Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tanuljunk kutyául... fórum

Tanuljunk kutyául... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
13. d5bae51d10 (válaszként erre: 12. - Fincsi5)
2018. febr. 8. 09:07
Nos ez összetett kérdés Fincsi. A kutyáim, mint írtam két külön egyéniség, de mind a kettő szobatiszta. Csutak - az idősebb - nem hajlandó a kertbe csak pisilni. Ezért reggel este sétálunk zacskóval kis lapáttal az Akácközben. Szederke mindent az udvaron végez egy sarokban. Azt is összeszedjük természetesen. Szederke portán kívül csak pisilni hajlandó. A házban nagyon-nagyon ritkán történik baleset, akkor is a mi hibánk, mert későn érünk haza. Új lakóhelyünkön eleinte furin nézték, hogy pórázon sétáltatom a kutyákat, meg hogy szedem a barnát zacsiba.
12. fincsi5 (válaszként erre: 11. - D5bae51d10)
2018. febr. 8. 08:46
Tényleg; a kutyáid hol végzik a dolgukat?)
11. d5bae51d10 (válaszként erre: 10. - Epreke)
2018. febr. 8. 08:39
Jó reggelt. Nem szökdösnek. Mert Csutak alapból városi kutya. Kilenc éves koráig éltünk városban. A puli egyébként sem egy szökdösős fajta. Szederkét - a kicsit - már azóta vettünk, mióta falun vagyunk. Szeptember végén. Napközben, mikor dolgozunk a házban vannak, és éjjel is. Udvaron akkor vannak, ha otthon vagyunk. Félig udvari, félig lakáskutyák. És lányok. A lányok ritkábban szökdösnek.
10. epreke (válaszként erre: 8. - D5bae51d10)
2018. febr. 7. 20:00
A te kutyusaid nem szökdösnek?
2018. febr. 7. 15:38
Igazándiból szereti őket, még a macsekokat is megszerette, de mindig ellenkezik. Inkább csak az, hogy amikor két kutyánk volt egszerre e, elkezdtek szökdösni.... nagyon sokszor kellet menni keresgélni, állandóan kerítés javításból álltunk ki. Aztán volt, hogy éjszaka hazajöttek , de már nem emlékeztek, hol szöktek ki és ott kell bejönni.... fel kellett éjszaka kelnünk segíteni úgymond ajtót nyitni. Egyébként 2 éves a mostani tacsink, félénk, csak a kerítésen belül bátor...
8. d5bae51d10 (válaszként erre: 3. - Epreke)
2018. febr. 7. 14:12
Igen, ahány kutya, annyi egyéniség. Nekem két pulim van, ég és föld a kettő. Tűz meg a víz. Csutak vérmes, Szederke hablelkű, simulékony.
7. d5bae51d10 (válaszként erre: 6. - Epreke)
2018. febr. 7. 14:11
A férjed sokallnál a két kutyát meg a cicákat? Mennyi idős a kutyus? Hogyan kerültél kapcsolatba vele? A kutyával, nem a férjeddel. :)
6. epreke (válaszként erre: 5. - D5bae51d10)
2018. febr. 7. 13:56

Szia,, jajj arra gondoltam, hogy szeretném befogadni, jelen pillanatban mi gondoskodunk róla csak nem a mi házunknál él. De nagyon szeretném ha nálunk lenne.... ezért meg kell valahogy győzni a férjemet... :) .. na ez egy FELADAT!

Igen, kertes házban lakunk, szép nagy udvarunk van. Van két cuki macskám is, a jelenlegi kutyánk egy tacskó összebújva alszik a cicákkal.... nagyon édesek...

5. d5bae51d10 (válaszként erre: 4. - Epreke)
2018. febr. 7. 07:21
Jó reggelt Eperke. :)Hogy tudod megoldani, hogy kutyád legyen és a férjed nem tudja? Mennyi idős a kutyus? Udvaron fog lakni? Na, izgalmasan várom a fejleményeket. :)
2018. febr. 6. 20:30
Most lesz egy kis keverék is csak még a férjem nem tuAdja...:)
2018. febr. 6. 20:28
Imádom a kutyákat, volt már beaglink, dalmatánk,tacskónk, vizslánk... mind más ...nagy jellemek...
2018. febr. 6. 11:05
1966-ban születtem. 52. éves vagyok. 21 éves koromtól, több mint 30 éve mindig van / volt / és lesz kutyám. Az első kutyám Gombóc volt, egy balatonedericsi kennelben vettem. Puli.Két évig volt hű társam, de Édesapámnak sikerült elszeretnie tőlem. Nem került messzire, a szüleim egy háztömbbel arrébb laktak. Gombóc első almából egy bűbájos leány kutyussal ajándékozott meg, Szundival. Szundi puli 2008-ig - 15 évig - volt hű társam jóban rosszban. Az öregség őt is utol érte, 2008-ban el kellett altatni mert már nagyon beteg volt. 2008 decemberében került hozzám Csutak puli, aki most is velem él, már több, mint kilenc éve. Mivel kertes házba költöztünk - tavaly szeptemberben - vettünk mellé egy csintalan puli kölyköt, Szederkét. Szeder most nyolc hónapos. Kalandos, de örömteli az életünk. A két kutya szocializálása, egymáshoz szoktatása remekül sikerült. Nekem eddig minden kutyám szuka volt.
2018. febr. 6. 10:33
Kutyakedvelő emberekkel szeretnék beszélgetni a kutyáink jelleméről, neveléséről. Szeretném, ha megosztanánk egy mással négylábú kedvenceinkkel átélt közös örömöket és apróbb bosszúságokat. Szívesen olvasnék kutyaiskolás tapasztalatokról is, ha jártatok vagy épp most jártok kutya iskolába.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook