Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


3186. Ametiszt19 (válaszként erre: 3185. - 74af68e220)
2010. máj. 15. 17:25
Nalátod, akkor minden jól sült el. :)
2010. máj. 14. 19:22
De utána a párommal együtt megdícsértek, hogy jól vezetek.
2010. máj. 14. 19:21
Ráadásul szakadt az eső, alig láttam
2010. máj. 14. 19:20
Jaj, ma este anyóst elvittem magammal. De többet nem fogom. Egész úton okoskodott.
2010. máj. 14. 19:19
Gondoltam, ha már meg akarnak büntetni, úgyis mindegy.Legfeljebb megmondták volna, hogy nem
2010. máj. 14. 18:15

Sziasztok :) Hogy vagytok? Excica, most olvasom, hogy lekapcsoltak :D Szegénykém, Te vagy a nap hőse :D Azt hiszem én még a nevemet is elfelejtettem volna egy hasonló szituban :D

Pukkandúr, neked meg gratulálok a jogsidhoz!!! Szerintem kár aggódnod a rutin miatt, az majd meglesz, de legalább már vizsgáznod nem kell többet!!De ha ilyen jól levizsgáztál, nem hiszem hogy bármitől is félned kéne. Ne stresszelj ezen, szerintem most élvezd a pocaklakód ;)

Puszilok mindenkit!

3180. katus3
2010. máj. 14. 14:30

Sziasztok! excica,én szó nélkül kifizettem volna a 3 ezret,amilyen marha vagyok.:-P Nem mertem volna megkérdezni,hogy elengedik-e. Tényleg jó voltál!:-)


Pukkandúr,én is úgy gondolom,hogy most el kellene kezdened vezetni,még friss az élmény. Ne hagyj ki sok időt,minél tovább nem vezetsz,annál nehezebb lesz újra elkezdeni. Tapasztalat.

3179. 9cb35398ff (válaszként erre: 3175. - Pukkandúr)
2010. máj. 14. 14:15

ne félj, menj nyugodtan!

persze szépen óvatosan, ne a legnagyobb forgalomba, szokni kell!


Egy kismamával meg nem kiabálunk! ejnye-bejnye férfiak:(

3178. 9cb35398ff (válaszként erre: 3174. - 74af68e220)
2010. máj. 14. 14:12

nem szabad pánikba esni, gyengének tűnsz és ezt ki is használják az emberek, főleg ha meg akar büntetni a rendőr!

én is tapasztaltam kerestem valamit veszettül, az idegtől nem láttam...szó szerint:)

másnap nyugodtan előkerestem azt a dolgot, és 1 perc alatt megtaláltam!


jobb is ha egyedül mész, mert csak felidegesít.

Kár, mert azért egy tapasztalt vezető jó segítség lehet :(


Én kiváncsi leszek majd a párom milyen lesz...

Lehet veszekszünk majd a kocsin is:)))) Ki vezessen! akkor persze jó leszek ha sörözni akar, de az elején félni fog mellettem, ami természetes:) az ő részéről.

2010. máj. 14. 12:54
De abban igaza van a párodnak, hogy bátran indulj el. Nyugi, ott ül majd melletted, csak mondd meg neki, ha kiabál, akkor kiszállsz.Annyira már megtanultál vezetni, hogy ne legyen baj. Ne halogasd, annál roszabb
3176. 74af68e220 (válaszként erre: 3175. - Pukkandúr)
2010. máj. 14. 12:49
A szentségit, hát minden férfi ilyen????Az enyém azon volt kiakadva, miért nem megyek egyedül. Aztán mikor látta, hogy a bácsi elé vágtam, akkor rájött,jobb ha vár, míg én úgy nem érzem. Mentem pár alkalommal vele, most pedig egyedül is próbálkozok, mert ha jön velem osztja az észt keményen. Múltkor is sürgetett, mert neki dolga van. Mondom, azért a stop táblánál megállhatok?? Erre megint ordít. Na, akkor inkább magam megyek. Egyébként apóssal is voltam, ő nem kiabált velem.
2010. máj. 14. 11:16

Sziasztok!


Épp írni akarok, mikor csöngetnek. A postás meghozta a jogsimat! :) Egy hét alatt megjött! Én még csak most hiszem el, úgy örülök neki!!!Felhívtam apukámat, hogy elújságoljam, meg poénkodtam, hogy mindjárt elkötöm a kocsit, párom bringázni ment. :) Ekkor hazaért, és mondta, hogy a forgalmi nála volt. :) Persze nem vittem volna sehova a kocsit, még egyáltalán nem is ismerem.


Excica, ügyi vagy, hogy már egyedül mész. Ezen a rendőri szitun én is paráztam volna!!! Eszembe se jutott volna megkérdezni, hogy eltekintenek-e a bírságtól. :) Örültem volna, hogy a jogsim meg a kocsi megmarad. :) Ügyes vagy!!!


Moncsicsi

Tóth Istvánné-nál vizsgáztam. Országúti vezetés volt, utána meg a városban bolyongtunk. Hogy nyerted a vizsgadíjat meg az elsősegélyt? Amúgy az elsősegély igazolást nem emlékszem, hogy kérték valahol... Neked nézték?


Most megyünk a városba, párom mondta, én vezetek. Én itt hezitáltam, aztán a papírkosárba belevágta a jogsimat, hogy akkor ez minek. Na én meg elkezdtem a nagy vidámkodásból bőgni, hogy megszentségtelenítette a jogsimat. Ezek a hormonok! Már a pocakom is hatalmas, nem érzem úgy, hogy nekem most kellene elkezdenem megismerni a kocsinkat... Nyuszi vagyok???

2010. máj. 14. 11:14
Ne is mondd! Azt sem tudtam, mit kell csinálnom.Főleg, hogy nem találtam a forgalmit. Már a sírás kerülgetett.Egyébként ma is vezettem egyedül, és jó volt. A párom mindig csak vitatkozik velem, úgyhogy egyedül megyek.
3173. 9cb35398ff (válaszként erre: 3171. - 74af68e220)
2010. máj. 14. 10:50

hú ez azért meleg helyzet volt:(


én is biztos tuti ideg lennék, mikor vezettem jött egy szirénázó rendőr autó, úgy megijedtem félrehúzódtam, de a mellettem lévő sávban az illető nem:( elég gyorsan és közel húzott el mellettünk.

2010. máj. 14. 10:28
Egyébként egy kis faluban lakok, itt nincs többsávos, út, lámpa, meg ilyesmi, de néha még itt is nehéz egyedül. Mondtam a páromnak, majd egyszer menjünk el a városba, ahol vizsgáztam, hadd vezessek ott is egy kicsit
2010. máj. 14. 10:25
Én a tegnapelőtt este úgy megjártam. Mentem a sógornőmhöz gyógyszert kérni a gyereknek. Erre hazafelé jövet mit látok? Integet nekem a rendőr. Na mondom, fasza.Megálltam, kérték a jogsit, forgalmit. Jogsim odaadtam, igenám, de a párom nem mutatta meg, hol tartja a forgalmit. Ott keresgéltem, félre is állítottak. A páromnál nem volt telefon, meg sem tudtam kérdezni. Nagy nehezen találtam meg, ott kotorásztam 10 percig. Szóval addig rádión lekérdezték a kocsit, és persze engem is. Utána mindent megnéztek, index, féklámpa, stb... Ekkor szól az egyik, tudok e róla hogy rossz a bal hátsó lámpám. Na eddig is reszkettem, de ezután....azt hittem megszondáztatnak, mert úgy remegett a kezem az idegtől...kérdezi a rendőr, meg tudom e most csinálni? Mondom:nem, mivel most jövök először egyedül, és lövésem sem volt, hogy rossz a lámpa, a férjem persze b...szott szólni előtte,pedig ő tudta!Na kiszállítottak, elfogadom e a 3000-es helyszíni bírságot? Jaj, mondom, kérem, nem tudnak eltekinteni ettől? Most kaptam jogsit,és tényleg nem tudtam hogy rossz a lámpa. Na jó, elengednek, de szóljak a férjemnek, hogy csináltassa meg. Úristen, amit kapott tőlem, mikor hazaértem. Amúgy rendesek voltak, de biztos röhögtek rajtam egy jót, amit össze bénáskodtam.
3170. 9cb35398ff (válaszként erre: 3195. - Moncsicsi83)
2010. máj. 14. 09:41

bocsi nem néztem be azóta!:(

délelőtt 9-11-ig vezettem másnap, szakadt az eső, nagyon nehéz volt, az elején bénáztam egy kereszteződésben, mire sikerült elindulnom megkaptuk a következő piros lámpát - nagyon gyorsan átváltott a lámpa - de utána jobban ment.

Kimentünk a városból, akkor megnyugodtam, aztán vissza és már jobban ment...

Már érzem mikor kell váltani, elindulunk szó nélkül fel kell kapcsolni 4-esbe, mondta az oktató ezért már nem szeretne szólni, tudni kell...

a sávokat néha alig találom...

sok mindenre kell figyelni, és gyorsan kapcsolni...ez a legnehezebb!

3169. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 3167. - Pukkandúr)
2010. máj. 6. 12:05
Ezt valahogy sejtettem hehehe :D
3168. Pukkandúr (válaszként erre: 3163. - 74af68e220)
2010. máj. 6. 11:58
Én ma voltam az okmányirodában, és hivatalosan 30 nap... De azt mondták, 2-3 héten belül küldik általában. A lényeg, hogy már meglesz!
3167. Pukkandúr (válaszként erre: 3162. - SzaszaBaba22)
2010. máj. 6. 11:57
Csak akkor ne, ha két balra kanyarodó sáv van, és a belsőből kanyarodunk. :D ;)
3166. Rosa (válaszként erre: 3162. - SzaszaBaba22)
2010. máj. 5. 20:43
Én már egy ideje jobbra tartok:))))
2010. máj. 5. 20:32
jaj,bár úgy lenne.
2010. máj. 5. 19:07
Én megkaptam péntekre, de már itt a jó idő.. több a jogsi igénylés stb. Ne bízd el magad, de hátha! :)
2010. máj. 5. 19:01
Nektek az igénylés után hány nap múlva küldték? Ha kedden voltam okmányirodában, péntekre megkaphatom?
3162. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 3159. - Rosa)
2010. máj. 5. 17:43
Én arra a következtetésre jutottam, ha mindig jobbra tartunk, nem lehet baj! :D
3161. Pukkandúr (válaszként erre: 3154. - 74af68e220)
2010. máj. 5. 17:22

Ametiszt, köszi a gratulációt! Pécs olyan szép! Milyen a munka?


Excica, jó, hogy mondod, fényképezni is fognak? Mert én holnap megyek az okmányirodába... Meg du. fodrászhoz, így tök nem úgy fogok kinézni, mint a képen. :) Azt hittem hétfőn odaadják a vizsgaigazolást, erre 3 munkanap, holnap először azt kell beszerezni.

3160. 9cb35398ff (válaszként erre: 3159. - Rosa)
2010. máj. 5. 16:47
ügyi vagy:)
3159. Rosa (válaszként erre: 3158. - 9cb35398ff)
2010. máj. 5. 15:12

Köszi,egész jól..úgy örülök neki:)

Persze voltak gixerek,de alakul.

Kedden megyek megint.

A rohadt sávokat keresem állandóan...kedvencem mikor középről kell balra kanyarodni...

2010. máj. 5. 15:06
Hogy ment a vezetés Tündi?
3157. Rosa (válaszként erre: 3156. - 74af68e220)
2010. máj. 5. 09:05

Remélem...

Most megyek vezetni,..egy biztos,Pesten nem fogok vezetni,legalábbis egy darabig...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook