Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


3336. 9cb35398ff (válaszként erre: 3334. - Rosa)
2010. jún. 20. 20:20

akkor minek írt ki vizsgára?

inkább vettetek volna plusz órákat...

meg vagy elégedve az oktatóval? nem akarsz váltani?

2010. jún. 20. 19:59

Rosa, szerintem is lehet babázik :) Ha tudnám a rendes nevét, rákérdeznék a klinikán :) Olvastam a naplóját, nagyon esélyes a dolog..


Amúgy meg a vezetéssel kapcsolatban nem a forgalmi órákon tanulsz meg tökéletesen vezetni hanem a való életben, amikor magadra vagy hagyva és nincs segítség. Te mit gondolsz, hány óra után mernél ismét vizsgára menni?

3334. Rosa (válaszként erre: 3329. - Moncsicsi83)
2010. jún. 20. 19:41

Nem mondott semmit az oktatóm,csak úgy beszélgettünk vizsga előtt és mondtam neki,hogy néha úgy érzem,hogy min.30 óra kéne még nekem,hogy megtanuljak Pesten vezetni...erre ő azt mondta,hogy 20 biztos!

Ajjajjj...remélem azért nem kell annyi,mert csődbe megyek anyagilag...:(((((

3333. Rosa
2010. jún. 20. 19:39

Lehet,hogy Pukkandúr már babázik????

Tegnap óta nem volt bent,és privire sem válaszolt!

Jaj,de izgi!

3332. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 3329. - Moncsicsi83)
2010. jún. 20. 13:24
Sajna nincs bicóm.. Így ez nem kivitelezhető. És tudod nem is zavarna, ha ő viszont nem menne még 2 buszmegállót is kocsival.. :S
2010. jún. 20. 10:13

Még én is vezetgetek...de júliusban valamikor már tuti vizsgázom:)

Már jobban megy, és nagyon élvezem.

azért félek a vizsgától, meg ami utána jön...

3330. 9cb35398ff (válaszként erre: 3328. - Rosa)
2010. jún. 20. 10:11
Persze hogy sikerül:)
2010. jún. 19. 17:42

Sziasztok!


Szasza, pattanj bringára, lehet akkor hamarabb elintézed a dolgokat. Kocsival macerás parkolóhelyet találni, dugóba beragadhatsz, stb... Lehet csak azért nem enged, mert félti a kocsit, vagy a benzin drága... Vagy nem tudom. Jobb ilyenkor a pasikat békén hagyni, majd lenyugszanak. Apud is majd egyszer rájön, hogy hagynia kell vezetni, akkor meg zavarni fog.. Nem érdemes ezen idegeskedni...


Rosa, az oktatód hány órát mondott még, hogy jó lenne felvenni?


Pukkandúr, hogy mit szólok a tegnapi viharhoz? Hát a melóból nézve nem volt semmi. Eszméletlen felhőszakadás. Tényleg nem vezettem volna. De ilyen élményben tanuló koromban volt részem. Épp, hogy meló után beszálltam a kocsiba és elindultunk, elkezdett esni, majd pár percen belül olyan felhőszakadás lett, hogy a leggyorsabb ablaktörlő fokozat sem segített sokat. Lassan, de haladtunk. Az oktató felajánlotta, hogy menjünk haza, és majd máskor vezetek, de nem adtam fel! Reszkettem is mint a kocsonya.. :D Nem bánnám, ha többször nem kellene ilyen esőben vezetni :)

3328. Rosa (válaszként erre: 3327. - Pukkandúr)
2010. jún. 19. 13:04

Szia!

Köszi a biztatást!

Már túl vagyok a krízisen,és hiszek benne,hogy sikerülni fog...egyszer:)

Jövő héten már itthon is tudok gyakorolni,ha kész lesz az autóm,most szerelőnél van.:)

2010. jún. 19. 12:34

Sziasztok!


Rosa, fel a fejjel. Nekem csak 3.x-ra lett meg, de sikerült. Tényleg nem szabad abbahagyni, egyszer úgyis sikerül!!! Attól még nem vezetsz rosszul, hogy a vizsgán nem úgy mennek a dolgok. Utána lekerül a nyomás és egyre jobban fog menni. Bízz magadban!!!


Excica, nem semmi, mik történnek mindig veled! Még jó, hogy nem történt komolyabb baj! ;) Mindig megoldod valahogy, ügyes vagy. :)


Szaszababa, állj a sarkadra! :)


Timcike, abba ne hagyd a vezetést! Hajrá!!!


Moncsicsi, a tegnap délelőtti viharhoz mit szóltál? Na, abban nem vezettem volna! Kinéztem az ablakon, és semmit nem láttam. Aki meg úton volt, hát nem lettem volna a helyében.

3326. 9cb35398ff (válaszként erre: 3324. - Rosa)
2010. jún. 18. 11:57
szemetek...
3325. Rosa (válaszként erre: 3322. - Moncsicsi83)
2010. jún. 18. 09:30

Nem fogom,persze,már csak pénz kérdés,hogy mennyi órát tudok venni..

Jövő héten megyek 3x,a következő hetet még nem tudom...meg persze igyekszem nagyon figyelni majd mindenre..:)

3324. Rosa (válaszként erre: 3323. - SzaszaBaba22)
2010. jún. 18. 09:28
Egyébként a férjem is ezt mondja,hogy van ebben egy bizonyos direkt dolog is...egyet buktatni kell...
2010. jún. 18. 09:20

Cica! Azért ügyes voltál, hogy nem pánikoltál be és időben lereagáltad a helyzetet! :)


Rosa, direkt erre mennek, hogy felhúzzanak.. Nekem a második forgalmim volt ilyen! Ne aggódj sikerülni fog! :)


Amúgy már vagy 2 hete nem vezettem és a tököm ki van már.. Direkt nem vettem buszbérletet, mert most 2 hétig nem dolgozom, így meg ahova el kell mennem elsétálok, vagy reménykedtem elmehetek autóval.. Erre mondom tegnap apának, hogy szeretnék elmenni kocsival ide meg oda, mert sok dolgom van és nem akarok azért buszjegyet venni.. Erre leordította a fejem, hogy őt nem érdekli és hogy menjek gyalog mert nehogy már ne tudjak felmenni a városba gyalog stb.. Nem is ezzel lenne gond, mert elmegyek gyalog.. Csak sokkal jobb lett volna autóval és hamarabb lerendeztem volna a dolgaim.. Így meg rohadhatok a melegben '-.- Persze ha neki kell menni valahova, akkor két buszmegállónyit is képes autóval menni de én nem.. Ha meg őt kell valahova furikázni akkor pattanjak! Szóval nagyon unom már.. A múltkor már azon voltam, mikor végig veszekedtük az utat, mert mindenbe beleszólt, hogy megállok és kiszállok a kocsiból.. Már nagyon unom.

2010. jún. 17. 22:23

Cica, értem.. Akkor felétek is van vihar dögivel :( olyan borzasztó, ami mostanában van. És félek ez még csak a kezdet...


Timci, ne halogasd a vezetést, menj minél hamarabb, legyél túl rajta. Minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz...


Rosa drága, hajrá. Nem hanyagolni a vezetést, hanem menni, minél előbb túl esni a dolgon. Következőre sikerülni fog :)

3321. Rosa (válaszként erre: 3316. - 74af68e220)
2010. jún. 17. 22:03
Atya ég!Szerencse,hogy nem lett baj
3320. Rosa (válaszként erre: 3317. - Moncsicsi83)
2010. jún. 17. 22:02

Órákat veszek még igen,aztán kérünk időpontot.

Köszi a biztatást!:)

3319. Timcike80 (válaszként erre: 3285. - Moncsicsi83)
2010. jún. 17. 21:11
Szia!Hát nem is tudom mikor megyek...még mindig elvagyok keseredve...azóta nem is vezettem ,de talán a jövő héten meg próbálom:)köszi az érdeklődést;)
3318. 74af68e220 (válaszként erre: 3317. - Moncsicsi83)
2010. jún. 17. 21:08
Nem. Pár napja a vihar megdöntött egy villanyoszlopot, azért van lezárva
2010. jún. 17. 21:03

Rosa, megtörtént, legközelebb már biztosan nem csinálsz ilyet. Előferdül, ha ideges az ember, ilyet én is csináltam az órákon :( De tanultam belőle... Következő vizsgaidőpont meg van már? Vagy pótórákat veszel és majd kértek újat?


cica, tényleg jó, hogy gyorsan a féket behúztad és nem lett nagyobb baj. És szerencse, hogy neked sem lett bajod. Az autó pótolható, de te nem! Nem volt kitáblázva, hogy lezárás van?

2010. jún. 17. 20:56
Hú ma nagyon megjártam. Mentem a temetőbe, és le volt zárva az út. Nos, mivel nagyon keskeny kis utcáról van szó, gondoltam vsszatolatok. Találtam egy iszonyat meredek és görbe lejárót, és marha fejjel betolattam, hogy megforduljak. Nem láttam, de a másik oldalán a bejárónak egy mély árok volt. Én pedig addig tolatgattam, míg a fél kerék elkezdett csúszni. És csak csúszott, csúszott. Behúztam a kéziféket, szerencsére, mivel az autó azt mondták, hogy átfordulhatott volna, ha nekitolatok az árok szélének.Traktorral húzták ki. Semmi baja nem lett, de a párom és én is nagyon meg voltunk ijedve. Azt mondta, még neki se jutna eszébe azon a helyen megfordulni. Mi lett volna, ha nem húzom be a kéziféket? A kocsi totálkárosra tört volna, és lehet hogy én se úszom meg. Szépen tetejére állt volna, és annyi.
3315. 9cb35398ff (válaszként erre: 3311. - Moncsicsi83)
2010. jún. 17. 20:23

nekem is mondta többször, nem szabad lassabban menni ...

már merek gyorsan menni, de néha tötyörgök, főleg lámpánál, kereszteződésben.

3314. Rosa (válaszként erre: 3313. - 9cb35398ff)
2010. jún. 17. 20:23

igen,lehet..

már kidühöngtem magam...

3313. 9cb35398ff (válaszként erre: 3308. - Rosa)
2010. jún. 17. 20:21

engem se vigasztalna ha jobban belegondolok...

a következő sikerülni fog!!!!

szerintem nem fogsz ennyire izgulni sem, hiszen egyszer átélted a vizsgát.

3312. Rosa (válaszként erre: 3311. - Moncsicsi83)
2010. jún. 17. 20:17

Pl.főútról kanyarodtam balra,és nem húzódtam a felezővonal mellé...de akkor még nem szólt...

csak amikor kétirányú utcából a bal oldali sávból akartam balra kanyarodni,mert jobb oldalon autók álltak...épp annyi hely volt,jobb oldalon az utca végén,hogy egyesben be kellett volna manővereznem és úgy kanyarodni...érthetetlen,hogy hogy csináltam ilyen bénán!!...mindegy!

2010. jún. 17. 19:27

Sziasztok, itt vagyok én is...


Rosa, sajnálom, hogy nem sikerült a forgalmi. Na majd legközelebb. Tudom most rossz -én is átéltem egy padka miatt-, de legközelebb biztos menni fog.

Nálam is az első vizsgán a biztos olyan stílusú volt, hogy attól lettem ideges. Nem szabad vele foglalkozni.

Egyébként mik voltak a hibák?


Azt egyébként nekem is mondta anno az oktató, ha lassan megyek, feltartom a forgalmat, megbuktathatnak. Pl országúton a 80 km/h-t érjem el, mert különben annyit mond a VB, hogy maga még nem biztos a vezetésben, gyakoroljon még. Úgyhogy muszáj volt legalább 80-nal menni...

3310. Rosa (válaszként erre: 3309. - SzaszaBaba22)
2010. jún. 17. 19:19

Köszi:)Remélem:)


Röviden úgy történt,hogy a biztonsági berendezések ellenőrzésénél kissé cinikusan ráms zólt a vb. és ettől olyan ideges lettem,hogy sorozatban rontottam...végülis humánus volt,mert a harmadik hiba után állitott csak félre...szóval csak magamra haragudhatok...:((((

3309. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 3308. - Rosa)
2010. jún. 17. 18:43
Nem vagy egyedi eset, nyugi! :) Legközelebb menni fog! Min buktál el?
3308. Rosa
2010. jún. 17. 17:17

:)nem vigasztal:)

Most kissé magam alatt vagyok,de majd elmúlik...

Persze a pénz miatt is nagyon bosszant,de mindegy,ez van..

jövő héten megyek vezetni 3x is...

3307. 9cb35398ff (válaszként erre: 3306. - Rosa)
2010. jún. 17. 13:13

ha ez vigasztal elsőre kevesen mennek át:(

Legközelebb sikerül!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook