Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanult már valaki az Elo tanfolyamain? fórum

Tanult már valaki az Elo tanfolyamain? (beszélgetős fórum)

1 2 3
34. SF
2008. máj. 2. 21:35
Nekem nagyon jók a tapasztalataim az ELO-val, mindig korrektek voltak, a tananyag jó felépítésű, és mostantól a halogatást is mellőzöm...talán:-)
2008. márc. 19. 22:06
En protokoll es rendezvenyszervezest tanultam.
2008. márc. 14. 19:22
Haladó angolt. Elég nehéz. Kicsit beugratós az ára is, mert menet közben emelnek :( Azért van, ami most is érdekelne a tanfolyamaik közül.
2008. márc. 4. 17:50
2008. febr. 6. 10:38
Igen,idegenforgalmat.
2008. febr. 3. 20:07

Németet. Szerintem jól felépített anyag és csak a saját lustatságomon múlt,hogy nincs nyelvvizsgám, a közeljövőben előszedem és nekidurálom magam mégegyszer.

Azóta megrendeltem a spanyolt is, de a lányomnak felsőfokú nyelvvizsgája van belőle, úgyhogy csak a keret lesz az ELO.

2008. jan. 22. 11:23
sziasztok!én azon gondolkozok hogy a protokoll és rendezvényszervezés tanfolyamra jelentkezzek -e.most hogy olvastam a véleményeket nagyon elbizonytalanodtam.még csak msot fogok érettségizni de viszont főiskolára nem szeretnék menni.kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is!köszi
2007. nov. 14. 22:03
Sziasztok!Én az angol középhaladót szeretném elkezdeni.Véleményetek?Én tényleg meg szeretnék angolul tanulni csak annyi baj van hogy én nem tudok olyan iskolába meni ahova be kell járni.Olyan a munkabeosztásom.sajnos...
2007. okt. 25. 16:26
Én a kezdő olasz nyelvtanfolyamot csináltam végig, de bevallom őszintén így egyedül, otthon nem lehet nyelvet tanulni, legalábbis a nyelvtani részét, a kiejtést (talán) igen, de a párbeszédet nem. Utána a középhaladó olaszt is megrendeltem, de arra már abszolút nem jutott időm. Sajnálom azért!
25. dus
2007. szept. 11. 08:20

Én is tanultam Angolt, vagyis csak megrendeltem, néhány füzetbe bele néztem. Az elején még ment a dolog, de megszületett a nagy fiam, és onnantól kezdve elvesztettem a fonalat! De meg van minden darabja. Csak neki kéne még egyszer látnom.

De nem meegy...!!!


És azt mondják:

"Ami nem megy, nem kell eröltetni!"


Majd ha Bálint nagyobb lesz, talán ismét elkezdem!

24. 7130b15964 (válaszként erre: 21. - Uzsi1974)
2007. szept. 11. 08:06

Szerintem ez ugyanolyan üzlet, mint pl. a varrógép árusítás. Kit érdekel, hogy ha kifizetted, hogy használod-e otthon, miután hazavitted? A te bajod, ha valami olyasmit veszel, amire nincs szükséged vagy nem tudod használni.


Ha valaki megkapja az anyagot, akkor van miből készülnie, még ki is javítják. Nem neki kell kitalálnia a koncepciót, oda teszik az orra alá, "csak" tanulni kell. Ezt senki nem tudja megtenni helyette...


Az meg, hogy kap róla egy lapot, hogy elvégezte az ilyen-olyan tanfolyamot, ha nincs egy államilag elismert vizsgához kötve, akkor csupán annyit jelent, hogy kifizette az anyagot.


Egyébként meg úgyis az számít (vizsga ide vagy oda), hogy mit tud hasznosítani a megszerzett tudásból. Még az sem érdekes, hogy mit tud, ha nem képes használni a megszerzett ismereteket.

23. Donyta
2007. szept. 11. 08:02
Még nem, de erősen gondolkodom egy átképzésen. Bővíteni sosem késő a tudást.
2007. szept. 11. 08:00
Én tavaly elkezdtem a fodrász tanfolyamot de abba is hagytam. Elküldtem a leckét és kb 3 hét múlva ugyan úgy vissza is küldték. Nem igazán foglalkoztak vele. Nekem így nem tetszett és inkább abbahagytam.
2007. szept. 11. 00:21
egy ismerősöm megvette az angol középhaladót. Egy ideig szorgalmasan küldözgette vissza a leckéket,vissza is kapta szépen kijavítgatva de a lelkesedése hamar alábbhagyott. Nem küldött több leckét, az ELO-nál evvel senki sem foglalkozott, amikor meg kiküldték az utolsó füzetet kapott egy oklevelet,hogy elvégezte a középhaladót. Nem értem a koncepciót, lehet hogy azóta változott de akkor úgy tűnt,hogy csak a pénzért ment az egész.
20. maum
2007. aug. 18. 23:10
A kezdő angolt rendeltem meg,igaz már vagy 10 éve.Rendszeresen tanultam,én nagyon szerettem,igaz a házit én se mindíg küdtem be.Sajnos egy pár leckét nem fejeztem be,hiányzik is amikor használom az angolt.Beszélni gyengén de tudok,érteni viszont 80-90 %-osan.Nagyon jó,mert a régi kedvenc külföldi számokat értem,és máshogy hallgatom,mert értem mit mond.Most honlapkészítővel megyek.Az már keményebb dió,sokszor elakadok benne.
2007. aug. 2. 19:13
Német nyelvet kissebb sikerrel...
2007. jún. 25. 09:50
Németet próbáltam,de nem nagy sikerrel.
2007. máj. 11. 18:34
Hát vannak érdekes tanfolyamok..........
2007. máj. 11. 18:31
A kezdő angolt és kaptam egy oklevelet. Meg se tanultam.:(
2007. máj. 11. 18:11
nem még nem
2007. máj. 3. 15:15
én semmi jót nem hallottam róla! bele akartam vágni, de lebeszéltek hogy hülyeség, pénzkidobás
13. kandi
2007. márc. 26. 18:18

Helló!

Én szülés után fél évvel kezdtem bele az egyik tanfolyamukba az első leckét küldtem vissza, de csalódtam olyan szinten, hogy a visszaküldött anyag csak le lett "láttamozva" semmi véleményt nem mondott róla a tanár. Aztán később mikor kislányom nagyobb lett többet kellett vele foglalkozni már csak este altatás után tudtam tanulni és most, hogy újra babát várok olyan álomkóros vagyok, hogy egyszerűen nem marad időm a tanulásra. Persze szeretném később megcsinálni ha már belefogtam... majd kiderül sikerül-e

Tudja valaki, hogy mennyire lehet halasztani ezeket a tanfolyamokat?

2007. márc. 6. 14:20

Én is kifizettem 2 tanfolyamot.Az egyikből egy darab leckét nem küldtem vissza.Kiküldték az oklevelet, hogy sikeresen elvégeztem.Erről ennyit.

Inkább egy normál bejárós tanfolyamot ajánlok.Ott muszáj ott lenni ( legalábbis, ha nem akarod a pénzedet fölöslegesen kidobni ) és ezzel egyben kényszerítve is vagy, hogy meg is tanulj valamit.

2007. márc. 6. 14:03
Én elkezdtem ősszel de hamar lemondtam róla. Így nem lehet tanulni hogy majd-majd aztán lemásolom a leckét és elküldöm. Ennek semmi értelme. Szeretnék majd még tanulni ha a gyerkőc nagyobb lesz és be is kell járni órákra! Nekem ez a véleményem.
10. lamoni (válaszként erre: 9. - 8ef78160df)
2007. márc. 6. 08:46

Szia. Ha elmész egy állásinterjúra nem biztos, hogy az számít nekik hogy melyik suliba jártál, vagy van e papírod egy adott témával kapcsolatban, a gyakorlat sokszor jobban számít. Én voltam már olyan állásinterjún, amikor olyan állásra jelentkeztem, amiről nem volt papírom, hogy tanultam valahol, viszont dolgoztam olyan munkakörbe, és feltettek egy csomó kérdést, hogy erről-arról mi a véleményem, hogy teszteljék a tudásomat.

Azzal egyetértek, hogy suliba tanári segítséggel könnyebb tanulni, főleg szakközépbe, és azzal is hogy lehet hogy egyetlen jól kiválasztott könyv többet ér, mint egy ilyen tanfolyam.

Tanulni mindenhol kell, az biztos hogy annak nincs értelme, hogy csak megrendelje az ember, és elvileg ezt az elosat 1 hónap után ha valaki úgy látja le lehet mondani.

Ha tudsz valami jó közgés könyvet, amibe jól le vannak írva a dolgok, és az is megérti, aki még nem tanult ilyet írd meg a címét légyszi.

2007. márc. 5. 21:55

én megrendeltem, nagyon nem tanultam, van olyan füzet amit ki sem nyitottam még(pont ma gondoltam hogy meg kellene tanulni ezeket)

Szerintem nyelv esetében jobban jársz tanárral.

Amit te akarsz megrendelni szerintem jobb ha közgáz suliba mész, azt legalább el is ismerik

(én is közgáz suliba járok, bár én még érettségi előtt vagyok, de már elég sokat tanultam, ahhoz hogy tudjam, hogy meg lehet könyvből is tanulni, de sokat segít, ha egy hozzáértő tanár is elmagyarázza)

2007. márc. 5. 21:41
Én protokoll és rendezvényszervezést tanultam.De miután elküldték az összes tananyagot és én vissza küldtem a leckét még több mint fél évig pestre kellett járnom minden hétvégén reggel 10-18-ig suliba...szobat vasárnap.És ott is vizsgáztam,hál isten sikerrel...azóta sem sikerült elhelyezkednem a szakmában sajnos...
2007. márc. 5. 20:01
Igen. De csak ráfizettem. Én az ECDL vizsgát tettem le, de semmit nem ért az elo füzete, mert egy csomó minden hiányzott belőle. Úgyhogy magamtól tanultam, más SZAKKÖNYVből. Ja és nem 16 hónap alatt, hanem 3 hónap alatt tettem le. Mire kiküldte az elo az utsó füzetet én már réges rég levizsgáztam. Jobb ha magadtól tanulsz vagy normális, "bejárós" tanfolyamon. MÉG OLCSÓBB IS!!!!
6. c6b27363e5 (válaszként erre: 5. - Dindin19)
2007. márc. 5. 19:41
probáld ki egy nyelv tanáral vagy csak egy tanfojam keretébemn s tudásodra fény derül
2007. márc. 5. 19:21
Nyelvtanfolyamot próbáltam, az nagyon jó volt, bár nem tudom, hogy mennyit érne a tudásom a valóságban. Szakmai tanfolyamról nincs tapasztalatom, de nyelvet hobbiként bárkinek ajánlom.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook