Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. fórum

Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


2010. jún. 21. 19:18

Sziasztok.

Ma reggel visszament a férjem.5 csodálatos napot töltöttünk együtt.Június 13-án volt 18 éve,hogy együtt vagyunk,de olyanok voltunk,mint a most megismerkedett párok.Még a napi bevásárlást is együtt csináltuk,hogy minden percet kihasználjunk.

Mindketten megállapítottuk,hogy jót tett a kapcsolatunknak ez a távollét.Nem mintha valami gond lett volna.Bevallhatom kezdett kicsit egyhangúvá és kiszámíthatóvá válni a házasságunk.De ez a hosszú távollét ismét felszínre hozta a szunnyadó érzéseket.Újra átéltem azt a bizsergető vágyakozó borzongást,amit a kapcsolatunk elején.Már ezért megérte.

Mindenkinek minden jót!

124. Szilva88 (válaszként erre: 123. - Ba21036ade)
2010. jún. 18. 17:41

Szia!

Sajnálom,hogy nem tud haza menni Párod:o(Kitartás!!!!!!!


Azért kellemes estét és hétvégét kívánok Neked és persze a Többieknek is!!!

2010. jún. 18. 06:44

Sziasztok.Tegnap délután hívott a párom,hogy nem tud hazajönni hétvégére,mert már elindult Brémába.Egyből elment a jókedvem.Majd kedd-szerda körül ér haza,ha haza tud jönni egyáltalán.Mondtam a "srácaimnak",hogy mivel nem jön haza apa,elmegyünk az anyumékhoz vasárnap.Legalább nekik örömöt okoztam.

Mindenkinek szép napot!!!!!

2010. jún. 16. 15:37

Sziasztok!

Angyalka,használjatok ki minden együtt töltött percet(de gondolom ezt nem is kell mondanom).Örülök,hogy együtt lehettek újra!

Átadom Páromnak a jókívánságotokat!

Igen már dolgozni akar,de kezd rájönni,hogy nem fog az olyan hamar menni.


Kellemes délután!!!

121. ba21036ade (válaszként erre: 120. - Angyalka73)
2010. jún. 16. 07:13

Szia,sziasztok.Ez nagyon jó hír.Végre együtt lehettek.76 nap nagyon sok idő.Nekem 8 nap is 8 hónapnak tűnt.


Szilvi:már dolgozni akar a párod?Ez még nagyon korai lenne.Remélem,minél előbb teljesen meggyógyul.


Szép napot mindenkinek!!!!!

2010. jún. 15. 20:09

Sziasztok.

76 nap után végre haza jön a férjem!!! Éjfélre itthon lesz.El sem hiszem.5 teljes napot együtt lehet a család.

Szép napot mindenkinek!

Szilva88-jobbulást a párodnak.

2010. jún. 15. 11:22

Sziasztok!

Tegnap levették a gipszet.Még egy kicsit be van neki dagadva a lába.Nem is a bokája,inkább a vádlija fáj.Hétfőn kell vissza mennie kontrollra.Szerdán menni akar dolgozni.Most folyamatosan,óvatosan erőlteti a lábát.


Szép napot kívánok Nektek!!!

2010. jún. 11. 05:41

Szia.Eléggé kényelmetlen lehet a párodnak a gipsz,meg tudom érteni.Kibékültetek anyósodékkal?Ha nem vagyok indiszkrét,min kaptatok össze?Mert eddig azt vettem észre,jól kijöttök egymással.

Végre péntek,holnap hazaér a párom végre.Már ma itthon lehetne,de most a változatosság kedvéért papírja nincs,hiába van megrakva,nem jöhet el.

Mindenkinek jó hétvégét!!!!

2010. jún. 10. 19:32

Szia/Sziasztok!

Párom már nagyon nehezen bírja a gipszet,már többször leakarta venni.Anyósékkal elég rendesen össze vesztünk:o(

De ezt leszámítva rendben van minden.

Holnap már péntek!!!


Szép estét kívánok Nektek!!!

2010. jún. 7. 19:42

Szia.Örülök,hogy nincs nagyobb baj.Jobbulást a párodnak.

Sajna az enyém csak hétvégén jön haza.Úgy volt,hogy ma este meg tud jönni,de nem rakták meg időben,így ez ugrott.Amikor hívott,sírni tudtam volna.Elment az életkedvem is.Már nagyon hiányzik.


A többiekkel minden rendben van?


Szép estét mindenkinek!!!

115. Szilva88 (válaszként erre: 114. - Ba21036ade)
2010. jún. 6. 15:23

Szia!

Jó volt,délutános voltam!Csak azért volt kicsit rossz,mert nekem kellett ébreszteni a gyerekeket és volt aki még aludt volna.

Hétfőn kell vissza mennie,mert nem volt röntgen-orvos,a doki szerint nincs eltörve,de azért raktak neki rá gipszet,és kapott vérhígítót is.


Remélem haza tud jönni minél hamarabb a Párod,ha rövid időre is!

2010. jún. 4. 19:41

Sziasztok.Szilvi: remélem nincs törés,se repedés.Majd a hétvégén együtt lehettek,mert akkor nincs ovi.Milyen volt a heted?


Hazajött tegnap a párom,de ma vissza is ment,és nem jön haza hétvégére,csak vszínű,hogy kedden.Vagy akkor se,mert mennie kell tovább.Helyettesíti az egyik munkatársát,mert Kórházban van,és még legalább 4-5 hónap,mire felépül a srác.Ez van,ezt kell elfogadni.Valamiből élni kell.


Jó hétvégét mindenkinek!

2010. jún. 3. 11:39

Sziasztok!

Tegnap sikerült neki haza jönni,szerzett mankót így sokkal könnyebb volt neki.Ma ment a háziorvoshoz,mert csak ő veheti táppénzre.Még nem hívott,hogy mit intézett,én sajnos nem tudtam vele menni,de sógora viszi mindenhova,mert még mindig nagyon nehezen tud ráállni a lábára.Kért még egy röntgent,hogy megnézzék biztos nincs eltörve vagy repedve a csont.


További szép napot!!!

112. ba21036ade (válaszként erre: 111. - Angyalka73)
2010. jún. 2. 19:46

Szia.Köszönöm,aranyos vagy.Csak amiatt van bűntudatom,hogy a nagylányom sírt,hogy el akar velünk jönni.De ahogy elmentünk,el is aludt.Tehát csak hiszti volt.


Szilvi: mi van a pároddal?Hazaengedik gyógyulni?

2010. jún. 1. 19:52

Sziasztok.

Hosszú hétvégém volt,a keresztfiam elsőáldozó lett.

Egész végig a főzésben és a tálalásban segítettem.Elfáradtam,de nem panaszkodom,végül is kire számíthatna az ember,ha nem a barátnőjére?

Szilva88-sajnálom ami a pároddal történt.Jobbulást.

albecy-ne legyen lelkiismeret furdalásod,mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás.

Sziasztok.

110. Szilva88 (válaszként erre: 109. - Ba21036ade)
2010. máj. 31. 14:31

Szia!

Nem tudom,hogy mikor jöhet haza.Még nem tudott kimenni az üzemorvoshoz,csak beküldte a zárójelentését az egyik munkatársával.Most "ment" hozzá,hogy megkérdezze,hogy mit mondtak.Kíváncsi vagyok nagyon.Remélem nem rúgják ki emiatt(még próbaidős).Végül is eddig megvoltak elégedve a munkájával.

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat:o)


Köszi átadom!!!

109. ba21036ade (válaszként erre: 108. - Szilva88)
2010. máj. 31. 06:57

Szia.Nagyon megrémülhettél.Sajnálom a párodat,remélem már egy kicsit jobban van.Hazaengedik,amíg meggyógyul?Bízom benne,hogy nem kell külön lennetek,amíg nem tud dolgozni.


A buli jó volt,jól éreztük magunkat,de a bucsut elmosta az eső.Talán ma kitudjuk vinni a gyerekeket egy kicsit.


Jobbulást a párodnak.

2010. máj. 30. 07:36

Sziasztok!

Hajnali fél 5 -kor hívott a Párom,hogy már a szállón van(6-ig dolgozott volna).Kérdeztem,hogy miért?Azt mondta,hogy mert kórházban volt(akkor úgy éreztem,hogy leöntöttek egy vödör forró vízzel).Ráhúzott a valami kisgépet a lábára és kicsavarodott a bokája,a kórházban megröntgenezték és szerencsére nem tört el.ma megy az üzemorvoshoz.Szerintem min.egy hétig nem fog tudni dolgozni.

107. Szilva88 (válaszként erre: 106. - Ba21036ade)
2010. máj. 29. 12:41

Szia!

Akkor jó szórakozást kívánok és érezzétek jól magatokat!!!


Kellemes és örömteli hétvégét kívánok!!!

2010. máj. 28. 19:35

Szia.Nemsokára itt lesz 14-e,pláne úgy,hogy nem érsz rá egész nap szomorkodni.Mert az oviban arra nem lesz időd.Szerintem.

Végre már péntek van,holnap jön haza a párom,este meg megyünk bulizni.Már várom nagyon,hogy egy kicsit a gyerekek nélkül legyek.Ne értsetek félre,szeretem őket,de egész héten velem vannak,hétvégén is mindenért,mindenhez anya kell,és egy kicsit belefásultam a mindennapokba.Ez a buli jót fog tenni.


Mindenkinek kellemes hétvégét!!!

105. Szilva88 (válaszként erre: 104. - Angyalka73)
2010. máj. 28. 17:29

Szia!

Kiélveztünk minden pillanatot!!!!!!!:o)

Legközelebb,majd csak 14.tud haza jönni:o(Olyan messze van!De hétfőtől gyakorlaton leszek az óvodában,remélem úgy gyorsabban fog telni az idő!


További kellemes délutánt!!!

104. angyalka73 (válaszként erre: 103. - Szilva88)
2010. máj. 26. 19:26

Szia.

Remélem már boldogságban telnek az óráid.Élvezd minden pillanatát.

Szép napot mindenkinek.

2010. máj. 26. 05:37

Sziasztok!

Végre szerda!Remélem már úton van haza felé a Drágám!Még nem hívott.De nagyon morcos leszek,ha nem érte el a vonatot.


Szép napot!!!

2010. máj. 25. 07:32

Szia!

Nem bántottál meg!Az ő műszakjuk lett a hónap legjobbja és emiatt lenne ez az egész,ahogy írtam is "kötelező"menni.De kibírom!Így 2nap és a 3napon megy vissza reggel.

Kellemes hosszú hétvégét kívánok!


További szép napot!!!

2010. máj. 25. 05:32

Szia.Nem akarlak megbántani,de sztem rendes dolog a párod főnökétől,hogy vacsit ad az újjak tiszteletére.Ezt nem sok helyen teszik meg.Még 1 nap,és újra együtt lehettek.Meddig lesz most otthon?


Az Én párom most ment el,de a hétvégénk megint hosszú lesz,mert a bucsu miatt hétfőre szabadnapot kért.


A többiekkel minden rendben van?


Szép napot mindenkinek.

2010. máj. 24. 14:17

Sziasztok!

Most beszéltem Párommal,és azt mondta,hogy csak szerda reggel jön haza:o(mert a kis főnöke közölte vele ma,hogy a vacsira "kötelező"menni,mert ez az újaknak van.Szóval még mindig 2,pedig reggel már úgy örültem,hogy már csak 1.De kibírom valahogy.Az a lényeg,hogy jön!


További kellemes napot!!!

99. Szilva88 (válaszként erre: 98. - Angyalka73)
2010. máj. 23. 13:13
Én unokahúgomat vitte rendezvényre tegnap,ma pedig tanultam és jöttek a gázszerelők,így kicsit gyorsabban telik.Holnap pedig nagytakarítást csinálok.Kedden tanfolyam,azzal elmegy az egész napom,aztán este már jön is a Drágám haza.
2010. máj. 23. 12:44

Sziasztok.

A hosszú hétvégére programokat szerveztem,hogy teljen az idő:-anyós látogatás-baba nézés-pünkösdi fesztivál-karaoke verseny(csak nézőként).Így repülnek az órák.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

2010. máj. 23. 07:04

Szia/Sziasztok!

Az Nagyon jó,hogy haza tudott menni a párod:o)

Nekünk már csak 2 és újra itthon lesz!Úgy döntött,hogy nem megy a céges vacsorára,lesz még úgy is másik.Inkább itthon lesz!!!


További Nagyon Kellemes hétvégét Kívánok Nektek!!!

2010. máj. 22. 13:06

Szia,sziasztok.Haza tudott jönni a párom,szerencsére.Mert csak a szerencsén múlt,hogy időben értek a lerakóhoz.Van együtt 3 napunk.Hurrááááááááá!!!!!!


Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook