Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szűz ikrek páros valaki? fórum

Szűz ikrek páros valaki? (beszélgetős fórum)


13. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 11. - A83b0152b5)
2010. dec. 15. 06:11
nos, igen. egy föld jegyű és egy levegő jegyű. a föld jegyűek sokszor túl földhöz ragadtak.
12. Castellina (válaszként erre: 11. - A83b0152b5)
2010. dec. 14. 09:15

Igen, a volt férjem ikrek volt, én szűz vagyok.

A lehető legrosszabb felállás.

Totális ellentétek, nem véletlenül váltunk el.

Ő egy kolerikus, extrovertált személyiség volt, én pedig egy introvertált flegmatikus vagyok.

Nem értettük meg egymást, mert teljesen más világban éltünk, hiába volt kommunikáció, mintha két különböző nyelvet beszélnénk..

Nehezen viseli kiegyensúlyozott lényem az ikrek állandó feszült, labilis lelkivilágát. Ő pedig az én nyugodtságomat érdektelenségnek tudta be.

Én biztonságra és otthonra vágytam, ő kalandra és élvezetekre. Két világ és nem hiszem, hogy valaha is meg tudják érteni egymást, hosszú távon semmiképp se.

2010. dec. 13. 15:23
Valahol van ilyen felállás? (:
10. kri76
2010. okt. 7. 09:49

Igen, Ő a nyugalom, én néha megőrülök tőle. Ha valamit kérek tőle, azt 25-ször elmondom...ááá

A barátai is azt mondják róla: "nem fog infarktust kapni..."

Erre egyébként azt szoktam mondani: "A jó kapcsolat titka a vak feleség és a süket férj."

pl.: szokásos WC fedél

Én nem látom meg, hogy megint nincs lehajtva, ő meg nem hallja meg, hogy én ezt szóváteszem:)

9. 6b10d58428 (válaszként erre: 4. - Kri76)
2010. okt. 7. 09:42

Ó akkor nem unatkoztok :)

Nálatok akkor ő a párod a nyugisabb nem?

Hogy jön ki a "két ikrekkel"? :)

8. 6b10d58428 (válaszként erre: 6. - 0c49369de6)
2010. okt. 7. 09:41
Igen nem írnak túl jókat, de a gyakorlatban remélem ez másként van. :)
7. 6b10d58428 (válaszként erre: 2. - 0c49369de6)
2010. okt. 7. 09:40
Köszönöm szépen
2010. okt. 7. 09:19

S még egy utolsó:


Szellemi szinten megértik egymást, mivel mindketten okosak. De az Ikrek játékos csapodárságából és a Szűz szigorú, kritikus magatartásából nem sok jó sülhet ki. Az Ikrek nem ismeri be vétségeit, inkább mindent körbemagyaráz, az árgus szemmel figyelő Szűz pedig rögtön kiszúrja a hibákat, s a szemére hányja társának.


A Szűz férfi, visszafogott, nem a heves udvarlásairól ismert típus. Érzéseit belül éli meg, nem kürtöli szét országnak-világnak, ha szerelmes. Nyugodt, békés családi fészekre vágyik, de sokszor nem a megfelelő partnert választja hozzá. Ő az, aki agglegényként is jól érzi magát.

2010. okt. 7. 09:19
Hú ez nagyon igaz,nekem szűz volt a párom,s pont ezek a gondok voltak...
2010. okt. 7. 09:18

Mi ilyen felállásban működünk. A férjem szűz, én ikrek vagyok.

3 éve vagyunk házasok és 11 éve vagyunk együtt.

Lassan 1 éve, hogy megszületett a fiunk, aki skorpió:)

2010. okt. 7. 09:17

Vagy ez:


E két jegy szülöttje közötti kapcsolat elsősorban szellemi. Az Ikrek nagyra értékeli a Szűz kínos pontosságát, a Szűz pedig csodálja partnere sokoldalúságát. A kapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció, ezért a kihívások ellenére is mindig tudnak beszélgetni egymással.

Nagyon sok probléma merülhet fel a kapcsolatukban. A Szűz sokszor nagyon lebecsüli magát, vagy túlzottan kritikussá válhat partnerével szemben.

A Szűznek soha nem szabad megfeledkeznie arról, hogy egyszerre két személyiséggel van kapcsolatban: a mindig vidám Ikrekkel, és „azzal a másikkal”. Sokszor ugyanis fejtörést okoz a Szűznek, hogy éppen az ikerpár melyik fele van jelen, és nem érti, miért van az, hogy partnere az egyik pillanatban nevet, a másikban pedig ingerültnek látszik.

Ha azonban a fenti feszültségforrásokat sikerül megfelelően kezelni, akkor nagy jövő állhat e két jegy szülöttei előtt.

2010. okt. 7. 09:15

A Szűz túlságosan szigorú, az Ikrek csapongásához és rendszertelenségéhez. Mivel mindketten okosak és a gyors észjárás mindkettejük számára roppant fontos, szellemileg kiváló társak lehetnek. A Szűz képtelen megállni, hogy ne kritizáljon - és sajnos legtöbbször igaza van - az Ikrek pedig képtelen beismerni, hogy hibázott. Magyarázkodásával kihozza az őszinte Szüzet a sodrából. A Szűz végeérhetetlen bírálatai tehát kihozza az Ikreket béketűréséből és valljuk be, elég valószínűtlen, hogy hajlandó lesz ezt hosszú ideig elviselni. A szexben az Ikrek rossz hatással lehet a Szűzre, mert a Szűz ritkán sokoldalú. A Szűz hűséges, az Ikrek csapodár.


Ezt találtam neked...

2010. okt. 7. 09:13

Van valaki ilyen felállásban párban?

Mit kell tudni a szűz jegyű fiúkról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook