Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. fórum

Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 25. 06:40

Sziasztok.Tegnap este 10-re ért haza a párom,holnap hajnali 5-kor megy megint.

Szilva: szorítok neked,hogy előbb jöjjön a párod.

Gyöngyi: Lett hal?Toleráns vagy,bár a férjedet is meg lehet érteni.És téged is.

Mindenkinek kellemes vasárnapot kívánok!!!

64. Szilva88 (válaszként erre: 63. - PécsiGyöngyi)
2010. ápr. 24. 17:50

Szia/Sziasztok!

Akkor itthon van,de mégse.Te nem szerettél volna velük menni?

Neked/Nektek is kellemes hétvégét kívánok!!!

Ma elég sokat beszélgettem Párommal telefonon.Megbeszéltük a múltkori dolgot,és megígérte,hogy nem fordul többé elő ilyesmi.Tegnap és ma délelőtt szabadnapos volt.De 2-re már ment melózni,most délutános lesz.

Mondta,hogy lehet hamarabb haza tud majd jönni,mint május 25.NAGYON REMÉLEM!!!


Mégegyszer további kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek!!!

2010. ápr. 24. 11:14

sziasztok!

képzeljétek,a férjem úgy döntött hogy elmegy horgászni a főnökével délután.így megint nem lesz itthon,persze a horgászat a mindene,ott szokott kikapcsolodni.hogy mondhatnám neki hogy ne menjen,idén még nem volt.nekem marad a takarítás és a sütés.hát ez van!!!!! remélem mindenkinél minden rendben.jó hétvégét!

62. Szilva88 (válaszként erre: 61. - Ba21036ade)
2010. ápr. 23. 10:32

Szia/Sziasztok!

Már szerda délután kezdődött,reggel csak folytatódott.Délután a Párom olyat csinált,aminek nagyon nem örültem és haragudtam rá,végigaggódtam az éjszakát(De szerencsére nem történt vele semmi baj!!!),reggel pedig újból telefonálnom kellett az orvoshoz,ott pedig elkevreték az eredményeimet és még nem kaptam meg őket.Szóval "csak"ennyi volt.


További kellemes napot kívánok Nektek!!!

2010. ápr. 23. 05:49

Sziasztok.


Szilvia: történt valami?


Gyöngyi: örülök,hogy minden oké,és ma már együtt lehetsz a pároddal.


Valószínű az enyém csak szombaton ér haza,mert minden napra 2 fuvar van.A gyerekek is hiányolják,meg azt hiszem kezdek Én meg depis lenni.Tegnap megint minden zavart,és ez általában mindig csütörtöktől jelentkezik.

2010. ápr. 22. 19:41

sziasztok

holnap végre vége a hétnek,jön a párom haza,állítólag jó idő lesz,tehát minden rendben.ha ma ez a borús idő lehangoló.

2010. ápr. 22. 08:55

Sziasztok!

Pocsékul indult ez a nap.

Jó neked albecy,hogy megy haza a párod:O)Gondolom már a gyerekeknek is hiányzik nagyon.

2010. ápr. 22. 05:27
Szia.Jobban vagy?Tegnap nekem is rossz napom volt,a gyerekek is nyűglödtek.De az vigasztal,hogy még 2-3 nap,és hazaér a párom.
2010. ápr. 21. 20:16

sziasztok

mindenki ilyen pocsékul van mint én?ma még egy fekete macska is átfutott előttem.hát ennyi.mindenkinek jó éjszakát.

2010. ápr. 18. 20:19

Sziasztok.Akkor most a legtöbben boldogok vagyunk.A párom reggel megy,ez a hétvége nem volt túl hosszú,csak 1 nap.De több,mint a semmi.


Jó éjszakát mindenkinek!!!

55. Szilva88 (válaszként erre: 54. - PécsiGyöngyi)
2010. ápr. 18. 16:40

Szia/Sziasztok!

Akkor a férjed nem sokáig lesz otthon,de legalább otthon lesz:O)


Kellemes délután kívánok Nektek!!!

2010. ápr. 17. 17:20

sziasztok

az én férjem végre itthon van,csak most elment meglátogatni az anyukáját.én itthon maradtam mert van dolgom bőven.amúgy is jobb kedvem van mert tök jó idő van kint.gondolok rátok,és használjátok ki ezt a kellemes meleget ami kint van.

2010. ápr. 17. 15:06

Sziasztok!

Párom reggel ment vissza dolgozni,a beosztás szerint,csak május 25.tud haza jönni:O(Már most nagyon hiányzik!!!De ha minden igaz,akkor szerdától megyek tanfolyamra,akkor majd gyorsabban telik az idő,ha én is lekötöm magam.


Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

52. 5d9ee69fe6 (válaszként erre: 51. - Ba21036ade)
2010. ápr. 16. 07:48
Én is abban reménykedem, hogy végre jön a jó idő, és lehet csinálni valamit a négy falon kívül is :S
2010. ápr. 16. 06:49
Látom,2 embernek már megjött a kedve.:):):)Örülök nektek.Az enyém csak szombaton jön haza vmikor a délelőtt folyamán.Takarítás?Mindenki abba menekül.Remélem már jobb lesz az idő,mert ezt a bezártságot már nem bírom sokáig.
50. 5d9ee69fe6 (válaszként erre: 48. - Kadelka)
2010. ápr. 15. 22:31
Barátok messze vannak & elég elfoglaltak is. Nagyon nehéz időzíteni egy találkát. Általában család látogatásra megyek, ha nagyon unatkozom. De takarítással, tanulással, egyéb dolgokkal próbálom lekötni magam. Csak sajnos az agyam nem nagyon akar engedelmeskedni, és elég nehéz valami másra gondolnom :(
2010. ápr. 15. 18:08

sziasztok

az én férjem ha minden jól megy holnap éjjel jön haza,hétfőn pedig újra útnak indul.remélem gyorsan elmegy az idő.

48. kadelka (válaszként erre: 44. - 5d9ee69fe6)
2010. ápr. 15. 11:18
Barátok, barátnők? Akik le tudnak kötni? ÉN hála ég sokat dolgozom, és kondiba is járok. Csak hogy "teljen" az idő!! De most valahogy nagyon nehéz. Eddig nem volt "gond" birtam a külön élést. De egy hete jöttem haza. ÉS most iszonyú nehéz. Nem tudom mi történhetett. :( De igyekszem lekötni magam h ne gondolkodjak.
47. Szilva88 (válaszként erre: 41. - Kadelka)
2010. ápr. 15. 07:48
Tudom,hogy neki is ugyan olyan rossz!!!De ma este 21.15-kor már itthon lesz(ha nem késik a volnat)!!!Már alig várom!!!A napom is jobban idult,ezzel a tudattal.
46. 5d9ee69fe6 (válaszként erre: 45. - Ba21036ade)
2010. ápr. 15. 07:32

Én már pár éve szintén ezt csinálom, és nem érzem hogy az zavarna, hogy hazajön. Éppenséggel azt várom, hogy mikor jön már, vagy legalább megtudjam mikor tervezi a hazajövetelt, és számolhassam a napokat végre. Bár lehet, hogy ez ember/kapcsolat függő.

Nekem az évek alatt mindig ugyanolyan sz*r volt, mint a legelső alkalommal. Mondjuk én már eleve úgy ismertem meg a páromat, hogy akkor is külföldön dolgozott, de ha szeretsz valakit, akármeddig képes vagy várni rá, legalábbis ezek az én elveim.

2010. ápr. 15. 06:48

Kadelka: nem vagy hülye,csak szerelmes.Milyen hibákat keresel?Benne,vagy a kapcsolatotokban?


Yuuchan: így nehezen is fog összejönni,hiszen nem mindig aktuális az időpont a fogantatásra.Nagyon nem könnyű.A gyerekek miatt sem.Kedden a nagylányom már sírt,hogy hiányzik neki az apja.Tegnap este is felhívtuk csak azért,hogy elmondhassa neki,hogy szereti.Megszokni.....szerintem ezt csak elviselni lehet.Bár barátnőm szerint 1 év múlva már az fog "zavarni",hogyha hazajön.(Ők már 5 éve ezt csinálják)

44. 5d9ee69fe6 (válaszként erre: 38. - Ba21036ade)
2010. ápr. 14. 23:08

Sajnos még nincs babó, pedig már vagy 1 éve próbálkozunk. Úgy mondjuk nehéz, hogy alig van itthon, de próbáljuk jól időzíteni a hazajövetelét. Csak mondjuk a főnökétől függ, mikor tud hazajönni.

Nektek sem lehet könnyű, elvégre csak nemrég csöppentetek bele ebbe az egészbe, én már jóideje szenvedek. Mondanám, hogy már megszoktam, de ez olyan dolog amit képtelenség megszokni :(

Legrosszabb ellenségemnek sem kívánom, hogy átélje azt amit én ez alatt a pár hét alatt. És mivel most nem is dolgozom, lekötni sem tudom magam. Néha már elegem van az életből, mint például most is :(

2010. ápr. 14. 22:32
Ne aggódj én is! Ültem itthon és sírtam! Most is csak vok mint egy darab kaki! Annyira hiányzik. Most a legnehezebb. eddig olyan jól bírtam a távolságot. Most meg egyszerűen mióta hazajöttem annyira nehéz. És a baj az h generálom a hülyeséget. És keresem a hibákat... Egyszóval HÜLYE vagyok!
2010. ápr. 14. 20:10
Csajok,ma megint magam alatt vagyok.vagyis úgy este 6 óta.Nem tudom,miért,de most kifejezettem nincs kedvem még élni se.Pedig egész nap jó kedvem volt,nem tudom,mi történhetett velem.Lehet,hogy front lesz?
41. kadelka (válaszként erre: 40. - Szilva88)
2010. ápr. 14. 15:36
Nekem is volt hogy 6 hétig nem láttam. Nagyon kemény volt. Szerencse a munkám és a barátnőim lekötötték a figyelmem. Nekei is ugyan olyan rossz. Az én párom pl "rosszul" érezte magát mikor én másokkal voltam. Ő dolgozik, kondizik és otthon van. Ennyi a napja. A barátok hétköznap nem érnek rá. Mi is majd csak májusban találkozunk :'(
40. Szilva88 (válaszként erre: 36. - Ba21036ade)
2010. ápr. 14. 07:30

Szia!

Nem tudok,mert nincs miből utazni.Igen oda akarunk,majd költözni.Itthon nálunk semmi munka.

2010. ápr. 14. 06:21
jók=jól
2010. ápr. 14. 06:21
Szia.Üdv Neked is.Nem irigyellek.1 hetet is nehéz kibírni,nem 8-10-et.Neki se lehet könnyű.Mit dolgozik?Mióta vagytok együtt?Mivel azt írod,hogy magányos vagy,jók sejtem,hogy még nincs babó?
2010. ápr. 13. 21:39

Sziasztok!

Na ez a fórum pont nekem való :) Örülök, hogy beszélhetek a sorstársaimmal.

Nekem a párom külföldön dolgozik, cirka 2000km-re. Általában 8-10 hetente járt haza 1 hétre, de most kicsit hosszabb időt töltünk külön. Nemrég együtt voltunk, még csak egy hete tart a magányom, ami azt jelenti még elég sok van hátra :(

Annyira rossz egyedül lenni, legszívesebben hibernálnám magam vagy nem tudom.

Néha azért elgondolkozom rajta, hogy vajon neki is olyan szar mint nekem, vagy mivel én nő vagyok ergo érzelmesebb, ezért én szarabbul élem meg? Hmm... lehet begolyózok lassan :S

36. ba21036ade (válaszként erre: 35. - Szilva88)
2010. ápr. 13. 19:11
Szia.Üdv a fórumon.Te nem tudsz leutazni hozzá hétvégéken?Vagy 2 hetente?Az,hogy majd utána tudsz menni,az jó hír.Oda is költöztök,ahol dolgozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook