Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. fórum

Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
335. Szilva88 (válaszként erre: 333. - Ba21036ade)
2010. nov. 27. 12:03

Szia!

Örülök,hogy otthon van párod:o)Kellemes hétvégét Nektek!!!

Minden rendben van velünk.Egy hónap múlva megyünk haza!!!Már várjuk nagyon!!!

2010. nov. 26. 21:45
Nálam minden oké,azonkívül,hogy garatgyulladásom van :( Jó neked,hogy a pároddal lehetsz...Az enyém egész hétvégén dolgozik,bár ma és tegnap találkoztunk :)Jövőhéten pedig szabadságon lesz végig,így én ellógom az egyetemen az óráimat :)
2010. nov. 26. 19:47

Sziasztok.Nagyon eltűnt mindenki.Remélem mindenkinél minden oké.

Ma éjjel hazaér a párom,és ha csak hétfőn megy ismét.


Mindenkinek jó éjszakát,és kellemes hétvégét!!!

2010. nov. 20. 10:54
Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!!
331. Szilva88 (válaszként erre: 330. - Ba21036ade)
2010. nov. 20. 10:54

Szia!

Nagyon nehéz,úgy tűnik túliskolázott vagyok.


Kellemes (páros) hétvégét kívánok Neked!!!

2010. nov. 20. 06:54

Sziasztok.Szilvi: már az is baj,ha valakinek érettségije van?Pedig mindenhol azt kérdezik először,hogy van e.Nem lehet könnyű,de remélem hamarosan sikerül elhelyezkedned.

A többiekkel mi van?Igen eltűnt mindenki.

Velünk minden oké,a hét jól sikerült,2 naponta itthon volt a párom.Ma jön megint,és valószínű,hogy csak hétfőn megy újra.


Kellemes hétvégét mindenkinek!!!!

2010. nov. 17. 13:58

Sziasztok!

Ma mentek haza anyáék.Jól érezték magukat.Anya még maradt volna,de apát nem lehetett meggyőzni,hogy majd csak pénteken menjenek haza.De már mindjárt itt van karácsony és mi megyünk hozzájuk.Anya már kérdezte,hogy mit főzzön nekünk.

Ma voltam jelentkezni az Euronics-ba,de akivel beszéltem,kérdezte,hogy milyen végzettségem van és már az érettségi után megkérdezte,hogy ilyen végzettséggel miért akarok ott dolgozni.Mondtam neki,hogy azért mert kell a munka.Szóval szerintem semmi esélyem nincs,de megpróbáltam.


További kellemes délutánt kívánok Nektek!!!

2010. nov. 15. 18:35

Sziasztok.Hogy telt a hétvégétek?

A buli jó volt,engedéllyel még pincérnek is beálltam,mert akik voltak,nem értek rá.Még jó,hogy ismerjük egymást,és nem volt belőle gond.A párom hazajön holnap,igaz este már megy is vissza,de legalább együtt lehetünk.

Jó éjszakát mindenkinek!!!!!

2010. nov. 15. 15:23

Sziasztok!

Már ide értek anyáék:o)Jól érzik magukat nagyon,főleg anya!


Kellemes hetet kívánok Nektek!!!

2010. nov. 12. 06:21

Sziasztok.Örülök,hogy mindenki megvan,és jól van.Szerdán hazajött a párom a kollégájával,este már mentek is.Ha minden jól megy,ma is hazaér délelőtt.Holnap meg "ovis" bál,már várjuk mindketten.


Mindenkinek szép napot,és kellemes hétvégét!!!!

2010. nov. 9. 19:27

Sziasztok!

Megérkezett apa:-))))4napot volt itthon.

Szuper volt ,mentünk mindenhova:-)

Mindíg mondom neki,hogy ne hozzon semmit csak az a lényeg hogy itthon legyen!!!

De nem bírja ki soha,annyi mindent hozott....

2010. nov. 9. 17:50

Sziasztok.

Csak beköszönök.Nálam nem történik semmi extra.A hosszú hétvége hamar eltelt,karácsonyig marad a telefonos kapcsolat.

Mindenkinek minden jót!

323. Szilva88 (válaszként erre: 322. - Ba21036ade)
2010. nov. 9. 12:57

Szia!

Neki biztos nehezebb.De hetei 2-3,vagy 4alkalommal is beszélünk msn-en,így tudunk órákon keresztül csevegni,nem kell nézni az órát,hogy hány percet beszülünk.

322. ba21036ade (válaszként erre: 320. - Szilva88)
2010. nov. 8. 20:06

Szia.Akkor már csak 4-et kell aludni,és találkozhatsz velük.Nem lehet könnyű sem neked,sem a szüleidnek,főleg anyudnak.Nekem (is) anyu hiányzik a legjobban,de szerencsére nem lakik messze,"csak" 40 km-re.


Mindenkinek jó éjszakát,és szép napot!!!

321. ba21036ade (válaszként erre: 317. - 937a2a883a)
2010. nov. 8. 20:02
Szia.Az én párom kamionos,minden hétvégén itthon van.Attól függ,a cég mit vállal el.Nem lesz könnyű,legalábbis nekem az első hónap nehéz volt lelkileg.Mostanra már megszoktam (inkább elfogadtam),hogy nincs itthon.Kérdezze meg a cégnél,hogy milyen időközönként lehet otthon.
2010. nov. 8. 16:19

Sziasztok!

Pénteken jönnek a szüleim meglátogatni minket!Már várom!Anya már három hete mondja szinte mindig amikor beszélünk,hogy már csak x-et kell aludni és megyünk.Szegényt nagyon sajnáltam amikor eljöttünk!Amikor puszit adtunk egymásnak elkezdett zokogni,hogy nem akarja,hogy elköltözzünk mert nagyon messze leszünk:o(Aztán az első néhány napban amikor beszéltünk még hallottam a hangján,hogy szinte sír,de már most megnyugodott és elfogadta,hogy itt próbálunk meg boldogulni.Mondtam neki,hogy bármikor jöhetnek apával,vagy akár egyedül is eljöhet,csak felül a vonatra és várni fogjuk az állomáson.


További kellemes délután és hetet kívánok Nektek!!

319. Szilva88 (válaszként erre: 317. - 937a2a883a)
2010. nov. 8. 16:12

Szia!

Üdvözöllek köreinkben!!!

2010. nov. 7. 20:18
Sziasztok....nálunk is lassan eljönne az az idő hogy nemsokára jön haza megint apa,talán egy hét múlva,de ha minden jól megy kimegyünk hozzá kb egy hétre...nem merem nagyon elkiabálni mert tavaly ilyenkor sem tudtunk kijönni ő meg nem jött haza csak karácsonyra,aztán nyáron sem jött össze hogy kimenjünk hozzá,most megint készülünk...de Bencusomnak lejárt ép a napokban az útlevele ez meg gyorsan jött ötlet volt szóval megyek csináltatni neki,csak ugyebár egyedül nekem nem megy,még "jó hogy elválltam" idézőjelesen mert neki más az apája és elég a bírósági végzés nem kell apukaaláirás így hátha meglesz hamar az útlevele....csak a végzést nem találom sehol én béna:((
2010. nov. 7. 15:10

Én a héten csak 1 napot találkoztam a párommal :(

Eddig úgy néz ki,hogy tavasztól kamionozni fog...nem tudom,akkor mennyit fogunk találkozni.Akinek kamionozik a párja,ti mennyit találkoztok?Hétvégente mindig hazajár?Vagy ritkábban?

316. geraldine (válaszként erre: 315. - Ba21036ade)
2010. nov. 4. 14:18

Nemsokára itthon lesz, 10-11 óra az út:-(

Inkább lassan ,de biztosan.

Ilyenkor sűrübben beszélünk amikor úton van,nagyon aggódós vagyok.

2010. nov. 4. 12:30

Sziasztok.Hazaért a párod Geraldine?Igaz,gyorsan telnek a napok,ha a párunkkal vagyunk.De nekem van a legkevesebb okom a panaszra,hiszen az én párom minden hétvégén itthon van.

Most hétvégén elmegyünk egy vendégházba,hogy egy kicsit kettesben lehessünk.Anyu elvállalta a gyerekeket,szerencsére.

Mindenkinek szép napot.

2010. nov. 3. 21:08

Nekem holnap jön haza a párom:-))))

Már nagyon várjuk,csak sajnos nagyon gyorsan eltelik az a pár itthontöltött nap:-(

2010. nov. 3. 20:10

Sziasztok.Üdv az újaknak.Nem könnyű így élni,az már biztos.Tőlem ma megkérdezték,miért nem mondom a páromnak,hagyja abba a kamionozást,mert ez így nem kapcsolat,hogy az egyik itt,a másik ott,és minden az én nyakamba szakad.Erre mit lehet mondani?Örülünk annak,hogy van munkahelye.


Vándor: hazaért a párod?


Gyorsan eltelt a 4 nap,hétfőn este indultak a páromék.2 napot anyuéknál voltunk a gyerekekkel,de igaz a mondás: "mindenhol jó,de legjobb otthon".


Mindenkinek jó éjszakát,és szép napot holnapra!!!

312. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 311. - Geraldine)
2010. nov. 2. 19:05

értelek:)

néha jó néha nem,de mindkettőnknek megvan az évek alatt kialakult kis élete és persze kötöttebbek a dolgok ha együtt vagyunk...bár én most erre vágyok,én már nem látom a jó dolgot abban ha ő nincs itthon....nekem most negatívum hogy nehezen szokunk össze mindig megvannak a kialakult szokások,kis bogarak és időnként idegesítjük ezzel egymást látom és érzem...persze vannak könnyebb és nehezebb időszakok,de mi már egyikőnk sem bírjuk ahogy látom nagyon:(

311. geraldine (válaszként erre: 310. - 5befd1ebc8)
2010. nov. 2. 18:58

Hú..3 gyerekkel egyedűl nem semmi.Te is úgy rzed,hogy vannak könnyebb és nehezebb időszakok?

Arra gondolok,hogy nem vagy úgy időhöz kötve mint mikor itthon van a párod.

Tovább maradunk a játszón,barátnőimmel is bármikor el tudok menni vagy Ők át tudnak jönni:-)))

De félretéve a kalandozásokat hiányzik nekünk.

310. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 309. - Geraldine)
2010. nov. 2. 16:35

én is most kezdek ide írni még csak.

Februárban volt hét éve hogy együtt vagyunk,azután nem sokkal ment ki újra külföldre dolgozni...azótta kisebb nagyobb megszakításokkal Belgiumban és most Hollandiában dolgozik.Változó hogy jár haza....volt hogy 4-5 hetente két hetet volt itthon,volt hogy egy hónapot kint dolgozott egy hónapot itthon volt....volt hogy 10 hetet volt kint....eleinte heti egyet ha tudtunk beszélni az jó volt maradtak az smsek...most már azért a netnek nála minden nap beszélünk telefonon és skypen is...már ha a gyerekek hagynak este beszélni:)Három gyerekünk van,az első házasságomból született nagyfiam 9 éves mult,de picurka kora óta a párommal neveljük,kicsifiunk 6 éves és van egy 8 hós lánykánk.

309. geraldine (válaszként erre: 308. - 5befd1ebc8)
2010. nov. 2. 14:20

Ti mióta vagytok táv kapcs.ban?

Nem olvastam még el a hozzászólásokat bocsi.

308. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 307. - Geraldine)
2010. nov. 2. 14:14
én sem zárkózom be csak valahogy nem látszik a kinti munka vége....fogalmam nincs meddig kell még így élnünk,nekem emiatt nehéz nagyon.....
2010. nov. 2. 13:44

Mi 9 éve vagyun együtt:-)))Van két gyerek,7,5 és 2,5 évesek.Nálunk is Ők viselik nehezebben.A kicsi egyébként is nagyon apás.

Én nem zárkózom be ,megyek csinálom a dolgom barátnőzgetek és naponta többször beszélünk telefonon.Az esték voltak eleinte nehezebbek (mert ugye máskor is csak este jött haza):(((

Most pedig marad az msn estére.

306. Szilva88 (válaszként erre: 304. - Deann)
2010. nov. 2. 09:53

Szia!

Valahogy biztos sikerül megoldanotok!!!KITARTÁS!!!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook