Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!" fórum

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!" (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
484. szilisári (válaszként erre: 483. - Miel77)
2011. júl. 9. 11:34
akkor kettőnkből lassan kijönne egy egész jó csaj :-D de mondom, próbáld ki a callanetics-et (illetve hát rajtam a tejmentes diéta rengeteget segített)
483. miel77 (válaszként erre: 481. - Szilisári)
2011. júl. 9. 11:23
Én hasonlóan látom a helyzetet, csak úgy látom az összes felesleg csak a pocimon van :((
482. miel77 (válaszként erre: 480. - Tütter)
2011. júl. 9. 11:23
AZ kitűnő :)) én is kérek, nekem is vöröske a hajam, bár most az alját feketével festettem :)
481. szilisári (válaszként erre: 480. - Tütter)
2011. júl. 9. 11:07

ó, hát a vörös az nagyon is passzé, elfogadom :-DDD

hirtelen nem tudom, hogy mit küldjek helyette, kevés lecsatolható alkatrészem van :-)

Amúgy a hasam kezd egész pazar lenni, nekem a combjaim, amik nagyon problémásak, szoktam is velük veszekedni,köcsög banda. Remélem, hogy egyszer majd megerősödnek kissé, mert unom, hogy megcsinálok 5 kitörést és össze akarnak omlani, ugye van rá remény? (kb úgy érzem néha, mintha a maradék 25 kilóból 20 a combjaimon lenne, te jó isten)

480. Tütter
2011. júl. 9. 10:50

vörös. Hennával kenem, igy még egészséges is :)

Na igy már értem, miért nem találkozol velük. Teljes mellszélességgel támogatlak :) Lassan lehet megint találkozni velük :)

479. szilisári (válaszként erre: 478. - Tütter)
2011. júl. 9. 09:03

Hmm milyen szinu a hajad? Ha nem szoke, akkor atdobhatsz par tincset ;-)

Az a megdobbento, hogy nem akarok emberekkel talalkozni? Hat foleg pasikrol van szo, aztan nem akarom, hogy egy oregedo, slampos neninek lassanak, mert az szornyen frusztral.

478. Tütter
2011. júl. 9. 08:13

MAgam részéről szivesen adok nektek a hajamból, van bőven. Erős is, sok is, hosszú is, kértek? :)) És adok mellé még néhány lemenni kivánó kg-ot is, csak úgy ajándékba :)) Amúgy ma reggel is 71,8-at mértem, annzira örülök, mert tegnap sűrű napom volt, illetve nem sűrű, csak sok volt a kaja este... POnt este, mikor már nem kellett volna...

Miel remélem lesz majd ép, tuti jó lett a hajad :) Szilisári: remélem talizol a régi ismerősökkel. Én mindig ledöbbenek a hozzáállásodon, de én már csak ilyen vagyok :)

Széép hétvégét :)

477. szilisári (válaszként erre: 476. - Miel77)
2011. júl. 8. 19:11

haha, de nem fogom, mert nem találkoztam velük pufikán :-D de nem baj, én tudom és az a fő :-D


nekem is nagyon vékony szálú, de elég sűrű (illetve hát hullik most eléggé, de már nyomatom a vasat neki, ezerrel). ezért szeretek trükközni azzal, hogy hullámos / kócos legyen.

476. miel77 (válaszként erre: 474. - Szilisári)
2011. júl. 8. 19:08

És bezsebelheted a sok dicséretet :))))

Egyébként Nekem elég rossz a hajam, kevés, vékony szálú... néhol olyan mintha kopasz lennék már :( úgyhogy trükközni kell mindig, hogy mi áll jól?

475. szilisári (válaszként erre: 471. - Tütter)
2011. júl. 8. 19:06
kicsit bizarrnak hangzik nekem :-D (mondjuk én meg ma mángold főzeléket ettem, az is annak hangzik, de fincsi)
2011. júl. 8. 19:05
Közben azon agyaltam, hogy van egy pár ember, akivel tök szívesen találkoznék, de hanyagoltam őket az elmúlt időszakban, mert nem akartam, hogy ilyen dagin lássanak, de már nem sokat kell várni ahhoz, hogy megint menetkész legyek :-D
473. szilisári (válaszként erre: 472. - Miel77)
2011. júl. 8. 19:04
a haj nagyon klafa dolog :-) annyi év után végre rászánom magam néha, hogy egy kis hullámot rakjak bele és ez tök jó. Örülök neki, hogy végre van kedvem basztatni :-D
472. miel77 (válaszként erre: 471. - Tütter)
2011. júl. 8. 18:56
hát most nem tudok fotót csinálni itthon, de holnap biztos készülnek fotók, remélem nem alszom el a hajam nagyon majd :) egyébként kb. 3-4 centivel lett rövidebb, de a fazon nagyjából maradt, meg kapott egy kis színt :) aztán majd rakok fel :)
471. Tütter
2011. júl. 8. 18:54

Jut eszembe, tudom, hogy nem kell bele, de én nagyon szeretem benne :)) mármint a lilakáposztát a görögsaliban :)

Miel megmutatod magad a naplódban? mármint az uj hajad?

470. miel77
2011. júl. 8. 18:52
Látom mindenki szépült :)) a körmöm az még kedden meg lett csinálva :)
469. Tütter
2011. júl. 8. 18:43
Én meg gyantáztam ma és a körmömet is kifestettem szépre. Kész komplex- wellness :)
468. szilisári (válaszként erre: 467. - Miel77)
2011. júl. 8. 18:30
nekem meg lett szép, démonpiros körmöm, nagyon vagány :-)
467. miel77
2011. júl. 8. 18:00

Sziasztok!

Bocsi most keveset vagyok, ma voltam már fodrásznál, kozmetikusnál, lett frizurám, szép szemöldököm festett pillám :))) Szóval most már a hangsúly a fejemen lesz, nem az alkatomon :))) hihi, majd kb vasárnap vagy hétfőn leszek újra rendesen :))) ja és még vissza kell utazni is ma, vagy hnap reggel Szegedre!!

466. szilisári (válaszként erre: 465. - Tütter)
2011. júl. 8. 16:45

A görögsalátában nincs is káposzta, nem? :-)

Szerintem ilyenkor tök nem baj, hogy ha eszel hozzá tönkölykenyeret, az sokkal egészségesebb, mint a hagyományos kenyér (itt van egy kis leírás róla: [link] persze mást, teljesen, mint a fehér, keményebb sokkal (sűrűbb) és hmmm... talán egy kicsit kesernyésebb (ezt már nem tudom megítélni olyan régen nem ettem fehér kenyeret), viszont tovább eláll. Viszont vigyázni kell, mert sok olyan "tönköly" kenyér van, amiben keverék liszt van (tehát nem tisztán tönköly, pl a l...póti pékségek termékeiben általában szokott lenni más is), de a piszke pékségben készült cuccok azok csak tönkölybúzásak (van kenyér, kifli, zsemle, stb), bioboltokban fellelhetőek (én most két db kiflit vettem 130 forintért, szerintem ez nem elviselhetetlenül drága, meg laktatóbb, mert sűrűbb, mint azok a vizes cuccok, amiket kifli néven árulni szoktak, úgyhogy én kb egy felet szoktam max reggelire megenni. attól nem nagyon kell aggódni, hogy kiszárad :-)


Elnézést, hogy kilelkesedtem itt magam, de lelkes híve vagyok.

465. Tütter
2011. júl. 8. 16:19
Ettem egy kis görög salátát, de nem ettem hozzá semmit. Most meg szenvedeka káposzta kicsinált... Legközelebb muszáj lesz piritóst enni hozzá...
464. Tütter
2011. júl. 8. 16:19

Ó, ha már sejleni kezd, akkor nincs minden veszve :))LAssan de biztosan alakul az, ne izgulj.

A térdre vigyázni kell, több bajt lehet csináni, mint hasznot, egy meggondolatlan edzéssel sajna.

463. szilisári (válaszként erre: 462. - Tütter)
2011. júl. 8. 09:33
Koooszonom. Az az igazsag, hogy a minap atsejleni lattam a haj alatt a lapos hasamat a tukorben, ugyhogy ez elegge motival. Terdem neha nekem is kattogos lesz ha sokaig terhelem, de ugralni meg nem ugralok 15 kilonyi tulsullyal (akkor mar a normal kategoriaba esek, a maradek 10 kilo a hiusagom miatt kell majd)
462. Tütter
2011. júl. 8. 08:07

Szép jó reggelt! Szilisári olyan büszke vagyok RÁD :)))

NEkem meg fáj a térdem, de hogy miért?? Nem is csinálam semmi megerőltetőt...jaaaajjjjjj..... Ezt hiába döntömel, hogy meggyógyul? Mégsem minden fejben dől el....

2011. júl. 8. 01:18
majdnem kimaradt ma a torna, de még pont éjfélig befejeztem a 2. callanetics-emet. valamiért olyan rövidnek tűnik, pedig kb 1 óra. ééés most végre kialszom magam.
460. Tütter
2011. júl. 7. 19:27
bocsi, uj billentyűzetem van, és felcseréltem a yz-ok javát.. bocsi
459. Tütter
2011. júl. 7. 19:26

Épp a multkor irtam valakinek, hogy nem azért megyünka strandra, hogy azt higgyük mások minket néynek, és mit gondolnak, hanem hogy jól éreyyük magunkat. MErt csak az a fontos, hogy mi hogyan akarjuk érezni amgunkat. Ha jól , akkor lesz@ rom ki mit gondol rólam a strandon, ha meg ayt hisyem, hogy mások azért jönnek ki, hogy engem nézzenek... nos az elég nagy melléfogás :) Senki nem foglalkozik már mással manapság, MÁr nem divat. Szóval csak menjetek, mert senki nem foglalkozik veletek még akkor sem,ha vanmég pár plusz kiló :)

JAj azért remélem érthető a lényegege...elég körülményesen fogalmaztam, fáradt vagyok--

Fejben dől el minden!!! Az is, hogy jól akarom-e magam érezni, vagy sem :)

2011. júl. 7. 18:51

sziasztok, lányok, jó sokat írtatok, nem is tudom most visszaolvasni.

jó idő van tessék menni strandolni, már én sem átallok kimenni, pedig rajtam aztán van még sok plusz.

457. miel77 (válaszként erre: 455. - Tütter)
2011. júl. 7. 18:42

jajj de aranyos lehet :))) hát tessék elvinni strandra :)

Nekem most nincs is kivel menni, egyedül meg nem élvezet sztem.

456. Rickman
2011. júl. 7. 17:14

Én is szeretnék menni, csak hát...pár kilótól nem ártana még addig megszabadulni...:D

De szerencsére ma sem ettem többet, mint kellett volna, szóval remélem eltűnnek azok a fránya feles kilók. :)

455. Tütter
2011. júl. 7. 16:56
Én is akarok strandolni, a gyeerek is már mondja minden nap, hogy menni szeretne... Szegény felveszi a karúszóját, és járkál benne egy kört..
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook