Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogy hódítanád vissza a párod? fórum

Te hogy hódítanád vissza a párod? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
70. 93a74b44ea (válaszként erre: 69. - 4726e582cf)
2006. okt. 15. 20:37

Már nem úgy érdekel, lemondtam róla...

Nem tudom, hogy elhagyott-e, de ha igen, akkor az így nagyon ronda dolog. Itt jönne az a bizonyos hajszál...

De ő talán nem ilyen...Viszont hétfő óta egy sort se írt, nem jelentkezett. Tényleg félek...

69. 4726e582cf (válaszként erre: 68. - 93a74b44ea)
2006. okt. 15. 20:33
Nah! Csibi! Figyu, nem elhagyott ugye? Akkor meg reméljük nincs baja, csak ideje nincs vagy nagyon kimerült. Olvasd Nefist a horoszkópuszos topikban, valami bolygó együttállás van, ami rossz hatással van a kommunikációra! Naszóval a Te eseted szerintem teljesen más! Ne add fel légyszi! Nem ezt érdemled!
68. 93a74b44ea (válaszként erre: 67. - 4726e582cf)
2006. okt. 15. 20:28
Kezdek én is így érezni...Napok óta nem keres...Csak baja ne legyen...
2006. okt. 15. 20:27

Amondó vagyok, hogyha elhagyott, akkor had menjen.

Ha a kövérségért hagyott el, akkor soha nem is szeretett... had menjen! Biztos oka van, ha vége egy kapcsolatnak. Nekem nem lenne se erőm, se kedvem visszahódítani a pasit, aki elhagyott. Mellesleg a szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál válassza el egymástól, így ha ilyesmi történik máris átlendül nálam a gyűlöletbe a dolog és máris nem akarom vissza a pasit...

66. Lenus
2006. okt. 15. 20:21
Szerintem ha már elhagyott, bárhogy is próbálom vissza hódítan(esetleg sikerül is) de újra elfog hagyni, mivel akkor már csak azért a dologért lesz velem, amivel visszahódítottam.
65. norina (válaszként erre: 59. - Brigitte)
2006. okt. 12. 16:03
Ha csak az elhízás miatt van gond, akkor szerinted reménytelen?
64. Ekka
2006. szept. 21. 19:53
Ha már vissza kell hódítani ott baj van.. Nem kis baj.. Szerintem:P
63. Hápi
2006. szept. 21. 19:40
Sehogy! Ha el akar hagyni,menjen...!
62. Icus
2006. szept. 21. 18:19
Nem tudom, hogy vissza szeretném-e egyáltalán hódítani??? Utána mindig bennem lesz, hogy lehet, hogy már megint megcsal??
2006. szept. 21. 17:40
Nem tudom hogyan hoditanam vissza a parom ,de egyet erzek ,aki mar elfordulna tolem es harcolnom kellene erte az mar szamomra nem lenne erdemes a visszahoditasra ,mert mar elcsabitotta mas!Nem szeretem az ilyen jatekokat.
60. trysh
2006. szept. 18. 14:33

Az a helyzet, hogy jelenleg is van párom. De a volt párom még azóta hiányzik... úgyhogy azt hiszem igen. Minden egyes kis apró rezdülése hiányzik - és vannak olyan dolgok, amit senki mástól nem fogok megkapni, úgy érzem - csak tőle.

talán még szeretem. De épp azért lett vége, mert úgymond kivitelezhetetlenné vált a kapcsolatunk sok külső és néhány belső tényező miatt.

De nem haragban váltunk el. És még ő is érez valamit - ezt a tustomra is adta, csak épp burkolt formában. Bár nyíltan én sem merem nagyon kimondani...

2006. szept. 18. 14:19

Ha elhíztam és ezért távolodik el tőlem, akkor minden erőmmel lefogyok, ha fontos nekem a pasi.

Ilyen helyzetben már voltam és a barátnőm is, érdekes dolgok derültek ki...

Akárhogy fogytam le, nem voltam jó, nem ez volt a probléma, szóval, elváltunk.

A barátnőmék meg most válnak.


trysh,

Szereted most is a volt párodat?

58. trysh
2006. szept. 18. 13:17

ez egy jó kérdés, hogyan. Most épp hasonló helyzetben vagyok. A volt párom újra buzgón érdeklődik utánam. Talán semmiféle visszahódítási-akcióra nincs szükség, mert az olyan erőltett lenne. Ha akar, visszajön. Bár azt mondják, hogy a felmelegített kapcsolat/szerelem már nem olyan, mint a régi, mert valamelyik fél már nem úgy áll hozzá.

Hát igazából nem tudom mit tegyek. Ha van tanácsotok, ötletetek, szívesen veszem.

2006. szept. 18. 12:07
Az eredeti kérdésre válaszolva,semmit.Ha csak azért távolodna el tőlem,mert elhíztam,hát akkor menjen a fenébe.Dehogy akarnám visszahódítani.
2006. szept. 18. 11:32
sehogy... visszajönne :DDD
2006. szept. 17. 15:24
Ha vissza kéne hogy hódítsam, az már régen rossz volna. Én hagynám a fenébe,illetve keresnék magamnak egy új pasit. Amennyiben erre se lép vissza a kedves, akkor könnytelen és kíméletlen ágyő következne. Ilyen egyszerű az egész. ( legalábbis leírva annak tűnik...)))
2006. aug. 6. 17:00
Sziasztok.Ha párkapcsolatban NAGYtörés van el kell engednia másikat.A szerelem bizony vakká teszi a legtöbb embert/pláne ha nem tudjuk a szakitás okát/Visszahóítás?!Hm.kiszolgáltatottá válhatunk.És biztos hogy rövid ideg tart az ujjáélesztett szerelem,vagy tovább tart a be nem vallott kétes állapot,és beárnyékolják azokat aszép napokat amikor még szép jó volt minden.
2006. aug. 2. 16:02
Sziasztok. látom elég jó beszélgetést váltottam ki a kérdésemmel. Úgy döntöttem,h. én is elmondom a véleményemet. Szerintem nem érdemes visszahódítani a párodat, ha már meghalt vmi 2őtök között, akkor már nincs értelme folytatni. Hogy én hányszor estem ebbe a hibába,h. visszafogadtam a pasikat, mert azt hittem én kis naív,h. majd minden megváltozik, elvakított a szerelem. Mára már rájöttem,h. akármennyire is fáj,h. vége, bár te mégis szereted, erőt kell venned magadon és szakítani kell. Az idő majd mindent megold és talán az utadba sodor 1 másik pasit is.
52. nefis (válaszként erre: 51. - 7e433abb8e)
2006. aug. 2. 14:54

Sok olyan jó tulajdonsága van, amit egy emberben nagyon sokra tartok, és kevés a rossz, bár az is van benne, de kiben ne lenne!

Főleg számomra fontosak ezek az értékek, és rettenetesen egy hullám hosszon szoktunk lenni...

51. 7e433abb8e (válaszként erre: 50. - Nefis)
2006. aug. 2. 14:07

miért nehéz?

mi az ami miatt igen-re húzol?

50. nefis (válaszként erre: 49. - 7e433abb8e)
2006. aug. 2. 14:06
Nehéz a csere, megszokni meg még nem is volt időm... valószínüleg ezért kavarog bennem minden, és emiatt nem tudok kimondottan dönteni..,
49. 7e433abb8e (válaszként erre: 47. - Nefis)
2006. aug. 2. 14:02

A Te döntésed.


Bár így olvasva...nem értelek, komolyan.

Ha jól érzed magad egyedül, akkor légy egyedül. Ha társ kell legyen társad. Ha nem megfelelő ez és társ kell van olyan: csere.


Gondolom szűkös a felhozatal..ezért nehéz a csere.

Megszokás...megszokás...megszokás.

48. 4726e582cf (válaszként erre: 46. - 7e433abb8e)
2006. aug. 2. 13:59
Azért mert csak! Olvasd el nagyon dúrva, és ez csak a töredéke, amit leírtam!
47. nefis (válaszként erre: 42. - 7e433abb8e)
2006. aug. 2. 13:50

Őszintén szólva már egyszer úgymond kidobtam, azóta (aktuális dolog másnap reggelétől kezdve!) mindenkivel üzenget nekem, hogy nem bír nélkülem élni, de Ő maga nem tesz semmit az ügye érdekében...és ez így még szarabb, mintha azt mondom, hogy nem, mert velem az a baj, hogy még mindig nagyon szeretem, és ebben a naívitásom akkora, hogy az hihetetlen...


Egy részről nem bánnám, ha egyedül lennék, de társas lény vagyok és érzem , hogy szükségem van egy társra, de mégegyszer olyan árat nem akarok fizetni érte, mint 4,5 éve...

Alapvetően mindenkit másnak tartok, de nem tudom most eldönteni, hogy megint sikerült-e abba a bizonyos bilibe belenyúlnom, és már ki kéne venni a kezem, vagy ez egy másik bili, és nem kéne a mancsom kiszedni belőle...

46. 7e433abb8e (válaszként erre: 45. - 4726e582cf)
2006. aug. 2. 13:50
mert? :)
45. 4726e582cf (válaszként erre: 44. - 7e433abb8e)
2006. aug. 2. 13:50
Na ezt már priviben
44. 7e433abb8e (válaszként erre: 43. - 4726e582cf)
2006. aug. 2. 13:49
melyek azok az undorító dolgok? :)
43. 4726e582cf (válaszként erre: 42. - 7e433abb8e)
2006. aug. 2. 13:48

A barátnőm jár ebben a cipőben, most van 5 éve a pasijával, tavaly az egész nyarat végig"sírta", hogy neki mennyire rossz a pasival, és mennyire sajnálja önmagát. Mondtam, hogy vessen véget a dolognak, mert egymást húzzák le. Azóta rengeteg egészségügyi problémája van.

Tavaly addig mondtuk neki többen, hogy dobja ki a pasit, hogy decemberben kidobta, majd 5'-cel az e-mailje után felhívta a pasit, hogy nem gondolja úgy... aztán addig agyaltak, hogy na 1 hónapra ismét együt és meglátják mi lesz... hahaha, már bocs, de halálosan felidegesít ez a dolog. Februártól, mintha mi sem történt volna, ua a szitu, a fickó letojja a fejét, ha fent van Pesten, akkor netezik nála, sehova nem mennek... És azóta ismét sirdogál... tipikus visszasírás, aztán nem bírják egymást, vagy sokat vár el az egyik a másiktól vagy ilyesmi. De jelen esetben sem működik a visszahódítás, mert ugye nincs is mit visszahódítani... a pasi ugyanúgy csinálja az eddigi undorító dolgait, mint eddig.

42. 7e433abb8e (válaszként erre: 41. - Nefis)
2006. aug. 2. 13:30

Szerintem ez nem szerelem.

Bár kétségtelen én sokszor hiszem azt: "na itt van"

Figyelj. Szerelemben van döntés, nincs olyan, hogy valamit nem tudsz. Szerintem.


Sokkal inkább arról van szó, hogy nemleges esetén egyedül marad az ember és azt senki sem szeretné...így inkább bennemarad valamiben.

Amiben nem kéne.

41. nefis (válaszként erre: 39. - 7e433abb8e)
2006. aug. 2. 13:07

Ahogy mondod!

Épp ilyen cipőben vagyok... szakítás előtt/után/közben? Nekem most tényleg az a bajom, hogy nem tudom eldönteni, hogy mit is akarok igazából...

És ezt valahol időpocsékolásnak fogom fel, mert nemcsak az én időm megy el, hanem esetleg az ővé is, a baj csak az, hogy nem látok bele a buksijába, így nem tudok egyértelműen dönteni...


Nah, ez a szerelem:)))

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook