Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tanárverés fórum

Tanárverés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tanárverés

1 2 3 4 5 6
140. csiga4dada (válaszként erre: 139. - Csiga4dada)
2008. jún. 5. 21:48
Bocsánat legközelebb nem írok sötétben!!!
139. csiga4dada (válaszként erre: 138. - Nightshadow)
2008. jún. 5. 21:45
Bizony jó lenne tudni merre lépjek mint szülő,amikor azt kell hallanol,hogy lebuzizák a gyerekemet,mert megadja a tanárnak a tiszteletet,esetleg épp segít neki cipekedni.Abban biztos vagyok,hogy az első osztályban az iskolafolyosón elszenvedett folytogatást,ma sem heverte ki.De ennek is én voltam az oka!Megmondtam neki hogy nem vagyok hajlandó ismét új füzetet venni,hiába firkálja össze az előte ülő hátrányos hejzetü gyermek.Büntetést igértem neki,erre ő nem hagyta.Másnap megmutattam a tanítónéninek a nyakán a folytogatás nyomot,sajnos ő nem látta a történteket,de majd jobban figyel.Ma 16 éves,és hála istennek tud köszönni,a tanárokkal,diáktársaival tisztelettel bánik,csak nehezen viseli el ha bárki is erőszakos,nagyképü.Van remény hogy jobb lessz a helyzet?Én 10-éve azt látom hogy inkább csak rosszabb minden évben.LEHET HOGY A RÉGI TANÍTÓKAT NEM LENÉZNI,LEÍRNI KELLETT VOLNA?ESETLEG TÖLÜK KÉNE TANULNI!!!AZT GONDOLOM,HOGY EZ AZ ÉLETÜNK MINDEN TERÜLETÉRE IGAZ!!!
138. Nightshadow (válaszként erre: 137. - Zizibogyó)
2008. jún. 5. 21:00
Köszönöm, hogy megerősítesz. Sajnos tényleg nagyon rossz a helyzet. Van valami ötletetek, hogy mit lehenne tenni ez ellen?
137. zizibogyó (válaszként erre: 136. - Nightshadow)
2008. jún. 5. 19:41
Szuper meglátás!Én elkoboztam tavaly év közepén a számítógépet,mert nem a maximumot hozta ki magából a fiam,s máig nem bántam meg,mert helyrebillent az esze.Ha akkor hagyom,ma már nem tudnám leállítani,mikor kéne.A lányok anyukáit abban a szerkóban kéne placcra küldeni,kíváncsi volnék úgy a harmadik ajánlat után is engednék-e a gyereket ribancnak álcázva a suliba?Ezek a lányok is fenyegetik a tanárokat,a káromkodás pazarabb,mint a fiúknál,legalábbis nálunk.A kis hülye fiúk meg ezeknek lihegnek.Én nagyon remélem,ha eljön az ideje,az én fiam nem ilyet venne feleségül.A lányom már 21 éves,az ő idejében még nem volt ennyire drámai a helyzet.A szülői értekezlet nálunk az-az meg mi?-szinten zajlik,vagyis 7-8 fő van jelen,abból három shopingolós,folyton ráérő anyuka,akik buta tökök mind.Értelmes hozzászólásuk semmihez nincs,csak az a téma,mikor, mire költ az osztály?Persze ők televannak ötletekkel,mert végül is a suliban is meg kell tanítani,hogyan csesszük el a leggyorsabban a nehezen megkeresett pénzt.Akinek nincs az tiszta ciki!Tanulni is ciki,mert apu megkeresi a zsetont,anyunak persze van bőven.Mi a fenének kéne tanulni,egyetemre menni,mikor van kit lehúzni?És ezt látják a kislányok is,mert a -Hívjál meg egy colára! már most is megy.Sajna én inkább undorodom ettől a nemzedéktől és rettegek,hogy nehogy egyszer rájukszoruljak!!!
136. Nightshadow (válaszként erre: 135. - Zizibogyó)
2008. jún. 3. 22:57

Hát ez az! Ez a nagy probléma. Nem vagyok azon a véleményen, hogy nyomjuk el a kisebbségeket, de valljuk be, hogy nagyon komoly kétélű fegyver a kezükben az, hogy ők bármikor rámondhatják bárkire, hogy előítéletek miatt bánik így vagy úgy velük. Csakhát ugye nekik minden kijár. Támogatások, segélyek, minden. Nevetséges. Nem hátrányukra hanem előnyükre különböztetik meg őket.


És a legbosszantóbb, hogy van külön roma ösztöndíj!!!! Ez milyen már???? Ez nem hátrányos megkülömböztetés a magyarokkal szemben??? DE!!!!! Mikor fogok én azért ösztöndíjat kapni mert magyar vagyok??? SOHA! és cserébe még pedagógusként is nézzek el mindent az ilyeneknek, mert ha nem akkor egyszerűen meglincselnek, csak mert ők büntetlenül megtehetnek mindent. Tényleg mindent!


Ami viszont a másik igazság, hogy tényleg a magyar gyerekek is egyre arcátlanabbak, és valóban ciki, ha valaki tanulni akar. Mert mostmár az a menő, ha nem csinálok semmit csak iszok, szexelek, diszóba járok és kúrvának öltözök 12 évesen. A szülők hibája ez sajnos. Mert nem figyelnek a gyerekeikre. Ez mindenki számára könnyen észrevehető, hizen elég végignézni egy elsős gimnazista lányt, hogy öltözik fel reggel? A legtöbb lány anyukája helyében ezekért a miniszoknyákért és topokért olyan pofont lekevernék a gyerekemnek, hogy elfelejti ezeket a cuccokat. Milyen értékrendje lesz egy ilyen gyereknek? Szar. A fiúkat pedig csak a csajok meg a számítógép érdekli. Nagyon magukba kellene nézniük a szülőknek. Nagyon!

135. zizibogyó (válaszként erre: 131. - Nightshadow)
2008. jún. 3. 15:00
Szia!Azt hittem meghalt a téma,de nem!A fiam tanára mesélte,hogy az osztály egyik tanulóját igenis megbuktatják,mert bár a szülők jártak a polgármestenél,hogy szálljanak le a pici fiukról,ők ennek ellenére most bevállalják a gyereket még egy-két évre,utánuk a vízözön alapon,mert a csemete már 17 éves,többször bukott,tanulni nem jár ,csak ritkán ,feszerelése egy mobil és egy mp3,lázít,káromkodik,nyüzsög az órán.Gondolkodtak,jó volna tovább engedni nyolcadikba,csak jogsiról álmodik a kis csíntalan,s mivel agya nincs,nem biztos,hogy jó ötlet a hadd menjen,csak szabaduljunk meg tőle hozzáállás.Lehet jövő héten tanárégetést rendez az iskolában a kisebbség,de megkockáztatják a tanárok a lehetetlent és küzdenek.Végre!!Sajna testvérei is vannak/néhány/,ők is itt rontják a levegőt.Ők még veszélyesebbek,mint a legidősebb.És nem az a baj,hogy más színűek,hanem ,hogy kétszínűek.Verekednek,belekötnek mindenkibe.Az sem számít,ha nagyobb vagy,legfeljebb jön apu,meg a sógor,meg a komám,meg a fél falu és megvédik.Az én fiam aikidozik,nem féltem túlzottan,az esze is a helyén van,de nem kéne vérre menni.
134. a7a90ace89 (válaszként erre: 133. - Nightshadow)
2008. jún. 2. 05:36

Tudod, az a bizonyos népcsoport tesz is róla, hogy ítélkezzenek fölöttük. Külföldön azt kárálják, hogy nem engedik őket sem iskolába járni, sem dolgozni, mert ők etnikumok. Eleve hazugság, vagy (okkal) részben igaz.


Az iskolában ők a bajkeverők, a balhék okozói. Melyik iskola kívánja akkor őket oktatni? Ki vállalja, hogy a tanulni kívánokat beengedi ilyen tanulni nem, de balhézni annál inkább akarók közé? Vállalva azt, hogy majd az enyém lesz a következő, akit megzsarolnak, kirabolnak, véresre vernek?

Munka van, csak nekik nem tetszik. Ok, rendben van. Akkor kaphatnak mást...ahhoz viszont végzettség kellene, ami ugye nincs, mert a tanulás sem fogukra való cselekvés.


S a legszomorúbb az, hogy már nem csak az a népcsoport nem akar tanulni, de a magyarok sem. Felső tagozatban egyre jobban divattá válik a nem tanulás. A menők nem szeretnek tanulni, s a jobbak húznak hozzájuk, hogy elfogadják őket. Azt hiszem az oktatás nagyon el lett ott fent tolva!:((

2008. jún. 1. 17:26
Sajnos az is nagy igazság, hogy egy bizonyos népcsoporthoz köthető főleg ez a jelenség. Az viszont a legszánalmasabb, hogy mégcsak ki se rúghatja őket az ember az iskolákból.Az ilyen gyerekeknek speciális nevelőkre van szükségük nem egy olyan családi közegre ahol mindenki analfabéta de így is jobban élnek mint azok akiknek diplomája van. Jóhogy lenézik az oktatást, és elsőkörben pedig a tanárokat. Nem csodálom Tűz, hogy félsz. Én is vegyes érzelmekkel vágok neki a pályának.
132. a7a90ace89 (válaszként erre: 131. - Nightshadow)
2008. jún. 1. 08:26

A jogok! Joga van a szülőnek, a purdéjának...de a tanárnak nincsen. Azaz van: a sok lüttyő purdét nevelni, mert a szülő szerint az a pedagógusok dolga! A kötelességekről nem szabad szót ejteni, mert az már a személyiségi jogaikat sérti!


Nem üthet meg egy gyereknek mondott kis banditát a kolléga, mert kirúgják. A gyerek viszont minden következmény nélkül megverhet, bántalmazhat egy pedagógust, s még csak el sem marasztalják?! Hol itt az igazság? Ha mégis van következmény, akkor az ügy nem áll meg, mert "bosszúért kiált" a dolog.


Már én is félek!:(((

131. Nightshadow (válaszként erre: 130. - Zizibogyó)
2008. máj. 31. 18:30
Tökéletesen egyetértek veled. Képzeld én milyen helyzetben vagyok mint tanárképzős egyetemista. Azt sem tudom mihez kezdjek. Kezd az ambícióm is alábbhagyni (és jelzem nem én vagyok az egyetlen) sajnos a tanártól elvárják a nevelést, eszköz viszont nincs a kezében. A szülők pedig ha a tanár csúnyán néz a gyerekükre mennek és beverik a száját. Milyen kultúra fog ebből kifejlődni? Kik lesznek azok akik ezek közül a gyerekek közül eljutnak a felsőoktatásba? és milyen emberek lesznek ők? Jobb lenne, ha a szülők magukba néznének, mert sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy igen magas százalékban (persze nem teljesen) de ez az ő bűnük. Ha mondjuk nem letenném a gyereket a TV elé hogy az szocializálja, és szeretet címén nem adidas pólót vásárolnék neki, mert azt nézte ki a netről. A felsőoktatásnak pedig az a felelősség nyugszik a vállán, hogy szűrje azokat az embereket akik nem pedagógusnak valók. Mert ez most sajnos egyáltalán nem történik meg.
2008. máj. 12. 08:15
Sziasztok!A mi iskolánkba nehéz volt bejutni,mert mi nem ott lakunk.Jót hallottam róla ,hát kikönyörögtem.A minap kirámoltatták a táskákat,boxert,kést kerestek a tanárok-mesélte a fiam.Ő nagyon szenved az osztálytársai gorombaságaitól.Folyton panaszkodik,nehéz figyelni.A tanár a rosszak miatt írat dogákat,le sem adja az anyagot,esélye nencs rá,de nem tesz semmit.A fiam jó tanuló,vele foglalkozunk,mi normálisnak neveljük.Szeretnénk,ha majd ő is ezt adná tovább.Szabályok vannak és lesznek,amit nem is hág át.Kérdezem én ,mi a fenét csináljak!?A tanárok rettegnek,hogy kirúgják őket,ha rendet mernek tartani,fegyelmeznek,neki megy a majom tanuló,vagy jön a barom szülője és nekiesik,de az én gyerekem rohadt joga a tanuláshoz és az órákon való nyugihoz az hol a fenében van?!(BOCS)Beszéltem tanárokkal a suliban erről,csak a félelem van jelen.De nyilván van tanár is aki nem pedagógus,csak melózik,most éppen itt,és magasról tesz rá,hogy a gyerek buta marad,neki édesmindegy.Én fegyelmet,szigorú erkölcsi követelményeket,akár iskolaköpenyt!akarok!(Ennek nem a ruhavédelem volt akkor sem a célja!)És ez nem jelenti azt az én olvasatomban,hogy a tanár csépelje a gyereket.El sem jutnánk odáig.Mi az ,hogy nincsenek a tanároknak jogai?Csak egy kiskorúnak?Akkor feleljen érte a szülő,de nem akárhogy,ne bántsuk szegény apróságokat./italozás a wc.ben,cigi,drog,káromkodás,szadizmus,pénzszedés a wc-használatért,ezekhez nem kicsik/Persze akkor hogyan nevelnénk degenerált társadalmat?Minél hülyébb a nép,annál irányíthatóbb.Fogyasszon,ez a lényeg.
129. a7a90ace89 (válaszként erre: 128. - 907c7c77ce)
2008. ápr. 11. 20:19

Ez jó, így kellene lennie (tiszteletadás).


De milyen igazgató az, aki nem vállalja semmi esetben sem a felelősséget? Legyen szó akár gyerekről, akár az iskolában történtekről. Na, az ilyen vezetők mellett történnek olyan dolgok, ami sérti a tanárt! S ezen már nem csodálkozom!

2008. ápr. 11. 14:11
Szerintem mindenképp múlik a tanárokon is a nevelés. A mi iskolánk elég szigorú, de meg is látszik: ritka normálisak a gyerekek. Tegnap volt nálunk iskolagyűlés, és az igazgató - elég haragosan - közölte, hogy az utóbbi időben diákok háromszor is megsértettek tanárokat. És ez tűrhetetlen, itt nincs fokozat a büntetésben. Először igazgatói, utána felügyelőbizottság és megy az iskolából, aki ilyet csinál. Szerintem itt kezdődik a dolog megakadályozása, nem amikor már megverik a tanárokat. Lehet, hogy "jogaik" vannak a gyerekeknek - mint ahogy van joga megmondania a véleményét a tanároknak -, de azt is meg kell tanítani, hogy normális ember NEM sértegeti a másikat és kijár a tisztelet neki, akár felnőtt, akár fiatal.
2008. ápr. 9. 17:46
Megkellene mondani végre nekik,hogy embert ölni,lincselni csúnya dolog,és nem való,és akiket ők parasztnak csúfolnak azok termelik meg nekik a segélyeket,amit munka nélkül vesznek fel,és már követelik is,mert nekik 9-10 pulya ordít a sátorban,vagy máshol.Mi lesz itt,ha majd csak közmunka után lesz segély fizetve,akkor mindenkit agyonvernek,aki bemegy a faluba ?
2008. ápr. 9. 10:21

Nem szeretnék politizálni, mert ez teljesen más téma, de talán nem volt jó, hogy igy rátört mindenkire a "nagy szabadság".

Talán mégiscsak kellene korlátokat vonni, mi az, amit szabad, és mi az, amit kőkeményen meg kell torolni.

De hiába nevelem én a gyerekemet arra, hogy ne verekedjen, ne legyen agressziv, tiszteljen másokat, ha a televizióban, az iskolában azt látja, hogy bárki bármit csinálhat /verekedés, autó felborogatás, felgyujtás, törés, zuzás, tojásdobálás, egymás magánszférájának a megsértése, stb./ akkor ő is elkezd azon gondolkodni, hogy ha más is, akkor ő miért ne, és lehet itthon álarc mögé bujik és "jól" viselkedik, de amint kikerül a kontrollom alól, kibujik belőle a rossz.

125. 6b94deaef4 (válaszként erre: 122. - 0b099f6590)
2008. ápr. 9. 10:17
jocó nagyon igazad !!!!!!!
124. ilchie (válaszként erre: 122. - 0b099f6590)
2008. ápr. 9. 10:13
Teljesen egyetértek!
123. 14775640c4 (válaszként erre: 122. - 0b099f6590)
2008. ápr. 9. 10:09

akkor valahol egy véleményen vagyun:)))

sok sok hsz.-el lejjebb ugyanezt irtam a kisdobosság, üttörőség, stb... pl sport..az gyerekek elkallódtak sajna

én nem sirom vissza a régi rendszert de tény hogy akkor le tudták foglalni a gyerekeket,pl ujsággyüjtés, kirándulás stb..mi jártunk sportolni, vagy mások különórára, és nem csak mi az osztályból sokan.ma mi van suli után lóg az utcán pedig akkor is dolgoztak a szülők,mint most, és nem volt könnyű a megélhetés akkor sem.

a szülő félrenevelt kölkét nevelje a tanár, a tanár meg levsezi a kezét mondván ez nem az ő gondja

hogy is van ez???

2008. ápr. 9. 10:04

Sziasztok.

Ha megengeditek elmondom én is a véleményemet.

Szerintem ott kezdődött a dolog, hogy nagyon elengedtük a gyermekeket, ugymond őket is tuldemokratizáltuk.

Anno az én általános iskolás koromban, pl. ha este 8 után az utcán voltunk, alapból osztályfőnökit kaptunk, nem volt olyan, hogy tizenegykét éves leánykák olyan ruhákban mászkáljanak iskolába, amiből kilóg a fél se...ük, ezekről a mellkidobós topokról nem is beszélve. Volt tisztelet a tanárok felé, sokkal jobban összekovácsolták a közösségeket és itt most emlithetném a "demokrácia" által eltörölt jó dolgokat, mint a kisdobosság, üttörőség, ahol kirándulni, táborozni, és egyéb olyan helyre vittek bennünket, ahol az osztályközösség összekovácsolódhatott és itt nem volt olyan, hogy valaki azért ne mehessen, mert a szüleinek nem telik rá. Valahol én ezeket a dolgokat nagyon hiányolom a mai oktatáspolitikából.

És itt a pedagógusoknak is van felelősségük, mert manapság már nem akarnak külön foglalkozni a gyerekekkel, mert /jaj minő példátlan dolog/ felemelték a kötelező óraszámukat 24-re és a többit nem fizetik ki nekik.

Sajnos sok az olyan "pedagógus", akik megélhetési pedagógusok és nem azért mennek arra a pályára, mert elhivatottságuk van hozzá. Az ilyenektől pedig hiába várjuk, hogy példát mutassanak a gyermekeinek, netalántán jól kezeljék őket, egyszerüen csak leadják az órákat és ezzel részükről fáklyásmenet.

Tehát azt akarom ebből a kisregényből kihozni, hogy mindenkinek nagyon nagy felelőssége van ezen a téren, ugy a szülőknek, mint a pedagógusoknak is.

121. 14775640c4 (válaszként erre: 119. - Ilchie)
2008. ápr. 9. 09:58

persze evidens hogy a közösségben megtanulja a gyerek a rosszat..

én is meglepődöm azon miket hoznak haza a gyerekek az oviból bölcsiből,pedig én aztán szigorúan fogom őket. de tudom azt is ha a gyerek az ujonnan tanult káromkodást próbálná rajtam leszedném a fejét

legalább megtanulná hogy ezt nem lehet

120. 14775640c4 (válaszként erre: 118. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 9. 09:55

persze azzal én sem értek egyet sőt..

hogy bizony sok roma abszolut az életmódjával lehuzza a normálisan boldoguló romákat, emiatt szégyenlik a bőrük szinét a rendesebb romák..

119. ilchie (válaszként erre: 117. - 14775640c4)
2008. ápr. 9. 09:54

Persze!Ilyen esetben a szülő felelőssége az alap!De ha ugyanez akkor fordul elő, amikor a szülő nincs jelen, csak a gondozó, akkor az ő feladata helyrerakni a kisasszonyt.

Nálunk is ez van.Bekerül a gyerek az oviba, teljesen korlátok nélkül, aztán egy hónap múlva már egy édes, szabálytudó, kedves emberke.Hogy lehet ez?Sokszor a szülő is csodálkozik."Hiszen otthon rosszabb mint előtte volt!"És erre is csak azt tudom mondani, mindenhol azt csinálja, amit megengednek neki.Ilyenkor látja a kedves szülő, jééé, ilyen is lehetne az én gyerekem, csak párszor nemet kellett volna neki mondanom???

Egyébként a mai gyerekek hihetetlenül tájékozottak, okosak, ügyesek, csak az a gond, hog nem jó helyre fordítjuk ezt a többletet...

118. 9bc47feccc (válaszként erre: 115. - 14775640c4)
2008. ápr. 9. 09:47
Szia szancsesz,én nem azt mondtam,hogy mindenki,csak egyesek,ilyenkor elkapja a hév a tömeget,és valami folytán mindíg ez a vége.Nekem is volt roma rokonom,és nagyon rendes,becsületes ember volt,sajnos már nem él.
117. 14775640c4 (válaszként erre: 116. - Ilchie)
2008. ápr. 9. 09:47

persz, de ez akkor is a szülő hibája hogy ilyen. nekem mint irtam sokkal sokkal lehjjebb

nekem bölcsis kislány szólt be,vagyis nem nekem hanem az egyik siro csoporttársát ugatta le már bocs hogy miért sirsz te kis hülye

anyu röhögött, majd kinövi, mert hát szólt a gondozónő neki, hogy hogy beszél a kislánya?

és erre ahelyett hogy nyakon vágta volna, annyit mondott ez még semmi multkor azt mondta az anyjának hogy egy rohadt büdös boszorkány.

anyuci meg hihizett.nem számit kicsi még. és ennyi szépen ráhagyja. és ha még nem is szól akkor a gyerek honnan tudja majd hogy ilyet nem szabad?sehonnan

és szépen igy megy ez mig fel nem nő utána már késő..

sőt hasonló példákat tudok nem egyet.. és mind arra hivatkozik kicsi még

116. ilchie (válaszként erre: 109. - 14775640c4)
2008. ápr. 9. 09:39

Annyira nem voltam azért durva, na!Én is kipróbáltam a dolgokat ezt le is írtam).De szerinted az a normális, hogy egy általános iskolás már a kapun kilépve rágyújt?Én nem azt mondtam, hogy ilyesmi nem fordult elő régen...Csak nem ennyire durván, és gátlástalanul, mint ma.

És az hogy a gyerekek mennyire kegyetlenek tudnak lenni, azt már az én kis óvodás példám is mutatja.

Miért cikizték?Csak...Mert nincs előfizetve náluk a menő mesecsatorna, mert neki nincs olyan szörnyrobot a tulajdonában, és egyébként is milyen családja van...Ezt gerek mondta, na.Bár én ezért csak a pedagógust teszem felelőssé.Tudom milyen, kolléganőm...Na mindegy...

Ja és hozzáteszem, hogy a fiú családja jól él, szép nagy házban, három gyönyörű gyerekkel.Kegyetlenek, kész!

És még annyit, hogy a pedagógusnak is van azért felelőssége, nem is kicsi.Hiszen egy osztály az közösség.És ahhoz, hogy az egyénekből közösség váljon, lehetőleg jó, az a pedagógus dolga.És ha látja, hogy valami nincs rendben, mondjuk vannak olyan egyének, akik kiszorultak a közösségből, kutya kötelessége tenni ez ellen!

Ez nem teljesen ide tartozik...bocs!

115. 14775640c4 (válaszként erre: 114. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 9. 09:29

hát most ebben nem teljesen értek veled egyet:))

ha nem baj. ennyire nem lehet általánositani

a párom is roma származású és sokkal rendesebb mint hasonló társai.igaz anyai ágon az tehát az apja nem, de van benne egy pár vonóval:)))

igazából fene tudja..

van itt is ott is mindenféle gyerek

2008. ápr. 9. 09:25
Itt van a tanárverés,és a védekezésre képtelen autósok bántalmazása.Ezt mind egy népcsoport tagjai követik el,ezekről lepereg minden,ezeket nem lehet szocializálni,nem lehet hatni rájuk,nincsenek törvények,amivel visszatarthatóak lennének.Katasztrófa,most nem sikerült nekik,de nem sok hiányzott hozzá,hogy a "szögi"effektus ujra előjöjjön.Ezeknek miért ez az első reákciójuk,hogy a lincselés a megoldás.Most is ez készült,de most voltak,akik megakadályozták ezeket,és visszatartották őket,mert itt is patakvér folyt volna.A gyerek most is csak éppen hogy megsérült,semmi komoly baja nem lett,hogy van az,hogy mindíg romagyerek szalad autó elé,és nem fehér,érdekes.
113. 14775640c4 (válaszként erre: 112. - Sport)
2008. ápr. 9. 07:13

persze az megint más ha megmagyarázod mit szabad és mit nem.

egy 10 év körüli gyereknél szerintem vezethet eredményre. a lényeg hogy az ember tudjon a gyerekkel kommunikálni. és ha pl lázad ne az legyen az első szó hogy á kamasz, hanem igenis megnézni hogy miért lázad. mert ez is lehet egyfajta jel.



és bizony sajna régen is voltak rossz gyerekek. csak most durvábban nyomják. nálunk is megvolt a verekedős banda a suliban. emlékszem adagi németh petire, aki szedviccsel a kezébe ütötte társát. bizony mi is köpőcsöveztünk órán és röhögtünk ha a tanár bejött.tehát az sem helyes ha azt mondom a mi időnkben nem volt ez.

csak most sokkal durvább a helyzet. ennyi.

112. sport
2008. ápr. 8. 21:19
Nem olyan kiselőadást tartok hogy szétunja az agyát csak rávezetem bizonyos dologra hogy mi miért jó neki és pl.az osztályukban van most egy roma származásu kislány miért ne cikizze,stb.....
111. sport (válaszként erre: 108. - Ilchie)
2008. ápr. 8. 21:17
Miért cikizik ha szabad kérdeznem?
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook