Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hiszel a jóslásban? fórum

Te hiszel a jóslásban? (beszélgetős fórum)


2008. jan. 19. 14:05
igen!
81. Donyta
2008. jan. 19. 14:03
Kételkedem benne, és nem akarom hinni!
2008. jan. 19. 14:01
Sokáig csak szórakoztatónak találtam,de egyszer a barátnőm jósnője hihetetlen dolgokat mondott és bejött, meg mondott olyat,amit senki más nem tudott csak én...
2008. jan. 19. 13:55
nem soha nem tudnek hinni benne,
2008. jan. 19. 12:42
nem.
77. ági3
2008. jan. 19. 12:10

Végig olvastam a hozzászólásokat és ugy látom, hogy sokan párositják a horoszkópot a jósláshoz.

Ez nem helyes, mert a horoszkóp egy általánosan megfogalmazott vélemény, ami az abban a jegyben születettekre "általánosan" jellemző.

A jóslás viszont teljesen személyre szabott, csak a Te sorsod mutatkozik meg benne, nem pedig azoknak az embereké, akikkel egy jegyben születtél. A jósnő pl. a kártyából azt látja, ami csak és kizárólag a Te életeddel kapcsolatos. Ezért tudja a multat, jelent és a jövőt is elmondani. Ha ráakadsz a megfelelő emberre, mert az igaz, hogy van köztük kontár is, akkor biztos, hogy hinni fogsz benne. Egyébként, ha nem teljesen tiszta amit jósolnak az azért van, mert ott tér és idő nem létezik.

2008. jan. 19. 09:33
Jósnője válogatja...De IGEN!!! Nagyon sokat tud segíteni az "útkeresés" folyamatában, rá tud erősíteni bizonyos megérzéseinkre, meg tud világítani bizonyos történések hátterére...
2007. dec. 1. 10:30
Ha egy olyan jóshoz mennék el akiről tudom hogy nem csak bohóckodik,mindenkép alapoznék arra amit mond.
74. genius
2007. dec. 1. 10:10

Sziasztok!


Valaki tudna egy jósnőt Nyíregyházán, aki tényleg jó? Köszi!

2007. nov. 5. 10:07
Nem nagyon.
2007. nov. 3. 21:50
A joslasok csak utjelzo tablakent szolgalnak, tudni kell ertelmezni oket, es megerteni, hogy a kovetkezo keresztezodes utan mar nem ervenyesek.
71. kandi
2007. okt. 24. 19:57
Én nem igazán foglalkozom ezzel a témával, de történetem nekem is van. Régi munkahelyemen egy kolléganőm húga foglalkozott ilyesmivel és egyszer bejött az irodába és mindenkinek jósolt. Poénból én is odaültem és elég képtelenségeket mondott és tulajdonképpen bevált. Azóta nem jósoltattam és igazából nem is tervezem.
70. notoco
2007. okt. 24. 19:55
Kicsit .
2007. okt. 3. 13:46
Én sose hittem a jóslásban, agybetegnek tartottam mindenkit, aki járt. Aztán magánéleti problémák miatt csak elkezdtem járni. Három jósnőnél voltam, elég "híresek" ha így lehet fogalmazni. Most, akinél lecövekeltem, mindig hülyeségnek tartom a jóslásait, amik aztán szép sorban bejönnek. Három hónapja jósolt egy ajándék autót, eúj munkalehetőséget, illetve a párommal elindulunk lakást nézni. Hülyének néztem, mert esély sem volt egyikre sem. Eddig mind bejött (remélem, a többi is). Én úgy vagyok vele, hogy nem kell úgy élni az életünket, ahogy a jósnők megmondják. Ezek a dolgok, amiket jósolnak, csak egy lehetséges út. Valaki véletlenül rátér, valaki, nem. Még annyit, hogy a barátnőm apukája súlyos beteg. Elmentem a jósnőhöz, kidobattam az apukáját. Semmit nem mondtam, hol fáj neki, és mi a baja. Azt sem mondtam, hogy beteg. Ő a lapokból elmondta a pontos betegséget, és sajnos a rossz dolgokat is. Én nem mondom, hogy hiszek benne, de ez egy érdekes dolog. De semmi esetre semm kell úgy élnünk, és gondolkodnunk, ahogy a jósnők mondják. A sorsunkat mi irányítjuk, de biztos, hogy ezekben a dolgokban van valami. Tehát én hiszek bennük, ekhiszem amit mondanak, de döntés előtt a náluk hallott dolgokat kizárom a tudatomból.
2007. szept. 17. 19:43
Nem, sem a jóslásban, sem a horoszkópban.
2007. szept. 12. 20:10
Igen és egyszer voltam is jósnönél. A fiamat pontos időre megmondta mikor lesz. Akkor már évek óta vártunk rá!!
66. Reiki
2007. szept. 12. 19:55
Igen hiszek benne s jó lenne egyszer elmenni egy jósnőhöz, bár néha én magam is megérzek sokminent előre))
2007. szept. 12. 19:48
Igen. Voltam is jósnőnél és kezdenek bejönni a dolgok amiket mondott.
64. khugi
2007. szept. 12. 19:47
inkább a horoszkopokban
2007. aug. 19. 20:06
igennnnnnnnnnnnnnn
2007. aug. 19. 19:18
én voltam jósnőnél 3-szor, és ebből kétszer bejött amit mondott. kb. igaz amit mond szerintem...
61. Venes
2007. aug. 18. 20:57

Én hinnék, de még nem voltam jósnőnél.

Na jó, assze mmég sem, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy lennének kételyeim.

2007. aug. 18. 20:09

Nem igazán hiszek benne,bár tenyérjósnál már voltam egyszer.Ha jót mond,annak örülök,de ha rosszat,akkor elszomorít,bár nem hiszek benne.

A horoszkópokkal is így vagyok.

59. mongi
2007. aug. 5. 15:33
Nem igazán,de ha jókat hallok,azt szeretem elhinni!:)
2007. júl. 23. 21:58
:-):-) Kirrály hozzászólások. Jóóóslás_kuka.
57. 854d84b78c (válaszként erre: 54. - Zena01)
2007. júl. 23. 21:54

ennyi erővel én is tudok jósolni..:))

Mindegyik úgy kezdi, hogy lelki problémát mutatnak a lapok - nyilván, hiszen azért mentem hozzá, hogy választ kapjak a kérdéseimre, egyfajta reménysugár a nehéz életszakaszban..

Aztán kecsegtet, hogy évvégére kiheverem, és anyagi felemelkedés is várható..PERSZE!!! Majd ha teszek érte, lesz pénzem! ÉN irányítom az életemet, az ÉN döntéseim következménye hogy milyen életet élek..

Szóval nekem nem jött be, és hatezer Ft volt a jóslás..Hozzáteszem magát neves jósnak ill léleklátónak tartó személy volt, nem holmi cigányasszony az aluljáróból!

2007. júl. 23. 21:43
Nem hiszek benne..Voltam többször is jósnál, de alig jött be vmi..
2007. júl. 23. 21:41
Nekem van okom rá,hogy higgyek benne!Bár nekem nem is igazán jósoltak,hanem spirituális válaszadáson voltam,ahol a tudatalattimmal volt a kommunikáció!
54. zena01 (válaszként erre: 41. - Mixy 12)
2007. júl. 23. 21:41
Nekem is 94-ben jósoltak és semmi sem jött be. Ez is olyan dolog, hogy van akinek bejön, és van akinek nem.
53. zena01
2007. júl. 23. 21:37
Nem. Olyan, mint a vetélkedő. Fele sem igaz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook