Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2706. Ametiszt19 (válaszként erre: 2705. - Katus3)
2010. márc. 22. 11:56
Én is utáltam oviba járni. De aztán elvertem az egyik nagyszájú gyereket :D :$ A mai napig utálom, és ugyan olyan nagyszájú. Ráférne egy verés :D
2705. katus3 (válaszként erre: 2702. - Ametiszt19)
2010. márc. 22. 10:36

Szia! Én is MINDIG kettesben kanyarodok. Férjem csak hármasig vált vissza,bár ő nagyobb lendülettel megy.:-)


Bettimet piszkálja az egyik lány a csoportból,már egy hete. Már este azon görcsöl szegény,hogy reggel nem akar oviba menni. Amikor viszem,szorítja a lábamat,és zokog,hogy haza akar jönni,ne hagyjam ott. Az egyik ovónő mondta,hogy pénteken leülnek beszélni hárman,erre anyuka nem is hozta a lányt. Ma meg a másik ovónő volt,meglátta hogy sír a lányom,kirohant,és azzal a mondattal,hogy : "Jaj Bettike,már megint kezded a sírást!" behúzta a terembe. Közben vittünk ma be egy chipset,amit szétoszthat kaja után,nem hogy megköszönte volna,még hozzátette,hogy "aki chipset hozott,az ne sírjon!" Hát köszi. Így hagyjam ott a gyereket? Nem elég hogy nem figyelnek arra hogy piszkálják,még ő a hibás is??? Ő az oviban retteg,én meg itthon görcsölök.:-( Ma délután viszont szülői lesz...

2704. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 2703. - Ametiszt19)
2010. márc. 21. 21:39
Jah azt én se nagyon.. Még a lovaskocsit is félve előzöm. xD Én is egész sokat mentem a héten, tegnap kopp sötétben a 4-esen jöttünk és eléggé zavart a sok szembejövő fény mert olyankor kurvára nem láttam semmit és úgy szorítottam a kormányt mint az őrült! :D De épségben megérkeztünk! :) Am nekem is mindig beleszólnak h miért kettesben kanyarodok mikor hármasban is lehetne stb.. :D Meg h ott megyek gyorsan ahol lassan kéne és fordítva xD
2703. Ametiszt19 (válaszként erre: 2701. - SzaszaBaba22)
2010. márc. 21. 21:16
Énis! Ott csak nyomni kell a gázt :D Egyedül előzni nem próbáltam még. Azt még nem merem.
2702. Ametiszt19 (válaszként erre: 2698. - D5e70f9842)
2010. márc. 21. 21:15

Sziasztok! Köszi az aggódást Bernika, csak a kontaktlencsém miatt volt, szerintem aláment egy kis szemfesték vagy valami :S.:) Most szemüvegezek 8-), meg csepegtetek bele és már szép, látok is :D

Én is alig hiszem el még, hogy ÉN vezetek-pont ahogyan írtad. Tegnap végül bementünk a városba egy beülős helyre párom munkatársaival,aztán egy picit benéztünk egy szórakozóhelyre is, és én vittem haza a fiúkat :D (annyi tequila és sör után még jó!) Nagyon fura volt, főleg, hogy az új cipőmben mentem, aminek van egy pici sarka is, egész más volt(mint lapos edzőben,amiben szoktam). Nem bénáztam, bár párom egyszer-kétszer rám szólt, hogy miért nem hármasban kanyarodok, meg menjek gyorsabban, itt lassabban... aztán mondtam neki, hogy azért mert az oktatóm nekem azt mondta,hogy kettesben, és akkor csak cöcögött :D

Katus mi baj van az ovival?

Excica, többiek? Éva? Eltüntetek? :D

2010. márc. 21. 21:11
Jaj Berinka, ne aggódj! :) Menni fog majd az! Nem kell ilyenek idegesítened magad! Mindenki volt kezdő :) Az országúttól miért félsz? Én azt jobban szeretem, mert kevesebben vannak! :D
2700. d5e70f9842 (válaszként erre: 2699. - Katus3)
2010. márc. 21. 20:24

Jó igen , nagyon!!! :-)

Ügyes vagy hogy más városban is elboldogulsz már. Én nem mernék rá vállalkozni egyenlőre. Most azon vagyok, hogy biztonságosan tudjak itt a városban elközlekedni. Az országúttól nagyon tartok.

2699. katus3 (válaszként erre: 2698. - D5e70f9842)
2010. márc. 21. 10:18

Szia! Köszi,mi megvagyunk. Gyerekek most nem betegek,viszont Bettikémet piszkálják az oviban,így minden nap én viszem,mert zokogva megy be,azaz cipeli be az ovónő.:-( Annyiból jó,hogy így sokat vezetek,meg sűrűn megyek nagymamámékhoz is. Ja és múltkor elvittem tesómat egy másik városba,ahol még nem igazán jártam,és minden jól ment,oedig azt sem tudtam,hová megyek.:-)


Ez nálam is nagyon sokáig volt,hogy ültem a kocsiban,és nem akartam elhinni,hogy ÉN!!! vezetek. De jó érzés ugye?:-)

2010. márc. 20. 20:32

Sziasztok!


Köszi lányok a bíztatást. :-) Kicsit már megbékéltem. :-)Tegnap este tescóztam anyuval ma meg a papámnál voltunk itt a városba a gyerekekkel. Nem nagy táv, de mégis vezettem kicsit. Annyira jó érzés hogy tudok vezetni, és nem kell a gyerekeket busszal húzni vonni, meg állandóan taxit hivni. El sem hiszem sokszor hogy ÉN vezetek. :-) Ti nem vagytok igy ezzel? Férjem is büszke hogy egyedül próbálkozok, de azért aggódik hogy nagyon óvatos legyek ha már nem lehet itt. Igaz lehet jobb is, múltkori esetkor leüvöltötte volna a fejem. :-)

Veletek mi a helyzet? Hogy vagytok?


Excica: CSak gyakorolj és lelkesedj igy ahogy ma! Meglátod sikerülni fog! Mikor lesz a vizsga tudod már?


Ametiszt: Voltatok kirándulni a barátoddal? Szemed hogy van? Huzatot kaptál vagy mitől gyulladt be? Remélem már jobban vagy....


Katus: köszi :-) talán egy év múlva már nekem is jobban fog menni. Amúgy hogy vagytok? GYerekek?

2697. Ametiszt19 (válaszként erre: 2696. - 74af68e220)
2010. márc. 20. 14:33
:))))
2010. márc. 20. 14:09
Én is vezettem ma egy kicsit az autónkat, persze, csak itt az utcánkban, a kereszteződés után helyet cseréltünk a párommal, és hazáig jöttem 500 m-t kb. De én nagyon élveztem
2695. Ametiszt19 (válaszként erre: 2693. - D5e70f9842)
2010. márc. 20. 09:49
Ne aggódj Bernike, én is csináltam múltkor ilyet. Elbambultam a pirosnál, és mikor zöld lett, lefulladtam :D Még tanuló koromban sem csináltam ilyet sose. De rendes volt a mögöttem lévő, nem dudált le, biztosan látta hogy szőke csaj vezet :D Intettem is neki hátra h bocsi :S Előfordul mindenkivel, amúgy én is van hogy kettes helyet négyest váltok, párom váltója még fura nekem :D Szóval igenis tessék menni,menni! Ilyen a szex is, gyakorolni kell :D Irány a szép idő!!! Remélem sikerül ma "elszöknünk a városból" valamerre. Csak begyulladt a szemem, nem nagyon látok , szerintem nem én fogok vezetni. Puszi mindenkinek!
2694. katus3 (válaszként erre: 2693. - D5e70f9842)
2010. márc. 20. 09:05
Szia! Dehogynem mész!:-) Ügyes vagy,el mersz indulni. Szerintem más is bénázik,néha én is,pedig májusban már egy éve lesz,hogy vezetek.
2010. márc. 19. 21:37

Sziasztok lányok!

Mi újság van? Hogy tellett a napotok? Ma annyira szép idő volt...

Tegnap a gyerekekkel elmentünk anyósékhoz egy napra, reggel mentünk este jöttünk. Ez volt az első olyan utam hogy városon kivül 20 km laknak tőlük falun. Odának semmi baj nem volt, max hogy mindenki került ki minket. :-) Hazafelé pont hogy beértünk volna a városba kifogtunk egy tanuló autót és nem mertem kikerülni, meg mondjuk nem is ment lassan. Szép kényelmesen mentem mögötte, mire belenéztem a tükörbe vagy 10 autó jött már mögöttünk.. :-) HÁt nem tudom miért nem került senki sem, azért mert én balf... vagyok azért a többi mehetett volna. Na lényeg, hogy az első utra ami bevitt a városba le akart kanyarodni ez a tanuló, nekünk meg tovább kellett volna menni, fel egy nagy dombra. Hát annyira lelassított én meg mögötte, hogy már azt sem tudtam hányasba kell kapcsolni, elugrott kettőből négybe, én megilyedtem mint a turmixgép, tettem mindenbe szegény autót, az meg rángatott, a végén egybe voltam már hogy egyálltalán ne fulladjak le. Gondoljátok állt a kocsisor a domb aljába ott szokott mindenki lendületből menni fel, én meg feltartottam a forgalmat.. :-( Annyira égett a képem, hogy majd elsírtam magam hogy lehetek ennyire béna. Most képzeljétek el. Aztán hogy beindultam már nem volt semmi baj, de annyira kellemetlen volt az egész. Tanuló koromba nem csináltam ilyeneket... :-( Meg is fogadtam itthon, hogy én többet nem megyek ki városon kívül.

2692. Ametiszt19 (válaszként erre: 2691. - Nyau82)
2010. márc. 18. 11:34
Hajrá, drukkolunk!
2691. nyau82
2010. márc. 17. 23:53
hát kell néhány pótórát vennem,közben itthon gyakorolok majd a kocsin a faluban.jövő héttől megyek majd órákra,amennyire futja anyagilag.aztán majd meglátjuk.talán ha elég intenzíven nekiállok,akkor van némi esély.majd megírom,hogy sikerült-e a jogsi.
2690. Ametiszt19 (válaszként erre: 2688. - Nyau82)
2010. márc. 17. 19:18
Sikerült megérdeklődni valamit? Nem? :(
2689. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 2686. - 9cb35398ff)
2010. márc. 17. 17:42

Jah ne legyen körülöttem forgalom! :DDD Majd belejövök remélem :)


nyau82! Mi történt?

2688. nyau82
2010. márc. 17. 16:36
hát ez van.megpróbálom azért,nem lesz egyszerű.remélem nektek azért már jól megy a vezetés.és vigyázzatok,nehogy úgy járjatok ,mint én.
2687. Ametiszt19 (válaszként erre: 2683. - Katus3)
2010. márc. 17. 15:52
Szilvafa...nyamm. Derég ettem szilvát! Vigyázz rá :D
2686. 9cb35398ff (válaszként erre: 2680. - SzaszaBaba22)
2010. márc. 17. 14:59

szia!

Biztos menne egyedül is, csak az kell, hogy senki ne zavarjon a vezetésben:)

2685. 9cb35398ff (válaszként erre: 2682. - Ametiszt19)
2010. márc. 17. 14:56

szia:)


igen, reggel ismét próbáltam és sikerült.

este írtam neki sms-t megkapta.

csak én szeretem az egyenes dolgokat...így mindenképp beszélni akartam vele.

Ciki lett volna ha ideállít a ház elé a megbeszélt időre én meg nem tudok menni.

az sms-re nem válaszolt, így nem tudhattam hogy megkapta e...

2684. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 2681. - Ametiszt19)
2010. márc. 17. 11:39
Jah azt hittem az gond ha úgy állunk meg a parkolóba :D Tolatásnál csak észreveszem ha nem jó fele megy hehehe :D
2683. katus3 (válaszként erre: 2681. - Ametiszt19)
2010. márc. 17. 10:55
Az én esetemben a szilvafa lett volna útban,ha itthonról tolattam ki.:-)
2010. márc. 17. 10:46
Éva, sikerült elérni az oktatót?
2681. Ametiszt19 (válaszként erre: 2680. - SzaszaBaba22)
2010. márc. 17. 10:45
Akkor megnyugodtam KAtus! Hát azért fontos, mert ha úgy tűnik, hogy egyenes, de közben még egy egészet tekerni kéne rajta, akkor ha elkezdesz "egyenesen" kitolatni pont nekimész a melletted álló kocsikának. :D
2010. márc. 17. 08:36

Grat Berinka, biztos szép lett a lakás!!! :))) Mindenki vezet egyedül, olyan ügyesek vagytok! :D Csak én nem merek még, meg apa nem is engedi xD


Amúgy miért fontos h egyenesen álljon a kerék?! :D

2679. katus3
2010. márc. 17. 08:01

Sziasztok!

Ebben én sem tudok segíteni. Talán tényleg az autósiskolában kellene megkérdezned.


Ametiszt,nekem az elején volt olyan,hogy kiszálltam a kocsiból és megnéztem hogy egyenesen áll-e a kerék,vagy még kell a kormányon tekerni.:-P

2678. Ametiszt19 (válaszként erre: 2677. - Nyau82)
2010. márc. 17. 00:49
Szió. Szerintem fel kéne keresned az autósiskolát, ahol tanultál, és kikérni valakinek a véleményét, segítségét, én sajna nem értek hozzá. Ha a pénz nem lenne akadály, akkor még lenne esélyed lerakni, de így sajnos nem tudok jó tanáccsal szolgálni, nem ismerem ennek a szabályait :( Talán a lányok okosabbak, reggel megírják Neked!
2677. nyau82
2010. márc. 17. 00:07

sziasztok!remélem tud valaki segíteni,vagy csak kiírom magam,már az jól fog esni....szóval 2006-ban elkezdtem a jogsit,és minden ment elsőre,kivéve a forgalmit,ami csak nem akart sikerülni.ötször húztak el,utána voltam PÁV-on is,ami sikerült.utána megszületett a kislányom,jogsit hanyagoltam.2008-ban meghosszabbítottam a kresszt,és utána megszületett a fiam is.egészen máig abban a hitben voltam,hogy újra meg lehet hosszabítani,de nem.

április 28-ig le kéne tennem a forgalmit,különben ugrott az egész befektetett pénz és idő.mit tegyek?????

az idő kevés,a rutinom nulla,gyakorlatilag azóta nem vezettem kocsit,és előtte sem ment valami fényesen.

ja és anyagilag is nehéz lenne most rá összekaparni a pénzt,főleg,ha tudja az ember,hogy alig van esély rá,hogy sikerül.

teljesen a padlón vagyok!mit tegyek?:((((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook