Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Téged zavarna, ha az "új" barátod még az anyjával élne 28 évesen? fórum

Téged zavarna, ha az "új" barátod még az anyjával élne 28 évesen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
64. tixtina (válaszként erre: 63. - Fiatal nő)
2009. nov. 24. 10:12

Oké-nem általámnosítok.

Másképpen fogalmazok.

Számomra-nem egészséges:))

63. Fiatal nő (válaszként erre: 51. - Tixtina)
2009. nov. 24. 10:10

"Nem egészséges,ha egy férfi 30 éves kora körül még az anyjával él."


Azért ne általánosítsunk...

62. Fiatal nő (válaszként erre: 53. - Kristály csillár)
2009. nov. 24. 10:09
Szerintem nem. Én tudok több olyat is, hogy pont ellentétesen bánik a kettővel... Hol ezzel jól, hol azzal, van több példa is.
61. Fiatal nő (válaszként erre: 59. - Simple)
2009. nov. 24. 10:08

De akinek nincs pénze albérletre, meg azért nem megy el másik városba tanulni, mert nincs rá keret? Én ezt inkább szegénységnek nevezném, mint betegességnek.

Plusz a mai világban egyedül fenntartani egy keresetből egy háztartást nagyon nehéz, közel lehetetlen, ha az embernek nincs valami nagyon különleges, jól fizető állása... (ha valaki tud ilyet, ossza meg velem is, én is szeretnék sok pénzt keresni)

60. Fiatal nő (válaszként erre: 44. - Ncilány)
2009. nov. 24. 10:06
De ha nem albérletben lakik valaki, hanem otthon, akkor ugyanúgy be kell adni a közösbe pénzt, és nem csak 5-10 ezret! Egy olcsóbb albérlet árát is akár simán elviszi egy háztartás akkor is, ha valaki a szülővel él otthon...
59. simple
2009. nov. 24. 09:29
Engem biztosan nagyon zavarna. 28 évesen a szülővel élni, az már beteges dolog. Én tizenévesen jöttem el otthonról.
58. Ncilány (válaszként erre: 52. - Kristály csillár)
2009. nov. 24. 08:25

Feladatunk nem igen változot a civilizációval együtt.

De a feleséget ne hasonlítsa össze az anyukájával.

És igen, az a veszély is fennáll amelyik pasi még ilyenkor is az anyucival lakik.

Mindig is az anyuci főztje lesz a jó.

Van egy ötletem : tanulj meg az anyós jelölttől főzni.

( sajna az én lányom nem sokat tanult tőlem főzni, bizonyára az anyósától fog elsősorban, mert ott laknak. és félek hogy a Ő is ilyen gonddal fog küzdeni. Sajna nem tudnak különköltözni, nincs hová, pontosabban, nincs bitos melójuk )

57. Anka71 (válaszként erre: 53. - Kristály csillár)
2009. nov. 24. 08:22

És ha eltartja a kedves mamát, akkor a feleségét is kiveszi a munkából? :))

(jó, idétlen megjegyzés volt részemről:))

56. Anka71 (válaszként erre: 52. - Kristály csillár)
2009. nov. 24. 08:21
Totálisan egyetértek. Bár soha nem voltam ilyen helyzetben én magam, de látom, mit szenved a rokon leányzó:( Tényleg olyan, mint egy szeretői státusz.
55. 3f9dae7bb5 (válaszként erre: 52. - Kristály csillár)
2009. nov. 24. 01:20
Tökéletesen egyetértek veled!
54. bnedora (válaszként erre: 53. - Kristály csillár)
2009. nov. 24. 00:05
Van benne igazság!
2009. nov. 23. 23:59
Viszont az a mondás is igaz,hogy ahogy bánik egy férfi az anyjával,úgy fog bánni a jövendőbelijével is.Ha tiszteletlen akkor úgy,ha ordibálós akkor úgy.
2009. nov. 23. 23:58
Az ilyen férfiak életében a barátnő feleség csak és kizárólag másodhegedűs lehet mindörökké.Olyan mint ha nős ember szeretője lennél.Tudom.Tapasztalat és az is,hogy soha nem változnak meg.
2009. nov. 23. 21:09

Igen-engem határozottan zavarna.

Mondjuk,én is későn érő vagyok,és nő:)-de 24 évesen különköltöztem a szüleimtől.

Nem egészséges,ha egy férfi 30 éves kora körül még az anyjával él.

50. correct (válaszként erre: 32. - 4205a67a96)
2009. nov. 23. 21:02
így más, hiszen már veled van
49. correct (válaszként erre: 31. - Bnedora)
2009. nov. 23. 21:01
Hm...
48. Anka71
2009. nov. 23. 20:55

Engem zavarna.

Nálunk a családban is ott a negatív példa. Rokon lány már 10 éve jár a fiúval, de a fiú nem tud leválni a kedves mamáról.

Pár éve meghalt a fiú apja, azóta meg az a műsor, hogy akkor ki fogja eltartani az anyját. Nagyon jól keres a fiú, de mégsem tud önálló életet kezdeni a lánnya. A lány meg ne költözzön oda, mert a kedves mama nem akarja kerülgetni. De a fia se költözzön el, mert akkor őt ki tartja el. Szóval, anyja majma az ilyen (Sziluetta, ezt a kifejezést most nem a Te barátodra értem, de ilyen is van, intő jel lehet, ha sokáig otthon lakik egy hapi).

47. Ncilány (válaszként erre: 45. - 4205a67a96)
2009. nov. 23. 20:50
És ez csak egy prbléma, és hol a többi?? Vagy megszokja hogy nem ugrálod körül, vagy vagy...
46. bnedora (válaszként erre: 45. - 4205a67a96)
2009. nov. 23. 20:49
Ne haragudj, de te mit vársz egy kapcsolattól. Én ugyan régivágású vagyok, így úgy gondolom, ha két fiatal összeköltözik, akkor a nőnek a dolga, hogy ellássa a háztartást, ami áll, főzés, takarítás, mosás, vasalás, stb.-ből. Ezt persze nem úgy értem, hogy a férfi ne csináljon semmit, de ennek így kellene lennie. Vagy rosszul tudom?
2009. nov. 23. 20:42
ja igen, meg az is probléma ilyenkor, hogy ugye eddig az anya végülis kiszolgálta, tehát amellett h gürizett, még felkel most is reggelente h reggeloit készítsen nekik (nem azért mert ők kérik, hanem olyan "anyaságból")stbstb, tehát a pasim ugyanezt fogja elvárni majd a bnőjétől is (bár én mondtam neki, h nálam ez ki van zárva, mert ma ez már nem így megy), erre már konkrátan utalt is, ugye ilyenkor a mama a tökéletes nő, aki mindig, minden helyzetben helyt állt... erről már hallottam is eleget :S
44. Ncilány (válaszként erre: 42. - Bnedora)
2009. nov. 23. 20:31
Az is igaz, de remélem értetted mire céloztam. Havi 5 - 10 rugó! és nem fizet albérletet azért is bátorkodtam megjegyezni..
43. Ncilány (válaszként erre: 34. - 4205a67a96)
2009. nov. 23. 20:27
Kapcsolja ki a telót! Szokjon hozzá anyuka a pici fia felnőtt.
42. bnedora (válaszként erre: 41. - Ncilány)
2009. nov. 23. 20:27
Vannak azért olyanok is, akik nem keresnek sokat, és elszórakozzák, barátnőre költik, stb. könnyen elmegy a pénz.
2009. nov. 23. 20:24

Ha az összeköltözést is csak a mamánál képzeli, igen is zavarna.

Amíg nincs kapcsolata egy pasinak, a szölői házba van hely, mi a frásznak menne albérletbe?? De akkor ássa el magát ha nincs megtakarított pénze!!! Mi a frászért dolgozik?? azért hogy felélje mind??

2009. nov. 23. 20:23
Hát, anyucinak érzésem szerint lesz még egy-két érzelmi zsarolása.
39. zena01
2009. nov. 23. 20:19
Nem.
38. mrsa4
2009. nov. 23. 20:19
Engem nyem!!! :D
2009. nov. 23. 20:18
Az én fiam sem hívnak engem anyunak, hanem mindíg valami jópofa becenevet találnak ki. Én élvezem, mert mókás. Nincs ebben semmi rossz. A drágám az talán túlzás, de már hallottam ilyet is. Köztünk oldott a viszony.
2009. nov. 23. 20:15
Miért zavarna ha addig az anyjával él amíg egyedül van. Jobb mintha egyedül lenne, vagy albérletet fizetne. Az édesanyja meg nem idegen a számára. Afelől semmi kétségem sincs, hogy párkapcsolat esetén, abszolút körültekintően, és a helyzetnek megfelelően döntene. Maximálisan megbíznék benne.
2009. nov. 23. 20:14
Engem is nagyon zavarna! A jelenlegi párom 25 éves, januárban költöztünk össze az én albérletembe, persze sokat nyomott a latban hogy anyukája szinte elzavarta otthonról, mondván hogy ő egyedül akar lenni ( 3 szobás lakása van ), és mivel sokat voltunk ott azt is mondta hogy nem tud egy idegennel (velem) együtt élni (pedig nem is laktam ott, egy fogkefém volt a fürdőben ). Ha ez nincs, lehet hogy még most sem akarna elköltözni. Volt olyan pasim is aki 30 éves volt, anyukájával élt, elvált, nos ő azt mondta hogy NEM IS AKAR összeköltözni... hamar vége is lett a kapcsolatnak. Szerintem egy 28 éves férfi legyen önálló. Nem mondom hogy éljen egyedül, vagy vegyen ki egy albérletet csak azért hogy ne a szülőkkel lakjon. Ha már nem lesz "új" barát, talán könnyebben lehet vele a saját családról, és saját, közös életről beszélni... Sok sikert ! :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook