Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsra van szükségem fórum

Tanácsra van szükségem (beszélgetős fórum)


márc. 26. 02:15
sok ferfi hazudik,hogy megsajnald es szobaalljal vele!ne higgy el mindent!
28. Amaunet (válaszként erre: 27. - Csillagszem8989)
márc. 19. 11:49
Egy településen éltek?
márc. 19. 10:37
Ha szerelmes is lenne belém,netalántán osszekerulnenk úgyse lakna velem:D Ott az asszony ;)
26. 33d9e639ec (válaszként erre: 23. - Csillagszem8989)
márc. 19. 10:27

Akkor most gondolj bele:

kiderül, hogy a pasid egy másik nőt hív "kb 2naponta", vele cseveg, rád panaszkodik, szexmentességet emleget ("lerúgott az ágyról"), neki lelkizik a hátad mögött és a többi.


Na ugye.

25. Amaunet (válaszként erre: 23. - Csillagszem8989)
márc. 19. 10:23
És honnan az ismeretség?
24. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - Csillagszem8989)
márc. 19. 10:00
Attól még beléd lehet zúgva….
23. csillagszem8989 (válaszként erre: 13. - Amaunet)
márc. 19. 09:59
Nem,csak telefonon hív fel kb.2 naponta
márc. 19. 09:57
Nem a pasim,van parom;)
márc. 19. 09:06
Szerintem azt várja hogy be add a derekad, akkor lépne mert van hova menni, nem marad egyedül. Ja és arra hajt hogy megsajnáld.
márc. 19. 08:48

Még valami: ha valaki azzal jön, hogy ő sosem ütötte meg a másikat, akkor szólaljon meg a szirénád!

Bántalmazás ugyanolyan súlyosan esik a latba, ha anyagi, ha verbális, ha testi.

Aki azzal dicsekszik, hogy ő egy hős, mert soha meg nem ütötte, akkor tudd, hogy egy manipulátor szemétládával állsz szemben.

19. 33d9e639ec (válaszként erre: 1. - Csillagszem8989)
márc. 19. 08:46

Ez kedves ... Nem hittem, hogy van még nő, aki beveszi.


Ez a férfi téged használ arra, hogy energiaraktárait feltöltse, te meg pátyolgatod.


30 éve "nem érti meg a felesége" és ő "szenved, áldozat"?

"Kirúgták az ágyból is és nincs szex"?

"Elmenne", de egy fránya külső körülmény nem engedi, pl ház, hitel stb?


Csillagszem, neked viszonyod van ezzel a pasival, aki bepalizott és használ. Plátói viszony. Lépj ki.

18. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Csillagszem8989)
márc. 19. 07:50

30 éve él egy ilyen házasságban?

Ennyi idő alatt nem tudta az asszonyt kitenni a saját házából?

Vagy az egész története nem igaz, vagy egy végtelenül tehetetlen, tutyi-mutyi alak.

Amit a helyedben csinálnék: minél előbb megszakítanám vele a kapcsolatot. Sajnálatból nem maradnék vele, attól az ő élete nem fog változni. Azt őneki kell megoldania.

márc. 19. 07:25

Te beirtad a bantalmazast, amit csak most neztem.

Ez sok mindent vatoztat a velemenyemen.

Akkor kilepni kell. Ha csak szobam, akkor is.

Ahogy lehet vetkezni: gondolatban, szoban, cselekedetben.

A terrorizalast ne hagyd! Semmilyen szinten.

16. Amaunet (válaszként erre: 15. - Lady Lavender)
márc. 19. 07:23
A fórumindítót kérdeztem.
15. Lady Lavender (válaszként erre: 13. - Amaunet)
márc. 19. 07:19

Abban meg nincs rossz. En is tereltem vissza mast a zasszonyhoz.


Rohadt nagy ribi voltam, de volt par eltevedt pasim nàlam. Es "kussolsz, ott alszol". Masnak mar jonak lattak.

Nem vagyok olyan lelketlen, aminak hisznek.

Es nehany pasinak egy pofan csapos kell. Legyen az koltoi vagy szo szerint.

márc. 19. 07:12
Bar en fenntartom az artatlansag fogalmat.
13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Csillagszem8989)
márc. 19. 07:11
Hagy kérdezzem meg, hogy mióta ismered ezt a barátodat? Naponta elmegy hozzád beszélgetni?
12. Lady Lavender (válaszként erre: 11. - Lady Lavender)
márc. 19. 07:11
D
11. Lady Lavender (válaszként erre: 9. - Globus)
márc. 19. 07:11

En nem elöolvastam.



Ha o mondja, nyisd ki a szemet!

márc. 19. 07:06

A tanacs: hagy a "csapba!


Az apam 50 folott kert tolem fozesi tippeket a mikroval, 60 korul meg tanult gordeszkazni ahelyett, hogy puncikat hajtott volna, es egyutt van az anyammal.

Neha ha kiszalad a szamot, meg banom, de nem veszi zokon. Eros csajt edzett.


Engem ha ebresztenek, 20 perc alatt a vonaton vagyok. 12 perc a seta az allomasig.

Nekem nem kell fagyott felvaottat tenni a forro kaveba meg ilyen szarsagok. De csinalni kell.

9. globus (válaszként erre: 1. - Csillagszem8989)
márc. 19. 07:00

Semmit nem kell csinálnod.

Helyedben azonban óvatosan kezelném a barátság fogalmát, mert ha egymásba szerettek, ami gyakran megesik, pláne ha egyik fél bajban van, te leszel a gaz csábító.

Már az, hogy neked mindent elmesél, gyanúra ad okot.

márc. 19. 06:54
Amugy kitalalom: kamuval nem volt katona.
7. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Csillagszem8989)
márc. 19. 06:52

Amikor gyerek voltam, a nagyszuleim El vol egy Janod bacsi. O very szerint senkinek nem volt a rokona, de csaladtag, ellattak.

Janos bacsirol azt kell tudnia, hogy egy fedel alatt maradtak, mint sogorok. Julcsa neni (aki rokona volt), elvesztettem a ferjet, Janos bacsi valakinek a ferje volt.

Egy paraszthazban laktak, ahol a nagyapam is felnott. Minden flottul ment, csak Julcsa neni volt a "szipirtyo", mert minding megmondta mit kell csinalni. Kulon lakreszuk volt, a csaladban sokan mondtak, hogy cselednek hasznalja (bar Julcsa neni folott, mondott ra is). Amikor a neni meghalt, Janos bacsi elhanyagokta a gazdasagot. Es oda jutott, hogy enni sem jott ki meg vasarnap sem.


Az ex-aposom is magatehetetlen a felesege nelkul. A kipp-pakk lakasbol kuplerajt csinal par nap alatt es semmit nem talal.


En is laktam hulyekkel. 1 elmegy. Kikoltozott a "szemet" asszonytol, de 35-40 kozt nem tud rendesen mosni.


Nyenyenyeeeee... Nem veszem beeee. Szerencseje volt velem egy darabig, mert ha fozok kettore, haromra is tudok. Az en cuccaimat meg csak en moshatom. Nem banom maset beledobni, de az enyemhez nem lehet nyulni.

En egy balfasszal is kijovok ugy, hogy mellette elek. De valakinek kell a rugdalas. Ha en fozok, es reggelit 6-kor kesz a kaja, elvarom, hogy mosogasson meg porszivozzzon, mint a kisangyal. Ha a felmosas nem szep, vissza, es ujra!

Lehet szipirtyonak mondani, de pl. Ez a kocsog is addig volt "normalis" amig velem lakott.

márc. 19. 00:39

Lerúgták az ágyról? Nem ütötte meg?

Szerintem ne csinálj semmit.

márc. 19. 00:36
mint barat maradsz mellette!
4. kaffma (válaszként erre: 1. - Csillagszem8989)
márc. 18. 23:56

Ha ezt mondod, hogy "megütni sosem ütötte", akkor azért ő is elég messzire mehetett. És hát nem csak az ütés tud fájni, sőt...

Miért kellene neked bármit is csinálni? Ha a barátod, hallgasd meg, ennyi. Az ő élete, jogában áll elcseszni...

3. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Csillagszem8989)
márc. 18. 22:57
Ha mindenképpen segíteni akarsz neki akkor szerintem továbbra is állj rendelkezésére abban, amire szüksége van. Pl. hallgasd meg, ha azt szeretné. Lépni helyette viszont nem fogsz tudni mert ha ő maga nem akar ilyen-olyan oknál fogva kilépni a kapcsolatból, akkor nem is fog. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Az ő döntése.
2. csillagszem8989 (válaszként erre: 1. - Csillagszem8989)
márc. 18. 21:25
Nyilván nem minden fekete-feher.Nem látok be teljesen az életükbe,nyilván megvan a maga hulyesege is.Anyagi okok nem játszanak kozbe
márc. 18. 21:22

Sziasztok!


Segitseget vagyis inkább tanácsot szeretnék kérni,hogy mit csináljak.

Van egy nagyon kedves,50-es férfi ismerősöm.Nagyon sokat beszélgetünk,de barátságnal nincs több.

Rettenetes házasságban él,egy nagyon rossz természetű asszonnyal.Tobb mint 30 éve.Elmondta nekem miket csinál,miket mond neki.En ezen nagyon sokszor kiborultam hogy léteznek ilyen nők?Amiket művel vele az borzalmas

Erzekeny,szeretethianyos férfiról beszélünk.El akarja hagyni,mondta is nekem,de látom rajta,hogy fél és bizonytalan.Utal hazajarni.En mint barát már annyiszor elmondtam neki,hogy keressen albérletet hagyja ott stb.De ugye az a saját háza.Ne szidjatok,hogy milyen hülye.En tudom hogy rendes és hogy a termeszete milyen.Megvannak a hülyeségei,de megutni sose ütötte.Pont az,hogy őt rúgták le az ágyról.Miert jó ilyen kapcsolatban lenni???? Hogy segítsek neki mint barat?Én szívesen meghallgatom,de magának kellene ezt megoldania.

Szerintetek mit csináljak? Szakitsam meg vele a kapcsolatot? Hallgassam meg továbbra is és ne engedjem el a kezét? Hogy viselkedjek vele? Duhomben már mondtam neki,hogy lelki serult vagy,aki nem mer boldog lenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook