Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. fórum

Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 9. 12:57
Kellemes hosszú hétvégét kívánok Nektek!!!!!!!
484. Szilva88 (válaszként erre: 483. - Ba21036ade)
2011. jún. 9. 12:56

Szia!

Mostanában valahogy nincs időm ide ülni.Párom gyógyulgat,de még mindig fáj a háta és mellkasa,de a doki szerint meggyógyult,kedden már mennie kellett volna dolgozni,de felhívta a főnökét,hogy írjon neki 2nap szabit még pluszba,mert vártuk a kárszakértőt.Először szombaton mentek neki hátulról a kereszteződésbe,akkor nem lett semmi baja a kocsinak és neki se,csak egy kicsit festékes lett a lökhárító;aztán hétfőn bement a boltba izzót venni,amire kijött a hátsó ajtón volt egy jókora horpadás,persze az okozó már nem volt ott,de szerencsére a zöldségesben látták és felírták a rendszámot is.A srác,aki látta megkérdezte nőtől,hogy nem kéne megvárni a tulajdonost és csak annyit mondott a "lelkem",hogy az ő kocsijának nem lett baja!Ki lett hívva a rendőrség és elkerítették a hölgyikét.Állítása szerint ő várt vagy fél órát a kocsi mellett,de vicc az egész,amiket állít!Szerencsére kilehetett nyomni a kocsi oldalát,de így is meglátszódik rajta a horpadás és másik kocsi festék.

2011. jún. 7. 14:47

Sziasztok.Igen eltűntünk mindannyian.A betegek meggyógyultak?Velünk oké minden,most várjuk az ÁNTSZ-t,hogy megírják az engedélyt vegyi áru tartására.Ha minden igaz,csütörtökön jönnek ki,akkor már megtudom,meddig kell várni.Remélem nem tart hetekig.

Mindenkinek kellemes hetet,és jó pihenést a hosszú hétvégére.

482. Szilva88 (válaszként erre: 478. - Ba21036ade)
2011. máj. 31. 13:17

Szia!

Átadtam!Már kicsit jobban van!!!

481. Szilva88 (válaszként erre: 477. - 937a2a883a)
2011. máj. 31. 13:16

Szia!

Köszi!Átadtam!Jobbulást neked is!

480. ba21036ade (válaszként erre: 479. - 937a2a883a)
2011. máj. 31. 09:31
Szia.Ezekre a kérdésekre nehéz választ adni,mert mindenhol máshogyan számolnak.Nálunk a leghosszabb idő 2 hét volt,amúgy meg hetente járt haza.Ha 4-5 hetente lehetne otthon,akkor Görög/Spanyol/Holland melóról lehet szó.Vagy még távolabbi országba.A párom 200.000 körül keresett,de ezt is cége válogatja.Kezdőként csak tapasztalt mellé rakják,egyedül csak a próba után engedik.Ha valamit letör a kamionról,megfizettetik vele.Ha szerencséje van,akkor vonják tőle,ha nincs,akkor egyben kell perkálni.Ha belföldezik,akkor kevesebbet keres,de legalább minden nap otthon lenne.Ha időben le-fel rakják.Remélem egy kicsit tudtam segíteni.
2011. máj. 30. 16:29

Köszi!Már javulgatok!Ma levették a gipszet és nem is kaptam újat,csak pihentetnem és borogatnom kell,mert még nagyon dagadt és teljesen lila mindenhol.

Albecy:jobbulást a gyerkőcnek.Talán azért betegeskednek még mindig,mert csalóka az idő.Meleg van,de közben fúj a szél,meg hirtelen lehűl az idő.Talán nyáron már nem lesz gond.

Viszont szeretnék kérdezni tőletek,jobban mondva azoktól akiknek kamionozik a párja.Páromnak megvan a jogsija és dolgozni szeretne,most keres céget.Sajnos kezdőként nem veszik fel mindenhova.Amit nézett,az tök jó lenne minden szempontból,csak abból nem,hogy elsősorban külföldön kéne fuvaroznia és 4-5 hetente jöhetne haza.Pedig magyar cég.Szóval tudnátok itt vagy priviben céget ajánlani és mesélni róla,hogy milyen?Olyan dolgokra gondoltan,hogy hogyan dolgozik?Hetel?Vagy ritkábban jár haza?Hétköznapokon sosincs otthon,csak hétvégén?Vagy akkor se nagyon?Kb mennyit keres ő vagy keresne a párom kezdőként?És muszáj lenne külföldre mennie vagy lehet csak az országon belül is?És úgy kb mennyit keresne?Vannak e egyéb juttatások pl étkezési utalvány vagy ilyenek?Kezdőként felvennék e?Budapesten van a cég központja,ugye?Mert össze szeretnék költözni és ha ott van a központja,az jó lenne.Ja,mi a cég neve?Normálisak vagy szemét cég?Mondjuk ha összetör valamit a kamionon,akkor levonják a fizetéséből?Mondjuk a legtöbb helyen így van,csak nem mindegy,hogy újak a kamionok és egy csomó pénzbe kerül a javítás vagy régebbiek és olcsóbbak.Most hirtelen ennyi jut eszembe.Lehet,még írok,ha eszembe jut valami.Köszike mindenkinek!

2011. máj. 30. 04:52

Sziasztok.Szilvi: jobbulást a párodnak,remélem hamarosan meggyógyul.

Szanszi: jobbulást neked is.Nem kellemes,ha valaki mankóval közlekedik.Mikor veszik le a gipszet?


Mi jól vagyunk,csak most meg a nagyobbik beteg.Középfül-gyulladása van,szerdán kell visszavinnem a dokihoz.Már jó lenne,ha vége lenne a betegeskedésnek.Azt hittem,ha feljön a jó idő,akkor vége,de nem.

Kellemes hetet mindenkinek,és jobbulást a betegeknek!!!!

2011. máj. 28. 10:45

Sziasztok!Hú,Szilva,az nem kellemes,jobbulást a párodnak!Én meg eltörtem a lábfejem,most gipszben van a lábam. :(

Már idegesít,mert viszket,meg nem tudok rendesen aludni,mankóval mászkálok.Remélem hamarosan leveszik,hétfőn megyek kontrollra.

Annyi pozitív van a dologban,hogy mindennap találkozok a párommal :)

Én is mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

2011. máj. 28. 09:47

Sziasztok!

Remélem jól vagytok!!!

MI "jól" vagyunk!

Most itthon van a Drágám,mert lebetegedett.A hörgői gyulladtak be,fáj a mellkasa,háta,köhög és tiszta takony.Majd kedden megy vissza a dokihoz,aztán majd látjuk mi lesz.


Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

475. Szilva88 (válaszként erre: 473. - Ba21036ade)
2011. máj. 19. 16:04

Szia!

Szerencsére nem azzal van a baj,hogy már nem szeret vagy,hogy nem biztos az érzéseiben!!!!!!De ő volt hasonló helyzetben,amikor a távkapcsolat miatt kezdett szép lassan tönkremenni a kapcsolat,szerencsére nálunk nincs ilyenről szó!

474. Szilva88 (válaszként erre: 472. - Ametiszt25)
2011. máj. 19. 16:01
Hát igen,10év az elég komoly idő!De az a lényeg,hogy minden rendben van és hamarosan együtt élhettek!!!Az egy hónap meg hamar elfog telni.
473. ba21036ade (válaszként erre: 471. - Szilva88)
2011. máj. 19. 05:37
Szia.Nagyon sajnálom,hogy így alakultak a dolgok.Szorítok nektek,hogy rendeződjön a kapcsolatotok is,meg a munkahely is sikerüljön.
472. Ametiszt25 (válaszként erre: 470. - Szilva88)
2011. máj. 18. 21:35
még azért abban vagyunk egy hónapig. De 10 évet így voltunk, de kitartottunk egymás mellett,hűségben, szerelemben, jóban,rosszban. Nem volt könnyű...
2011. máj. 18. 15:24

Sziasztok!

Tegnap délután és este és még ma is beszélgettünk egy csomót a Drágámmal,hogy mi lenne a legjobb megoldás,hogy ne menjen tönkre a kapcsolatunk.Arra jutottunk,hogy haza fog jönni.Apa intézi a munkát oda hozzájuk,azt mondta a főnöke,hogy amint lesz újabb megrendelés felveszi.Örülnék,ha ez minél hamarabb megtörténne.Ha nem akkor is valószínű,hogy már jövőhónapban pakol haza,mert az új szabályok stb. miatt nem éri meg dolgoznia,mert semmi pénze nem fog maradni és még nagy valószínűséggel havonta egyszer sem tudna haza járni.

470. Szilva88 (válaszként erre: 468. - Ametiszt25)
2011. máj. 18. 15:19

Szia!

Üdv "nálunk"!

Az nagyon jó érzés,amikor végre nincs távkapcsolat!!!

2011. máj. 17. 12:18
*éltem.
2011. máj. 17. 12:14
Sziasztok! Én is távkapcsolatban élek 10évig,pár hét és összeköltözünk! : )
467. Szilva88 (válaszként erre: 466. - Ba21036ade)
2011. máj. 17. 10:05

Szia!

Örülök,hogy megy a bolt!

Munkám még nincs:o(

A kapcsolatunk romokban hever!!!Nem is tudok most erről többet írni,mert kivagyok teljesen!!!

Amúgy nincs semmi baj.

2011. máj. 15. 06:51

Sziasztok.Bocsi,hogy nem jöttem,de egy kicsit el vagyok havazva.A bolt megy,most tervezzük,hogy bővítünk,tartani fogunk vegyi árut is.

A gyerekek a köhögést leszámítva jól vannak,csak én vagyok kipurcanva.Sosem érem utol magam.

Ti jól vagytok?Szilvi munkahellyel mi a helyzet?Sikerült találnod?

Mindenkinek kellemes hetet.

465. Szilva88 (válaszként erre: 464. - Ba21036ade)
2011. ápr. 27. 17:31
Köszönjük.
464. ba21036ade (válaszként erre: 463. - Szilva88)
2011. ápr. 26. 13:42
Szia.Őszinte részvétem a párod mamája miatt.
463. Szilva88 (válaszként erre: 462. - Ba21036ade)
2011. ápr. 25. 10:33

Szia!

Boldog vagyok.Hamarabb jött haza,már pénteken este 11-re itthon volt,kért kilépőt,hogy eljöhessen hamarabb,mert délután meghalt mamája és minél gyorsabban haza akart érni:o(Pénteken lesz a temetés,úgyhogy ma megy vissza és csütörtökön jön haza,kiveszi a 2nap rendkívüli szabadságát.

2011. ápr. 21. 18:36

Sziasztok.Marica: sajnálom,hogy szakítottatok,de jól tetted.Hiszen mint kiderült,Ő nagyon "mama kedvence" hapsi.Jön majd jobb,aki veled akar élni.Fel a fejjel!!!!!Ha ki akarod önteni a szívedet,mi szívesen "meghallgatunk".

Szilvi: örülök,hogy boldog vagy!!!!!Már "csak" 2!


Velünk nagyjából minden oké,leszámítva a fiam valószínűsíthetően herpesz vírusát (holnap kiderül a dokinál,mik azok a pöttyök),meg a nagylányom belázasodását.(az is mitől volt??????)Már vége lehetne a beteges időszaknak.

Úgyhogy zajlik az élet.Itthon el vagyok maradva mindennel,de behozom a 3 nap alatt valahogy.

Mindenkinek kellemes ünnepet!!!!4

461. dokianya (válaszként erre: 460. - Szilva88)
2011. ápr. 20. 17:26
De jó Neked!!! Nálunk Apa nem jöhet haza húsvétkor. :(
2011. ápr. 20. 17:23

Sziasztok!

Még 3-at kell aludni és végre itthon lesz a Drágám!!!!!!!Már rettenetesen várom!!!Nem lesz itthon túl sokáig,mert egy nappal hamarabb kell vissza mennie:o(szombat délelőtt jön és hétfőm kora délután már mennie is kell vissza,mert kedden reggel már menni is kell dolgozni.

A virágboltosnál felmondtam,mert egy nagy ... a fickó.Május 2-tól közmunka programban fogok levélhordóként dolgozni 4hónapig.


Remélem mindenki jól van!!!

459. Szilva88 (válaszként erre: 458. - Marica1968)
2011. ápr. 20. 17:17

Szia!

Sajnálom!!!:o(Szerintem még van esélyed egy normális kapcsolatra!!!Kitartás és fel a fejjel!!!

2011. ápr. 18. 09:52

Sziasztok !


Köszönöm a hozzászólásokat..kedvesek vagytok..sajnos a hétvégén kiderült, hogy valóban nincs közös jövőnk, Ő nem akarja ott hagyni az anyukáját én pedig nem adom fel az itteni életemet a bizonytalanra, mert mi van akkor ha én a közelükbe költözöm és az anyukája azt mondja, hogy " fiam most ne menj oda maradj itthon " vagy mivel soha nem éltünk együtt esetleg nem is tudunk.. nekem akkor már nincs visszaút, mert visszajönni nem tudok ha itt felszámolok mindent. Szóval vége...most még nagyon fáj, de talán még jobb most mint később. Egy kicsit még "nyalogatom a sebeimet" aztán majd meglátom...talán még van esélyem egy normális kapcsolatra....remélem !!!!

457. Szilva88 (válaszként erre: 455. - Ba21036ade)
2011. ápr. 17. 18:17

Szia!

Addig sok idő van,de néhány turpisság kiderült azóta,nem vagyok benne biztos,hogy itt fogok maradni ezekkel a feltételekkel:o(

456. 07c4794583 (válaszként erre: 452. - Marica1968)
2011. ápr. 16. 20:28

Azt gondolom, nagyon jól látod a dolgokat, nálunk is erre ment rá (pontosabban épp most megy rá, jelenidő).


Ez a gondolat "de csak addig amíg van rá remény, hogy bizonyos időn belül ez az állapot megszüntethető" tökéletesen kifejezi a valóságot. Amikor látszik, hogy a két fél értékrendje, céljai valójában a távolban széttartanak, akkor sajnos a legkötődőbb, érzelmes kapcsolatok is rámennek.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook