Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok Dr. Debreczeni László karcagi dokiról? fórum

Tapasztalatok Dr. Debreczeni László karcagi dokiról? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 20. 13:50
Nagyon szuper doki!Én hozzá jártam terhesgondozásra,és nála szültem.Írtó figyelmes,végig ott volt a szülés alatt elejétől a végéig!Nálam *5!Mindenkinek szívből és bátran ajánlom!!!!
2012. márc. 28. 15:56
Na jó, azt hiszem itt már sokat nem fogok megtudni. :) Megpróbálom máshol.
2012. márc. 26. 12:51
Sziasztok! Kicsit újra kellene éleszteni ezt a fórum témát! Akinek vannak tapasztalatai nagyon szivesen venném ha leírná!!!! Eddig még csak jókat hallottam róla, de szeretnék több véleményt is elolvasni!!!
3. pethoevi (válaszként erre: 2. - Ketike)
2010. júl. 19. 16:44

Sió!

Még nem voltam!Szóval nyugodtan ard meg a tapasztalataidat,mert nagyon érdekel!

Sajnos a labor miatt nem jutottam el ebben a hónapban dokihoz,de a következőben megyek,csak még nem hozzá.De engem a szülés miatt érdekelne,mert Karcagon fogok szülni,ha összejön a baba,és nem akkor szeretnék fejvesztve keresgélni!

Ha van kedved,várom a véleményedet!Akár priviben,hosszan!:-)))

Köszönöm!

2010. júl. 18. 16:41
Nos, voltál nála? Csak azért nem írok bővebben, mert már látom nem mostani a kérdésed. Én a napokban szülöm a 3. babámat nála. Mind a három gyerkőccel hozzá jártam. Szerintem nagyon korrekt.
2010. máj. 27. 14:39
Kérlek,segítsetek!Mik a tapasztalatok?Érdemes átmennem hozzá más városból?Hogy viszonyul a betegeihez?És a pénzhez? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook