Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolat, randizás? Mit akarhat? fórum

Távkapcsolat, randizás? Mit akarhat? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jan. 19. 13:21
Pedig tininek tűnsz.
2017. jan. 19. 13:19

Van egy srác ismerősöm, akivel a napokban elkezdtünk irogatni egymásnak.

Mr 1hete dumálunk, szinte egész nap-ha időnk engedi, és általában Ő ír rám.

Érdeklődik...ha leáll a beszélgetés kérdezget, szóval elég érdeklődő irányomban.


De nem igazán értem mit "szeretne" hisz: Ő külföldön él, és csak pár havonta utazik haza.

De már megbeszéltük, hogy jövőhéten amint hazajön összefutunk egy kávére, és egy mozira is elhívott.


Nem tudom,hogy ezek randinak tekinthetőek-e de nem értem,hogy mit "akar" tőlem, ha Ő kint én pedig itt élek Magyarban.


Egyéjszaka kizárva, annak ellenére hogy most kezdtünk ennyire dumálni, műár régről ismer, tudja hogy nem az én stílusom az egyéjszakas, és szerintem mondani sem merné :D


eddig azt gondoltam, hogy rendben: meghívott egy kávéra és utána egy mozira is..és majd előtte pár nappal egyeztetünk üzenetben és ennyi.


De nem... este ha elköszönök Tőle hogy megyek aludni, akkor is ír éjjel hogy pl. most végzett a melóban..vagy csak küld egy fotót az estéjéről..vagy a munkahelyéről hogy épp mi a helyzet odabent. :)

Meg ha én köszönök el, másnap akkor is Ő jelentkezik és ír rám facen.-érdekes :))


Meg amit furcsálltam és jót mosolyogtam rajta: POÉNBÓL küldtem neki egy ruháról képet, hogy ott külföldön tuti lehet ilyet venni, hozzon nekem (de tényleg vicc volt, meg smileyt is irtam a végére) és küldte a telefonjának a képernyőfotoját,hogy megnyitotta az ebay-t de sajnos nem talált ilyen ruhát :D

Komolyan a kedvemben járna? :D


amit nem értek, hogy

tegyük fel:

oké találkozunk...őrült jól érezzük magunkat...esetleg tetszünk egymásnak... ott van a tűz...és utána?

Nem gondol bele abba,hogy esetleg ennek nincs jövője és rossz lesz elválni, ha másnap megy ki vissza külföldre???


Kérdés: mi ez a részéről, s miért akar találkozni...? Nem vagyok tini de nem értem hogy ez randizásnak számít vagy nem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook