Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hiszel a jóslásban? fórum

Te hiszel a jóslásban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
22. Tigi (válaszként erre: 21. - Rika)
2007. máj. 10. 14:24

Szia Rika!


Csak a 18-as hozzászólásom miatt gyüjtöm az infókat. Készülök egy gyermek felnevelésére és kiváncsi vagyok, hogy a csillagok mit adnak vele. Megmondom őszintén nekem eddig a tapasztalatom nem volt túl rózsás e jegy terén. Te hogyan látod magad?

21. rika (válaszként erre: 11. - Tigi)
2007. máj. 10. 13:37
Tigi: én nyilas vagyok miért?
20. Reenee
2007. máj. 10. 08:27
nem
2007. máj. 10. 07:36
igen. nekem már jósoltak, és bejött. én hiszek benne.
18. Tigi (válaszként erre: 15. - Szika)
2007. máj. 6. 22:12

Szia Szika!

Köszi az infót. Tulajdonképpen azért érdeklődtem, mert Párom vizöntő én rák vagyok és úgy alakult, hogy születendő gyermekünk nyilas vagy bak lesz

(szerintem az elöbbi.) És tudom, hogy ez hülyeség de én valahogy tartottam ettől, mert eddig jót nem hallottam-e jegyről, ráadásul egy ember van akivel nem jövök ki és persze ő is nyilas. De van egy kedves barátom aki megnyugtatott nem csak ezen múlik egy ember személyisége. No én is ebben bízom. És mégegyszer köszi, itt legalább kiírhatja az ember magából ami zavarja. (A családomat persze ez a része nem érdekli-nekik van igazuk)

2007. máj. 6. 18:03
nem hiszek semmi ilyenbe. megmondják(a jósok) hogy régebben volt egy pasid majd szakítottal meg hogy majd lefogsz fogyni és kutyád is volt. na ez most összefüggött:) de a lényeg hogy ez mindenkinél ígyvan. én tuti nem fizetnék azért hogy jósoljanak nekem.pf
16. hdsb
2007. máj. 6. 17:12

Kb. 1 hónapja voltam egy asztrológusnál.

Úgy mentem oda, hogy direkt nem mondtam semmit magamról, csak a születési év, hónap, napot meg hogy hol, és mikor.

Ezután betájolt, hogy mi az aszcendesem, és elkezdte a múltamat mondani.

A lényeg az, hogy tavaly szakítottam a párommal,

ott hagytam a munkahelyemet, és régebben volt ugyan, de volt egy nőgyógyászati műtétem is.

Ezeket mind megmondta így ahogy volt. Természetesen hihetetlennek tartottam, de így volt.

Majd mondta, hogy idén ősszel megismerkedek egy férfival akitől gyerekeim fognak születni. Hát ez meg majd ősszel kiderül, és akkor majd elmondom hogy bejött-e vagy sem. :-)

De addig is hiszek az asztrológiában.

15. szika (válaszként erre: 11. - Tigi)
2007. máj. 6. 17:08
A párom nyilas, de nem tipikus :) ugyanígy a húgom bika (én is), de míg én minden bika tulajdonságot produkálok, nála erősebb a kos jegy (pont határon született), és az aszcendese dominál.
2007. máj. 6. 16:59
Nem tudom, de inkább igen mint nem. Igazán szeretnék elmenni egy jóshoz és megtudni, hogy mire is számítsak.
2007. máj. 3. 19:52
Még nem jósoltattam,de a horoszkópot folyamatosan olvasom.Megvettem az éves,és havonta veszem a horoszkópos újságot.Általában hiszek benne,de van mikor nem jön be semmi sem, amit írnak.
2007. máj. 3. 19:26

Én két éve mentem el egy jósnőhöz először, akit ugy ajánlottak. Először ugy voltam vele, hogy mondjon, amit akar, ugysem hiszem el.

Az elején annyit kérdezett, hogy hány éves vagyok és mi a horoszkópom.

Először a tenyeremből elmondta az egész múltamat, amitől teljesen ledöbbentem.

Minden ugy volt, ahogy történt.

Kártyából is jósolt, én elhittem.

Azóta még kétszer voltam nála, természetesen nem emlékezett rám, ugyanazt mondta, mint első alkalommal.

A jövőmmel kapcsolatban jókat mondott, megjegyezte, hogy ritka jó tenyerem van, mindenkinek általában csak rosszatt szokott mondani, de nekem nem tud.

Szóval én hiszek benne, de néha ugy vagyok vele, hogy mindenki ugy alakitsa a sorsát, ahogy szeretné.

11. Tigi
2007. máj. 3. 15:10

Sziasztok!

Én a jóslásokban nem nagyon, de a horoszkópban hiszek. Nektek mi a véleményetek? Egy kissé mintha meghatározná az embert, hogy mikor születik. Nyilas van a családotokban?

2007. máj. 1. 14:03
Én egyszer voltam jósnál a barátnőm elcsalt. Akkor megkértem hogy a rosszat ne mondja el. Viszont amire kíváncsi voltam megkérdeztem és tényleg bejött.
2007. máj. 1. 01:51
Visszaterve a joslasokra, azert nem kell oket komolyan venni, mert szerintem kedvenc huzasuk a josoknak, hogy bejosolnak balesetet, halalesetet, amik igy is ugy is elofordulhatnak. Meghalhat egy rokon, hozzatartozo vagy ismeros is, es akkor a megvezetett joshoz jaro azt hiszi, hogy nahat, bejott a joslat. Apamat olyan baleset erte, hogy a labara raesett valami, testveremet meg kocsival. De ezek elofordulhatnak barhol, barkinek josolhatnak ilyet, ilyen volt elotte is. Lehet mindenkinek ugyanezeket mondjak. Aki elhiszi, az magyarazza bele utolag, hogy igen, ugy tortent, mert... pedig csak mert minden emberrel tortenik ilyesmi.
2007. máj. 1. 01:35
Anyam is jart josnonel, es a testveremnek balesetet josolt es apamnak is, es mindkettejuknek bejott. Amit pedig rolam josolt anyamnak, az eleg erdekes, mert valami uj ferjet emlegetett, de nekem a meglevo is megfelel, raadasul mar a masodik, es nem akarok egy Gabor Zsazsa lenni :) Inkabb nem hiszek.
2007. ápr. 30. 21:02
Én kezdek hinni benne.anyukám volt jósnőnél és azt mondta neki hogy apukámnak lesz egy autóbalesete hamarosan...hát nem vettük komolyan,és kb fél év múlva tényleg autóbalesete lett,totálkárosra törte a kocsit,de neki szerencsére nem lett komoly baja.Ez az egy dolog jött be azok közül amiket mondott...hát nem tudom azért lehet van valami a jóslásban.
6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 4. - Kék)
2007. ápr. 30. 20:50
Hat ez kellemetlen. Nem is kicsit, foleg ha hisz benne. Van valami statisztikaja annak a josnonek? Ugy ertem azok koreben, akiknek josolt, hogy be szokott-e jonni? En szemely szerint sosem mennek el joshoz, nem erdekel, mit talalnak ki kartyakbol vagy a kezembol, nem igazan hiszek ezekben.
2007. ápr. 30. 19:26

Szerintem a jóslás is olyan, mint a horoszkóp :

ha jót ír, akkor örülünk neki, ha rosszat, akkor azt mondjuk hülyeség az egész.

/de azért minden nap elolvassuk több helyen is, mivel mindegyik mást ír/

4. Kék
2007. ápr. 30. 19:01

Azt,hogy közeli hozzátartozót hamarosan elveszít.

De,hogy ki lesz az arról nincs infó,így aztán teljes en begőzölt.Szülő is van gyereke is van a férjét pedig imádja.

2007. ápr. 30. 18:50
Én nem hiszek.
2. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Kék)
2007. ápr. 30. 18:44
Mi rosszat josolt neki?
1. Kék
2007. ápr. 30. 18:36
A barátnőm jósnőnél járt,azóta teljesen frászban van,mert fél,hogy beteljesül a jósnő által mondott jövendölés.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook