Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Stúdium Tanfolyamszervező Irodáról? Tanult náluk valaki? fórum

Mi a véleményetek a Stúdium Tanfolyamszervező Irodáról? Tanult náluk valaki? (beszélgetős fórum)

2011. ápr. 5. 11:18
Felhívtam őket, nagyon kedvesek voltak (mondjuk ez elvárható) és azt mondták, hogy az elméletet azt otthon megtanulom a gyakorlatot meg ott. 4 nap az egész tanfolyam, meg egyelőre mellékesként szeretném művelni... De azt hiszem inkább gyűjtögetek még, ha már belevágok, akkor jó szakember szeretnék lenni...
2011. ápr. 5. 09:19
Amiről én beszélek, az egy sásdi székhelyű iroda. Én 2008-ban tanultam náluk, de a munkaügyi kp. szervezésében. (Tehát a munkaügyiben kellett jelentkezni a tanfolyamra, és mindent rajtuk keresztül intézni.) Projekt tervezést, és angol nyelvet tanultam. Kifejezetten a cégre nincs panaszom, szerintem korrektek. Ami nem jött be, az talán minden hasonló tanfolyamszervezőre érvényes: fikarcnyit sem segített új munkát találni. Hiszen ezek többnyire gyorstalpalók, semmi gyakorlat, semmi szakmai tapasztalat. De mondom, ez szerintem mindenütt így van a felnőttképzések esetében.
2011. ápr. 5. 09:07
Lehet, hogy ugyanarról van szó. Ez az iroda most masszőrtanfolyamot indít.
2011. ápr. 5. 08:12
M-Stúdium? Mert én ilyen nevűnél tanultam, nem tudom, ugyanarról van-e szó.
2011. ápr. 5. 07:15
Mi a véleményetek a Stúdium Tanfolyamszervező Irodáról? Tanult náluk valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook