. f354ed7a1e (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 14:35
Az exeddel ne foglalkozz a mostanit meg hagyd el ,ha ezt érzed.
2012. febr. 2. 12:40
Mi történne ha egy nevető 3 -ikban gondolkoznál,hiszen,ez a kettő számodra nem megoldás, ez napnál világosabb.A mostani szeret ugyan de boldoggá tenni nem tud,bár nem tudom intellektuálisan milyen férfi,mert ugyebár azért a szex az nem minden,de végül is ez már háloszobatitok.az ex. az ugy ahogy van megaláz,és ugymond semmibevesz téged,bár a nőkön nagyon nehéz eligazodni,hihetettlen tűrőképességük van,ezt sok férfi megis lovagolja.Ha elmész a találkozóra sz fix,hogy szex lesz a vége,hiszen jelenleg egy fellázadt női testről van szó.nincs tanácsom.csak annyi, ne mindég az észérvek,a ráció mentén cselekedj. vond be a belső intuiciódat,a megérzésed.ne feledd, mindég a nő dönt. ha számodra az ex. a fontos,akkor az úgy is lesz.párkapcsolatban, mindég a női ---igen..és a női nem---a döntő. Ha egy nő nagyon akar valamit az akkor is ugy lesz,ha a férfi mást szeretne.Tehát mégegyszer iróm: biztos hogy ebben a két pasiban kell gondolkozni?...őrlődni, vágyakozni?
48. Hitta (válaszként erre: 46. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 12:28

Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol nem voltam szerelmes úgy igazán, de ki is léptem belőle, szerencsére még elég hamar és nem bántam meg, sőt...

Akkor nagyon rossz volt, de most már nem bírnék olyannal lenni akit nem szeretek igazán. Szerintem megéri várni az igazira, megtérül hidd el

2012. febr. 2. 12:18
Egy rossz kapcsolatból kimenekült ember ritkán talál magának másik társat. Nemcsak azért, mert sérült, hanem azért is, mert torz még a lelke. Hordozza még a ki nem hevert méltatlanságok nyomait. Hosszú ideig még "nem ő ". Meg van nyomorítva. Rajta vannak egy rossz tekintet torzító bélyegei. Gyanakvó. Férfi- vagy nőgyűlölő. (...) Először is, föl kell dolgoznod a múltat. Ez nem csak azt jelenti, hogy a sebeknek be kell gyógyulniuk, s a léleknek ki kell hevernie a bántások fájdalmas emlékeit, de főleg meg kell vizsgálnod mennyit rontott benned az elmúlt kapcsolat.
2012. febr. 2. 12:13
csak épp azt kellene eldöntenem,hogy ez elég e ahhoz,hogy benne maradjak a kapcsolatban
2012. febr. 2. 12:12
Mert nehéz ilyet találni mint ő,jó ember úgy formáltam ahogy szerettem volna,félek kilépni nehogy megbánjam....és azért szeretem is,csak nem őrülten.
44. Hitta (válaszként erre: 43. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 12:03
De akkor miért vagy a sráccal? Azonkívül, hogy mert szeret? :/
2012. febr. 2. 12:02

Max csak annyit hibáztam,hogy túl sokat megalázkodtam ennyi és ezt ő is így látta,h nem hibáztam.

Nem vettek le az önbizalmamból,csak félek hinni és bízni.

És igen rosszul látod a helyzetet mert nem így van,de azért köszönöm szépen:)

2012. febr. 2. 11:57
A mostani párkapcsolatod nem sokat ér. Ne maradj benne, felesleges. A régivel menj el a talira! Vagy összejön, vagy nem. Ha összejön és jó sül el jó, ha nem, még mindig csak annyit veszítettél, hogy nem gondolkozhatsz el később azon, hogy mi lett volna, ha... Ja, és ha összejöttök, gondolkozz el azon, Te mit hiáztál esetleg vele kapcsolatban. Nekem is volt olyan barátom, aki sokat bántott, de később rájöttem, én is sokat bántottam őt. Nem mert nem szerettük egymást, egyszerűen még nagyon fiatalok voltunk, és rosszul kezeltünk bizonyos helyzeteket.
41. Hitta
2012. febr. 2. 11:57

Olvastam az előző fórumodat is, és már akkor az volt a tippem, hogy nem vagy szerelmes a mostani barátodba. Most is azt írod, azért sem akarod elhagyni, mert félsz senki nem szeretne téged annyira mint ő...

De most komolyan, egy kis szeretetért, feláldoznád a boldogságod, a lehetőségedet egy igazi pár megtalálására? Elhiszem, hogy a korábbi tapasztalataid jócskán levettek az önbizalmadból, de hosszútávon ez sem egy jó állapot amiben most vagy. Nem lehet, hogy azért is vágyódsz ennyire az exed iránt, mert egy kiút lenne a mostani helyzetedből? Csak azért nem jó valakivel lenni, hogy biztonságban érezd magad, mert megerőszakolod vele saját magadat. Bár lehet rosszul látom a helyzeted :/

2012. febr. 2. 11:32

azt szokták mondani,hogy soha nem mond,hogy"Soha" de erre csak ezt tudom mondani.


Habár arra is azt mondta,hogy tuti soha nem keresne fel semmilyen hátsó szándékú indokkal,és tessék 7 kerek hónap után,itt van az amiről mindig álmodoztam és most meg úgy érzem nem kell....

39. 31c1daa9fa (válaszként erre: 37. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 11:28
Majd felbátorodik...általad. Aztán kullancs lesz belőle.
2012. febr. 2. 10:59
Mivel a mostani pároddal egyáltalán nem vagy boldog,nincs min agyalni!Próbáld megbeszélni a dolgokat az exel..,hátha helyrehozható!Ha nem,akkor sincs értelme a jelenlegi pároddal maradni,csak azért,hogy valaki legyen melletted!
2012. febr. 2. 10:51

Áhh dehogy,hogy őt nem lehet kidobni???Ez teljesen kizárt,hiába elhagyott és zokogott azért mert hiányoztam,akkor sem keresett meg mert mondom,hogy gyáva egy alak.

Egyszer ide jött,és zokogott bánom akkor nem aláztam porig,sebaj ez már a múlt.Lehet,hogy a lelkemnek ez kellett,hogy tudjam ő is szenvedett,és nem volt boldog mert én sem.Mióta ezt tudom azóta nem úgy gondolok rá,mint előtte és a lelkem a testem azt sugallja,hogy ne menjek és undorodok tőle,lehet csak azért mert annyit szenvedtem,de ha még is megint bele bonyolódok nem bírnám átvészeli amit tavaly.

36. 31c1daa9fa (válaszként erre: 35. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 10:47
Az ilyen embert soha az életben nem tudod levakarni magadról. Kidobod az ajtón, visszamászik az ablakon. Majd figyeld meg!
2012. febr. 2. 10:45

Egyébként egyáltalán nem élem magam semmibe sem és nem áltatom magam,de ismerem és tudom milyen az az én amit persze gondolom én most meg mutatna.

Azt elfelejtettem említeni,hogy ő nem merész és gyáva,magától soha nem mondana ki semmit,mindig hátulról közölte,hogy áhh drágám szeretlek.....Tehát ő nem küzdött soha senkiért,és egyszóval gyáva.

34. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 10:40

Az engem is sokszor,nagyon sokszor megbántott,és a tetejébe ezek után még ő mondta ki,hogy legyen vége.Ezek ellenére hosszú ideig nekem se telt el úgy nap,hogy ne gondoltam volna rá.Utána néha napján mi is váltottunk pár levelet,beszéltünk,aztán talán 3-4 hónap múlva találkoztunk is.Bánja a dolgot,másként kellett volna,stb.Nem nehéz kitalálni,mivel végződött a találkozó...:-)) De sajnos utána ugyanaz a tapló volt,aki előtte is,szóval ennyi.:-) Nem hinném,hogy a tiéd merőben megváltozott volna,és ha egyszer már ennyire rossz volt valami,nem gondolom,hogy legközelebb jobb lenne.

A mostani párod helyett pedig inkább keress egy újat,mert számomra egyértelmű,hogy nem vagy szerelmes belé (ne rabold az ő idejét se fölöslegesen),és ha a szex is rossz,akkor megette a fene az egészet.

2012. febr. 2. 10:39
nem volt radikális a véleményed,örülök neki,mint itt nagyon sok válasznak,köszönöm és biztos,hogy 100x át fogom gondolni
32. 303b0747dd (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2012. febr. 2. 10:38
Dettó ezt akartam írni.
31. genlips (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 10:37

ha normálisan akarod rendezni a dolgokat és nem (innen kitöröltette a szót, amit eredetileg írni akartam, pi**a, legyen helyette) "k**va nagy liba" módjára, akkor ne menj el a találkozóra az exeddel addig, míg nem szakítasz a jelenlegi pároddal.

kívülállóként felmerül a kérdés, miért is találkoznál az exeddel? egyértelmű! kötődés megvan, könnyelműen elmondtad az exednek. ki az a férfi, aki nem használná ki?

ha elmész a találkozóra, csak rajtad múlik, hogy az ágyban köttök-e ki vagy csak beszélgettek.

de találkozni ex-szel 7 hónap után... magáért beszél szerintem. és NAGYON nem fair a jelenlegi pároddal szemben.


igazából már az sem fair, hogy egy ilyen kapcsolatban benntartod anélkül, hogy igazán szeretnél, vele foglalkoznál, körülötte forogjanak a gondolataid.

persze egy kapcsolat nem arról szól, mint a mesében, mindig: együtt élnek, míg meg nem halnak. de elvileg ő az első a gondolataidban, nem pedig a legutóbbi ex!!!!


ahogy írod, ugyanis más emberek érzéseivel játszadozol csupán azért, mert te magad sem tudod mi zajlik benned... ezzel tudod a legnagyobb fájdalmat okozni :((


ha túl radikális a véleményem, sajnálom. nem kell számításba venni.

de mi nők mondjuk, hogy huh ezek a férfiak így-úgy, amikor meg... ők is kapnak eleget a fejükre igazából

2012. febr. 2. 10:36
Most meg ő mászna rám minden pillanatban,csak én nem...
29. 37122b1ffc (válaszként erre: 24. - 111e183830)
2012. febr. 2. 10:34
Biztos,hogy nem mivel jobban ismerem mint ő saját magát,sőt még ő ajánlotta fel,hogy nem kell a szex.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook