Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanácsot kérek fórum

Tanácsot kérek (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 1. 21:45
Van itt valaki aki már tapasztalt hasonlót és sikeresen megoldotta. Egy a család ellen.
17. Kis Cidri (válaszként erre: 15. - 91d4989ab9)
2011. aug. 1. 21:35
Hát pont ez a legnagyobb bajom, teljesen egyetértek veled, de tudom, hogy a férjem sokszor nem áll ki a gyerekei mellett, hanem hagyja hogy a hisztis tesója, meg annak a sokkal hisztisebb gyereke ráfogjanak mindent. Pl a hasonló korú unokatestvére belerúgott a kicsim fejébe - nem nagyot - a kisfiam csak annyit mondott, hogy auu én meg szépen a másik kisfiúnak, hogy ez nem szép dolog, erre ő egedetlen nagy hisztibe, sírásba fogott, mindenki köré sereglett és azt mondták, hogy az én fiam agresszív én meg hazudok.
16. Kis Cidri (válaszként erre: 14. - 91d4989ab9)
2011. aug. 1. 21:31
Az a gyengéje, hogy semmiről nincs saját véleménye, hanem másokat hallgatva összerakja azok véleményét és abból kerekít egy nagy zagyvaságot. Hihetetlen buta és hisztis. Ezt finoman adagoltam neki, erre hazugságokkal rám uszította az anyját.
15. 91d4989ab9 (válaszként erre: 12. - Kis Cidri)
2011. aug. 1. 21:30

a férjed ott lesz vele elengedheted, aztán a gyerek majd eldönti akar e menni vagy nem



ha eltiltod tőlük és a gyereked meg menne de nem engeded az olyan mintha meghalnának számára a nagyik, ezt ne csináld a gyerekekkel meg, mert rád fognak haragudni később a gyerekek

14. 91d4989ab9 (válaszként erre: 9. - Kis Cidri)
2011. aug. 1. 21:27

minden embernek van érzékeny pontja, gondold át a sogorodnak mi az és azt az egy pontot viccesen poénkodva nem bunkon, mindig mond neki, minden alkaloommal ha ugy érzed piszkál téged, ha következetes vagy abba fogja hagyni, na ez tapasztalat:D


nekem is volt aki beszologatott tudtam hogy elhagyta az apukája, megszökött a családtól az anyjára hagyta őt, ez is egy pasi, ha beszolt valami bunkoságot finoman célozgattam a dologra, annyira bánja ez a dolog a mai napig hogy most már legalább 2 hónapja nem szolt be:D

13. Kis Cidri (válaszként erre: 11. - 91d4989ab9)
2011. aug. 1. 21:26
Egy nagy veszekedésen már túl vagyunk, de hál' Istennek van annyi eszünk, hogy túltettük magunkat rajta, mert most a semmiből csinált ügyet a "kedves".
12. Kis Cidri (válaszként erre: 10. - 91d4989ab9)
2011. aug. 1. 21:24
Nekem most még ez is sok. Én a nagy "balhé" - mert csak ő balhézott én nem - után még simán elmentem az anyósomékhoz, de egyszer csak megjelent ő is a fiával nem köszöntek - én és a gyerekeim igen - és kivonultak tüntetőleg az udvarra. Apósom kérdi ők miért nem jönnek be erre anyósom egy fintort vágott. Eresszem oda a gyerekeimet, ahol engem nem látnak szívesen, pedig semmi rosszat nem tettem még meg sem védtem magam.
11. 91d4989ab9 (válaszként erre: 9. - Kis Cidri)
2011. aug. 1. 21:22
egy ember miatt ne távolodj el, mert a férjeddel fogtok veszekedni miatta, és pont ez a célja az illetőnek, ne add meg neki ezt az örömet:D
10. 91d4989ab9 (válaszként erre: 8. - Kis Cidri)
2011. aug. 1. 21:20

hát a gyerekeket kérdezd meg akarnak e menni a férjeddel vagy sem, ha akarnak menni engedd őket, majd rájönnek maguktól milyen ott, jó vagy rossz


ha eltiltod őket te leszel a mumus de igy meg a gyerek ha nem érzi jol magát ott egyszer kétszer utána már el se akar majd menni oda, és igy nem te vagy a mumus


ha meg jól érzik ott magukat akkor neked kell majd néha nagyvonalunak lenni és néha elmenni velük, nem holnap, hanem ha picit lenyugodtak a kedélyek:D


hányszor mennek egy héten? heti egy kibirható addig szuperül kitakarithatsz:d 4hetente meg elmész egyszer te is és jolvan:D

2011. aug. 1. 21:16
Nekem inkább az a kérdés, hogy tűrjem tovább a sógoromék hülye dolgait, vagy inkább megszakítsam velük a kapcsolatot, ami együtt jár azzal, hogy eltávolodunk az egész családtól.
8. Kis Cidri (válaszként erre: 7. - Handa27)
2011. aug. 1. 21:12
Én is gondoltam erre, de sajnos nem sok esélyt látok. Ebben a családban én azért vagyok kigúnyolva, mert én őszintén mindent elmondok és próbálom megbeszélni a problémákat. Ez a nagy vita is ilyesmiből ered.
7. Handa27 (válaszként erre: 1. - Kis Cidri)
2011. aug. 1. 21:10
Te hívd meg az anyósodékat és magyarázd meg valami olyasmivel, hogy nem akarod elszakítani a nagyanyjuktól a gyerekeket és szerinted így jobb a békesség.
6. Kis Cidri (válaszként erre: 5. - Kis Cidri)
2011. aug. 1. 21:10
Mármint valaki ellenkezik az akaratukkal
5. Kis Cidri (válaszként erre: 4. - E705905164)
2011. aug. 1. 21:09
A probléma az hogy szoros a kapcsolat a testvérek között ez az egy a kakukktojás, és a szülők ragaszkodnak ahhoz, hogy nekik minden el legyen tűrve, és ha valaki (jelen esetben én) akkor arra megharagszanak.
4. e705905164 (válaszként erre: 3. - Kis Cidri)
2011. aug. 1. 21:07
hát ennyi... akkor meg van oldva,nem kell eltűrnöd mindent!
3. Kis Cidri (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2011. aug. 1. 21:05
A férjem mehet csak a gyerekek és én nem megyünk oda, és a szüleit is szívesen látom nálunk.
2. trapiti (válaszként erre: 1. - Kis Cidri)
2011. aug. 1. 21:04
Elég nehéz helyzet, de a férjedet ne kényszerítsd arra, hogy válasszon közted és az anyja között, mert nem lesz jü vége...
2011. aug. 1. 21:02

Ti mit tennétek a helyemben?

A történet:

Van egy nagy család sok gyerek, sok unoka. Az egyik sógorom a családba kerülésem óta sokat piszkál, néha leállok vele vitatkozni, néha nem. Mára annyira megzakkant, hogy a gyerekeinkbe kötött bele, erre én kijelentettem hogy nem megyek oda ahol ő van, ez sajnos azt jeleni, hogy nem mehetünk az anyósomékhoz, mert ők ott élik az életüket(hiába van saját otthonuk). Ez zavarja a férjemet és a gyerekeimet is, de én nem akarok velük találkozni és úgy érzem anyósom sem lát szívesen, mert akkor a fiacskája hisztizik.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook