Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 13. 18:53
CSajok, nem tudom, mi lenne velem nélkületek. Lelket öntöttetek belém. Hátha szerencsém lesz
2615. katus3
2010. márc. 13. 16:30
Szerintem is a feszültség lehet az oka. Használd ki a piros lámpát,tornáztasd meg kicsit a lábadat,lazítsd el. Hátha segít. Nekem közel van az ülés,mert így kényelmes.
2010. márc. 13. 16:22

Ennyi pót óra bőven sok lesz! Ne így állj hozzá hanem vágj bele! Ilyen kevés idő alatt senki nem tud megtanulni vezetni, csak a járművet kezelni valamilyen szinten! :) Ha normális vizsgabiztost fogsz ki akkor elnéző lesz és rendes, sőt lehet sietni fog és csak mentek egy kört, bármi lehet! :) Viszont ha kikapsz egy köcsögöt akkor ha mindent jól csinálsz is megbuktathat, mert neki ilyen napja van! :) Bízz magadban! :)


Amúgy én meg úgy elvagyok keseredve.. :( 40 perc vezetés után olyan szinten fáj a lábfejem h csak erre tudok figyelni.. Félek h begörcsöl, rettentően feszül! :( Hiába próbálom megtalálni a legkényelmesebb pózt, semmi! Ha közel, ha távol, ha középen van az ülés mindenhogy fáj.. :( Lehet még kicsit feszült vagyok, de nem hinném h ennyire.. Annyira szar így, lehet sose fogok tudni normálisan vezetni mert egyszerűen szörnyen fáj a lábam :'(

2613. katus3
2010. márc. 13. 16:17
Sziasztok! Ezzel én is így vagyok,ha valaki siet,kerüljön ki.
2612. Ametiszt19 (válaszként erre: 2611. - 74af68e220)
2010. márc. 13. 15:01
Ha okkal tartod fel a forgalmat (esetleg jelzel is), akkor az teljesen szabályos. Ne aggódj, aki siet max. kikerül. Ne mással foglalkozz,csak az aktuális feladatoddal. Nézd meg mások hogy parkolnak, mindenki lassít, nézelődik, hová fér be stb. Máshogyan nem is lehet! Én is mindig azt hittem, hogy feltartom a forgalmat. Emiatt ne aggódj. Inkább legyél óvatos, mert abból még később lehet dinamikus, jó vezetés, de a kapkodásból csak baj van. Van időd, különben is, minél lassabban és precízebben oldod meg a feladatokat, annál jobban pörög az óra, az meg neked csak jó,mert kevesebb időd-esélyed lesz bukni. Ne aggódj,menni fog, ideje bízni magadban :) HAJRÁ :)))
2010. márc. 13. 13:26
Attól félek, hogyha én 20-al tötyögök, a hátamnál meg egy sor autó van, akkor feltartom őket. Ezért nem buktathatnak meg?
2010. márc. 13. 13:25
Hát ügyesnek azért nem mondanám magam.)De igen, mi is kiszállunk, ha mutatni akar valamit. Igazad van, tegnap is úgy mentem, mint a villám, azért nem sikerült, és kapkodtam, az pedig nagyon felidegesítette. Rám is kiabált. Lassan letelik a tíz óra, és nekem nincs több pénzem. Már összesen 23 pótórát vettem. Hát, nem tudom, mi lesz vizsgán
2010. márc. 12. 23:13
Hát akkor nem is a parkolással van a baj :) Nekem mindig azt mondta az oktató, hogy amint mondja hogy "ahol van rá lehetőség parkoljunk le stb stb" egyből lassítsak, váltsak vissza és menjek lassan, hogy időben észrevegyem a helyeket, és aztán beállhassak. Legelőször ki is szálltunk az autóból, hogy megnézzük milyen lett, meg mekkora hely kellett, stb. Ti nem? Menni fog :)) Ügyes vagy!
2010. márc. 12. 20:44
Egyszerűen nem találom meg a megfelelő helyet mikor5 szegéllyel párh.kell parkolni. Csak megyek, bolyongok, és egyszerűen túl megyek a megfelelő helyen. Hát, ez már tiszta idegbaj, esküszöm
2607. katus3
2010. márc. 12. 19:39
Jaj,a 4-es véletlen került oda.
2606. katus3
2010. márc. 12. 19:39

Férjemnek pár éve volt egy főnöke,ő mindig így váltott4 1,2,5.


Mikor először mentem anyuékhoz egyedül,úgy remegett a kezem,hogy alig tudtam a kormányt fogni.:-)

2010. márc. 12. 16:35

MI baj Cica? Mi baj vele?


Háát Katus, azért én féltem egy picit, hogy tök magamra lettem hagyva, de végülis nem volt se nehéz,se hosszú az útvonal haza, inkább csak hihetetlenül furcsa. De azt hiszem meg tudnék vele barátkozni. Rafkós a párom, mindig kitalál valamit hogy muszáj legyen vezetnem, szeretem is érte :)


KÉpzeljétek én meg véletlenül kettesből felváltottam 5-ösbe, 3-as helyett, szenvedett is szegény kocsika :D Nem tudom hogy csináltam, párom kocsijában sokkal másabb a váltó, úgy "lötyög" ha értitek mire gondolok :) Én sem győztem elnézést kérni :DD

2604. katus3
2010. márc. 12. 15:50

Sziasztok!


Ametiszt,ügyes vagy! Szerintem sokkal jobb egyedül menni,mint mással. Te hogy gondolod? :-)


excica,mi történt???


Én ma fodrásztól hazafelé egy szűk utcában mentem,és mivel jöttek szembe,le kellett lassítanom,de nem álltam meg. Hülye voltam,és visszaraktam egybe,pedig a kettő maradhatott volna. Szegény kocsinak nem is tetszett. :-( Elnézést is kértem.:-)

2010. márc. 12. 14:48
Ajjajjjjj! Hát én már sosem fogok megtanulni parkolni!!!
2010. márc. 12. 11:40
Nagyon ügyi vagy! :) Így fogsz a legjobban belejönni, ha magadra vagy utalva! A párod meg nagyon aranyos, de ezt a tréfát valszeg nem értékeltem volna én se :DDD
2601. Ametiszt19 (válaszként erre: 2600. - D5e70f9842)
2010. márc. 12. 09:10
Köszi :) Milyen huncut az én párom! Elárulta ma, hogy hazafelé elgondolkodott rajta, hogy előkeresi a pótkulcsot, eljön a kocsiért és átáll máshová. Na mondom szép, képes lenne az őrületbe kergetni :D Hát szép!
2600. d5e70f9842 (válaszként erre: 2599. - Ametiszt19)
2010. márc. 11. 20:10
Nagyon ügyi vagy. :-)
2599. Ametiszt19 (válaszként erre: 2598. - 74af68e220)
2010. márc. 11. 19:57
Képzeljétek,ment ma a párom haverozni, és bejött elém, ott cseréltünk, elvittem az étteremig, és onnantól EGYEDÜL :O jöttem hazáig. Páromat meg majd hazahozzák a haverok, így nem kellett bebuszoznia és ihat is :). Fú, nagyon paráztam,mert kissé jégkásás az út, meg sötét is van,meg ma mindenki összevissza mászkált át előttem, de büszkén kijelenthetem,hogy nem ütöttem el senkit :D :*
2010. márc. 11. 18:47
Szakad bizony. Holnap megint megyek. Majd mesélek
2597. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 2596. - Ametiszt19)
2010. márc. 11. 12:59

Jah van egy jó oldal: [link] jókat szoktam mosolyogni :D


Amúgy igen szakad, de szerencsére olvad is.. Remélem nem marad meg mert már unom.. Főleg h március van :D

2596. Ametiszt19 (válaszként erre: 2595. - SzaszaBaba22)
2010. márc. 11. 12:18

Hát sajnos nem kevés ilyen "ügyes" ember van. Azokról nem is beszélek, akik a tilosban parkolnak az utcánk bejáratánál és alig lehet tőlük belavírozni... A másik, hogy folyton a kuka elé állnak. A múltkor láttam,hogy valamelyik lakó megelégelte, és szintén hagyott egy cetlit, miszerint "ne a kuka elé állj, te bunkó" :D Azt hiszem, ez a legkevesebb. :) így tovább!


ui. Nálatok is szakad a hó? :D

2010. márc. 11. 11:42

Nah Excica látod mondtuk mi h menni fog! :) Ügyes vagy! :) Én a héten mindennap mentem apával.. Hát csinálok érdekes dolgokat, de igyekszem fejlődni :D Egyenlőre csak 1 dologra tudok figyelni és könnyen belegabalyodok ha valamit túlkoncentrálok.. Majd remélem belejövök! :) Jaj lányok most meg képzeljétek el, elmentünk még a Sparba szépen beparkoltam voltunk bent kb 20-25 percet és mire kijöttünk ez a látvány fogadott:

[link]


[link]


Hát mondanom sem kell h nem tudtam beszállni az autóba.. Nem vagyok egy vékony ember de ha az lennék se fértem volna be :D Apa hagyott egy cetlit a kocsiján h "tanulj meg parkolni" xD Ki kellett gurítani az autót h be tudjak szállni, szóval jót nevettünk azon h valaki ennyire bamba legyen.. szépen beállt h ő kényelmesen ki tudjon szállni :D Még jó h a tükrünket le nem vitte! :)

2594. Ametiszt19 (válaszként erre: 2593. - 74af68e220)
2010. márc. 10. 19:07
Így tovább :)
2010. márc. 10. 18:28
A mai nap nagyon jó volt. Egy két kis hibám volt csak. Most úgy örülök
2592. d5e70f9842 (válaszként erre: 2591. - Katus3)
2010. márc. 10. 17:29

:-( Gondolom hogy a szívedhez nőtt. De a férjedet is meg lehet érteni. Na meg az ember mindig arra törekszik hogy minnél fiatalabb legyen az autó (talán többet bir ki és nem romlik el ) , és még ha az ára is nagyon kedvező... Hát ez meg kell beszélnetek!


Nekem a mai autós gyakorolgatás elmaradt sajnos. Itt reggel óta esik a hó, és már szépen meglátszik. Nem szeretném összetörni az autót ha nem muszály. Talán a hétvége felé már nyoma sem lesz és akkor tovább folytathatom. 2 rokonom, 1 barátunk és a barátnőm ajánlotta fel hogy segít, így minden napra jut valaki mellém. Úgy örülök neki. :-)

2591. katus3
2010. márc. 10. 14:06
Azért,mert a mostani tulajdonos vett egy vadi újat,ez meg ott áll a panel előtt,és mivel lejárt a műszakija,az önkormányzat piszkálja miatta. Neki nem kell,és jelképes összegért eladná(az értékének kb.1/3-ért.) Azt mondja a férjem,hogy a mostanira megint költeni kellene,annyiból meglenne bőven a műszaki arra,meg fiatalabb is. Honda Accord. Én nagyon bizonytalan vagyok,úgy megszerettem a mostanit,ezen tanultam meg vezetni.:-(
2590. d5e70f9842 (válaszként erre: 2588. - Katus3)
2010. márc. 10. 12:37

Remélem addigra kicsit sikerül megszoknom mire megjön.... :-)

Miért akarja a férjed lecserélni az autót? Gondolom valami fiatalabbra és újabbra?

Megértelek. Biztos a szívedhez van nőve, én is nagyon szomorú lennék ha az autónktól meg kéne válnunk.. :-(

2589. Ametiszt19 (válaszként erre: 2588. - Katus3)
2010. márc. 10. 09:54
:( Miért?
2588. katus3
2010. márc. 10. 08:14

Sziasztok! Berinka,ügyes vagy!:-) Férjed biztosan meg fog lepődni,ha hazajön.:-)


A férjem el akarja adni az autónkat! Nagyon el vagyok keseredve,én nem szeretném lecserélni.:-(

2587. Ametiszt19 (válaszként erre: 2586. - D5e70f9842)
2010. márc. 9. 21:00
:) dejó, gratula!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook