Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsért gyere ide! fórum

Tanácsért gyere ide! (beszélgetős fórum)


21. gribedli*** (válaszként erre: 16. - 4b4576bee8)
2014. máj. 2. 17:34
Attol meg, hogy valakinek nem eleg 3 partner, meg emellett lehet erzelmileg is tulfutott. Az erzelmek es a libido 2 kulonbozo dolog. Nem azt akarom mondani, hogy jol teszi vagy rosszul a kettos eletet, csak azt, hogy ettol meg lehetnek erzelmei.
20. vacsa (válaszként erre: 16. - 4b4576bee8)
2014. máj. 2. 17:32
A csajnál komoly gondok vannak...
19. gribedli*** (válaszként erre: 15. - 4b4576bee8)
2014. máj. 2. 17:30

Persze, de ugy gondolom, hogy nem az a bajuk, hogy 2-3x megdugta oket, hanem ha jo volt, akkor pont az, hogy nem akarja oket tobbszor es maskor is megdugni, es igy tovabb.


Csakhogy erre nem az a megoldas, hogy minel tobb randit kell kicsikarni szexeles nelkul (hiszen ezzel csak elodazzak azt, hogy kideruljon az igazsag), mert attol meg nem fog jobban vonzodni hozzajuk a pasas.


A ferfiak olyanok ugy altalaban, hogy a hutlenebbje is ragaszkodik ahhoz a nohoz, akivel a legjobb volt a szex. Fuggetlenul attol, hogy ezt az elso randin kapta vagy a tizediken. Viszont ha egy csaj halogatja sokaig, de megsem jo vele az agyban, a pasit nem lehet visszatartani igy sem.


Ami szerintem fontos, hogy csak a sajat erzeseinkre, megerzeseinkre hagyatkozzunk, es ne a masok tanacsaira, mert a 2 ember kozti kemia az csakis rajuk tartozik. Es persze nem vagyunk egyformak ebben, van, aki osztonosen felismer bizonyos jeleket, van, aki kevesbe es az utobbi megfizeti a tanulopenzt. De ezt nem lehet surgetni.

18. Idhikai (válaszként erre: 10. - Lace_wing)
2014. máj. 2. 17:29
... ez így van. :) A fiam most feszt hajtja a lányokat... független, nem akar komoly kapcsolatot, azt mondja "azt kapják, amit ők is akarnak". Múltkor beszélgettünk egy leánykáról, kérdeztem, hogy ő még hogyhogy nem esett a hálóba, azt mondta "Azt nem lehet, neki agya is van... Ő nem ezt érdemli, mást meg egyelőre nem akarok." ... hm... azért tesznek különbséget a lányok között.
2014. máj. 2. 17:22
:DDDD
16. 4b4576bee8 (válaszként erre: 14. - Gribedli***)
2014. máj. 2. 17:22
Ő hiányolja a szeretetett. Én meg arra gondolok, hogy egy nő akinek 3 férfi sem elég, nem lehet érzelemtől túl fűtött. És többször elmondta már, hogy neki elég ha az egyik ˝elrendezi˝reggel a másik meg este, egyszer sem említette, hogy esetleg jol esne neki, ha elvinnék egy vacsira, egy moziba akárhová. De ha nem tud valamelyikkel ágyba bujni, akkor szolni sem lehet hozzá. Ezért írtam amit írtam.
15. 4b4576bee8 (válaszként erre: 11. - Gribedli***)
2014. máj. 2. 17:18

olvas bele valamelyik forumba a neten, én mindenhol ezt látom, hogy csak kihasznált, csak arra kellettem....stb...blablabla

Ezért jött a téma. Kiváncsi vagyok mi ennek az oka? Miért érzi sok lány h csak kihasználták? Holott azt, egyik sem ( és remélem!) írja, hogy erőszak történt, teljesen önakaratbol mentek bele, én inkább arra gondolok, hogy szerintetek mi az oka ennek, hogy felcserélődtek a szerepek, és már a lányok udvarolnak, illetve, futnak egy pasi után?

14. gribedli*** (válaszként erre: 8. - 4b4576bee8)
2014. máj. 2. 17:14
Nem ertem. Az elso mondatban azt irod, hogy panaszkodik, hogy nem kap eleg szeretetet, torodest, a masodikban meg azt, hogy neki csak a szex szamit. Most melyik-melyik? Ezt o mondja, vagy te?
13. 4b4576bee8 (válaszként erre: 10. - Lace_wing)
2014. máj. 2. 17:13
Így van! Csak tudod, sok lány félre teszi, a büszkeségét, és fut egy olyan pasi után aki le sem sz.... , aztán évek mulva ráébred, hogy mekkora hülye volt, tapasztalat, én is vártam 2 évet Mr. Nemtudommitakarok-ra.
12. gribedli*** (válaszként erre: 3. - 4b4576bee8)
2014. máj. 2. 17:11
Erre is csak azt tudom mondani, hogy ha megkapta amit akart es ebben a lany semmi elvezetet nem talalt, akkor mi a garancia arra, hogy ha tovabb udvarolt volna, jobb lett volna? Ha az agyban nem passzolnak, meg idopazarlasnak is tunik, hogy mittudomen, 6 randi kellett hozza, hogy ez kideruljon...
11. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 4b4576bee8)
2014. máj. 2. 17:08

Az nem kihasznalas, ha "csak azt" akarja egy pasi, felteve, ha a csaj is akarja. Ugy ertem, miert kihasznalas, ha jo szexert cserebe jo szexet kap mindket fel? Ez a normalis kapcsolatok alapja. Meg mindig nem ertem, hogy egy nonek miert kinszenvedes a szex, vagy miert kell igy eloadni? Ha pocsek volt, akkor meg tok mindegy, hogy a pasi eltunik, menjen is a francba, nem?:)


Vagy hogy erted?

2014. máj. 2. 17:02

Azt gondolom, komoly szándéka komoly lány felé lesz.

Amelyik nő pedig nem ismeri fel, hogy a viselkedése/külseje/akármije nem épp ezt üzeni a másik nem felé, annak nincs önbecsülése, ami szerintem inkább szomorú, mint bosszantó.

9. 4b4576bee8 (válaszként erre: 7. - Ina87)
2014. máj. 2. 17:00
Szerinted mi az oka?
2014. máj. 2. 17:00
Van egy barátnőm akinek van egy férje és egy gyönyörű kisfia. A csaj 29 éves. Jah a lényeget kihagytam , 2 szeretője is van :)Folyton panaszkodik, hogy nem kap elég szeretetett és törődést. Mert h egyik icko sem képes elhagyni a feleségét ő érte, mert ugye a két pasi is nős. Már többször kérdeztem, hogy miért nem válik ő el, ha boldogtalan, és szabadon szexelhetne, mert az ilyennek csak az számít, nehezen hiszem el h lennének érzelmei, erre azt feleli, hogy mert a fickoi sem lépnek, és ő tutira megy, nem akar a végén egyedűl maradni. Megkérdeztem tőle azt is , h miből gondolja h a pasik közűl valamelyik lépni fog, mert szerintem egyik sem, mert nem hagyják el a biztosat, egy olyan nőért aki a férje mellett, két szeretőt tart, mivel nincs garancia arra, hogy őket nem csalná meg, mert hogy ő ugye már bizonyít évek ota. Erre azt mondta a barátnőm, hogy neki sincs garanciája. Igen édesem, igaz, de a lényeg, hogy te nő, feleség és anya vagy, csak épp a büszkeség és az erkölcs hiányzik belőled!!!
2014. máj. 2. 16:52
nem elég csak a szándék,mostanság egyre kevesebb is a komoly szándéku akaro férfi,talán több dolog végett is
6. 4b4576bee8 (válaszként erre: 5. - D1e807c461)
2014. máj. 2. 16:51
Pont ez az! A lányok sírnak, hogy csak arra kellenek, csak éppen azt felejtik el , hogy a szexhez két ember kell! És egy pasi, aki csak szexet akar, az egy-két visszautasítás után már nem fog szexért könyörögni, így ki lehet szűrni ki komoly és ki nem az. Szerintem. Bár javíts ki ha tévednék:)
5. d1e807c461 (válaszként erre: 3. - 4b4576bee8)
2014. máj. 2. 16:43
az ilyen sztorikon kiakadok. annyi buta nő van, h csak nah. ha komoly szándékai vannak, akkor viselkedjen úgy, h komolyan vegyék. ha csak szexelni akar, akkor szexeljen, és ne legyenek elvárásai.
2014. máj. 2. 16:43
Azok a régi szép idők... Aki visszasírja megérdemelné, hogy visszakerüljön 200 évvel ezelőttre.
3. 4b4576bee8 (válaszként erre: 1. - 4b4576bee8)
2014. máj. 2. 16:39

Az egyik legnépszerűbb téma, amit egyébként amit mindenhol tapasztalok, hogy a pasik ma már nem udvarolnak. Talán miért??

Talán mert, még régen az volt, hogy megismerkedtek az emberek, megszerették egymást, házasság, gyerek és éltek joban-rosszban még a halál el nem választ. Ma meg már az van, hogy a fiú már első éjszaka megismeri a lányt kívűl-belűl ( tisztelet a kivételnek)aztán meg jön a rinya, hogy nem keres, nem hív. Persze, hogy nem mivel megkapta amit akart, és még küzdenie sem kellett annyit!!!

2014. máj. 2. 16:38
:)
2014. máj. 2. 16:34

Sziasztok!

A baráti köreimben, és ismerőseim között elég gyakori téma a pasik viselkedésének megfejtése. Azt szeretném ha ebben a topicban, megosztanátok tapasztalataitokat, tanácsokat láthatnánk, esetleg ha valakinek van egy még meg nem fejtett kérdése, az felteheti és együtt kivesézzük.

Megoszthatunk egymással ˝praktikákat˝, viselkedési mintákat, avagy hogyan kellene viselkednie egy nőnek, hogy aztán ne legyen sírás - rívás, hogy a srác csak kihasznált, csak azt akarja :)))

Szeretném ha ez kellemes hangvételű beszélgetés lenne, és lehurrogo, illetve, ne legyen hülye liba a nő megjegyzéseket nem szeretnék! köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook