Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tartós stressznek, idegeskedésnek milyen következménye lehet? fórum

Tartós stressznek, idegeskedésnek milyen következménye lehet? (beszélgetős fórum)


1 2
9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2013. nov. 2. 22:55
Konkrétan minden betegség alapja a stressz. Abból tudnak kinőni a gyengébb, majd a krónikusabb betegségek. Nagyon széles a paletta. Azt fogja előhozni, amire a leginkább hajlamos vagy. A szív és érrendszeri betegségek, daganatok a leggyakoribbak. De ez most nem azt jelenti hogy pánikba kell esni. Tehetsz is érte hogy ne legyél stresszes.
2013. nov. 2. 22:53
Teljesen megváltozott minden körülöttem és szó szerint beleőrültem. Skizofrén tüneteim vannak. Gyógyszerezni nem akarok, nem tudom, mit tegyek. Akkora gondok vesznek körül, mint még soha és már a sz.r legaljáig is eljutottam.
2013. nov. 2. 22:49
Pánikbetegségem már előjött. Az alvás előtti nyugtalanság nem a legjobb élmény már fél éve...
2013. nov. 2. 22:47

Pl. az illető esetleg rájöhet, hogy jobb az örömtelibb dolgokkal foglalkozni.

Súlyosabb esetekben még az is előfordulhat, hogy tényleg át is megy az élet naposabb oldalára.

2013. nov. 2. 22:39
Pánikbetegség, autoimmun betegségek sora, evészavar. Sajnos tapasztalatból mondom :(
4. bumburka (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2013. nov. 2. 22:35

Epilepszia.

Tapasztalatból beszélek.

2013. nov. 2. 22:23

Lehet, hogy semmi. Pont most beszéltem egy ismerősömmel, hogy a nagyija, mint ment keresztül. Átélte a háborút, Meghalt a lánya, férje. Ezer csapás volt az életében, 95 évesen halt meg.


Másik verzió,amit mondanak, mit okozhat. Rák, infarktus, magas vérnyomás, cukorbetegség.

2013. nov. 2. 22:22
Pánikbetegség,autoimmun betegség,rák stb.De csak akkor,ha valaki belelovallja magát.Ha tudatosan felépíti önmagát,akkor ezek még csak távolról sem legyintik meg.
2013. nov. 2. 22:19
Kb. 1 éve tartó, folyamatos rossz kedv, romló hangulat, minden téren veszteség. Milyen egészségügyi problémákat okozhat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook